Agrorodeo, UAB

Įmonės kodas: 300613433
Adresas: Lvovo g. 25, 09320 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Robertas Lapinskas
Veikla: Maisto pramonė (Pašarai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Agrorodeo, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Agrorodeo, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Agrorodeo, UAB

2018 m. tendencijos: naujus metus žemės ūkis pasitinka sustiprėjęs

2017.12.16Žemės ūkio verslai šiemet uždirbs daugiau ir kitus metus pasitiks kur kas geresnės nuotaikos.

Kviečių kainas rinkoje diktuoja vienvaldė lyderė

2017.11.15Milžinišką grūdų derlių šiemet užauginę rusai diktuoja sąlygas rinkoje ir konkurentus verčia mažinti kainą.

Spėlionės pasitvirtino: rusų grūdininkai užtvindys rinką

2017.10.13Oficialūs grūdų rinkos prognozių sudarinėtojai kelis pastaruosius mėnesius Rusijai prognozavo mažesnį derlių nei buvo laukiama rinkoje. Vis dėlto sektoriaus dalyvių spėlionės pasitvirtino - rusai užaugino kur kas daugiau nei manyta.

Vaidotas Žala jau bando Dakaro raliui skirtą bolidą

2017.09.10

Išrinkta agroverslo sektoriaus lyderė: rinkoje esame išskirtiniai

2017.08.28Agroverslo sektoriaus lyderės rinkimus laimėjo žemės ūkio technika prekiaujanti AB „East West Agro“. Įmonė finale aplenkė grūdais, trąšomis ir pesticidais prekiaujančią „Agrochemą“ bei grūdų eksporto bendrovę „Agrorodeo“.

Agroverslas: ne visi nori būti matomi

2017.08.28Į agroverslo sektoriaus lyderius „Verslo žinių“ rinkimuose, kaip ir ankstesniais metais, veržiasi didelės grūdais ir žemės ūkio technika prekiaujančios įmonės. Tačiau tai neatspindi tikrosios padėties sektoriuje, nes jame trūksta aiškumo ir matomumo: stambiųjų ūkininkų pajamos, jei ir nesivaržo su žemės ūkio verslo milžinais, vis dėlto yra gana įspūdingos, lieka už informacijos pasiekiamumo ribų.

Agroverslo lyderių mokamos algos: tūkstantinės premijos už gerą darbą

2017.08.25Agroverslo sektoriuje lyderiaujančios kompanijos savo darbuotojams moka kur kas didesnius atlyginimus nei šalies ir paties sektoriaus vidurkis.

Agroverslo sektoriaus lyderiams – investicijų metai

2017.08.24Agroverslo sektoriaus lyderių rinkimų finale besivaržančios „East West Agro“, „Agrochema“ ir „Agrorodeo“ pastaraisiais metais daug investavo ir rinkoje smarkiai įtvirtino savo pozicijas.

Agroverslo sektoriaus lyderiai: liko trys finalininkai

2017.08.22Iš 16 sėkmingiausių pastarųjų metų agroverslo sektoriaus įmonių VŽ skaitytojai išrinko tris, kurios, jų manymu, yra rinkos lyderės.

Vanagui ir Žalai – grėsmė palikti šių metų Dakaro ralį

2017.01.05Trečiasis greičio ruožas daliai Lietuvos lenktynininkų, dalyvaujančių Dakaro ralyje, buvo neįveikiamas. Su sankabos gedimu susidūręs Benediktas Vanagas nevažiavo trečiame greičio ruože, dėl ko ekipažui gali grėsti diskvalifikacija. Jokių žinių nėra ir apie Vaidoto Žalos ekipažo likimą.

Kritinė diena Dakaro ralyje: du lietuvių ekipažai susidūrė su problemomis

2017.01.04Kalbėdami apie trečiąją Dakaro ralio dieną lenktynininkai ją ne kartą pavadino kritine. Šiandien iš maždaug 700 m aukščio virš jūros lygio jie turi pakilti į maždaug 5 km aukštį. Toks staigus pakilimas, dar Lietuvoje kalbėjo mūsų sportininkai, dažniausiai nieko gero nežada ir, panašu, daugumai jų prognozės pasitvirtino.

