Girteka logistics, UAB

Įmonės kodas: 300569015
Adresas: Savanorių pr. 176, 03154 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Edvardas Liachovičius
Veikla: Transportas ir logistika (Automobilių transporto paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Girteka logistics, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Girteka logistics, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Girteka logistics, UAB

VŽ metų populiariausi: kodėl paliekami darbdaviai, „Tesla“ Lietuvoje, „Vinted“ pamokos

2016.12.31„Verslo žinių“ skaitytojų dėmesį besibaigiančiais metais labiausiai traukė bankininkystės, apskaitos sričių ir Darbo kodekso naujienos, straipsniai apie darbuotojų ir darbdavių santykius, realios verslo sėkmės ir nesėkmės istorijos, Lietuvai siūlomos idėjos.

Transporto ir saugojimo sektoriaus lyderiai: apžvalga

2016.11.29Šie metai transporto ir saugojimo sektoriui nebuvo lengvi, tikina ir sektoriaus dalyviai, ir analitikai. Rinkos traukiasi, konkurencija didėja, tad optimizmo ne itin daug.

„Girtekos“ vadovas Raila: kai bus savavaldžiai vilkikai, pirmieji juos įsigysime

2016.11.23Mindaugas Raila, UAB „Girteka Logistics“ valdybos pirmininkas, teigia, kad šiandien viena didžiausių įmonės problemų – vairuotojai. Tad, sako jis, kai rinkoje atsiras savavaldžiai vilkikai, „Girteka“ bus viena pirmųjų, kuri į šią technologiją investuos.

Lietuvos įmonės šturmuoja regiono lyderių sąrašus

2016.09.13Didžiausių Vidurio ir Rytų Europos (VRE) įmonių sąrašuose šiemet pozicijas pagerino „Sanitex“, „Vilniaus prekyba“, „Lietuvos energija“ ir daugelis kitų bendrovių. Analitikų nestebina, kad iš vienų jau pasitraukė, o iš kitų spėriai traukiasi AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Pirmosios darbo dienos „Girteka Logistics“: mikroklimatas paremtas trimis taisyklėmis

2016.09.09Kastyčiui Marcinkevičiui, transporto ir logistikos bendrovės „Girteka Logistics“ vadybininkui, smagiausia darbe – ateiti į darbą gerokai anksčiau už visus ir pajausti, kaip įsibėgėja diena nuo Lietuvos iki Vakarų Europos.

„Girteka“ Šiauliuose: nuo švarių uniformų kasryt iki pamokų planšetėse

2016.08.31Dar dažais kvepiančiame „Girteka Logistics“ logistikos centre Šiauliuose po stogu tilpo ir modernus mokymo centras, ir transporto bei krovinių srautais besirūpinantys padaliniai bei pirmasis įmonės vilkikų servisas, kuriame remontuojami ir į sunkius eismo įvykius kelyje patekę sunkiasvoriai.

„Girtekos“ užsakymas „Schmitz Cargobull“ – 540 puspriekabių

2016.06.07Logistikos ir transporto bendrovė „Girteka Logistics“ plečia turimą transporto parką. Metų pradžioje įsigijusi 1.000 „Mercedes-Benz“ vilkikų įmonė perka dar daugiau nei 500 puspriekabių.

Geidžiamiausių darbdavių gretos sumažėjo perpus

2016.06.01Šiuo metu vykstantys Geidžiamiausio darbdavio rinkimai įgauna pagreitį. Šiandien įvyko pirmosios atkrintamosios, po kurių paaiškėjo, kuriems darbdaviams geriau už kitus sekasi formuoti savo išorinį darbdavio įvaizdį.

Neužilgo dirbs tik talentai ir robotai

2016.03.24Prastėjanti Lietuvos demografinė padėtis labiausiai neramina šalies darbdavius. Nieko negalėdamas pakeisti verslas ruošiasi pokyčiams jau dabar: vadovai mokosi atpažinti žmonių potencialą, o ten, kur galima jau jaukinasi robotus.

„Girtekos“ įmonių byla dėl neteisėtos degalų apyvartos perduota teismui

2016.01.04Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) teismui perdavė bylą, kurioje trijų „Girtekos“ įmonių grupės bendrovių buvęs vadovas kaltinamas neteisėta dyzelinio kuro apyvarta stambiu mastu.

