Axis Transport, UAB

Įmonės kodas: 300617563
Adresas: Motorų g. 4, 02190 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Eugenijus Rimkus
Veikla: Transportas ir logistika (Sandėliavimo paslaugos ir įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Gazel - 2015 m. Gazel - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Axis Transport, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Axis Transport, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Axis Transport, UAB

Kiek įmonei kainuoja toksiški darbuotojai ir kaip jų išvengti

2019.05.25Toksiški darbuotojai gali būti vieni produktyviausių jūsų darbuotojų, tačiau jų daroma finansinė žala įmonei yra dvigubai didesnė.  Toksiški darbuotojai – tai tokie kolegos, kurie savo elgesiu daro žalą organizacijai, įskaitant jos nuosavybę arba žmones, teigia Harvardo verslo mokyklos tyrėjai Michaelas Housmanas ir Dylanas Minoras 2015 m. išpublikuotame tyrime...

Vežėjai baiminasi, kad „Brexit“ sujauks jų verslą 

2019.02.11Augant nerimui dėl galimo kietojo „Brexit'o“ – galimo Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) be sutarties – Lietuvos vežėjai nuogąstauja, kad tai gali neigiamai atsiliepti jų verslui...

Dėl darbuotojų biurą padalijo per du miestus ir neapsiriko

2018.05.21Jei geram specialistui iš Kauno pasiūlai darbą sostinėje, jis kažin ar susivilios. Todėl UAB „Axis Auto“ biurus turi abiejuose miestuose, be to, išlošia dvigubai: kai darbuotojai yra šalia svarbiausių partnerių, visada paprasčiau susitarti.

Kodėl darbuotojas „prašosi“ atleidžiamas

2018.03.20Kai yra gerai, norisi dar geriau. Tačiau tą gerovę reikia užsidirbti, t. y. pasiekti dar geresnių rezultatų, bet ne visi darbuotojai tą stengiasi daryti.

Oro uosto perkraustymas: už kiekvieną vėlavimą grėstų 500 Eur bauda

2017.07.11Vilniaus oro uosto įrangos perkraustymą laimėjusios „Axis Transport“ atstovai teigia, kad darbai vyksta minučių tikslumu pagal iš anksto patvirtintą grafiką: antraip ne tik būtų sudėtinga kraustytojams patekti į saugomas Vilniaus ir Kauno oro uostų teritorijas, bet įmonei grėstų ir baudos.

Sėkmingos įmonės DNR: ką rodo Lietuvos verslo pavyzdžiai

2016.05.22Yra begalė tyrimų ir apklausų, kuriomis siekiama išsiaiškinti, kokie veiksniai lemia, kad vienos bendrovės veikia sėkmingiau nei kitos.

„Axis Transport“ pardavimų vadovas pataria: be disciplinos pardavimų nebus

2016.05.16Pardavimuose kaip ir sporte – būtina griežta disciplina, antraip žmonės labai greitai pasiduoda prigimtinei tinginystei, neparduoda ir nepasiekia tikslų.

„Renault Talisman“ klientų neturėtų išgąsdinti

2016.04.30Pardavimų srityje dirbantys vadybininkai ir vadovai juokauja, kad pas klientus tinka važiuoti ne kiekvienu automobiliu, nes jei atvažiuosi brangiu, gali išvažiuoti arba gavęs labai didelę nuolaidą, arba visai nieko nepardavęs.

Valanda su „Axis Transport“ pardavimų vadovu: svarbu netapti karaliukais

2016.04.22Griežta disciplina, sklandus procesas, aiški parduodamos paslaugos vertė, tinkama technika ir kokybiškas vadovavimas komandai – pardavimų raktas, kurį naudoja Tomas Degutis.

Konkurentų pasiūlymas – ne priežastis darbuotojui kelti algą

2015.05.21Kai įmonėje sukuriama gera darbo atmosfera, yra aiški motyvacinė sistema, o vadovai visada laikosi žodžio, darbuotojų kaita artima nuliui.

