Pigu, UAB

Įmonės kodas: 300866792
Adresas: Saltoniškių g. 29, 08105 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Dainius Liulys
Veikla: Prekyba (Parduotuvės)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Gazel - 2015 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

Pigu, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Pigu, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Pigu, UAB

Mažmeninės prekybos sektoriaus lyderiai: trejetuke – IKEA, „Škodos“ ir „Porsche“ automobilių pardavėjai

2018.10.04Mažmeninės prekybos sektoriaus lyderių veiklos sritys – pačios įvairiausios, tačiau jų vadovams būdingas noras keisti status quo, siekti rinką pranoksiančių rezultatų. Jie sako: „Lengvas kelias – ne mums, nes juo be vargo gali žengti ir konkurentai.“

Teismas: „Pigu“ nubausta pagrįstai

2018.10.01Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) pripažino, kad Konkurencijos taryba pagrįstai nubaudė bendrovę „Pigu“ už klaidinančią reklamą ir skyrė jai baudą.

„Maxima“ pristato išparduotuvių formatą, „Norfa“ eina kitu keliu

2018.08.16Pasiteisinus Vilniuje, „Maxima bazėje“, veikiančiam išparduotuvių formatui, ketvirtadienį „Maxima“ atidaro išparduotuves Kaune ir Klaipėdoje. Čia pirkėjai gali rinktis iš daugiau nei 2.000 pramoninių prekių su nuolaidomis iki 80%. Išparduotuvių formatą išbandžiusi „Norfa“ rado kitą sprendimą parduoti likučius.

Kriptovaliutos prekyboje: „Topo centre“ bitkoinais atsiskaitė už 0,5 mln. Eur, lūkesčiai kyla

2018.08.08Kai kurie viešbučiai, kirpyklos, oro linijos, technikos ir elektronikos pardavėjai Lietuvoje priima atsiskaitymus kriptovaliutomis. Ilgiausiai rinkoje šią paslaugą siūlantis „Topo centras“ planuoja, kad kitąmet atsiskaitymai bitkoinais jau sieks apie 1 mln. Eur pajamų.

Lenkų fondas MCI įgijo vienvaldę „Pigu“ kontrolę

2018.08.03Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją Lenkijos privataus kapitalo investicijų bendrovei „MCI Management“ įsigyjant vienvaldę UAB „Pigu“ ir Lenkijos bendrovės „Morele.net“ kontrolę. Iki šiol fondas turėjo bendrąją įmonės kontrolę.

Lenkijos MCI fondas siekia perimti „Pigu“ kontrolę

2018.07.09Lenkijos privataus kapitalo investicijų bendrovė „MCI Management“ siekia perimti Baltijos šalių elektroninės prekybos bendrovę „Pigu“.

Įmonių obligacijos: dar menkai pramintas kelias į verslo auginimą

2018.06.25Verslo pasaulyje pasitaiko, kai gerą idėją numarina pats autorius, nusivylęs, kad savo projektui įgyvendinti negavo banko finansavimo. Nėra užstato, lėšų srauto, tik geras verslo projektas ir tikėjimas juo, – bet bankui to nepakanka. Tokiais atvejais spragą gali užpildyti keli alternatyvūs finansavimo būdai. Vienas jų – obligacijos. Klasikinė priemonė, leidžianti paauginti verslą iki etapo, kai juo susidomės ir bankai.

Ginčai dėl „Pigu“ reklamų grįžta į teismus

2018.06.06Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas konstatavo, kad pirmosios instancijos teisme nagrinėjant bylą dėl bendrovės „Pigu“ skleistos reklamos, kurią Konkurencijos taryba pripažino klaidinančia, buvo pažeisti procesiniai reikalavimai, todėl šią bylą perdavė Vilniaus apygardos administraciniam teismui nagrinėti iš naujo.

„Pigu“ ir „Barbora“: jau 40% pirkėjų apsiperka telefonu

2018.04.10Interneto prekybininkai fiksuoja augantį srautą pirkėjų, kurie į elektronines parduotuves užsuka ir apsiperka naudodamiesi mobiliais įrenginiais, o kompiuteriais naudojasi vis rečiau. Teigiama, kad Lietuvoje šie pokyčiai vyksta sparčiau nei Latvijoje ir Estijoje.

„Pigu.lt“ dirbs su komunikacijos agentūra „Gravitas Partners“

2018.04.03Elektroninės prekybos bendrovė Baltijos šalyse „Pigu.lt“ pasirinko ryšių su visuomene partnerius – nuo balandžio mėn. jais tapo komunikacijos agentūra „Gravitas Partners“.

BDAR: kaip ruošiasi mobiliųjų programėlių valdytojai

2018.03.30Įmonės, prekėms ar paslaugoms parduoti naudojančios mobiliąsias programėles, sako, kad prisitaikyti prie gegužės 25 d. įsigaliosiančio Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimų gali užtrukti ne vieną mėnesį.

