Wilara, UAB

Įmonės kodas: 170641519
Adresas: Birutės g. 3, 59140 Prienų r. sav.
Vadovas: Gediminas Olsevičius
Veikla: Maisto pramonė (Bitininkystė)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Gazel - 2014 m. Gazel - 2013 m. Gazel - 2012 m.

Wilara, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Wilara, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Wilara, UAB

Ir smulkieji sugeba nustebinti pasaulį

2014.05.26Griaunamas stereotipas, kad tarptautinio pripažinimo gali tikėtis tik stambios įmonės. Vis daugiau smulkiųjų bendrovių iš tarptautinių parodų grįžta pelniusios apdovanojimų. O jie – ne tik įvertinimo ir pripažinimo ženklas, tačiau ir puikus įrankis naujoms rinkoms prisijaukinti.

Vien tuščiais aviliais rinkos neužkariausi

2013.06.02Bitininkystė Lietuvoje populiarėja, tad Prienų UAB „Wilara“ kasmet sulaukia daugiau konkurentų – avilius ir kitą bitininkams reikalingą įranga imasi gaminti vis daugiau įmonių. Tačiau rinkos senbuviai tikina, kad nors naujokai nuo jų ir nugriebia šiek tiek užsakymų, tačiau paprastai po metų kitų šios veiklos atsisako.

Kaip "Wilara" išnaudojo kitų gautą ES paramą

2013.03.20Pastaraisiais metais šalies bičių ūkiai sulaukė gerokai gausesnės ES paramos. Gaivinamą šių lėšų poveikį teigia pajutusi  ir viena didžiausių Lietuvoje bitininkystės reikmenų įmonių UAB "Wilara".

Antradienį dienraštyje "Verslo žinios" sužinokite:

2013.03.20Smulkaus verslo patirtis: "KGF" neįvertino nei pelno, nei nuostolio;  Kokios pralaimėto lobizmo pamokos Ignalinos atominėje; Kaip "Ruptela" ketina toliau dvigubinti pajamas; Ką šiemet žada bilietų platintojai; Kokią nišą bunkeryje rado "Vardas.lt"; Kaip pasikeitė apsaugos rinka ir įkainiai; Kas liūdina buitinės technikos gamintojus, o džiugina jų klientus; Kokių perspektyvų Lietuvoje turi Rusijos bankai; Kokią nišą radusi "Egreda" pajamas didino 140%; Kodėl skolininkui bus sunkiau apsaugoti įkei

Čia matote naujausias Wilara, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.