Agrorodeo, UAB

Įmonės kodas: 300613433
Adresas: Lvovo g. 25, 09320 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Robertas Lapinskas
Veikla: Maisto pramonė ir žemės ūkis (Pašarai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Agrorodeo, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Agrorodeo, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Agrorodeo, UAB

Vanagui ir Žalai – grėsmė palikti šių metų Dakaro ralį

2017.01.05Trečiasis greičio ruožas daliai Lietuvos lenktynininkų, dalyvaujančių Dakaro ralyje, buvo neįveikiamas. Su sankabos gedimu susidūręs Benediktas Vanagas nevažiavo trečiame greičio ruože, dėl ko ekipažui gali grėsti diskvalifikacija. Jokių žinių nėra ir apie Vaidoto Žalos ekipažo likimą.

Kritinė diena Dakaro ralyje: du lietuvių ekipažai susidūrė su problemomis

2017.01.04Kalbėdami apie trečiąją Dakaro ralio dieną lenktynininkai ją ne kartą pavadino kritine. Šiandien iš maždaug 700 m aukščio virš jūros lygio jie turi pakilti į maždaug 5 km aukštį. Toks staigus pakilimas, dar Lietuvoje kalbėjo mūsų sportininkai, dažniausiai nieko gero nežada ir, panašu, daugumai jų prognozės pasitvirtino.

Žalą Dakaro ralyje pristabdė sugedęs generatorius

2017.01.04Dakaro lenktynėse dalyvaujantis „Agrorodeo“ ekipažas – Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas – antrą lenktynių etapą prisimins tikrai ilgai. 275 kilometrų įskaitinė atkarpa tarp Resistencijos ir San Migelio Tukumano miesto prailgo dėl techninių problemų.

Vanagas ir Juknevičius pasiekė finišą, Žala susidūrė su gedimu

2017.01.03Antroji Dakaro ralio diena dviem iš trijų Lietuvos ekipažų baigėsi neblogai. Benediktas Vanagas ir Antanas Juknevičius finišavo aukštesnėse pozicijose nei startavo, tačiau Vaidotas Žala susidūrė su gedimu.

Į Dakarą keliauja dar nepasidaliję vietų ant podiumo

2016.12.28Trys lietuvių automobilininkų komandos į Pietų Ameriką, kur sausio 2-ąją prasidės Dakaro ralis, iškeliavo nusiteikusios ryžtingai padaryti geriausia, ką sugeba. Vis dėlto iššūkių šiemet tikrai netrūks.

Kiek savo darbuotojams moka didžiosios agroverslo įmonės

2016.12.16Šešios agroverslo sektoriaus bendrovės, dalyvaujančios „Verslo žinių“ projekte „Sektorių lyderiai“, pasidalijo informacija apie 2015 m. mokėtą vidutinį bruto (prieš mokesčius) darbo užmokestį ir vidutinę personalo kaitą.

Agroverslo sektorius: lyderių apžvalga ir geriausios rinkimai

2016.12.13Agroverslo sektoriaus įmonės dvejus pastaruosius metus gyvena itin žemų produkcijos kainų sąlygomis, tačiau daugeliui tai netrukdo didinti apyvartą ir dirbti pelningai.

Nesibaigiantis rodeo ankštoje grūdų rinkoje

2016.12.08Prieš dešimtmetį į Lietuvos agroverslo prekybininkų būrį įsiliejusi bendrovė „Agrorodeo“ veiklos sukaktį švenčia užsitikrinusi tvirtas pozicijas didžiausių šalies bendrovių sąrašo pirmajame dvidešimtuke. Verslui vadovaujantis Robertas Lapinskas tikina, kad atėję jie gerokai sušiaušė drumstus žemės ūkio verslo vandenis šalyje ir džiaugiasi, jog dabar šis sektorius – gerokai skaidresnis nei prieš dešimtmetį.

Žalos ir Jurgelėno ekipažas tikisi prizinės vietos alternatyvių degalų klasėje

2016.11.18Lenktynininkas Vaidotas Žala ir šturmanas Saulius Jurgelėnas penktadienį pristatė kitų metų pradžioje vyksiančiam Dakaro raliui skirtą techniką.

Žalos automobilis sustojo – Dakaro finišo nebepasieks

2016.01.14Atkakliai į priekį su vis gendančiu „Seat Leon“ slinkęs lietuvių Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas susidūrė su nepataisomu gedimu. Visiškai sugedus automobilio variklio turbinai ekipažas buvo priverstas pasitraukti iš ralio likus keliems kilometrams iki greičio ruožo finišo, mat „Seat Leon“ įstrigo smėlynuose.

