Realco statyba, UAB

Įmonės kodas: 302242635
Adresas: Konstitucijos pr. 7, 09308 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Vygantas Laucius
Veikla:
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Gazel - 2013 m.

Realco statyba, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Realco statyba, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Realco statyba, UAB

NT plėtros asociacija apdovanojo geriausius 2018 m. projektus

2018.12.06Viešbutis „Pacai“, prekybos centras „Ogmios miestas“, Ilzenbergo dvaras ir Smiltynės jachtklubas pateko tarp geriausių šiemet baigtų nekilnojamojo turto (NT) projektų.

Naujas „Icor“ grupės biuras: pirštų skaitytuvai, skaitmeninės sistemos ir kosmosas

2018.02.27Į vieną pastatą Vilniuje persikelianti UAB „Icor“ grupės įmonių administracija įsikuria biure, įrengtame pagal kiekvienos bendrovės ir jos darbuotojų poreikius.

Tvari plėtra: verslo centro „Pentagon“ atvejis

2016.05.11Vilniuje, šalia prekybos ir pramogų centro „Ozas“, sparčiai kyla neįprastos penkiakampės formos septynaukštis verslo centras „Pentagon“, kurį stato nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Realco“. Pasak projekto autorių, pastato forma įkūnija penkis svarbiausius žmogaus pojūčius ir vertybes: funkcionalumą, tvarumą, kokybę, ekonomiškumą ir patogumą verslui bei žmogui.

„City Service“ pateikė pasiūlymą Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurse

2014.09.08Bendrovė „City Service“ kartu su bendrove „Realco statyba“ pateikė savo pasiūlymą „Lukiškių tardymo izoliatoriaus – Kalėjimo iškeldinimo iš Vilniaus miesto centrinės dalies 1-asis etapas” konkurse.

Atmetė „City Service“ prašymą stabdyti Lukiškių iškeldinimą

2014.08.22Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos neprivalo stabdyti viešojo konkurso dėl Lukiškių kalėjimo iškeldinimo vykdymo, ketvirtadienį nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas.

VPT: Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurse pažeistas įstatymas

2013.12.19Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurse geriausią kainą pasiūliusi bendrovė „City Service“ iš konkurso buvo pašalinta neteisėtai.

Kalėjimų departamentui – priekaištai dėl viešųjų pirkimų

2013.12.18Viešųjų pirkimų tarnyba, įvertinusi Lukiškių tardymo izoliatoriaus iškėlimo iš Vilniaus centrinės dalies 1-ojo etapo projektą, nustatė, kad buvo pažeisti lygiateisiškumo ir skaidrumo principai.

Avulis atkerta "City Service" dėl konkurso

2013.11.07Lukiškių kalėjimo iškeldinimo viešasis konkursas yra skaidrus, o konkurso komisija dalyvių pasiūlymus nagrinėjo itin detaliai, teigia Arvydas Avulis, vienos iš konkurse dalyvaujančios statybų bendrovės „Hanner“ vadovas.

„City Service“ įžvelgia korupciją Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurse

2013.10.28Pastatų priežiūros bendrovė „City Service“, priklausanti ICOR (buvusi „Rubicon“ group) grupei, kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) prašydama ištirti galimas korupcijos apraiškas šimtamilijoninės vertės Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurse. (Atnaujinimai visame tekste, tikimės papildyti ir Kalėjimų departamento komentaru)

Pratęstas Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurso terminas

2013.03.20Maždaug 100 mln. litų vertės Lukiškių kalėjimo iškeldinimo konkurso projekto sprendinių teikimo terminas pratęstas iki spalio 9 dienos.

Čia matote naujausias Realco statyba, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.