Grand Partners, UAB

Įmonės kodas: 140275756
Adresas: Upės g 5, 09308 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Goda Aženeckaitė-Petravičienė
Veikla: Maisto pramonė (Maisto produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2012 m.

Grand Partners, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Grand Partners, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Grand Partners, UAB

Kodėl įmonėse tiek daug gerų darbuotojų ir taip gausu prastų vadovų

2018.12.14

Kai darbuotojai gali dirbti kaip nori ir kada nori

2018.10.24Siekdamos didinti produktyvumą ir mažinti darbuotojų kaitą kai kurios bendrovės ryžtasi radikaliems pokyčiams – suteikia darbuotojams visišką laisvę dirbti kur nori ir kada nori. Tačiau, norint įsidiegti šią sistemą, būtina atkreipti dėmesį į kelis dalykus.

70% nesutarimų komandoje kyla dėl vadovo

2018.10.08Geri vadovai iš niekur neatsiranda, juos reikia ugdyti. Bėda ta, jog verslas ne visada supranta, kad, specialistui tapus vidurinės grandies vadovu, išsiplečia ne tik jo atsakomybės ribos, bet ir darbo pobūdis.

Vaikėjanti visuomenė: nykštys pražudys vadovus

2018.04.01Jeigu kyla klausimas, kaip Y karta drįsta keisti darbus kas keturis–šešis mėnesius, pagalvokite, kaip jaustumėtės, jeigu feisbuke kasdien paskelbtumėte po kelias naujienas, bet per pusmetį gautumėte vieną „like“ paspaudimą.

Kaip valdyti laiką: verslininkų planavimo taisyklės

2018.02.19Spartėjant gyvenimo tempui, darbuotojai vis labiau jaučia laiko stygių. Sumaišties bus mažiau, jei specialistai aiškiai nusistatys kasdienės veiklos prioritetus ir, svarbiausia, skrupulingai laikysis naujųjų taisyklių.

Motyvavimo priemonių arsenalas: darbuotojus veikia 3 šalys

2018.01.19Efektyviausias motyvavimo būdas yra toks, kai kiekvienam darbuotojui parenkamos jam labiausiai tinkančios motyvavimo priemonės, o per jas sukuriamas savininkiškumo jausmas, pažymi Lina Preikšienė, konsultavimo bendrovės „Grand Partners“ konsultantė, knygos „Motyvuoti paprasta“ autorė.

2018 m. tendencijos: taikiklyje – mūšis dėl talentų

2017.12.27Kova dėl darbuotojų bus dar aštresnė, o lyderiams teks ieškoti naujų veiksmingų ginklų, norint prisivilioti talentų.

Vaikėjanti visuomenė (I): vertybės „debesyje“

2017.12.19Kol didieji pasaulio inovatoriai suka galvas, kaip į „debesis“ pasiųsti mūsų protus ir žinias, dalies žmonijos vertybės ten jau yra. Ir nėra kuo džiaugtis, kad savo vertybes gali susipakuoti į USB atmintinę.

Kaip išnaudoti vyresnio amžiaus darbuotojų potencialą

2017.05.08Vyresnio amžiaus darbuotojai yra mažiau įsitraukę į įmonės veiklą bei stokoja motyvacijos, nes nejunta vadovybės dėmesio. Praktika rodo, kad bendrovėms vertėtų nepamiršti ilgamečių darbuotojų ir tinkamai panaudoti jų sukauptą patirtį.

Kaip neišgąsdinti darbuotojų, kai vadovas dirba kartu

2016.10.30Vadovui kartkartėmis padirbėti su darbuotojais naudinga, nes galima iš arčiau pamatyti, su kokiais iššūkiais susiduria personalas. Specialistai atkreipia dėmesį, kad dirbant su komanda irgi reikia laikytis taisyklių, kitaip darbuotojai jaus diskomfortą arba manys, jog jų darbas stebimas pro didinamąjį stiklą.

Vadovauti kolegoms reikia mokytis

2016.09.25Jei einantis tam tikras pareigas žmogus paaukštinamas ir iš specialisto ūgteli iki vadovaujamos pozicijos, imtis naujų darbų gali būti nelengva užduotis. Tiesa, vadovauti galima išmokti. Viena iš svarbiausių taisyklių – užuot kritikavus, sutelkti komandą bendram tikslui.

Verslo strategija: kada pasitelkti mokslininkus, o kada įtraukti darbuotojus

2016.07.15Vasarą yra ne tik metinių darbuotojų švenčių metas. Tai ir puikus laikas šiek tiek atsitraukti nuo kasdienių užduočių bei pagalvoti apie verslo ateitį. Paprastai verslo kryptį paprastai formuoja vadovai. Tačiau tam tikrais atvejais į strategijų formavimo procesą verta įtraukti ir bendrovės specialistų, ir joje nedirbančių profesionalų ar mokslininkų.