„Pigu“ skelbtomis akcijomis klaidino vartotojus

2018.03.26Konkurencijos taryba pripažino, kad internetinėje parduotuvėje pigu.lt skleista trijų prietaisų reklama klaidino vartotojus. Už Reklamos įstatymo pažeidimą bendrovei „Pigu“ skirta 4.500 Eur bauda.

Prekybininkams vis didesnę grėsmę kelia Kinijos e. parduotuvės

2018.03.14Lietuvos gyventojai vis aktyviau apsiperka Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Prognozuojama, kad artimiausiais metais augimo tempai išliks milžiniški ir sieks 50% per metus. Turint omenyje mažėjantį šalies vartotojų skaičių, žinia, kad vis didesnė jų dalis apsiperka užsienyje, yra grėsmė, į kurią prekybininkai turėtų reaguoti.

„Topo centras“ pereina prie elektroninių etikečių

2018.03.06Elektronikos ir buitinės technikos prekybos tinklo „Topo centras“ šių metų biudžete investicijoms į elektronines kainų etiketes numatyta solidi suma. Pirma šių etikečių partija pasiekė tinklo parduotuvę Vilniuje, Ukmergės gatvėje.

Kainoms be nuolaidų pirkėjai dar nepasirengę

2017.12.03Prieš metus e. prekybos UAB „Pigu“ savo platformoje nusprendė neberodyti nuolaidų. Dabar, pradėjus naują akciją, iš dalies grįžtama prie pirminės kainodaros.

Vidurio Europos technologijų įmonių TOP50 – geriausias istorijoje Lietuvos pasirodymas

2017.10.13Kasmet verslo patarėjų ir audito kompanijos sudaromame Vidurio Europos technologijų įmonių reitinge šiais metais atsidūrė šešios bendrovės iš Lietuvos. O startuolis „Deeper“ užkopė į antrą TOP50 vietą.

Vasarą „Pigu“ pavyko pasiekti kalėdinį piką

2017.09.05Masinę nuolaidų akciją, kurios metu tris dienas buvo galima įsigyti prekių su nuolaidomis, organizavusi e. parduotuvė pigu.lt skaičiuoja, kad svetainėje apsilankė apie 1 mln. lankytojų – tiek jų paprastai būna kalėdiniu laikotarpiu.

„Pigu.lt“ atsisako rodyti nuolaidas

2016.12.27Mažmeninės prekybos internet platforma „Pigu.lt“ keičia kainodarą – nuo šiol pirkėjai nebematys procentinės nuolaidos išraiškos, tik galutinę kainą. Pasak platform valdančios UAB „Pigu“, pirkėjai nebetiki nuolaidomis.

Pagerbtos sparčiausiai Vidurio Europoje augusios Lietuvos bendrovės

2016.11.18Penktadienį Vilniuje įteikti apdovanojimai 7 Lietuvos įmonėms, patekusioms į kompanijos „Deloitte“ kasmet sudaromą sparčiausiai augančių Vidurio Europos bendrovių reitingą. Šių metų sąraše – trimis įmonėmis daugiau nei pernai ir didžioji jų dalis yra naujokės.

„Pigu.lt“ parduotuvę atidarė už 150.000 Eur

2016.11.03Didžiausia elektroninės prekybos parduotuvė „Pigu.lt“ Vilniuje, Žvėryne, atidarė 350 kv. m ploto parduotuvę, kurios pašonėje įrengtas 650 kv. m sandėlys. Įmonės akcininkai tikisi, kad fizinės parduotuvės parduotuvės pajamos 2017 m. sieks 1 mln. Eur.

Čia matote naujausias Pigu, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 11 04. Litexpo parodų ir konferencijų centre Vilniuje vyko UAB "Verslo žinios" organizuotas Logistikos ir transporto forumas 2014. Pranešėjas - Dainius Liulys, pigu.lt generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 11 04. Litexpo parodų ir konferencijų centre Vilniuje vyko UAB "Verslo žinios" organizuotas Logistikos ir transporto forumas 2014. Pranešėjas - Dainius Liulys, pigu.lt generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 11 04. Litexpo parodų ir konferencijų centre Vilniuje vyko UAB "Verslo žinios" organizuotas Logistikos ir transporto forumas 2014. Pranešėjas - Dainius Liulys, pigu.lt generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 02 20, Lietuvos parodų ir kongresų centre "Litexpo" atidaryta 15-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė, kurios tema – laiko patikrintos knygos ir Kristijono Donelaičio 300 metų sukaktis. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2013 01 22. Pigių drabužių ir avalynės parduotuvė Druskininkuose. Juditos Grigelytės nuotr.