Alkesta, UAB

Įmonės kodas: 249672710
Adresas: Naujoji g. 118, 62175 Alytaus m. sav.
Vadovas: Rimantas Morkūnas
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Statyba)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Alkesta, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Alkesta, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Alkesta, UAB

„Alkesta“ už 730.000 Eur tvarkys gatvę Alytuje

2019.11.17Dzūkijos sostinėje registruota UAB „Alkesta“ laimėjo viešą Naujosios gatvės remonto konkursą...

„Rail Baltica“ atveria naujas galimybes – iššūkiais reikia pasinaudoti

2019.09.19Statoma europinė geležinkelio vėžė „Rail Baltica“, sujungsianti Varšuvą su Talinu, o keltu – ir su Helsinkiu, jau atveria naujas galimybes šalies verslui. Lietuvoje šis geležinkelis tęsis 392 km – ši atkarpa bus ilgiausia Baltijos šalyse. Iš viso iki 2026 m. į šį projektą bus investuota apie 5,8 mlrd. Eur...

Antra kelių audito banga: įtaria klastojus, naudojus prastesnes medžiagas

2019.08.14Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) skelbia, kad atliekant tolimesnius kelių kokybės audito veiksmus aptikta, kad buvo „galimai klastota dokumentacija“, naudotos „prastesnės ir pigesnės medžiagos“...

Teismas už netinkamas konkursų sąlygas Kelių direkcijai skyrė 30.000 Eur baudą

2019.01.28Lietuvos automobilių kelių direkcijos dviejų organizuojamų žvyrkelių remonto darbų konkursų sąlygos buvo netinkamos, nusprendė teismas...

Teismas: Kelių direkcija nepagrįstai nutraukė sutartį su „Kamesta“

2018.05.14Lietuvos automobilių kelių direkcija nepagrįstai nutraukė kelių remonto sutartį su Kauno statybų bendrove „Kamesta“ dėl neva nustatytų darbų trūkumų.

Samdo dzūkus ir ukrainiečių neieško

2018.03.14Alytaus kelių tiesimo bendrovė „Alkesta“ kol kas darbininkų iš užsienio poreikio nejaučia, o specialistus išsiugdo ir iš mokyklas baigiančiųjų. Kita vertus, pripažįsta, kad tam tikriems projektams labiau apsimokėtų samdyti brigadas iš Ukrainos ar Baltarusijos.

Kelių auditas: ministerija peikia, rangovai nežino, dėl ko

2018.02.02Pradėjus Lietuvos valstybinės reikšmės kelių kokybės auditą, paaiškėjo, kad iš 10 tirtų kelių ruožų, 9 jų neatitinka kokybės reikalavimų. Susisiekimo ministerija beda pirštu į kokybę turėjusius užtikrinti valdininkus ir darbus atlikusius rangovus, tačiau pastarieji gūžčioja pečiais ir prašo įvardyti konkrečias problemas, o ne svaidytis įtarimais.

Statybos sektoriaus lyderiai: krentančioje rinkoje sugebėjo rasti užsakymų ir uždirbti

2017.08.29Per praėjusius metus statybos darbų apimtys šalyje krito 9,6% – tai buvo antri metai be ES paramos, mat viešasis sektorius vėluoja ją naudoti ir nepradeda stambių projektų. Dalis statybos sektoriaus bendrovių apsiprato su užsakymų dieta ir rado būdų didinti pajamas bei pelną ar bent jau pristabdyti jų mažėjimą.

Tarnybinės etikos sargai: Kubilius pažeidė įstatymą

2017.04.19Laiku nedeklaruodamas savo privačių interesų dėl automobilio nuomos Seimo narys ekspremjeras Andrius Kubilius pažeidė galiojančio įstatymo reikalavimus, trečiadienį nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

VMI pradėjo tyrimus dėl Seimo narių automobilių

2017.01.26Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) tikrins, ar viešoje erdvėje pasirodžiusi informacija apie Seimo narių automobilių nuomos sutartis atitinka įstatymus. Prieš savaitę pradėtas tyrimas dėl buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės dar nebaigtas.

