Skubios siuntos, UAB

Įmonės kodas: 134678891
Adresas: Inovacijų g. 3, Biruliškių k., 54469 Kauno r. sav.
Vadovas: Vladas Lašas
Veikla: Kitos verslo paslaugos (Pašto ir kurjerių paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Gazel - 2013 m.

Skubios siuntos, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Skubios siuntos, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Skubios siuntos, UAB

„Alwark“ išbando dalijimosi ekonomiką pramonėje

2019.02.14Krovos ir komunalinės technikos kompanija „Alwark“ Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) teritorijoje bando dalijimosi ekonomikos pranašumus. Bendrovė dėlioja paskutinius štrichus ir nuo kovo pradės siūlyti automatizuotą trumpalaikės krautuvo nuomos sprendimą...

UPS parke – „Iveco Daily“ su Kaune įrengtomis pavaros sistemomis

2018.12.16

„Tesla“ toliau atidėlioja pažadų vykdymo terminus

2018.12.05Laikui bėgant, naujų modelių pristatymo metu Elono Musko, gamintojo įkūrėjo, žarstomi pažadai pradėti jų gamybą atidėliojami vis tolimesnei ateičiai.

Kalėdų laikotarpiu krovininių skrydžių skaičius Kaune ūgtelės

2018.11.29Į Kauno oro uostą ir iš jo iki pat Kalėdų skraidys dar vienas krovininis orlaivis. Kalėdų laikotarpiu Kaune siuntoms skiriami 4 papildomi skrydžiai per savaitę.

Kiekvienai Lietuvos įmonei – po nuosavą saulės jėgainę

2018.11.19Šiemet Vilniuje ir kituose miestuose ant įmonių pastatų stogų vis dažniau galima pamatyti Lietuvoje dar gan neįprastą vaizdą – saulės jėgaines. Tokiu būdu vis daugiau šalies bendrovių siekia mažinti savo išlaidas elektrai ir poveikį aplinkai. Energetikos sprendimų bendrovės „Energijos tiekimas“ specialistai prognozuoja, kad jau greitai tokias jėgaines matysime ant šimtų ar net tūkstančių stogų visoje Lietuvoje, nes verslui jas siūloma įsirengti be jokių pradinių investicijų.

Į verslo centrą Kauno LEZ investavo 4 mln. Eur

2018.05.22Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) atidarytas pirmasis verslo centras. Į 3.000 kv. m nuomojamojo ploto objektą investuota 4 mln. Eur, čia savo biurą, iki kol pasistatys gamyklą, įkūrė ir Lietuvoje investuojanti Vokietijos automobilinės elektronikos tiekėja „Hella“.

„Tesla“ degina ne kurą, ji degina pinigus

2018.05.07Bendrovei, kurią įkūręs Elonas Muskas užvedė elektromobilių rinką, dar šiemet gali pritrūkti pinigų.

Kol „Tesla“ vilioja į ateitį, „Daimler“ siūlo realybę

2018.03.13Tarp besirungiančių dėl būsimos elektra varomų sunkvežimių rinkos įmonių išsišoka fantastiški „Teslos“ pareiškimai. Tačiau juos gali nustelbti realistiški tradicinių gamintojų projektai.

Lietuvos įmonės jau domisi neįtikėtinais „Tesla“ projektais

2017.11.17Penktadienio rytą „Tesla“ ir jos vadovas Elonas Muskas sudrebino rinką dviem naujais kūriniais: elektra varomu vilkiku „Semi“ ir įspūdingų charakteristikų keturviečiu „Roadster“. Lietuvos bendrovės suskubo deklaruoti savo susidomėjimą šiais kūriniais.

Išdalinti Lietuvos interneto apdovanojimai

2017.05.25Technologijų ir inovacijų festivalyje „Login 2017“ buvo įvertinti labiausiai Lietuvos interneto kultūrai nusipelnę asmenys, įmonės ar interneto raidą labiausiai paveikę projektai bei judėjimai.

Vladas Lašas prisijungė prie „Investuok Lietuvoje“ komandos

2017.05.12Verslininkas ir visuomenininkas dr. Vladas Lašas prisijungė prie užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ komandos. Nuo šiandien V. Lašas oficialiai tampa „Investuok Lietuvoje“ ambasadoriumi.