Susirgę bėgimu

2014.09.12Šį sekmadienį, rugsėjo 14 d., Vilniaus gatves užtvindys keliolika tūkstančių bėgimo mėgėjų ir profesionalų iš visos Lietuvos ir užsienio. Artėjant didžiausiai šalyje bėgimo entuziastų šventei „Danske Bank Vilniaus maratonas“, domimės, kodėl ši sporto šaka per pastaruosius keletą metų Lietuvoje taip išpopuliarėjo.

Susirgę bėgimu

2014.09.12

Dirbti be nurodinėjimų – smagiau ir lengviau

2014.04.14Lig šiol dažnai pabrėžiama, kad dirbti tarptautinėje bendrovėje yra didelis pranašumas, nes ten organizacijos kultūra kur kas labiau išvystyta. Tačiau ekspertai teigia, kad kapitalo kilmė nėra esminis veiksnys, lemiantis, kur žmonėms geriau dirbti. O ir lietuviškų įmonių su savita kultūra kaskart gausėja.

Dirbti be nurodinėjimų – smagiau ir lengviau

2014.04.09Lig šiol dažnai pabrėžiama, kad dirbti tarptautinėje bendrovėje yra didelis pranašumas, nes ten organizacijos kultūra kur kas labiau išvystyta. Tačiau ekspertai teigia, kad kapitalo kilmė nėra esminis veiksnys, lemiantis, kur žmonėms geriau dirbti. O ir lietuviškų įmonių su savita kultūra kaskart gausėja.

Smulkieji avansu džiaugtis neskuba

2014.01.30Lietuvos smulkusis ir vidutinis verslas, palyginti su kaimynų latvių ir estų, šįmet savo galimybes vertina rezervuotai – nei per daug džiaugiasi, nei liūdi. Planuojama atsargiai investuoti ir šiek tiek didinti darbuotojų skaičių.

Pirma patikimumas, paskui užsakymas

2013.09.17Viešųjų pirkimų konkurso sąlygos kartais atrodo gąsdinančios, tačiau jei sugebi jas įgyvendinti, galima ne tik sėkmingai uždirbti, bet ir susikurti savotišką įmonės vizitinę kortelę, leidžiančią išsiskirti iš kitų. Tiesa, kartais norint įgyvendinti tokių užsakymų reikalavimus tenka pasitelkti ir karinius lėktuvus.

Jauni vadovai kuria savas vadybos taisykles

2013.03.20Jie greičiau įsisavina naujoves, yra įvaldę elektroninius dalykus, smalsūs, nebijantys klausti, drąsiai reiškiantys savo nuomonę – taip apibūdinama jaunoji darbuotojų kartą. Dažnas verslo partneris, atvykęs iš užsienio, nustemba, kai jį pasitinka įmonės vadovas, dar nesulaukęs nė 30-ies metų.

VŽ priedas "Uostas + transportas"

2013.03.20Trečiadienį dienraštis "Verslo žinios" pasirodė su specialiu priedu "Uostas + transportas". Jame pateikiami šie rašiniai:

Čia matote naujausias Axis Transport, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 04 03. Tomas Degutis, krovinių gabenimo, logistikos UAB “AXIS Transport” plėtros vadovas. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 04 03. Tomas Degutis, krovinių gabenimo, logistikos UAB “AXIS Transport” plėtros vadovas. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 04 03. Tomas Degutis, krovinių gabenimo, logistikos UAB “AXIS Transport” plėtros vadovas. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 04 03. Tomas Degutis krovinių gabenimo, logistikos UAB “AXIS Transport” plėtros vadovas. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 04 03. Tomas Degutis, krovinių gabenimo, logistikos UAB “AXIS Transport” plėtros vadovas. Vladimiro Ivanovo nuotr.