VRS WPI Vilnius, UAB

Įmonės kodas: 125837960
Adresas: Lvovo g. 12-5, 09313 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Domas Zdanevičius
Veikla: Media (Reklamos paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2014 m.

VRS WPI Vilnius, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

VRS WPI Vilnius, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima VRS WPI Vilnius, UAB

Ryšių su visuomene agentūrų metai: šuolį į viršų lydi nuosaikumas

2018.06.27Nepaisant ryšių su visuomene agentūrų pajamų šuolio ir teigiamos dinamikos, augančių verslo ir vartotojų lūkesčių, agentūros dideliu optimizmu netrykšta – klientai vis tik išlieka nuosaikūs, o jei ir investuoja daugiau, racionaliai vertina kiekvieną sprendimą ir jų lūkesčiai tik didėja.

„VRS WPI Vilnius“ keičia pavadinimą

2017.10.2425–uosius veiklos metus skaičiuojanti reklamos agentūra „VRS WPI Vilnius“ keičia pavadinimą į „VRS Agency“ ir koncentruoja savo paslaugų portfelį.

Už moterų teises kovojanti reklama – „Kanų liūtų“ favoritė

2017.06.26Reklaminė kampanija, kurios ašis – mažos, tačiau ryžtingos mergaitės skulptūra, greitai tapusi kovos už lygias moterų teises simboliu, neliko nepastebėta tarptautiniame kūrybingumo festivalyje „Kanų liūtai“ („Cannes Lions“). Ji tapo viena labiausiai apdovanotų kampanijų per visą jo istoriją.

Statybos bendrovei sąmatas skaičiuoja programėlė

2016.12.22Statybos bendrovė „Conresta“ investavo į mobiliąją programėlę darbuotojams, kuri leidžia greitai paskaičiuoti konkretaus objekto statybos sąmatą net ir be techninio projekto bei suplanuoti, kiek užtruks statybos darbai. Anot bendrovės, šis technologinis įrankis padidins jos konkurencinį pranašumą.

Tarp savaitės reklamų – geros nuotaikos pliūpsnis

2016.11.15Tarp naujausių savaitės klipų – skani „Vilkyškių“ reklama su atnaujintomis pakuotėmis (reklamos agentūra „VRS WPI Vilnius“), linksmas draudimas internete su „Edrauda.lt“ (agentūra „Bold Brand“) bei „Pildyk“ nuotykiai („Adell Taivas Ogilvy“).

„Vilkyškių“ gaminiai – su nauju pakuotės dizainu

2016.11.08AB Vilkyškių pieninė atnaujino savo produktų pakuočių dizainą.

„Mediaskopas“ turi naują vadovę – Jūratę Stankuvienę

2016.08.31Žiniasklaidos monitoringo ir analizės bendrovei „Mediaskopas“ pradėjo vadovauti Jūratė Stankuvienė. Jai keliamas uždavinys – pakeisti Lietuvos rinkos požiūrį į šią sritį.

Savaitės reklamos – virtualios „Labas“ naktys ir spalvingas „Tymbark“

2016.05.31Tarp naujausių savaitės reklamų bauginančios ir virtualios „Labas“ naktys (reklamos agentūra „Kubrik“), lengvas miesto ritmas su „Vilkyškių“ jogurtais (agentūra „VRS WPI Vilnius“), atsinaujinęs „Kaišiadorių paukštynas“ („J.B.Motion Studio“), spalvingos 80-metės „Tymbark“ sultys, „Aroma Gold“ aromatai (agentūra „VRS WPI Vilnius“) ir spaudos reklamos darbai.

Naujausios savaitės reklamos: nuo gaivaus „Vichy“ iki tvarkos internete

2016.05.03Tarp naujausių savaitės lietuviškų reklamų: netikėtas ir gaivus „VICHY Classique“ įvaidis (reklamos agentūra „Not Perfect | Y&R Vilnius“), trumputis „Žalia giria“ klipas (agentūra „VRS WPI Vilnius“) ir „15min“ higiena internete (agentūra „New!“).

„Lidl“ reklamos partneriai – po paslapties šydu

2015.11.09Mažmeninės prekybos tinklas UAB „Lidl Lietuva“, vasaros pabaigoje paskelbusi, jog išsirinko ryšių su visuomene partnerius, organizavo ir kūrybinės reklamos konkursą, tačiau pastarojo laimėtojai viešai neįvardijami. Konkurse dalyvavo 10 reklamos agentūrų.

Tarp naujausių reklamų: nuo „Vilkyškių“ iki linksmų „Info TV“ klipų

2015.11.03Tarp naujausių savaitės lietuviškų reklamų: spalvingos „Vilkyškės“ (reklamos agentūra „VRS WPI Vilnius“), sugrįžęs „Eurovaistinės“ reklamos personažas „Marius“ („McCann Vilnius“), linksmi „Info TV“ klipai („Friday productions“), dar viena „Bitės“ serija („German Street Outcasts“) ir naujos reklamos agentūros darbas prekybos tinklui „Iki“ („Adell Taivas Ogilvy“).

