Lietuvos geležinkeliai, AB

Įmonės kodas: 110053842
Adresas: Mindaugo g. 12, 03603 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Stasys Dailydka
Veikla: Transportas ir logistika (Geležinkelio transportas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos geležinkeliai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos geležinkeliai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos geležinkeliai, AB

Diena su „Lietuvos geležinkelių“ vadovu: kokius stereotipus teko laužyti, ką keisti valdyme

2017.12.15Apie „Lietuvos geležinkelius“ galima išgirsti įvairiausių, pagrįstų ir nelabai, vertinimų. Naujojo vadovo siekis ne tik pertvarkyti bendrovę, sustyguoti veiklą, bet ir pagerinti įmonės įvaizdį.

„Lietuvos geležinkeliai“ apskundė EK skirtą baudą

2017.12.15„Lietuvos geležinkeliai“ pateikė skundą Europos Sąjungos Bendrajam teismui, kuriuo siekiama sumažinti Europos Komisijos už konkurencinės aplinkos pažeidimus įmonei skirtą baudą.

2018 m. tendencijos: krovinių srautas verčia raitotis rankoves

2017.12.142017-ieji – transporto sektoriaus klestėjimo metas. Puikiai prisimindami ekonomikos įkaitimo ir atvėsimo dėsnių pamokas, transportininkai be nerimo planuoja dar geresnius ateinančius metus.

„Lietuvos geležinkeliai“ ieško būdų efektyviau vežti skaldą

2017.12.13„Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė trišalį ketinimų protokolą su skaldos gamintojų asociacija „Milsa ir ko“ ir Baltarusijos įmone „Granit“ – bendrovės ieškos būdų, kaip pagerinti granito skaldos pervežimo geležinkeliu sąlygas.

Vežėjų banko sąskaitose – didesnis grynųjų rezervas

2017.12.12Per pirmus tris šių metų ketvirčius transporto sektoriaus pajamos išaugo 19%, didėjo ir pelningumas. Sparčiai kyla ir transportavimo įkainiai – gabenimo lėktuvais tarifai dėl elektroninės prekybos plėtros šoktelėję dvigubai.

Dėl „Geležinkelių projektavimo“ vadovų kreipėsi į prokuratūrą

2017.12.12Valstybės valdoma AB „Lietuvos geležinkeliai“ Generalinei prokuratūrai perdavė aptiktą informaciją apie buvusių jos antrinės įmonės „Geležinkelių projektavimo“ („GelPro“) vadovų galimus pažeidimus.

Virtęs AB, Klaipėdos uostas mokės ir dividendus

2017.12.12Valstybės įmonė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija kitąmet pirmąkart po septynerių metų pertraukos išmokės dividendus. Be to, per 2018 m. numatoma Uosto direkciją reorganizuoti į akcinę bendrovę, kurios valdyba galės skirti ir atleisti uosto vadovą, o pati bendrovė – lanksčiau vykdyti plėtrą.

„Lovio“ garbintojams – sunkesnės dienos

2017.12.12Stojus prie vairo vadinamajai profesionalų Vyriausybei, ko gero, greičiausios ir ryškiausios permainos vyksta Roko Masiulio, susisiekimo ministro, kuruojamose valdose – skaidrumo pavydžiai pirmiausia ima ryškėti transporto sistemoje. Patirties energetikos sektoriuje įgijęs ministras prognozuoja, kad galutinai transporto ūkiui išskaidrinti prireiks kelerių metų, – energetikoje tai užtruko net dešimtmetį.

„Valstybės valstybėje“ fenomenas: gyventojams tiekia vandenį ir elektrą

2017.12.07Pertvarkų AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) metu nauja vadovybė suskaičiavo visą bendrovės turimą ir valdomą turtą bei vykdomas veiklas.

Rokas Masiulis: susisiekimo sektoriaus „valymui“ prireiks laiko

2017.12.07Lietuvos transporto sektoriaus pastaraisiais metais džiugina augančiais rodikliais, įmonės įsitvirtina užsienio rinkose. O Rokas Masiulis, susisiekimo ministras akcentuoja, kad neigiami įvykiai meta šešėlį ant sektoriaus, apsunkina derybas su Europos Komisija, daugybė spragų ir valsybinėse struktūrose, tad sistemos būtinas sistemos išsivalymas.