Alytuje atidarytas aukščiausias Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas

2016.06.04Šeštadienį vidurdienį Alytuje oficialiai atidarytas aukščiausias Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas.

Kuriozinės įkurtuvės Alytuje: naujas tiltas ir nelegali skulptūra

2016.01.28Jurgita Kviliūnaitė Alytiškiai ir miesto svečiai pagaliau džiaugiasi nauju lankytinu objektu – aukščiausiu Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltu, kuriam duotas Baltosios rožės vardas. Tačiau neseniai paaiškėjo, kad šalia jo esanti 28 metrų aukščio skulptūra „Žiedas“, kuria taip didžiuojasi Alytus, – nelegalus statinys.

Užbaigta dar viena „Rail Baltica“ atkarpa

2015.06.22Po dvejus metus trukusių darbų už 24,7 mln. Eur (be PVM) rekonstruotas europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ ruožas nuo Lietuvos ir Lenkijos valstybių sienos iki Mockavos geležinkelio stoties, praneša AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Alytuje ant tilto užkeltas centrinis 92 m ilgio tarpatramis 

2015.05.15Alytuje ant pėsčiųjų ir dviračių tilto buvo užkeltas centrinis tarpatramis, kurio ilgis – 92 m. Taip pat sumontuoti kraštiniai 73 m ilgio tarpatramiai, praneša miesto savivaldybė.

Sunerimo dėl pageltonavusio Nemuno

2014.07.14Alytaus aplinkosaugininkai bandė išsiaiškinti, kodėl Nemuno vanduo Druskininkuose tapo labai drumstas ir gelsvos spalvos.

Iškilti gali ne visi atliekų rūšiavimo centrai

2014.05.30Tiksint ES paramos lėšų – 429,7 mln. Lt – skirtų atliekų rūšiavimo centrų Lietuvoje statyboms įsisavinimo laikrodžiui, vienos savivaldybės demonstruoja sprintą, o keli projektai gali žlugti, nes nebus spėta pradėti ir laiku baigti statybų.

Kelias yra, bet parašu dar neįrodyta

2014.05.22Kelių statybos įmonės sako, kad tenka mėnesių mėnesius laukti, kol valstybinė komisija pasirašys statinio užbaigimo aktą ir su rangovėmis bus galutinai atsiskaityta už atliktus darbus. Valdininkai atkerta, kad sudėtingų statinių priėmimo procedūros taip pat yra sudėtingos, todėl nenuostabu, kad kartais jos užtrunka. Dažniausiai taip nutinka dėl netvarkingų dokumentų.

Skelbs pirmųjų Lietuvoje mechaninio rūšiavimo įrenginių operatoriaus konkursą

2014.04.23Trečiadienį Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje paskelbtos Alytaus regiono atliekų mechaninio rūšiavimo įrenginių eksploatacijos paslaugų pirkimo techninės sąlygos, o gegužės viduryje planuojama paskelbti šio objekto operatoriaus tarptautinį konkursą.

Alytaus rajone į atliekų tvarkymo įrenginius investuoja 49 mln. Lt

2013.12.13Alytaus rajone pradėta mechaninio rūšiavimo ir biologinio apdorojimo įrenginių statyba. Projekto vertė – daugiau kaip 49 mln. Lt.

„Granitas“: šiemet tikisi išlipti iš nuostolių

2013.11.04Granito skaldos ir betono gamintoja UAB „Granitas“ pernai buvo priversta skaičiuoti nuostolius, mažėjo ir bendrovės pajamos. Tačiau Vytautas Lunskus, bendrovės vadovas, sako, kad šių metų tendencijos yra teigiamos.

Čia matote naujausias Alkesta, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.