Juodeliai, UAB

Įmonės kodas: 165746625
Adresas: Gedimino g. 30, 68305 Marijampolės sav.
Vadovas: Andrius Zimnickas
Veikla: Pramonė ir energetika (Mediena ir medienos apdorojimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

Juodeliai, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Juodeliai, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Juodeliai, UAB

Pramonės sektorių rodikliai primena amerikietiškus kalnelius

2018.09.13Apdirbamoji pramonė pirmąjį pusmetį pajamas padidino 8,15%, iki 10,2 mlrd. Eur, ikimokestinio pelno uždirbta 14% daugiau nei pernai pirmąjį pusmetį – 646 mln. Eur. Daugelis rodiklių, verslininkų teigimu, apčiuopiamų tendencijų dar nerodo – jie ragina luktelti metų rezultatų.

Lietuvos verslo lyderiai vienui vieni į kovą nebeina

2018.06.24Kasmet VŽ analitikai nagrinėja didžiausių šalies bendrovių tūkstantuką: skaičiuoja, kas džiaugėsi didžiausia apyvarta ir pelnu, kas sukūrė daugiausia darbo vietų. Be aiškiai matematiškai apskaičiuojamų rodiklių, VŽ kreipia dėmesį ir į visuomeninę įmonių veiklą, rūpinimąsi darbuotojais ir bendruomene, vertina, ar verslas plėtojamas pagal tvarumo principus. Tik susumavus visas dedamąsias, skelbiami projekto „Lietuvos verslo lyderiai“ laimėtojai.

„Juodelių“ vadovas: ankstesnės investicijos pasiteisino, bendrovė neparduodama

2018.05.10Andrius Zimnickas, UAB „Juodeliai“ generalinis direktorius ir nuo šių metų vasario vienintelis jos akcininkas, neigia gandus apie galimą bendrovės pardavimą ir patikina, kad investicija į Radviliškio gamyklą pasiteisino su kaupu.

„Juodeliai“ Molėtų rajone ketina investuoti 50 mln. Eur

2018.05.03Medienos apdirbimo įmonė „Juodeliai“ Molėtų rajone į naują gamyklą ketina investuoti apie 50 mln. Eur.

Naujoji miškų urėdija sausį iš prekybos mediena gavo 13,5 mln. Eur pajamų

2018.02.13Per šių metų sausį VĮ Valstybinių miškų urėdijos (VMU) padaliniai pagamino ir pardavė 304.000 kub. m žaliavinės medienos – arba 7,3% daugiau nei buvo numatyta plane (283.200 kub. m), pranešė įmonė. Gauta 13,5 mln. Eur pajamų. Iš dalies tai lėmė ir 16% padidėjusios medienos pardavimo kainos.

Provincija Lietuvoje, kurioje įmonių yra per daug

2018.02.04Pagal tiesiogines užsienio investicijas, tenkančias vienam gyventojui, nedidukė Kazlų Rūdos savivaldybė atsilieka tik nuo sostinės ir beveik dvigubai lenkia Kauną ir Klaipėdą.

Dvigubai Kauną ir Klaipėdą aplenkusi savivaldybė nebesutalpina verslo

2018.01.25Tarp miškų prie kelio „Via Baltica“ įsikūrusi maža Kazlų Rūdos savivaldybė kai kuriais verslo aspektais prilygsta didmiesčiams. Pagal tiesiogines užsienio investicijas, tenkančias vienam gyventojui, ši nedidukė savivaldybė atsilieka tik nuo sostinės ir beveik dvigubai lenkia Kauną ir Klaipėdą. Tad neretai čia atsiranda specifinių sunkumų, kurie sunkiai suprantami kitose nuošaliose šalies vietose.

Ar „Baltpool“ geba prekiauti valstybine mediena, vertins pirkėjai

2017.12.26Vyriausybė paskyrė biokuro biržą administruojančią UAB „Baltpool“ nuo 2018 m. sausio organizuoti prekybą valstybine mediena. Taip siekiama nepertraukiamai tęsti tokią prekybą, panaikinus Generalinę miškų urėdiją, atlikusią šią funkciją.

„Juodeliai“ – viena iš 1.000 įmonių, įkvepiančių Europą

2017.09.14Medienos perdirbimo įmonė UAB „Juodeliai“ buvo įtraukta į Londono vertybinių popierių biržos grupės ataskaitos apie 1.000 įmonių, kurios įkvėpė Europą, antrąjį leidimą. Tam, kad patektų į šį sąrašą, įmonės turėjo ne tik pademonstruoti teigiamą pajamų augimą per paskutinius trejus metus, bet ir pranokti konkurentes savo šalyje.

„Juodeliai“ turi atstovą Kinijoje

2017.07.16Padėklų ruošinių gamybos UAB „Juodeliai“, savo produkciją eksportuojanti į daugiau kaip 40 skirtingų pasaulio šalių, turi savo atstovą Kinijoje.

Susipažinkite: pažangiausios Lietuvos įmonės

2017.01.26Ketvirtadienį įvyko „Žinių ekonomikos įmonės“ apdovanojimai, kuriuose savo nuomonę galėjo išsakyti ir „Verslo žinių“ skaitytojai.

