Baltic transline, UAB

Įmonės kodas: 235584990
Adresas: Verslo g. 6, Kumpių k., 54311 Kauno r. sav.
Vadovas: Mindaugas Veselis
Veikla: Transportas ir logistika (Automobilių transporto paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Gazel - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

Baltic transline, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Baltic transline, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Baltic transline, UAB

„Teamgate“ pritraukė 400.000 Eur investiciją

2018.09.21„Blue Bridge“ (BB) grupei priklausanti jauna ryšių su klientais valdymo (CRM) sprendimų bendovė „Teamgate“ pritraukė 400 000 Eur investiciją. Finansavimą lygiomis dalimis suteikė rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“ ir BB grupės valdančioji kompanija „Blue Bridge Baltic“.

2018-ųjų lūkesčiai – metus pradeda nestokodami optimizmo

2018.01.032018-uosius dauguma VŽ kalbinamų verslininkų pradeda nusiteikę optimistiškai, dalis jų laukia dar sėkmingesnių metų nei 2017-ieji, nes regi palankias sąlygas veiklai plėtoti. Kartu verslininkai tikisi, kad šalies valdžia bent jau nepateiks nemalonių staigmenų, nekliudys veiklai, nes uždavinių netrūksta arba jie tik didėja – būtina didinti našumą, konkurencingumą ar mokėti vis didesnius atlyginimus, kai pajamos nebe taip sparčiai didėja.

Išrinkta transporto sektoriaus lyderė

2017.12.18Transporto ir saugojimo sektoriaus lyderių rinkimuose, internautų nuomone, nugalėtoja tapo UAB „Girteka logistics“.

Pirmiausia aiški atlygio sistema, papildomos naudos paskui

2017.12.10Norint į transporto sektoriaus įmones pritraukti jaunimo, aiškią atlygio sistemą, papildomas naudas ir karjeros galimybes derėtų pateikti jauniems žmonėms patrauklia forma ir nepamiršti įmonės įvaizdžio formuoti socialiniuose tinkluose.

Kaip išlaikyti ir pritraukti darbuotojų: „Baltic Transline“ patirtis

2017.12.05Norint į transporto sektoriaus įmones pritraukti jaunimo, aiškią atlygio sistemą, papildomas naudas ir karjeros galimybes derėtų pateikti jauniems žmonėms patrauklia forma ir nepamiršti įmonės įvaizdžio formuoti socialiniuose tinkluose.

„Mūsų vasaros šventė“: „Baltic transline“ – vieninga valstybė!

2017.08.28Arti dviejų šimtų „Baltic transline“ valstybės piliečių šiemet rinkosi į tradicija tapusį įmonės vasaros renginį. Nors „Baltic transline“ valstybei dar tik 17 metų, tačiau visos bendruomenės pastangų dėka ji gali vadintis viena progresyviausių ir šiuolaikiškiausiai valdomų valstybių. Stiprinant valstybinius ryšius darbuotojų laukė komandinės užduotys.

Estų fondas „EfTEN“ Kaune įsigijo logistikos pastatus

2017.08.07Uždarojo tipo nekilnojamojo turto (NT) fondas „EfTEN Kinnisvarafond II AS“ iš kito nekilnojamojo turto fondo „Genesta Nordic Baltic Real Estate Fund I“ įsigijo Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje esantį dviejų A klasės pastatų kompleksą.

„Metų CEO“ rinkimai: aiškėja kandidatai

2017.05.10„Verslo žinių“ kartu su banku „Nordea“ organizuojamas projektas „Lietuvos verslo lyderiai“ įgauna pagreitį. Bendradarbiaujančios organizacijos jau pateikė kandidatus, kurie kartu su sektorių lyderiais toliau varžytis dėl „Metų CEO“ titulo.

Transporto sektoriaus lyderė – „Klaipėdos nafta“

2016.12.12Įnirtingame balsavime AB „Klaipėdos nafta“ tapo transporto ir saugojimo sektoriaus lyderių rinkimų nugalėtoja.

Tarp transporto lyderių – 3 bendrovės

2016.12.06Pasibaigus pirmajam transporto ir saugojimo sektoriaus lyderių rinkimų etapui paaiškėjo trys, VŽ internautų nuomone, stipriausios šio sektoriaus bendrovės.