Nobelio premija su lietuvišku atspalviu

2015.10.10Šalių, padovanojusių pasauliui daugiausia Nobelio premijos laureatų, sąraše Lietuvos nematyti. Mūsų kraitis kol kas — su Lietuva susiję ar iš jos kilę nobelistai.

Suomijos „Posti“ naudoja bepiločius

2015.10.04Suomijos bendrovė „Posti“ gali tapti antra Europos bendrove, siuntoms gabenti pasitelkusi bepiločius orlaivius. Lietuvoje tokiai transporto priemonei kol kas nesukurta teisinės bazės.

25 mln. USD investicija Lenkijoje naudinga ir Lietuvos įmonei

2014.09.12Pasaulinė siuntų ir logistikos bendrovė „United Parcel Service“ (UPS) investuoja 25 mln. USD į dviejų naujų centrų steigimą Lenkijoje. Ši investicija padidins UPS tinklo galimybes ne tik Lenkijoje, bet ir Lietuvoje bei kitose Baltijos šalyse, teigia Vladas Lašas, UAB „Skubios siuntos“ direktorius.

Išimtinės teisės į spalvą

2014.03.09Prekių ženklas gali būti ne tik žodis, piešinys, erdvinė forma, bet ir spalva ar jų derinys. Tačiau įrodyti, kad spalva veikia kaip prekių ženklas, ir gauti išimtines teises į vieną ar kitą spalvų derinį nėra taip jau lengva.

Išsiskirti ne tik šūkiu, bet ir spalva

2014.03.07Prekių ženklas gali būti ne tik žodis, piešinys, erdvinė forma, bet ir spalva ar jų derinys. Tačiau įrodyti, kad spalva veikia kaip prekių ženklas, ir gauti išimtines teises į vieną ar kitą spalvų derinį nėra taip jau lengva.

Laurso fondas ugdys ir konsoliduos Lietuvos startuolius

2013.12.17Šiandien Ilja Laurs oficialiai pristatė savo rizikos kapitalo fondą „Nextury Ventures“. Jo portfelyje – tik asmeninės pono Laurso lėšos. Tačiau, kokio tiksliai dydžio yra finansiniai fondo ištekliai, „GetJar“ įkūrėjas neatskleidžia.

Amerikos verslo apdovanojimai Lietuvoje

2013.09.21Penktadienį, Amerikos prekybos rūmų 20-ies metų veiklos sukaktis pažymėta Vilniaus „Kempinski“ viešbutyje – surengti pirmieji Amerikos verslo apdovanojimai Lietuvoje ir šventinis vakaras.

Lietuva ir pasaulis "Verslo žinių" akimis (2)

2013.03.212011 m. balandis–birželis

Lietuvos verslininkui įteiktas Nobelio premijos laureatų skirtas apdovanojimas

2013.03.20Kurjerių ir siuntų  UAB "Skubios siuntos" vadovui Vladui Lašui pirmadienio vakarą Osle įteikta Verslo taikos premija, kurią iš Nobelio taikos ir ekonomikos premijos laureatų sudaryta komisija verslininkams skiria už pasauliui svarbių problemų sprendimo paieškas, inovacijų sklaidą, sėkmingą socialiai atsakingą verslą.

Čia matote naujausias Skubios siuntos, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 03 30. JAV siuntų bendrovės "United Parcel Service" (UPS) spaudos konferencija Vilniuje. Vaidotas Lašas, UPS įgalioto atstovo Lietuvoje vadovas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 03 30. JAV siuntų bendrovės "United Parcel Service" (UPS) spaudos konferencija Vilniuje. Vaidotas Lašas, UPS įgalioto atstovo Lietuvoje vadovas (kairėje) ir Danielis Carrera, „UPS East Europe“ prezidentas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 03 30. JAV siuntų bendrovės "United Parcel Service" (UPS) spaudos konferencija Vilniuje. Vaidotas Lašas, UPS įgalioto atstovo Lietuvoje vadovas (kairėje) ir Danielis Carrera, „UPS East Europe“ prezidentas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 03 30. JAV siuntų bendrovės "United Parcel Service" (UPS) spaudos konferencija Vilniuje. Vaidotas Lašas, UPS įgalioto atstovo Lietuvoje vadovas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 03 30. JAV siuntų bendrovės "United Parcel Service" (UPS) spaudos konferencija Vilniuje. Vaidotas Lašas, UPS įgalioto atstovo Lietuvoje vadovas (kairėje) ir Danielis Carrera, „UPS East Europe“ prezidentas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.