Lietuvos geležinkeliai, AB

Įmonės kodas: 110053842
Adresas: Mindaugo g. 12, 03603 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Stasys Dailydka
Veikla: Transportas ir logistika (Geležinkelio transportas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos geležinkeliai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos geležinkeliai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos geležinkeliai, AB

VVĮ kraują pravarinėtų privatūs investuotojai

2017.10.19Apibendrindami valstybės valdomų įmonių (VVĮ) 2017 m. pirmojo pusmečio rezultatus analitikai jas skirsto į du pasaulius: stiprias biržines ir kitas. Kartu akcentuojama, kad į VVĮ būtina pritraukti strateginių investuotojų, kurie joms atneštų daugiau skaidrumo, o į valstybės biudžetą – pinigų.

„Lietuvos geležinkeliai“ uždirbo šiek tiek mažiau

2017.10.18„Lietuvos geležinkeliai“ per pirmuosius tris metų ketvirčius uždirbo šiek tiek mažiau grynojo pelno, nei pernai, tačiau gavo daugiau pajamų ir pervežė daugiau tiek keleivių, tiek krovinių.

„Lietuvos geležinkeliai“ skųs Europos Komisijos baudą

2017.10.18Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius, teigia, kad „Lietuvos geležinkeliai“ skųs Europos Komisijos bendrovei paskirtą baudą.

VVĮ pusmečio pelnas smuko 15%, iki 114,5 mln. Eur

2017.10.16Lietuvos valstybės valdomos įmonės (VVĮ) per pirmą 2017 m. pusmetį uždirbo 114,5 mln. Eur grynojo pelno. Tai 15,2% mažiau nei per 2016 m. sausį-birželį.

VVĮ paragintos tinkamai apskaityti sąnaudas

2017.10.13Vyriausybė įpareigojo ministerijas užtikrinti, kad specialiuosius įpareigojimus vykdančios valstybės valdomos įmonės (VVĮ) įsidiegtų tinkamas apskaitos sistemas, kurios leistų skaidriai atskirti komercinėms ir nekomercinėms funkcijoms tenkančias sąnaudas bei turtą.

M. Vestager: Rengės ruožo atstatymas – akivaizdžiausias sprendimas

2017.10.13Akivaizdžiausias neleistinai išardyto Rengės geležinkelio ruožo problemos sprendimas būtų jo atstatymas, teigia Margrethe Vestager, Europos Komisijos (EK) narė, atsakinga už konkurencijos politiką.

„Lietuvos geležinkeliai“ atšaukia 30 keleivinių reisų

2017.10.13„Lietuvos geležinkeliai“ skelbia, jog dėl infrastruktūros remonto Panerių-Lentvario tarpstotyje ketvirtadienį pusdieniui bus stabdomas traukinių eismas.

Lietuvoje konstruojamas pirmasis SkGD lokomotyvas

2017.10.13AB „Lietuvos geležinkeliai“ pranešė kartu su kitais suskystintųjų dujų (SkGD) klasterio nariais pasirašiusi susitarimą dėl dujomis varomo lokomotyvo gamybos.

Rokas Masiulis: siūlėme atstatyti Rengės ruožą – EK tas netiko

2017.10.13Rokas Masiulis, susisiekimo ministras, teigia, kad Lietuva dar šiemet kovą siūlė atstatyti išardytą Rengės ruožą siekdama išvengti galimos baudos.

„Lietuvos geležinkeliai“ gavo pirmąjį šalies kariuomenės užsakymą

2017.10.13AB „Lietuvos geležinkeliai“ praneša, kad pirmą kartą laimėjo transportavimo paslaugų Lietuvos kariuomenei konkursą.

Keleiviai galės įvertinti „Lietuvos geležinkelių“ paslaugų kokybę

2017.10.13Startuolis „Sype“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Lietuvos geležinkeliais“. Keleiviai, naudodamiesi mobiliąja aplikacija „Sype“, galės įvertinti kelionę, aptarnavimą ar infrastruktūrą, jų atsiliepimas bendrovę pasieks tiesiogiai.

