Mediafon, UAB

Įmonės kodas: 124424581
Adresas: Olimpiečių g. 1-31, 09200 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Arūnas Babrauskas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

Mediafon, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Mediafon, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Mediafon, UAB

Investuotojai į SBA grupės NT fondą – nuo pensininkų iki žinomų verslininkų

2019.07.19Lietuvos investicijų valdymo įmonės „Capitalica Asset Management“, priklausančios SBA grupei, valdomas fondas NT fondas „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ pritraukė lėšų ne tik iš pensijų fondų, gyvybės draudimo įmonių, bet ir iš žinomų verslininkų ar teisininkų...

„Verslo trikampį“ valdančiame NT fonde – investuotojų persiskirstymas

2019.07.04Vilniuje esantį biurų kompleksą „Verslo trikampis“ valdanti bendrovė „LIM Verslo trikampio NT fondas“ per metus pritraukė naujų investuotojų, o kai kurie ankstesni investuotojai iš viso pasitraukė arba savo investicijas sumažino...

„Telecentras“ vėl siekia tapti ketvirtuoju operatoriumi, senbuviai tinklo atverti nenori

2018.11.20Lietuvos radijo ir televizijos centras („Telecentras“) nepaleidžia minties tapti ketvirtuoju ryšio operatoriumi ir vėl kelia klausimą dėl nacionalinio tarptinklinio ryšio įvedimo. To norėtų ir virtualieji operatoriai. Didieji rinkos dalyviai idėjos kratosi ir tikina, kad tinklų aprėptis puiki, o kainos mažos, tad nereikia taisyti to, kas puikia veikia.

Kas investavo į „Verslo trikampį“ – nuo žinomų Lietuvos verslininkų iki Rusijos piliečių

2018.06.04Vilniuje esantį biurų kompleksą „Verslo trikampis“ iš Lietuvos nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovės „MG Valda“ įsigijo Lietuvos ir užsienio piliečiai, o sandoriui buvo pasitelktas ir bankų finansavimas.

Geidžiamiausių darbdavių vidutinės algos: nuo 640 iki 2.588 Eur

2018.03.03Paskelbti nauji „Sodros“ duomenys leidžia pažiūrėti, kokie vidutiniai atlyginimai sausio mėn. vyravo įmonėse, kurios pateko į rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2017“ finalą.

Kiek vidutiniškai moka geidžiamiausi darbdaviai

2018.01.27Paskelbti nauji „Sodros“ duomenys leidžia pažiūrėti, kokie vidutiniai atlyginimai gruodžio mėn. vyravo įmonėse, kurios pateko į rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2017“ finalą.

„Alfa“ portalas gali pakeisti savininkus

2017.08.24Šiuo metu yra deramasi dėl naujienų portalo „Alfa“, priklausančio koncernui „MG Baltic“, pardavimo, o sandoris gali įvykti artimiausią mėnesį, koncerno vadovams grįžus iš atostogų.

Vadovus iš Lietuvos siųs tobulintis į geriausią pasaulio universitetą

2017.06.16Lietuvos telekomunikacijų UAB „Mediafon“ pasirašė 5 m. bendradarbiavimo susitarimą su vienu iš trijų geriausių pasaulio universitetų – Masačusetso Technologijos Institutu. Kasmet vienas „Mediafon“ grupės vidurinės ir aukštesniosios grandies vadovas bus siunčiamas į JAV pasitobulinti šioje aukštojoje mokykloje.

„Maxima grupė“ keičia korporacinių reikalų vadovą

2016.09.21Keičiasi „Maxima grupės“ korporacinių reikalų vadovas. Nuo spalio 3 d. juo taps Jaunius Špakauskas, kuris pakeis iki šiol šias pareigas ėjusį Giedrių Juozapavičių.

Pirmosios darbo dienos „Mediafon“: nuolatinis tobulėjimas darbe vietoj magistro studijų

2016.09.16Baimė ilgai neturėti pajamų dažnai verčia nekeisti situacijos ir dirbti nemėgstamą darbą. Evaldas Tamašauskas išdrįso palikti nepatikusią darbovietę ir pradėti ilgas trokštamos veiklos paieškas. Rizika atsipirko: dabar jau ketvirtas mėnuo, kai vaikinas vykdo jaunesniojo IT specialisto pareigas IT ir telekomunikacijų paslaugų bendrovėje „Mediafon“ ir yra tuo labai patenkintas.

„MG Baltic Media“ pardavė „UPG Baltic“ akcijas

2016.07.22Koncernui „MG Baltic“ priklausanti žiniasklaidos grupė „MG Baltic Media“ pardavė turėtas leidybos UAB „UPG Baltic“ akcijas. Jas išpirko kitas bendrovės akcininkas ir vadovas.

„MG Baltic“ pelnas – didžiausias per dešimtmetį: koncernas skaičiais

2016.06.03Viena didžiausių Lietuvos įmonių grupių, pastarąjį mėnesį susilaukusi nemažai dėmesio dėl politinės korupcijos bylos, pernai turėjo bene pelningiausius metus savo istorijoje.

Geidžiamiausių darbdavių gretos sumažėjo perpus

2016.06.01Šiuo metu vykstantys Geidžiamiausio darbdavio rinkimai įgauna pagreitį. Šiandien įvyko pirmosios atkrintamosios, po kurių paaiškėjo, kuriems darbdaviams geriau už kitus sekasi formuoti savo išorinį darbdavio įvaizdį.

Paaiškėjo 32 bendrovės, vertos geidžiamiausio darbdavio titulo

2016.05.25Konkurso „Geidžiamiausias darbdavys“ finale – 32 bendrovės, tarp kurių kaip niekada daug konkurso naujokų. Aiškėja, kad darbovietes darbuotojai renkasi ne pagal atlyginimą, o pagal darbdavio įvaizdį.

Lietuvos įmonė padėjo sugriauti mobiliają vergovę Kazachstane

2016.01.12Lietuvos telekomunikacijų grupė „Mediafon“ 2016–uosius pradėjo startu Kazachstano rinkoje. Nuo Naujųjų šios šalies mobiliojo ryšio vartotojai jau gali naudotis numerio perkėlimo paslauga, kuriai teikti naudojama „Mediafon“ sukurta programinė įranga.

Lietuvis knygai apie internetinių pokalbių verslą pinigų gavo „Kickstarteryje“

2015.11.20Kai vartotojai galutinai pereis prie išmaniųjų telefonų, dabartinį 2G ir 3G ryšį galėtų visiškai pakeisti internetiniai pokalbiai (VoIP – voice over internet protocol), mano Vilius Stanislovaitis, knygos apie IP telefoniją „How to Start and Run VoIP Business“ autorius. Anot jo, tarptautinių skambučių piginimas – gera niša ne tik „Skype“, bet ir smulkiojo verslo kūrimui.

Lietuvių sukurtas sprendimas įtiko Senegale

2015.09.19Lietuvos telekomunikacijų UAB „Mediafon“ sukurtas numerio perkėlimo sprendimas šiemet įdiegtas Senegale. Nuo rugsėjo šios Afrikos valstybės mobiliojo ryšio abonentai jau gali pakeisti ryšio tiekėją išlaikant senąjį telefono numerį.

„Mediafon“ įkūrė kontroliuojančiąją bendrovę

2015.07.09Numerio perkėlimo sprendimų UAB „Mediafon“ tapo kontroliuojančiąja bendrove. Tikimasi, kad kontroliuojančiosios bendrovės įkūrimas leis dar padidinti pelningumą.

Daugiausiai žiniasklaidos dėmesio teko Petrui Masiuliui

2015.06.10„Verslo žinių“ drauge su „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose apdovanotas ir „Daugiausia žiniasklaidos dėmesio sulaukęs CEO“.

Iš Lietuvos įmonės – 3 mln. USD vertės dovana Ukrainai

2015.02.03Koncerno „MG Baltic“ valdoma telekomunikacijų bendrovė „Mediafon“ ketina Ukrainai padovanoti programinę įrangą ir serverius, su kuriais galima atlikti numerio perkėlimo paslaugas.

Čia matote naujausias Mediafon, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 06 05.Arūnas Babrauskas, telekomunikacinių paslaugų UAB „Mediafon“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 06 05.Arūnas Babrauskas, telekomunikacinių paslaugų UAB „Mediafon“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 06 05.Arūnas Babrauskas, telekomunikacinių paslaugų UAB „Mediafon“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 06 05.Arūnas Babrauskas, telekomunikacinių paslaugų UAB „Mediafon“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 06 05.Arūnas Babrauskas, telekomunikacinių paslaugų UAB „Mediafon“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.