Kaip ugdyti komandos kūrybiškumą

2016.05.07Siekdami geresnių įmonės rezultatų ir konkurencingumo, privalome vis daugiau pasikliauti darbuotojų kūrybiškumu. Kūrybiški darbuotojai – įmonės turtas, tačiau toli gražu ne kiekvienas komandos narys gali pasigirti tokiomis savybėmis. Taigi kaip vadovai gali padėti ugdyti darbuotojų kūrybiškumą.

Vadovų patirtis: darbo vietą galima įkurdinti ir po palme

2016.04.25Dirbti iš saulėtosios Ispanijos, tolimojo Singapūro ar tiesiog iš namų čia, Lietuvoje? Tai išbandę vadovai vardija privalumus ir sako, kad atotrūkis nuo kasdienės rutinos padeda pravėdinti galvą, susitelkti į strateginius sprendimus, lengviau atlikti kūrybines užduotis.

Kaip parklupdyti stiprius derybininkus

2016.04.19Sandoris – nėra derybų tikslas, todėl pardavėjai labai dažnai į derybas eina neturėdami tikslų. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl jie nelaimi derybų, nes perkančioji pusė tikslą turi visada ir jis taip pat nėra sandoris.

Komandoje turi būti ir gaisrininkų, ir biurokratų

2016.03.12Vadybos specialistai sako, kad kiekvienai sėkmingai darbuotojų komandai reikalingi 4 tipų žmonės, atliekantys skirtingas funkcijas. Idealiose komandose visos funkcijos yra lygiavertės. Visgi dažniau sutinkame komandų, kurios yra kiek disfunkcinės, tai yra kai viena ar kita funkcija pradeda ryškiai dominuoti.

Norite kompetentingo darbuotojo? Išsiugdykite tokį

2016.03.05Nedidelė darbuotojų kaita garantuoja stabilų įmonės darbą, todėl bendrovės nuolat sprendžia klausimą, ką daryti, kad darbuotojai įmonėje užsiliktų ilgiau, o ne papūtus palankesniems karjeros vėjams išeitų pas konkurentus. Vienas būdų – mokymasis per projektus (angl. action learning) – itin greita ir nebrangi darbuotojų ugdymo priemonė.

Kaip atrodo ideali darbo stalo tvarka

2016.01.31Pabandykite įsivaizduoti, kad savo darbo vietoje sėdite kaip už automobilio vairo ir pradėdami dirbti pajudate iš vietos. Viskas, ko jums reikia darbui, turi būti pasiekiama ranka, o visa kita blaško jūsų dėmesį ir dėl to per savaitę prarandate beveik visą darbo dieną arba nepasiekiate savo kelionės tikslo.

Kur pietauja vadovai su klientais, draugais, svečiais iš užsienio

2015.11.07Atnaujintoje „VŽ Savaitgalio“ rubrikoje „Kur jūs pietaujate?“ apie mėgstamas vietas pavalgyti vėl dalijasi mūsų skaitytojai ir pašnekovai – įvairių sričių specialistai bei vadovai. Jų klausėme, kokius restoranus renkasi eidami pietauti su klientu ar partneriu, kur vakarieniauja su draugais, kur vedasi svečius iš užsienio ir t. t.

Vieni vadovauti nemoka, kiti – nenori

2015.10.08Kai ateina laikas perleisti šeimos verslo valdymą, daugelis įmonių savininkų neišlaiko racionalumo egzamino ir labiau pasitiki šeimos nariais, net jei šie neturi vadovavimo įmonei gebėjimų.

Čia matote naujausias Grand Partners, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 11 20. Lina Buinauskienė, J. Friisberg & Partners " konsultantė ir Rytis Ambrazevičius, AB "Klaipėdos nafta" valdybos narys. Viešbučio "Vilnius Grand Resort" konferencijų centre vykoUAB "J. Friisberg & Partners" UAB "Verslo žinios" ir advokatų kontoros "Tark Grunte Sutkienė" organizuotas Baltijos šalių energetikos forumas. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 11 20. Lina Buinauskienė, J. Friisberg & Partners " konsultantė ir Rytis Ambrazevičius, AB "Klaipėdos nafta" valdybos narys. Viešbučio "Vilnius Grand Resort" konferencijų centre vykoUAB "J. Friisberg & Partners" UAB "Verslo žinios" ir advokatų kontoros "Tark Grunte Sutkienė" organizuotas Baltijos šalių energetikos forumas. Vladimiro Ivanovo nuotr.