Gelvora, UAB

Įmonės kodas: 125164834
Adresas: A.Juozapavičiaus g. 7, 09311 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Gediminas Adiklis
Veikla: Finansai ir draudimas (Auditas ir apskaita)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Gazel - 2013 m. Gazel - 2012 m.

Gelvora, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Gelvora, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Gelvora, UAB

Parduota „Snoro“ paskolų už daugiau nei 2 mln. Eur

2016.09.08Bankrutuojančio banko „Snoras“ bankroto administratorius pardavė dalį „Snoro“ paskolų bei antrinės įmonės „Snoras Distressed Assets“ paskolų portfelį.

Pardavė specifinių Ūkio banko paskolų portfelį

2016.09.06Ūkio banko bankroto administratorius pardavė daugiau kaip 14.000 Ūkio banko paskolų.

Verslo angelai taip pat pykstasi ir bylinėjasi

2015.07.26Į pagardų gamintoją „Valdorfo didmenos“ su „Verslo angelų fondu I“ investavęs verslo angelas skundžia rizikos kapitalo fondą Europos investicijų fondui. Ginčas, įspėja ekspertai, gali ne tik atgrasyti verslo angelus investuoti į įmones, bet ir pakenkti rizikos kapitalo fondų bei Lietuvos reputacijai.

„Scaent Baltic“ apgynė savo reputaciją prieš „Gelvorą“

2014.07.09Lietuvos Aukščiausiasis Teismas UAB „Scaent Baltic“ iš UAB „Gelvora“, valdančios kredito rizikos duomenų bazę „Infodebt“, priteisė 10.000 Lt neturtinės žalos atlyginimo. Teismas gerokai sumažino žemesnės instancijos teismų priteistą sumą, be to, „Scaent Baltic“ grupės bendrovės turės „Gelvorai“ atlyginti teismines išlaidas.

Įmonių sveikatai tikrinti prašo valstybės rentgeno

2014.02.15Verslininkai reikalauja Akcinių bendrovių įstatyme įvardinti valstybės instituciją, kuri prižiūrėtų, ar teisėtai egzistuoja ties nemokumo riba balansuojančios bendrovės, o galimi prievaizdai įspėja: tai bus brangu ir neefektyvu.

Įmonių sveikatai tikrinti prašo valstybės rentgeno

2014.02.12Verslininkai reikalauja Akcinių bendrovių įstatyme įvardinti valstybės instituciją, kuri prižiūrėtų, ar teisėtai egzistuoja ties nemokumo riba balansuojančios bendrovės, o galimi prievaizdai įspėja: tai bus brangu ir neefektyvu

Pirkėjai jau tyko „Snoro“ paskolų portfelio

2014.02.05Milijardinės vertės „Snoro“ paskolų portfelio pardavimas, pretenduojantis tapti didžiausiu sandoriu Lietuvoje 2014-aisiais, artėja prie finišo tiesiosios. Šalyje veikiantys bankai kalba aptakiai, ar pateikė pasiūlymą, o rinka svarsto, kad be nuolaidos neįprastai didelės prekės parduoti nepavyks.

Vertingiausio „Snoro“ likučio jau tyko potencialūs pirkėjai

2014.02.05Milijardinės vertės „Snoro“ paskolų portfelio pardavimas, pretenduojantis tapti didžiausiu sandoriu Lietuvoje 2014-aisiais, artėja prie finišo tiesiosios. Šalyje veikiantys bankai kalba aptakiai, ar pateikė pasiūlymą, o rinka svarsto, kad be nuolaidos neįprastai didelės prekės parduoti nepavyks.

„General Financing“ keliauja į trečias rankas

2013.09.10Lietuvos vartojimo kreditų ir pirkimo išsimokėtinai bendrovė „General Financing“ turi naują savininką – iš prancūzų perėjo į švedų rankas. Specialistai aiškina, kad naujas savininkas finansiškai kiek silpnesnis už iki šiol buvusįjį, o sandoris, pasak jų, atitinka bendrą tendenciją Baltijos šalių sandorių rinkoje.

Vienos įmonės auga, kitos krenta

2013.08.31Laikino darbuotojų samdymo bendrovių pajamos didėja dėl įmonių nenoro įdarbinti darbuotojus pagal darbo sutartį, skolų išieškojimo bendrovės auga dėl įmonėse po krizės sustiprintos skolų prevencijos, o verslo konsultantų ir renginių organizavimo įmonėms padeda atsigavusi vidaus rinka bei naujos paslaugos.

Skolų išieškotojams darbymetis tęsiasi

2013.07.10Vešinti verslininkų neatsiskaitymo kultūra toliau kelia ikiteisminių skolų prevencijos ir išieškojimo pajamas — UAB „Gelvora“ apyvarta per pirmąjį šių metų pusmetį ūgtelėjo 30% iki 9,2 mln. Lt. Metinis įmonės pajamų augimas pernai  siekė  85%.

"General Financing" domisi užsienio bankai

2013.04.26UAB „General Financing“, kurią Lietuvoje valdo Prancūzijos banko „Société Générale“ grupei priklausanti bendrovė „Société Générale Consumer Finance“, domisi keletas investuotojų, tarp kurių yra švedų bankas „Marginalen bank“ ir Estijos „Krediidipank“, rašo eversus.lt.

Skoloms ištraukti imasi bankroto replių

2013.04.20Teismai užversti bankroto bylomis – vien per devynias balandžio dienas įmonėms inicijuojama 90 bankrotų. Toks būdas, suviešėjus neatsiskaitymo kultūrai, gali tapti arba gelbėjimosi šiaudu, arba atsigręžti bumerangu.

STT sulaikė Tadą Karosą

2013.03.20Specialiųjų tyrimų tarnyba dviems paroms sulaikė Tadą Karosą – pagrindinį įmonės UAB „LTk Capital“, valdančios „Čili Holdings“, akcininką.

Čia matote naujausias Gelvora, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.