„Girteka“ įsigijo dalį įmonės Danijoje

2015.11.12

Didžiųjų eksportuotojų sąrašas – lyg pasaulio rinkų veidrodis

2015.08.02Šią liepą „Verslo žinių“ paskelbtame didžiausių 2014 m. Lietuvos eksportuotojų sąraše matomos analitikų užfiksuotos rinkų tendencijos – sparčiausiai didėjo baldų eksportas, ypač į ES šalis, o labiausiai mažėjo naftos produktų pramonės, žemės ūkio produktų ir chemijos pramonės, tarp jų – plastikų produkcijos, eksporto vertė. Šiemet baldų pramonė apsukų nemažina, o plastikų gamintojai tikisi geresnių rezultatų.

Didžiųjų eksportuotojų sąrašas – lyg pasaulio rinkų veidrodis

2015.08.02Šią liepą „Verslo žinių“ paskelbtame didžiausių 2014 m. Lietuvos eksportuotojų sąraše matomos analitikų užfiksuotos rinkų tendencijos – sparčiausiai didėjo baldų eksportas, ypač į ES šalis, o labiausiai mažėjo naftos produktų pramonės, žemės ūkio produktų ir chemijos pramonės, tarp jų – plastikų produkcijos, eksporto vertė. Šiemet baldų pramonė apsukų nemažina, o plastikų gamintojai tikisi geresnių rezultatų.

Transporto įmonių statistikoje Rusijos problemų nematyti

2015.07.25Rusijos paskelbtas embargas, prastėjanti NVS šalių ekonomikos būklė ir sumenkęs importas Lietuvos transporto sektoriui 2014 m. tapo rimtu išbandymu, tačiau dauguma didžiųjų šalies transporto įmonių gavo daugiau pajamų, nesumenko ir vidutinis pelningumo rodiklis. Sunkiausia našta tenka mažesnėms transporto bendrovėms.

Transporto įmonių statistikoje Rusijos problemų nematyti

2015.07.13Rusijos paskelbtas embargas, prastėjanti NVS šalių ekonomikos būklė ir sumenkęs importas Lietuvos transporto sektoriui 2014 m. tapo rimtu išbandymu, tačiau dauguma didžiųjų šalies transporto įmonių gavo daugiau pajamų, nesumenko ir vidutinis pelningumo rodiklis. Sunkiausia našta tenka mažesnėms transporto bendrovėms.

Gamyba, prekyba ir energetika

2015.07.08Dvi iš trijų didžiausių Lietuvos bendrovių veikia didmeninės ir mažmeninės prekybos bei apdirbamosios gamybos segmentuose, rodo šiandien žurnale „Verslo klasė“ skelbiamas didžiausiųjų Lietuvos bendrovių pagal 2014 m. pardavimus tūkstantukas.

Ant „Girtekos“ vilkiko – „kolorado“ juostelė

2015.05.11Vilniuje pirmadienį pastebėtas „Girteka Logistics“ vilkikas, ant kurio šono priklijuota Georgijaus juostelė. Tokia, kokia puošiasi Rusijos nacionalistai ir Rytų Ukrainoje kovojantys vadinamieji separatistai.

„Girteka“ spėjo persigrupuoti

2015.03.24Praėjusiais metais transporto sektoriui netrūko iššūkių, tačiau viena didžiausių šalies transportavimo, logistikos ir sandėliavimo paslaugų UAB „Girteka logistics“ apyvartą padidino beveik penktadaliu, iki 470 mln. Eur. Tokį augimą – nors darbo mastai Rusijoje sumažėjo – lėmė ilgalaikės strategijos įgyvendinimas, plėtra Vakarų Europoje.

Sprendimą gerbia ir nori rinkimų

2015.03.10Iš „Linavos“ vadovo posto besitraukiantis Algimantas Kondrusevičius tikisi, kad asociacijos nariai išsirinks naują vadovą, kuriam pavyks suvienyti į vidinius konfliktus panirusius ir susipriešinusius asociacijos narius. Tačiau p. Kondrusevičiaus šalininkai įžvelgia oponentų mėginimų išvengti rinkimų.

RsV paslaugas „Girtekai“ teiks „Vipcommunications“

2015.03.05Nuo kovo komunikacijos paslaugas transporto įmonių grupei „Girteka“ teikia integruotos komunikacijos UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“ („Vipcommunications“).

Čia matote naujausias Girteka logistics, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.