TOP cv.lt: kokio atlyginimo nori geidžiamiausi kandidatai

2016.09.30Šių metų trečią ketvirtį gyventojų atlyginimų lūkesčiai vidutiniškai buvo 6% didesni nei tokiu pačiu laikotarpiu pernai, tuo tarpu kai kurių darbavių itin geidžiamų profesijų atstovų lūkesčiai augo iki 13%.

TOP cv.lt: vasarą darbo rinkoje aktyviausi pramonės darbdaviai

2016.08.18Vasarą nepertraukiamai vykstanti gamyba reikalauja nuolatinių žmogiškųjų resursų, todėl šis sektorius yra vienas iš tų, kuris nelaukia aktyvesnės darbo rinkos sezono pradžios, o gerus darbo pasiūlymus ieškantiems darbo pateikia ir vasarą.

Nauji sandėliai suteikė postūmį „Baltic transline“

2016.08.11Logistikos ir transporto įmonių grupė „Baltic transline“ sparčiai plečia veiklą – šią vasarą Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje ji įsikūrė moderniuose A klasės sandėliuose, iš kurių po Baltijos šalių rinką skirstys iš Vakarų Europos ar kitų šalių atvykusius krovinius. Klientus ji aptarnauja pasitelkusi modernias IT technologijas – sandėlio valdymo sistemą, kuri leidžia krovinio savininkui nuotoliniu būdu apskaityti ir valdyti savo prekes.

Kaip CRM padeda logistikos įmonėms?

2016.06.01Šiuolaikinė logistika pasižymi itin komplikuotais verslo valdymo procesais. Logistikos įmonėms būtina analizuoti informaciją apie tūkstančius klientų iš viso pasaulio ir efektyviai valdyti maršrutus, nusidriekiančius per kelis žemynus. Kaip rasti paprastą sprendimą, padedantį valdyti sudėtingas procedūras? Šio galvosūkio neišvengia nei viena didesnė logistikos kompanija.

TOP cv.lt: žada karjeros galimybes, o ką duoda

2016.04.14Vertindami kandidatų gyvenimo aprašymus darbdaviai vis dažniau vertina ne nueitą kandidato karjeros kelią, o kompetencijas, kurias jis galėjo įgyti iki tol net nedarydamas vertikalios karjeros. Todėl patys drąsiai žada karjeros galimybes, tačiau kandidatams to nereiktų suprasti kaip perspektyvos kilti karjeros laiptais.

Išrinkta šiuolaikiškiausiai valdoma įmonė

2016.03.03Visą vasarį drauge su portalo vz.lt lankytojais aiškinomės, kuo pasižymi šiuolaikiškai valdomos bendrovės ir rinkome tą įmonę, kuri, portalo lankytojų nuomone, yra šiuolaikiškaiusiai valdoma.

Šiuolaikiškiausiai valdomų įmonių vadovai: kas jiems svarbu

2016.03.01Jau šį ketvirtadienį paaiškės, kuri Lietuvos bendrovė, portalo vz.lt skaitytojų nuomone, valdoma šiuolaikiškiausiai. Dviejų finalininkių – UAB „Baltic Transline“ ir „Thermo Fisher Scientific Baltic“ – vadovai kalba apie tai, kas jiems svarbiausia valdant verslą.

Šiuolaikiškiausių rinkimuose – finišo tiesioji

2016.03.01Nuo šiandien Šiuolaikiškiausiai valdomos bendrovės rinkimuose kviečiame balsuoti už finalininkes: „Thermo Fisher Scientific Baltics“ ir „Baltic Transline“.

Šiuolaikiškiausios rinkimų finalo link skuba keturiese

2016.02.29Šiuolaikiškiausiai valdomos bendrovės rinkimuose liko rungtis keturios įmonės: finišo tiesiosios link juda „Baltic Transline“, „Thermo Fisher Scientific Baltic“, „Teo LT“, „CSC Baltic“.

Aštuonios šiuolaikiškiausios įmonės varžosi toliau

2016.02.23„Verslo žinių“ surengtuose šiuolaikiškiausios įmonės rinkimuose toliau varžosi 8 bendrovės. Finalininkė paaiškės jau visai netrukus.

Čia matote naujausias Baltic transline, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.