Blue Bridge, UAB

Įmonės kodas: 111445337
Adresas: J. Jasinskio g. 16 A, 03163 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Dalius Butkus
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Kompiuterių įranga ir jos priežiūra)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Gazel - 2014 m. Gazel - 2015 m. Top 1000 - 2013 m.

Blue Bridge, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Blue Bridge, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Blue Bridge, UAB

Sistemos mokymasis ir saugumo sprendimai

2017.07.26Prognozuojama, kad netrukus sistemos mokymasis (SM) (angl. machine learning) taps kone svarbiausia antivirusinių programų ir kitų saugumo sprendimų dalimi. Tačiau drauge su naujomis galimybėmis atpažinti kibernetinius įsilaužėlius, ateina laikas permąstyti ir privatumo politiką organizacijose.

DNB IT ūkį už milijoną eurų prižiūrės „Blue Bridge“

2017.07.25Norvegijos kapitalo DNB banko grupė pasirašė 3 metų IT valdymo ir priežiūros sutartį su „Blue Bridge“. Sandoris apima 7 paslaugų sritis ir dvi Baltijos valstybes – Lietuvą bei Estiją. Sutarta dėl daugiau nei 1 mln. eurų vertės paslaugų teikimo.

„Geidžiamiausias darbdavys 2017“: liko keturi varžovai

2017.06.12Prasidėjo rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2017“ finišo tiesioji – mažų ir didelių darbdavių kategorijose liko tik po du varžovus. Laimėtojas paaiškės jau ketvirtadienį.

Išsirinkti debesų kompiuterijos tiekėją nepamirštant savęs

2017.06.07Nuo 2006 m., kai „Amazon“ pasiūlę pirmąją duomenų saugojimo paslaugą, pavadintą „Amazon S3“, rinkoje išsirikiavo daugybė įvairaus dydžio ir „charakterio“ debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų. Šalia gigantų „Microsoft“ ir „IBM“, atsirado „startuoliai“, tokie kaip „FloydHub“ ar „Bitcasa“, siūlantys savo nišines paslaugas išskirtinais reikalavimais pasižymintiems verslo sektoriams.

„Geidžiamiausias darbdavys 2017“: paaiškėjo pusfinalio dalyviai

2017.06.05Kovoje dėl geidžiamiausio darbdavio titulo mažų ir didelių įmonių kategorijose liko po keturis varžovus.

„Geidžiamiausias darbdavys 2017“: liko 16 dalyvių

2017.05.29Kova dėl geidžiamiausio darbdavio titulo įsibėgėja. Mažų ir didelių darbdavių kategorijose liko po aštuonis darbdavius, kurie toliau kovoja dvikovose dėl titulo „Geidžiamiausias darbdavys 2017“.

Ruošiant savo IT stichinėms ir kitoms nelaimėms

2017.05.09IT veiklos atkūrimo (angl. IT disaster recovery – DR) planai vis dar daugeliui organizacijų siejasi su apokaliptiniais vaizdais ir „absoliučiomis“ nelaimėmis, tokiomis kaip potvynis, žemės drebėjimas ar gaisras organizacijos pastate, pastebi vienas „Forbes“ autorių Jeffrey Ton, pridurdamas, kad iš tikrųjų grėsmių yra... kur kas daugiau. Žemės drebėjimui pagal savo poveikį gali prilygti žmogiškoji klaida, kibernetinė ataka, sistemos „užlūžimas“ ar IT infrastruktūros problemos.

Ruošiant savo IT stichinėms ir kitoms nelaimėms

2017.05.08IT veiklos atkūrimo (angl. IT disaster recovery – DR) planai vis dar daugeliui organizacijų siejasi su apokaliptiniais vaizdais ir „absoliučiomis“ nelaimėmis, tokiomis kaip potvynis, žemės drebėjimas ar gaisras organizacijos pastate, pastebi vienas „Forbes“ autorių Jeffrey Ton, pridurdamas kad iš tikrųjų grėsmių yra... kur kas daugiau. Žemės drebėjimui pagal savo poveikį gali prilygti žmogiškoji klaida, kibernetinė ataka, sistemos „užlūžimas“ ar IT infrastruktūros problemos.