Pirmoji tradicinės pramonės įmonė įsijungė į ŽEF

2016.10.20Medienos perdirbimo įmonė UAB „Juodeliai“ tapo asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ (ŽEF) nare, o asociacija žada tolimesnę plėtrą, paremtą vertybiniais pagrindais.

Kol medžių kainos žemos, medkirčiai ilsina kirvius

2015.07.19Išaugusi mokesčių našta smukdo prekybą mediena privačiuose miškuose, o žemos medienos kainos – valstybiniuose. Pasiūlą turėtų išjudinti rudenį įsigaliosiančios lankstesnės prekybos valstybine mediena taisyklės ir šalyje įteisinti plantaciniai miškai.

Kol medžių kainos žemos, medkirčiai ilsina kirvius

2015.07.08Išaugusi mokesčių našta smukdo prekybą mediena privačiuose miškuose, o žemos medienos kainos – valstybiniuose. Pasiūlą turėtų išjudinti rudenį įsigaliosiančios lankstesnės prekybos valstybine mediena taisyklės ir šalyje įteisinti plantaciniai miškai.

Investuotojai apdovanojo geriausius

2015.04.24Penktadienį asociacija „Investuotojų forumas“ 2014 m. investuotoju pripažino laivų krovos UAB „Klaipėdos Smeltė“, atsakingiausia įmone – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“. „Metų sprendimo verslo aplinkai gerinti“ apdovanojimas įteiktas premjerui Algirdui Butkevičiui už euro įvedimą Lietuvoje. Geriausiu verslo žurnalistu pripažintas „Verslo žinių“ rinkų ir finansų skilties redaktorius Paulius Čiulada.

Paraginimas darbdaviams: „sukonstruokite“ sau darbuotoją patys

2015.02.18„Pirmoji verslininkų karta, susiformavusi Nepriklausomybės atgavimo pradžioje, greitai bus pasirengusi užleisti savo vietą. Rytdienos verslininkai šiandien auga universitete“, – mano Kauno technologijos universiteto (KTU) Ekonomikos ir verslo fakulteto dekanė Edita Gimžauskienė. Jos nuomone, universiteto užduotis – išugdyti lankstų ir greitai reaguojantį į pokyčius žmogų. Tai padaryti įmanoma tik tada, kai abi pusės – darbdaviai ir aukštoji mokykla – dirba kartu.

Paskelbė daugiausia darbo vietų sukūrusias įmones

2015.02.03Lietuvos darbo birža (LDB) antradienį Kaune apdovanojo šalies įmones, kurios per praeitus metus įkūrė daugiausia naujų darbo vietų. Taip pat įvertinti ir buvę bedarbiai, sukūrę savo verslą.

Paklausos užtenka ir medžiui, ir kartonui

2014.11.24Medinių padėklų ruošinių gamintoja UAB „Juodeliai“, baigusi investicinį projektą, kitąmet pasieks pusantro karto didesnę apyvartą. Bet galvą kelia ir padėklų gamintojai iš gofruoto kartono.

Investicijų sąlyga – keisti įstatymą

2014.11.18Planuojamas mažiausiai 850 mln. Lt vertės medienos klasteris Mažeikiuose spaudžia politikus apsispręsti dėl pirmumo teisės pramonei įsigyjant žaliavą. Politikai aiškaus atsakymo perdirbėjams dar neturi.

„Juodelių“ cechui Radviliškyje – beveik 31 mln. Lt paskola

2014.05.21Medinių padėklų ruošinių gamintojai  UAB „Juodeliai“  Šiaulių bankas suteikė 30,7 mln. Lt vertės paskolą, kuri skirta moderniam pjautinės medienos apdirbimo cechui Radviliškyje įrengti, informuoja bankas. 

Čia matote naujausias Juodeliai, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 01 25. "Verslo žinių" rengiamo smulkiojo ir vidutinio verslo konkurso "Gazelė 2012" metinė apdovanojimų įteikimo ceremonija viešbučio "Le Meridien Vilnius" konferencijų centre. Juozupas Zimnickas (kairėje), tarinius ruošinius gaminančios Marijampolės medienos perdirbimo įmonės UAB "Juodeliai" generalinis direktorius (NUO 2014 m. įmonei nebevadovauja). Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2013 01 25. "Verslo žinių" rengiamo smulkiojo ir vidutinio verslo konkurso "Gazelė 2012" metinė apdovanojimų įteikimo ceremonija viešbučio "Le Meridien Vilnius" konferencijų centre. Juozupas Zimnickas (centre), tarinius ruošinius gaminančios Marijampolės medienos perdirbimo įmonės UAB "Juodeliai" generalinis direktorius (NUO 2014 m. įmonei nebevadovauja). Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2013 01 15. Juozupas Zimnickas, tarinius ruošinius gaminančios Marijampolės medienos perdirbimo įmonės UAB "Juodeliai" generalinis direktorius (NUO 2014 m. įmonei nebevadovauja, pareigas perleido sūnui Andriui). Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2013 01 15. Tarinius ruošinius gaminančios Marijampolės medienos perdirbimo įmonės UAB "Juodeliai" biuro darbuotojai. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2013 01 15. Tarinius ruošinius gaminančios Marijampolės medienos perdirbimo įmonės UAB "Juodeliai" biuro darbuotojai. Vladimiro Ivanovo nuotr.