ENG, UAB

Įmonės kodas: 136033551
Adresas: Olimpiečių g. 1-55, 09200 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Romualdas Rutka
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Nekilnojamasis turtas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2013 m.

ENG, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

ENG, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima ENG, UAB

VIAP kvota Elektrėnams didėja, šilumininkams – mažėja

2014.10.15Lietuvos elektrinei Elektrėnuose kitiems metams nustatyta 1.100 gigavatvalandžių (GWh) viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP) kvota, visoms termofikacinėms elektrinėms – 600 GWh.

ENG ir "Autoidėja" aprūpins šiluma Elektrėnus

2013.08.06Energetinių ir NT projektų įgyvendinimu bei verslo konsultavimu užsiimanti bendrovė ENG kartu UAB „Autoidėja" aprūpins šilumos energija Elektrėnus. ENG praneša, kad šią savaitę Elektrėnų gyventojus pasiekė pirmoji šilumos kilovatvalandė iš Vievio.

"Vilniaus energija" vienintelė nusipelnė parduoti daugiau brangesnės elektros

2013.03.20Kitąmet didesnę remtinos elektros supirkimo kvotą Vyriausybė siūlo tik „Vilniaus energijos“ elektrinėms, o visoms kitoms termofikacnėms jėgainės elektros supirkimo apimtys mažėja. Lietuvos elektrinei Elektrėnuose, iš kurios perkama daugiausia brangesnės nei rinkoje elektros, kvota turėtų išlikti tokia pat kaip šiais metais. 

Nepriklausoma šiluma: ar gali būti ir šilta, ir pigu

2013.03.20„Senukų“ prezidento Augustino Rakausko ir ne vien jo užmojai statyti biokuro katilines ir tapti nepriklausomais šilumos gamintojais stringa. Verslininkus erzina reikalavimai mažinti kainą, o savivaldybės ir šilumininkai tikina, kad būtų efektyviau biokurui kūrenti pritaikyti turimus šilumos gamybos įrenginius.

Jonavoje planuojama už 15 mln. Lt pastatyti biokuro katilinę

2013.03.20Energetikos bendrovės „Geco investicijos“ akiratyje – ne tik 20 mln. Lt vertės biokuro katilinės Kaune, bet ir atsinaujinančiais ištekliais kūrenamo katilo Jonavoje statybos. Investicijos į šį projektą sieks 15 mln. Lt.

Garliava šildysis už 6 mln. Lt rekonstruotu biokuro katilu

2013.03.20Kauno rajone, Garliavoje, trečiadienį atidaroma privataus kapitalo lėšomis rekonstruota savivaldybės valdomai AB „Kauno energija“ priklausanti katilinė.

„Kauno energija“ ruošiasi katilinės Noreikiškėse rekonstrukcijai už 6 mln. Lt

2013.03.18Šilumą Kauno ir Jurbarko gyventojams tiekianti AB „Kauno energija“ paskelbė Noreikiškių katilinės rekonstrukcijos rangos konkursą, kurio laimėtojas už 6 mln. Lt pastatys 4 MW biokuro katilą.

Energetikai žada, kad Kaune šiluma per du metus atpigs beveik trečdaliu 

2013.03.18Šiluma Kauno ir Jurbarko gyventojams per artimiausius dvejus metus, jei bus įgyvendinti biokuro ir vamzdynų atnaujinimo projektai, sumažės trečdaliu – 6–8 ct/kWh. Šiuo metu „Kauno energijos“ vartotojams tiekiamos šilumos kaina siekia 28,58 ct/kWh (be PVM).

Čia matote naujausias ENG, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2013 03 05. Iš kairės - Lisa Linden ir Maria Eng., Švedijos lygių teisių ir moteris kino industrijoje remiančio judėjimo "Doris" atstovės. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2013 03 05. Iš kairės - Lisa Linden ir Maria Eng., Švedijos lygių teisių ir moteris kino industrijoje remiančio judėjimo "Doris" atstovės. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2013 03 05. Iš kairės - Maria Eng ir Lisa Linden, Švedijos lygių teisių ir moteris kino industrijoje remiančio judėjimo "Doris" atstovės. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2013 02 27. Edr. eng. Domas Būrė, kojinių, trikotažo gamybos AB "Sparta" inžinierius elektronikas, Domas Būrė matuoja kompresinių kojinių aptempimo lygį. Juditos Grigelytės nuotr.