Žalą Dakaro ralyje pristabdė sugedęs generatorius

2017.01.04Dakaro lenktynėse dalyvaujantis „Agrorodeo“ ekipažas – Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas – antrą lenktynių etapą prisimins tikrai ilgai. 275 kilometrų įskaitinė atkarpa tarp Resistencijos ir San Migelio Tukumano miesto prailgo dėl techninių problemų.

Vanagas ir Juknevičius pasiekė finišą, Žala susidūrė su gedimu

2017.01.03Antroji Dakaro ralio diena dviem iš trijų Lietuvos ekipažų baigėsi neblogai. Benediktas Vanagas ir Antanas Juknevičius finišavo aukštesnėse pozicijose nei startavo, tačiau Vaidotas Žala susidūrė su gedimu.

Į Dakarą keliauja dar nepasidaliję vietų ant podiumo

2016.12.28Trys lietuvių automobilininkų komandos į Pietų Ameriką, kur sausio 2-ąją prasidės Dakaro ralis, iškeliavo nusiteikusios ryžtingai padaryti geriausia, ką sugeba. Vis dėlto iššūkių šiemet tikrai netrūks.

Kiek savo darbuotojams moka didžiosios agroverslo įmonės

2016.12.16Šešios agroverslo sektoriaus bendrovės, dalyvaujančios „Verslo žinių“ projekte „Sektorių lyderiai“, pasidalijo informacija apie 2015 m. mokėtą vidutinį bruto (prieš mokesčius) darbo užmokestį ir vidutinę personalo kaitą.

Agroverslo sektorius: lyderių apžvalga ir geriausios rinkimai

2016.12.13Agroverslo sektoriaus įmonės dvejus pastaruosius metus gyvena itin žemų produkcijos kainų sąlygomis, tačiau daugeliui tai netrukdo didinti apyvartą ir dirbti pelningai.

Nesibaigiantis rodeo ankštoje grūdų rinkoje

2016.12.08Prieš dešimtmetį į Lietuvos agroverslo prekybininkų būrį įsiliejusi bendrovė „Agrorodeo“ veiklos sukaktį švenčia užsitikrinusi tvirtas pozicijas didžiausių šalies bendrovių sąrašo pirmajame dvidešimtuke. Verslui vadovaujantis Robertas Lapinskas tikina, kad atėję jie gerokai sušiaušė drumstus žemės ūkio verslo vandenis šalyje ir džiaugiasi, jog dabar šis sektorius – gerokai skaidresnis nei prieš dešimtmetį.

Žalos ir Jurgelėno ekipažas tikisi prizinės vietos alternatyvių degalų klasėje

2016.11.18Lenktynininkas Vaidotas Žala ir šturmanas Saulius Jurgelėnas penktadienį pristatė kitų metų pradžioje vyksiančiam Dakaro raliui skirtą techniką.

Žalos automobilis sustojo – Dakaro finišo nebepasieks

2016.01.14Atkakliai į priekį su vis gendančiu „Seat Leon“ slinkęs lietuvių Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas susidūrė su nepataisomu gedimu. Visiškai sugedus automobilio variklio turbinai ekipažas buvo priverstas pasitraukti iš ralio likus keliems kilometrams iki greičio ruožo finišo, mat „Seat Leon“ įstrigo smėlynuose.

Žalą ir Jurgelėną Dakare sulėtino gedimai

2016.01.07Dakaro ralio entuziastai pažėrė nemažai klausimų, kai gerus rezultatus demonstravęs Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas netikėtai sulėtėjo ir lenktynininkų sąraše smuko žemyn.

Čia matote naujausias Agrorodeo, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2012 07 09. Robertas Lapinskas, UAB "AGRORODEO" generalinis direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2012 07 09. Robertas Lapinskas, UAB "AGRORODEO" generalinis direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2012 07 09. Robertas Lapinskas, UAB "AGRORODEO" generalinis direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.