FL Technics, AB

Įmonės kodas: 300517602
Adresas: Rodūnios kelias 18, 02188 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Žilvinas Lapinskas
Veikla: Kitos verslo paslaugos (Oro transportas ir aviacijos technika)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

FL Technics, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

FL Technics, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima FL Technics, AB

Snaudulys keptų karvelių belaukiant...

2017.10.23Valdžios atstovai, žadantys tūkstančius naujų darbo vietų, iš tikrųjų stato oro pilis ir piršto nepajudina, kad atvertų vartus investuotojams, pasiryžusiems tas vietas iš tikrųjų sukurti. Todėl politikų rypavimai apie sunkumus pritraukiant tiesiogines užsienio investicijas, apie tuštokas laisvąsias ekonomines zonas, yra ne kas kita kaip krokodilo ašaros.

Trypčiojanti valdžia orlaivių remonto verslui neleidžia nutūpti Kaune

2017.10.20Orlaivių remontu ir priežiūra Kauno LEZ domisi mažiausiai 4 užsienio ir viena Lietuvos įmonė, bet investicijas, kurios sukurtų iki 2.000 gerai mokamų darbo vietų, stabdo neapsisprendžianti Vyriausybė.

„Telia Lietuvą“ palieka Vytis Žalimas

2017.10.13Telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“ keičia savo organizacinę struktūrą, dėl ko bendrovę palieka Vytis Žalimas, vadovavęs stambaus verslo klientų padaliniui.

„Snoro“ istorijoje – nepalankus nuosprendis auditoriui

2017.10.13Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį patenkino Generalinės prokuratūros prokuroro apeliacinį skundą ir buvusį audito įmonės EY atestuotą auditorių Ramūną Bartašių pripažino kaltu dėl tarnybos pareigų neatlikimo ir skyrė baudą.

Personalo vadovų atsakomybę augina technologiniai pokyčiai

2017.06.08Personalo specialistai – antra perspektyviausia specialybė po IT srities atstovų. Pastarųjų kuriami pokyčiai verčia aukštyn kojomis darbovietes ir augina personalo vadovų svarbą verslo valdyme.

Žiemelio aviacijos verslai pernai augino pelną ir pajamas

2017.05.31Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojamos ir Varšuvos biržoje kotiruojamos orlaivių aptarnavimo ir nuomos įmonės atitinkamai „Avia Solutions Group“ (ASG) ir „AviaAm Leasing“ (AAL) pernai dirbo pelningai, jų pajamos augo.

„FL Technics“ Indonezijoje atidarė lėktuvų angarą

2016.12.01Orlaivių techninės priežiūros bendrovė „FL Technics“ oficialiai atidarė naują, 9.000 kv. m. ploto lėktuvų aptarnavimo centrą Indonezijos sostinėje Džakartoje.

EnePRO pradeda vadovauti Simonas Šileikis

2016.11.02Energetikos paslaugų ir rangos organizacijos (EnePRO) generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Simonas Šileikis.

„FL Technics“ pradeda lėktuvų remonto darbus Indonezijoje

2016.09.27Orlaivių remonto ir patikros bendrovės „FL Technics“ antrinė įmonė Indonezijoje, Džakartoje, gavo sertifikatą, leidžiantį pradėti veiklą. Per ateinančias kelias savaites lietuvių bendrovė dar turi sulaukti Indonezijos ir Tailando skrydžių bendrovių auditų.

JAV karinius sraigtasparnius pratybose Europoje prižiūrės „FL Technics“

2016.06.06Besiruošianti kasmetinėms specialiųjų operacijų pajėgų pratyboms Europoje (angl. European JCET 2016), JAV kariuomenė savo karinių sraigtasparnių priežiūrai pasirinko Lietuvą.

Naujam projektui Vilniaus oro uoste ieško investuotojų

2016.05.20Vilniaus oro uostas skelbia pradedantis vystyti naują projektą, į kurį pats investuoja 7 mln. Eur, tačiau kviečia prisidėti ir verslą.

Saugumiečiai: detalių apie verbuojamus Lietuvos piliečių nebus

2016.03.30Žvalgybos institucijų vadovai nedetalizuos viešai paskelbtos apibendrintos informacijos apie Rusijos specialiųjų tarnybų galimai verbuojamus Lietuvos piliečius – visuomenės veikėjus, teisėsaugos pareigūnus, verslininkus, taip pat ir paviešintų žinių apie sustabdytus kaimyninės valstybės bandymus investuoti į strategines Lietuvos įmones, tokiu būdu siekiant perimti jų kontrolę.

VSD ataskaita: sustabdė Žiemelio plėtrą, perspėja apie „Gazprom“ spaudimą

2016.03.30Valstybės saugumo departamentas (VSD) pernai užkirto kelią verslininkui Gediminui Žiemeliui priklausančiai orlaivių techninės priežiūros įmonei plėsti savo veiklą Vilniaus oro uoste, taip pat gilinosi į su energetika susijusias grėsmes.

Saugumas sustabdė Žiemelio įmonės plėtrą Vilniaus oro uoste

2016.03.30Valstybės saugumo departamentas (VSD) užkirto kelią verslininkui Gediminui Žiemeliui priklausančiai orlaivių techninės priežiūros įmonei plėsti savo veiklą Vilniaus oro uoste.

Orlaivių „gydytojai“: asmeninė atsakomybė ir lėktuvus lydinčios dėžės dokumentų

2016.03.23Lėktuvas negali sustoti šalikelėje ir įsijungti avarinio šviesos signalo – kiekvienas gedimas čia gali baigtis skaudžia nelaime. Tai viena priežasčių, kodėl remontuojant orlaivius prireikia asmeninių antspaudų, o lėktuvą, atkeliaujantį į remonto dirbtuves, atlydi ir keliolika dėžių dokumentų.

„Avia Solutions Group“ iš nuostolio neišbrido

2016.02.18Lietuviško kapitalo aviacijos įmonių grupė „Avia Solutions Group“, siejama su verslininku Gediminu Žiemeliu, antrus metus skaičiuoja grynąjį nuostolį.

PAR kompanija ateina į Kauno oro uostą

2016.01.30Gegužę Kauno oro uoste numatoma pradėti Pietų Afrikos Respublikos (PAR) kompanijos „Global Aviation“ naujo orlaivių techninio aptarnavimo centro, užimsiančio 26.000 kv. m, statybas.

„FL Technics“ įkėlė koją į JAV

2015.11.12Orlaivių techninės priežiūros UAB „FL Technics“ plečia veiklą Šiaurės Amerikoje.

„Aeroflot“ perėmė 56 bankrutuojančios „Transaero“ maršrutus

2015.10.22Tarpžinybinė Rusijos transporto ministerijos komisija nusprendė, kad „Aeroflot“ gali laikinai – vienerius metus – skraidyti 56 tarptautiniais maršrutais, kuriuos iki tol valdė bankrutuojanti „Transaero“.

„Aeroflot“ perėmė 36 bankrutuojančios „Transaero“ maršrutus

2015.10.22Tarpžinybinė Rusijos transporto ministerijos komisija nusprendė, kad „Aeroflot“ gali laikinai – vienerius metus – skraidyti 56 tarptautiniais maršrutais, kuriuos iki tol valdė bankrutuojanti „Transaero“.

Čia matote naujausias FL Technics, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.