Rusai toliau šoka viliotinį Baltarusijos naftininkams

2017.10.13Rusijos energetikos ministerija ruošia naujus pasiūlymus, kurie sudarytų dar palankesnes sąlygas Baltarusijai gabenti savo naftos produktus Rusijos geležinkeliais ir uostais.

Grybauskaitė nemato galimybės skaidyti „Lietuvos geležinkelius“

2017.10.13Prezidentė Dalia Grybauskaitė ragina Vyriausybę kuo greičiau priimti sprendimus dėl Europos Komisijos (EK) paskirtos beveik 28 mln. Eur baudos už išardytą geležinkelį į Rengę.

Lietuvos SkGD klasterio narių gretas papildė „Schneider Electric“

2017.08.03Prie Lietuvos suskystintųjų gamtinių dujų (SkGD) klasterio prisidėjo „Schneider Electric“ – jau ketvirtoji tarptautinė kompanija, įsiliejusi į šios verslo ir mokslo bendradarbiavimo platformos veiklą.

„Lietuvos geležinkeliai“ artėja link uosto: Klaipėdoje atidaryta atstovybė

2017.07.28Penktadienį Klaipėdoje atidaryta AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovybė, kurios pagrindinis siekis – palaikyti glaudžius santykius su uosto kompanijomis ir sutelkus jėgas didinti krovinių pervežimo apimtis.

„Lietuvos geležinkeliai“ dviračius tarp Kauno ir Vilniaus gabens nemokamai

2017.07.20Nuo liepos 20 d. „Lietuvos geležinkeliai“ dviratį maršrutu Vilnius-Kaunas ir atgal veš nemokamai, jei keleivio bilietas įsigyjamas internetu.

Į Kauną bus perkelta 3.100 skrydžių ir 300.000 keleivių

2017.07.14Pirmasis lėktuvas iš Kauno oro uosto, 35 dienoms tapusio Lietuvos aviacijos centru, pakilo šiandien 5 val. ryto – iš Kauno į Maskvą keleivius nuskraidino kompanija „Aeroflot“. Iš viso iki rugpjūčio 18 d. vyksiančios Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos metu į Kauną laikinai bus perkelta maždaug 3.100 skrydžių ir apie 300.000 keleivių.

„Lietuvos geležinkelių“ pusmečio rezultatai rodo pagerėjimą

2017.07.13Valstybės valdoma AB „Lietuvos geležinkeliai“ per pirmąjį šių metų pusmetį vežė 5% daugiau keleivių ir 4,6% daugiau krovinių, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Bendrovės pajamos, preliminariais duomenimis, išaugo 3,1%.

Traukiniai į Kauną važiuos daugiau nei 20 kartų per parą

2017.07.11„Lietuvos geležinkeliai“ skelbia, kad kol bus vykdoma Vilniaus oro uosto rekonstrukcija, į Kauną traukiniai važiuos dažniau.

„Saviškių“ tarnystės saulėlydis?

2017.07.11Tikslas, ar bent jo deklaravimas, depolitizuoti valstybės valdomų įmonių (VVĮ) valdybas keliauja per kelių Vyriausybių planus. Sunkiai kelią besiskinančios permainos gali būti įgyvendintos jau kitąmet – nuo 2018 m. tokiose valdybose turėtų būti ne mažiau nei pusė nepriklausomų narių, o pačios valdybos depolitizuotos. Tai reiškia, kad VVĮ valdybose neturėtų likti viceministrų ar kitų politinio pasitikėjimo pareigūnų.

Čia matote naujausias Lietuvos geležinkeliai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Rokas Masiulis, susisiekimo ministras ir Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)

image

Rokas Masiulis, susisiekimo ministras ir Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)

image

Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)

image

Rokas Masiulis, susisiekimo ministras ir Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)

image

Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)