Cranbalt, AB

Įmonės kodas: 144657415
Adresas: Dvaro g. 162A, 76197 Šiaulių m. sav.
Vadovas: Arvydas Bagdonas
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Statybos mašinos ir įrenginiai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Gazel - 2014 m. Gazel - 2013 m.

Cranbalt, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Cranbalt, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Cranbalt, AB

Iš dirbtuvių garaže – į pasaulio kokybės aukštumas

2016.05.02Nuo dviejų draugų verslo garaže prasidėjusi „Genie“ istorija tęsiasi jau pusę amžiaus. Kompanijos vizija – padėti žmonėms saugiai atlikti darbus aukštyje – patikėjo kone visas pasaulis. Keltuvai, į aukštumas keliantys daugiau nei 80-yje pasaulio šalių, jau keletą metų dirba ir Lietuvoje.

Iš dirbtuvių garaže – į pasaulio kokybės aukštumas

2016.04.28Nuo dviejų draugų verslo garaže prasidėjusi „Genie“ istorija tęsiasi jau pusę amžiaus. Kompanijos vizija – padėti žmonėms saugiai atlikti darbus aukštyje – patikėjo kone visas pasaulis. Keltuvai, į aukštumas keliantys daugiau nei 80-yje pasaulio šalių, jau keletą metų dirba ir Lietuvoje.

Iš dirbtuvių garaže – į pasaulio kokybės aukštumas

2016.04.27Nuo dviejų draugų verslo garaže prasidėjusi „Genie“ istorija tęsiasi jau pusę amžiaus. Kompanijos vizija – padėti žmonėms saugiai atlikti darbus aukštyje – patikėjo kone visas pasaulis. Keltuvai, į aukštumas keliantys daugiau nei 80-yje pasaulio šalių, jau keletą metų dirba ir Lietuvoje.

Sunkumai keičiant pavadinimą atsiperka

2015.05.18Įprasta, kad keisti pavadinimą dažniausiai ryžtasi didelės įmonės, tai jos sieja su pakitusia strategija ar naujomis rinkomis. Tačiau ir smulkios bendrovės vis dažniau ryžtasi tokiems pokyčiams, nesvarbu, kad procesas sudėtingas ir brangus.

Leisgyvę įmonę pavertė lydere

2015.05.14Radus tinkamų investuotojų ir partnerių, tinkamai išplėtus veiklą bei geografiją ir – svarbiausia – išsiaiškinus kiekvieno kliento poreikius, galima net „nurašytą“ įmonę prikelti antram gyvenimui ir iškilti tarp lyderių ne tik regione, bet ir Lietuvoje.

Čia matote naujausias Cranbalt, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.