Lietuvos dujos, AB

Įmonės kodas: 120059523
Adresas: Aguonų g. 24, 03212 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Liudas Liutkevičius
Veikla: Pramonė ir energetika (Dujos, dujų įranga ir jos remontas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos dujos, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos dujos, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos dujos, AB

Išrinkta energetikos sektoriaus lyderė

2017.12.04AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), VŽ skaitytojų balsavimu, išrinktas 2017-ųjų energetikos sektoriaus lyderiu. Šiųmečius rezultatus bendrovė vertina teigiamai ir tikisi 2018 m. išlaikyti trajektoriją ir didindama investicijas į elektros tinklą.

Lietuvą pasiekė pirmasis SkGD krovinys iš JAV

2017.08.21Pirmadienio rytą į Klaipėdos uostą įplaukė suskystintas dujas iš JAV plukdęs laivas „Clean Ocean“.

„Gazprom“ – aktyviausias rusų lobistas ES erdvėje

2017.07.09Nepaisant sankcijų, Rusijos valstybinės ir privačios bendrovės toliau bendradarbiauja su partneriais ES, o savo interesų Europoje įtvirtinimui naudojasi lobistų, kuriems sumoka milijonus eurų, paslaugomis, teigiama neseniai pasirodžiusioje „Transparency International Russia“ apžvalgoje.

„Gazprom“ nepavyko išsiginti didžiausios baudos Lietuvos istorijoje

2017.04.14Penktadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atmetė „Gazprom“ prašymą atnaujinti procesą dėl Konkurencijos tarybos (KT) nutarimo, kuriuo bendrovė pripažinta pažeidusi koncentracijos vykdymo sąlygą.

Išrinkti geriausi metų teisininkai

2017.04.06Konferencijoje „Teisės PRO“ įteikti „Metų įmonės teisininko“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininko“ apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.

Išrinkti geriausi metų teisininkai

2017.04.06Konferencijoje „Teisės PRO“ įteikti „Metų įmonės teisininko“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininko“ apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.

„Teisės PRO“: atrinkti nominantai į metų teisininkų titulus

2017.04.03Nepriklausomų konsultacijų bendrovė „Civitta“ atrinko po 5 abiejų kategorijų finalininkus, o iš jų komisija išrinks „Metų įmonės teisininką“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininką“. Praėjusių metų rinkimų nugalėtoja Ingrida Kudabienė buvo vertinta už indėlį, jungiant „Lietuvos energijos“ grupės bendroves „Lietuvos dujos“ ir „Lesto“ bei kuriant vieną energijos skirstymo operatorių ESO.

Lietuva pas „Gazprom“ siunčia antstolius

2017.03.23Rusijos dujų milžinė „Gazprom“ Lietuvai laiku nesimokėjo beveik 36 mln. Eur dydžio baudos, kurią jai yra skyrusi Konkurencijos taryba. Todėl pradedamas priverstinis baudos išieškojimo procesas.

Į ESO valdybą paskirtas Pranskevičius

2017.01.20Valstybės valdomai energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausančios elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos nariu bei Paslaugų tarnybos direktoriumi paskirtas Ignas Pranskevičius.

Didžiausi 2016-ųjų M&A sandoriai: „Palink“ užims garbingą vietą

2016.12.27Prieš šventes sudarytas daugiau nei 200 mln. Eur vertės sandoris, kuriuo prekybos tinklas „Rimi“ perka prekybos tinklą „Iki”, neabejotinai atsidurs didžiausių šiemet įvykusių įmonių įsigijimų ir susijungimų sąraše.

Teismas skirtos 35,65 mln. Eur baudos „Gazprom“ nepanaikino

2016.12.22Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paliko galioti Konkurencijos tarybos skirtą didžiausią Lietuvos istorijoje baudą atvirajai akcinei bendrovei ,,Gazprom“ dėl koncentracijos vykdymo sąlygos nesilaikymo.

„Lietuvos energija“ uždirbo trečdaliu daugiau

2016.11.30Energetikos įmones valdančios bendrovės UAB „Lietuvos energija“ pajamos per pirmuosius trejus šių metų ketvirčius paaugo 5,5%, o grynasis pelnas išaugo beveik trečdaliu.

Liutkevičius vadovaus „Modus Group“

2016.11.03Liudas Liutkevičius, penktadienį baigiantis vadovauti AB „Energijos skirstymo operatorius“, užims valdybos pirmininko pareigas UAB „Modus Group“.

ESO į elektros ir dujų tinklus investuoja beveik 100 mln. Eur

2016.10.06Elektros ir dujų skirstymo bendrovė AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) į elektros ir gamtinių dujų skirstymo tinklų atnaujinimą 2016 metais ketina investuoti 99,7 mln. Eur, tai yra 29,8% daugiau, nei „Lesto“ ir „Lietuvos dujos“ drauge investavo praėjusiais metais.

Nueinanti Vyriausybė VVĮ atleido nuo 156 mln. Eur dividendų

2016.09.26Valstybės valdomų įmonių (VVĮ) į biudžetą pervestų lėšų suvestinė rodo, kad Vyriausybė pastaraisiais metais didžiausiomis sumomis nuo dividendų ir pelno įmokų į biudžetą atleido „Lietuvos geležinkelius“ ir Klaipėdos valstybinę jūrų uosto direkciją.

Sujungti į ESO energijos skirstytojai uždirba daugiau

2016.08.16AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) per pirmuosius šešis šių metų mėnesius uždirbo 53,2 mln. Eur, 4,9% daugiau, nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

„Latvijas Gaze“ skaidymas: nesvarbu kaip, svarbu, kad būtų

2016.04.25Balandžio mėnesį Latvijos dujų monopolininkė „Latvijas Gaze“ visuotiniame akcininkų susirinkime paskelbė, kaip bendrovė bus skaldoma šaliai įgyvendinant Trečiąjį energetikos paketą (TEP). VŽ kalbinti Lietuvos energetikos sektoriaus atstovai sutinka dėl vieno – nesvarbu kaip, svarbu, kad dujų tiekimo ir skirstymo veikla būtų atskirta.

Laidojami „Gazprom“ eros vaiduokliai: ministerija susitaikė su ESO

2016.04.012011-aisiais prasidėjęs ginčas tarp Lietuvos energetikos ministerijos ir AB „Lietuvos dujos“ baigėsi ketvirtadienį, kai ministerija sudarė taikos sutartį su dujų bendrovės teises ir pareigas perėmusia AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

ESO išmoka 30,6 mln. Eur dividendų

2016.03.29Elektros energijos ir gamtinių dujų skirstymo AB „Energijos skirstymo operatorius“ akcininkams išmoka 30,6 mln. Eur dividendų, arba 0,0342 Eur akcijai.

Baltijos biržose – lietuviška žvaigždė ir latviška intriga

2016.03.22Investuotojai Baltijos biržose antradienį toliau negalėjo atsitokėti nuo gerų „Klaipėdos naftos“ naujienų, pirko dividendines akcijas, šnibždėjosi gandus dėl „Latvijas Balzams“.

Čia matote naujausias Lietuvos dujos, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2015 10 13. Liudas Liutkevičius (kairėje), AB "Lietuvos dujos" generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas. Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centro ir naujo Nasdaq Vilnius ir Lietuvos centrinio vertybinių popierių depozitoriumo biuro atidarymas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.