Tarp naujausių reklamų: „Vilkyškių“ vasara, DNB kinas ir „Omnitel“ pasiūlymai

2015.09.29Tarp naujausių savaitės reklamų: saldžios „Vilkyškių“ vasaros uogos (reklamos agentūra „VRS WPI Vilnius“), DNB kino antradieniai („Forum Cinemas“ vidaus produkcija) ir „Omnitel“ abejonės prieš veidrodį (agentūra „Milk“).

Tarp naujausių reklamų – naujas „Birutės“ įvaizdis

2015.08.25Tarp naujausių lietuviškų reklamų: pirma „Birutės“ reklama per 90-metį, skanus „Vilkyškių“ klipas (reklamos agentūra „VRS WPI Vilnius“), įvaizdinėse reklamose senai matytas „Grite“ prekės ženklas („VRS WPI Vilnius“) ir gaivinantis „Solisun“ soliariumas (reklamos agentūra „Ezco“).

Naujosios lietuviškos reklamos: pirmasis įvaizdinis „Senukų“ klipas

2015.06.02Vėl pristatome kassavaitinę naujausių lietuviškų reklamų apžvalgą, kuri VZ.LT puslapiuose pasirodo kiekvieną savaitę.

„Arvi pašarai“ tapo „Marijampolės pašarais“

2015.04.22Kalakutų pašarus gaminanti UAB „Marijampolės pašarai“ KŪB keičia prekės ženklą.

Pienininkams sėkmę pritraukia juodas katinas

2015.04.08Vėl laimėti metų prekės ženklo apdovanojimą Vilkyškių pieninei padėjo nauji produktai ir rinkodara, keičianti vartotojų įpročius. O prisiviliojus vartotoją lengviau tartis su prekybos tinklais ir dėl vietos lentynose.

Prekės ženklas – ne vien gražus paveiksliukas

2015.03.23Prekės ženklas – visas kompleksas eilės svarbių detalių: tai ir paties simbolio dizainas, logotipas, ir pavadinimas, jo skambėjimas, ir kalbėjimo tonas bei keliamos emocijos, galų gale tai ir darbuotojai – prekės ženklo ambasadoriai . Tad privalu nepražiopsoti tos eilės pradinių etapų – namų darbų ir nenubėgti toli į priekį susikūrus vien gražų paveiksliuką.

Brangiausio reklamos šou pamokos

2015.02.03Pastarosiomis dienomis tebeūžia sporto aistruoliai, žiūrėję įspūdingąjį šiemetinį amerikietiško futbolo finalą „Super Bowl“, ne mažiau aistrų rinkodaros specialistams tebekelia ir jį lydėjusios reklamos. Tai vienas iš nedaugelio renginio pasaulyje, kuris šimtamilijoninę žiūrovų auditoriją prie ekranų išlaiko ir per pertraukėles, o jų metu užverda ne mažiau intriguojanti reklamų kova.

Didžiausias kąsnis euro viešinimo konkursuose teko „Publicum“

2014.10.01Baigėsi euro viešinimo konkursai. Didžiausias jų – žiniasklaidos ir socialinės reklamos planavimo, kurio vertė siekia 3,63 mln. Lt, – atiteko viešųjų ryšių UAB "Publicum Media", kuri atstovauja UAB „Publicum Media“ ir UAB „Publicum“ konsorciumą.

Reklamos agentūros pernai neišvengė nuosmukio

2014.08.06Kūrybinės reklamos agentūros sunkiau nei žiniasklaidos planuotojai išgyvena vietoje tūpčiojančią Lietuvos reklamos rinką – suskaičiavus šešiolikos agentūrų praėjusių metų pajamas, matomas 3% smukimas. Tačiau kalbėdamos apie rinkos tendencijas agentūros optimizmo nestokoja: darbų daugėja, klientai prašo kokybiškesnių reklamos ir komunikacijos sprendimų.

Čia matote naujausias VRS WPI Vilnius, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2015 01 14. Marius Zaveckas, komunikacios ir reklamos paslaugų agentūros UAB "VRS WPI Vilnius" kūrybos direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2015 01 14. Marius Zaveckas, komunikacios ir reklamos paslaugų agentūros UAB "VRS WPI Vilnius" kūrybos direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2015 01 14. Marius Zaveckas, komunikacios ir reklamos paslaugų agentūros UAB "VRS WPI Vilnius" kūrybos direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2015 01 14. Marius Zaveckas, komunikacios ir reklamos paslaugų agentūros UAB "VRS WPI Vilnius" kūrybos direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2015 01 14. Marius Zaveckas, komunikacios ir reklamos paslaugų agentūros UAB "VRS WPI Vilnius" kūrybos direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.