Žalą ir Jurgelėną Dakare sulėtino gedimai

2016.01.07Dakaro ralio entuziastai pažėrė nemažai klausimų, kai gerus rezultatus demonstravęs Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas netikėtai sulėtėjo ir lenktynininkų sąraše smuko žemyn.

Tarp lietuvių Dakaro ralyje – nauji lyderiai

2016.01.06„Matote karvę? Čia ne ta“, – taip pokštavo Benediktas Vanagas, šių metų Dakaro ralyje netikėtai smukęs žemyn. Visgi pažadėjęs pagerinti savo poziciją sportininkas pažadą ištesėjo – po trečio greičio ruožo lietuvis 36.

Kas kliuvo lietuviams pirmuose Dakaro ralio kilometruose

2016.01.03Pirmieji kilometrai į Dakaro ralį išvažiavusiems lietuviams nebuvo lengvi. Visi ekipažai kalba apie kliūtis, su kuriomis teko susidurti ir kurios sutrukdė siekiant geresnių pozicijų.

Dakaro ralyje prasidėjo kova dėl kuo geresnės starto vietos

2016.01.03Argentinoje, Buenos Airėse, skamba plojimai, žiūrovų šūksniai, švilpimai, palaikymo komandų skanduotės. Taip atrodo šių metų Dakaro ralio starto ceremonija plieskiant kaitriai saulei.

Klaipėdoje kraunamas 63.000 t grūdų laivas

2015.08.19Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „Bega“ į didelio tonažo laivą kraunama pirmoji šio sezono lietuviškų grūdų derliaus siunta.

Didžiųjų eksportuotojų sąrašas – lyg pasaulio rinkų veidrodis

2015.08.02Šią liepą „Verslo žinių“ paskelbtame didžiausių 2014 m. Lietuvos eksportuotojų sąraše matomos analitikų užfiksuotos rinkų tendencijos – sparčiausiai didėjo baldų eksportas, ypač į ES šalis, o labiausiai mažėjo naftos produktų pramonės, žemės ūkio produktų ir chemijos pramonės, tarp jų – plastikų produkcijos, eksporto vertė. Šiemet baldų pramonė apsukų nemažina, o plastikų gamintojai tikisi geresnių rezultatų.

Didžiųjų eksportuotojų sąrašas – lyg pasaulio rinkų veidrodis

2015.08.02Šią liepą „Verslo žinių“ paskelbtame didžiausių 2014 m. Lietuvos eksportuotojų sąraše matomos analitikų užfiksuotos rinkų tendencijos – sparčiausiai didėjo baldų eksportas, ypač į ES šalis, o labiausiai mažėjo naftos produktų pramonės, žemės ūkio produktų ir chemijos pramonės, tarp jų – plastikų produkcijos, eksporto vertė. Šiemet baldų pramonė apsukų nemažina, o plastikų gamintojai tikisi geresnių rezultatų.

Naujam grūdų derliui ruošia papildomas talpyklas

2015.07.17Uoste grūdines kultūras kraunančios bendrovės baigia atlaisvinti sandėlius nuo praėjusių metų likučių ir ruošiasi priimti naują derlių. Paskutinė pernykščio derliaus miežių partija praėjusią savaitę pakrauta Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „Bega“.

Gamintojai planą B dėl Rusijos turi

2014.08.06Rusijos paskelbtas prekybos karas ES valstybėms Lietuvos gamintojų ir perdirbėjų dar neskatina ruošti atsargų. Pasimokę iš ankstesnių prekybos su Rusija patirčių, verslininkai tikina žinantys, ką darytų draudimų įvedimo atveju, ir situacijos nesureikšmina.

Lietuvos stipruoliai dar labiau įsitvirtino, Latvijos – kiek sumenko

2014.08.04Stambiausių Baltijos šalių įmonių rezultatai pernai šiek tiek ūgtelėjo, rodo „Coface“ 50 didžiausių Baltijos šalių bendrovių analizė. Ryškesnis apyvartos augimas stebimas Lietuvoje, kur telkiasi ir daugiausia didžiųjų bendrovių, taip pat Estijoje. O štai bendri didžiausių Latvijos įmonių rezultatai kiek sumenko.

Čia matote naujausias Agrorodeo, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2012 07 09. Robertas Lapinskas, UAB "AGRORODEO" generalinis direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2012 07 09. Robertas Lapinskas, UAB "AGRORODEO" generalinis direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.

image

2012 07 09. Robertas Lapinskas, UAB "AGRORODEO" generalinis direktorius. Juditos Grigelytės nuotr.