EK baudą „Lietuvos geležinkeliams“ skųs ES teismui

2017.12.06Trečiadienį Vyriausybės posėdyje buvo priimtas protokolinis sprendimas kreiptis į Europos Sąjungos bendrąjį teismą dėl AB „Lietuvos geležinkeliai“ Europos Komisijos (EK) skirtos 28 mln. Eur baudos sumažinimo arba panaikimo.

Transporto ir saugojimo sektoriaus lyderiai: apžvalga

2017.12.052016 metai transporto sektoriuje blanksta, įvertinant 2017 m. sektoriuje pasiektą augimą, tačiau būtent tada rinkoje pradėjo ryškėti Lietuvos transportininkams palankios tendencijos.

Iš pareigų traukiasi „Lietuvos geležinkelių“ vadovo pavaduotojas

2017.11.23Valstybės valdomos AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Gerimantas Bakanas traukiasi iš pareigų. Jis iš bendrovės išeis lapkričio 24 d.

„Lietuvos geležinkeliai“ veš Baltarusijos BNK naftą

2017.11.23Valstybės kontroliuojama AB „Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė 3 metų sutartį su Baltarusijos naftos bendrove „Belarusskaja neftenaja kampanija“ (BNK). Pagal ją bus vežama bendrovės nafta ir jos gaminiai.

„Lietuvos geležinkeliai“ ieško paspirties vagonų parkui

2017.11.14Siekdama efektyviau išnaudoti ir prireikus papildyti turimą vagonų parką AB „Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė ketinimų susitarimą su privačiu vagonų operatoriumi „Skinest Rail“.

Lietuvai vėl atšaukus savo atstovą, dar kartą paskirta nauja „Rail Balticos“ stebėtojų taryba

2017.11.14Bendra Baltijos šalių „Rail Balticos“ įmonė „RB Rail“ AS turi naują stebėtojų tarybą.

Energetikos ministras su „Orlen Lietuvos“ vadovu aptarė VIAP mokestį

2017.11.13Pirmadienį Lietuvos energetikos ministras ir lenkų kapitalo AB „Orlen Lietuva“ vadovas aptarė naftos pramonės perspektyvas, VIAP mokestį ir įstatymą dėl strateginių įmonių sudaromų sandorių.

Masiulis susitiko su Vestager aptarti baudos „Lietuvos geležinkeliams“

2017.11.10Rokas Masiulis, susisiekimo ministras, penktadienį Briuselyje susitiko su Margrethe Vestager, Europos komisare konkurencijai. Susitikime aptartas baudos, skirtos „Lietuvos geležinkeliams“, klausimas.

Tas nenugalimas noras valdyti...

2017.10.25Politikai, dominuojantys Valstybės valdomų įmonių (VVĮ) valdybose, iki šiol nesugeba įkvėpti įmonėms efektyvumo dvasios, tačiau laikosi tvirtai į jas įsikibę. Nepriklausomų valdybos narių atranka stringa, o pats valdybų depolitizavimas sunkiai įveikia politikų, nenorinčių paleisti įmonių iš savo įtakos lauko, pasipriešinimą.

Pertvarkys „E. sąskaitą“, palengvins dalyvavimą tarptautiniuose pirkimuose

2017.10.24Lietuvoje veikianti sistema „E. sąskaita“, per kurią viešųjų pirkimų laimėtojai turi teikti sąskaitas perkančiosioms organizacijoms, pradedama integruoti į bendrą ES sistemą „E. Invoicing“. Kai darbas bus baigtas, tarptautiniuose pirkimuose dalyvaujančioms įmonėms gyvenimas turėtų palengvėti.

Čia matote naujausias Lietuvos geležinkeliai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Rokas Masiulis, susisiekimo ministras ir Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)

image

Rokas Masiulis, susisiekimo ministras ir Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)

image

Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)

image

Rokas Masiulis, susisiekimo ministras ir Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)

image

Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ)