Eldes, UAB

Įmonės kodas: 300134714
Adresas: Ukmergės g. 283B, 06313 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Nerijus Ivanauskas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Elektroninė įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2014 m.

Eldes, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Eldes, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Eldes, UAB

Įmonių medžioklę pradėjo 40 mln. Eur vertės fondas: nori iki 12 įmonių

2018.05.28Lietuvos rizikos kapitalo UAB „LitCapital Asset Management“ steigia naują 40 mln. Eur dydžio investicijų fondą, kuris investuos į 8–12 įmonių, taikysis į nekontrolinius bendrovių akcijų paketus.

Susipažinkite: pažangiausios Lietuvos įmonės

2017.01.26Ketvirtadienį įvyko „Žinių ekonomikos įmonės“ apdovanojimai, kuriuose savo nuomonę galėjo išsakyti ir „Verslo žinių“ skaitytojai.

„Eldes“ vadovauja Nerijus Ivanauskas

2016.07.28Išmaniąsias technologijų namams ir verslui kuriančiai UAB „Eldes“ nuo liepos vadovauja Nerijus Ivanauskas.

Daugiau duodi – daugiau ir gauni

2016.05.05Duomenų analizė skinasi vis platesnius kelius bendrovių verslo valdyme – sėkmingiau šis metodas prigyja įmonėse, kuriose tokią analizę palaiko aukščiausio lygio vadovai ir skiria jai dėmesio. Tiesa, tam pasiryžusios bendrovės apgailestauja, kad vis dar sunku pritraukti duomenų analitikų – jų tiesiog trūksta.

Eksportui skatinti – priemonių gausa

2015.11.27Tarptautinio valiutos fondo vertinimu, pagal eksporto įvairovę Lietuva užima 13 vietą tarp 186 valstybių. Plati eksporto bazė ir didelė eksportuojamų prekių įvairovė turi teigiamą poveikį visos šalies ekonominei plėtrai. Planuojama, kad 2016-2018 m. išorės paklausa dar augs, sudarydama palankias sąlygas eksporto augimui.

10 Lietuvos įmonių laukia užsienyje studijavusių talentų

2015.11.11Lietuvoje startuoja unikali stažuočių Lietuvos įmonėse programa „Talentai Lietuvai“. 10 inovatyvių vietinio ir užsienio kapitalo bendrovių pusei metų stažuotis priims užsienio universitetų absolventus lietuvius ir už praktiką mokės abiems pusėms priimtiną atlygį.

Ar paroda sėkminga, parodo ne gautos vizitinės

2014.10.21Parodose partnerius ir klientus medžiojantys verslininkai atkreipia dėmesį, kad žioplinėjančių lankytojų mažėja, tad sėkmę lemia iš anksto sutarti susitikimai, žinios apie šalį, į kurią vykstama, ir gebėjimas susikalbėti vietos kalba.

Atidarė biurą Britanijoje, galvoja apie Indiją

2014.06.23Apsaugos sistemas gaminanti UAB „Eldes“ atidarė biurą Didžiojoje Britanijoje ir tikisi, kad pajamas šioje šalyje toks sprendimas išaugins penkis kartus.

Pirmadienį VŽ „Premium“ skaitykite

2014.06.22Baltarusijos rublis: staigią devalvaciją keičia lėtas nuvertėjimas. Į Baltarusijos rublio kiemą atėjo stabilumas – tačiau ne stabilus kurso buvimas, pasiekus vieną lygį, o stabilus kritimas. Lietuvos ekonomistai neabejoja, kad kursą už virvelės žemyn tempia Baltarusijos centrinis bankas, pakeitęs ankstesnę staigaus devalvavimo politiką į nuosaikaus silpninimo. Specialistai dalija patarimus, kaip elgtis Lietuvos verslininkams.

„Eldes“: investuoja 4 mln. Lt, tikisi padvigubinti apyvartą

2014.04.29Apsaugos ir valdymo sistemų gamybos UAB „Eldes“ planuoja investuoti 4 mln. Lt – pusę sumos skirti naujų rinkų paieškai, kitą – gamybos ir pardavimų plėtrai.

Verslui reikia veido

2014.04.17Smulkiesiems gamintojams už jų įmonės pavadinimą dažniau kur kas svarbesnis prekės ženklas. Ypač aktualus jis tampa tuomet, kai įmonė nusprendžia savo gaminius reklamuoti, pristatyti užsienyje.

„LitCapital“ investuoja į elektronikos sprendimų įmonę

2014.04.07Plėtros kapitalo fondas „LitCapital“ pasirašė investicijų sutartį su UAB „Eldes“, kuriančia pažangius nuotolinio valdymo įrenginius ir sprendimus M2M (machine-to-machine) rinkai.

„Litcapital“ investuoja į dar vieną technologijų įmonę

2014.03.07Privataus kapitalo fondas „Litcapital I“ planuoja investuoti į elektronikos inžinerijos UAB „Eldes“, gaminančią nuotolinio valdymo apsaugos sistemas, išmaniuosius sprendimus namams.

Dirbti su savo prekės ženklu – pelningiau

2013.05.19Jei kasmet sukuri bent po keletą naujų produktų ir vis atrandi papildomų rinkų, apyvartą galima auginti dvigubai. Tam pasitarnauja ir ES parama: nors parengti projektą yra gana sudėtinga ir kainuoja, tačiau gautos lėšos leidžia judėti į priekį kur kas sparčiau.

Aštuonios šaliai labiausiai nusipelniusios įmonės pagal Ūkio ministeriją

2013.03.21Ūkio ministerija 8-ose kategorijose apdovanojo labiausiai šalies verslui ir ūkio plėtrai nusipelniusias įmones, jų vadovus.

"Eldes" verslas įsibėgėjo atsisakius mažmeninės prekybos

2013.03.20Apsaugos ir valdymo sistemų gamintoja UAB "Eldes" liovėsi pati prekiauti savo gaminiais ir iki vienintelio didmenininko sumažino tai darančių Lietuvos partnerių skaičių. Toks žingsnis leido išplėsti produktų portfelį ir sutekti daugiau dėmesio eksportui. Rezultatų ilgai laukti nereikėjo – bendrovės pajamos patrigubėjo, o  90% jų gaunama iš užsienio klientų.

Antradienį dienraštyje "Verslo žinios" sužinokite:

2013.03.20Kaip "Selteka" nukonkuravo kinų rankų darbą; Ką Bulgarijoje atidarė "Precizika"; Kokį tašką ginče dėl kartelio gavo laivų agentai;  Kaip "Elinta" didina pelno maržą; Kaip apsaugos ir valdymo sistemų gamintoja "Eldes" įsuko verslą; Kaip Europos klimato politika kirto elektros gamintojams; Kaip sekasi smulkusis prekybos vaikų žaidimų aikštelėmis verslas; Kaip smulkiajam verslui sekasi Klaipėdos apskrityje; Kaip užuosti finansinių ataskaitų klastojimą; Kaip PVM galima susigrąžinti per 5 dienas; Kas

Čia matote naujausias Eldes, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Eglė Domataitė, išmaniųjų gyvenamųjų namų apsaugos ir valdymų sprendimų kūrėjos UAB „Eldes“ finansų direktorė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Eglė Domataitė, išmaniųjų gyvenamųjų namų apsaugos ir valdymų sprendimų kūrėjos UAB „Eldes“ finansų direktorė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Eglė Domataitė, išmaniųjų gyvenamųjų namų apsaugos ir valdymų sprendimų kūrėjos UAB „Eldes“ finansų direktorė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Eglė Domataitė, išmaniųjų gyvenamųjų namų apsaugos ir valdymų sprendimų kūrėjos UAB „Eldes“ finansų direktorė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Eglė Domataitė, išmaniųjų gyvenamųjų namų apsaugos ir valdymų sprendimų kūrėjos UAB „Eldes“ finansų direktorė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.