Ką reikia žinoti gerinant kibernetinį saugumą organizacijoje: įstatymai, žmonės ir technologiniai sprendimai

2017.05.03Kovo pabaigoje pirmą kartą visuomenei pristatyta 2016-ųjų Lietuvos kibernetinio saugumo būklės ataskaita. Deja, ją parengęs Kibernetinio saugumo centras džiugiomis išvadomis nepasidalijo. Nors daugiausiai analizuota saugumo padėtis valstybinio sektoriaus organizacijose, konstatuota, kad kibernetinio saugumo lygis gana žemas visos šalies organizacijose.

3 IT iškėlimo privalumai ir kada verta apie juos susimąstyti?

2017.03.31IT iškėlimas (angl. IT outsourcing) vis dažniau minimas pridedant žodį „tradicinis“ – t. y. toks IT iškėlimas, kai IT tiekėjui perduodamos tam tikros IT funkcijos, anksčiau vykdytos įmonės viduje. Tad kokie gi svarbiausi IT iškėlimo privalumai ir kuo šis modelis patrauklus šiuolaikiniam verslui?

Viešųjų IT pirkimų apžvalga: konkursuose – po vieną dalyvį

2017.03.29IT paslaugoms įsigyti valstybės įstaigos kasmet išleidžia apie 76,5 mln. Eur, IT pirkimai Lietuvoje sudaro daugiau nei dešimtadalį visų paslaugų pirkimų vertės, tačiau šios paslaugos dažniausiai perkamos iš vieno tiekėjo, o viena esminių problemų – pasirašytų sutarčių priežiūros stoka.

Kaip išmokti pasitikėti IT tiekėju?

2017.01.27Vienas iš pamatinių žmogaus poreikių yra saugumo jausmas, o viena iš priemonių jį užtikrinti – mus supančių dalykų ir procesų kontrolė. Jaučiamės saugūs, kai atrodo, kad kontroliuojame situaciją. Ironiška, tačiau būtent tuomet, kai galvojame valdantys viską, iš tikrųjų tiesiog kažko nežinome arba nepagalvojame apie tai. Absoliuti kontrolė neegzistuoja, nes pasaulyje vyksta labai daug dalykų, kuriems mes neturime jokios įtakos.

Lietuvių „Teamgate“ – vėl „Gartner“ akiratyje

2017.01.25Vienai įtakingiausių žiniasklaidos ir technologijų rinkos tyrimų bendrovei „Gartner“ priklausanti programinės įrangos vertinimo ir tyrimų platforma „Software Advice“ paskelbė pasaulinėje rinkoje pirmaujančių CRM (klientų valdymo sistemų), skirtų smulkiajam verslui, analizę, kurioje pagal kokybės (angl. capability) ir sukuriamos vertės (angl. value) santykį įvertintas ir lietuvių produktas „Teamgate“.

Padėti technologijoms greičiau perprasti žmogų

2017.01.10Man nebereikia pačiam žinoti, kada gimė Rembrantas. Galiu to paklausti išmaniajame įrenginyje veikiančios „Siri“ (ar kurio kito virtualaus asistento) ir ji akimirksniu atsakys. Akivaizdu, kad informacinės technologijos mutavo labai staigiai ir mes vos spėjame jas vytis.

Lietuvos IT sektoriaus reputacija lenkia Europos vidurkį

2016.12.07Lietuvos informacinių technologijų reputacijos lygis yra labai aukštas ir lenkia Europos vidurkį.

„Išmanią Lietuvą“ atrado daugiau nei 4.000 žmonių

2016.11.08„Litexpo“ parodų centre lapkričio 4–5 d. debiutavęs renginys „Išmani Lietuva“, kurį kartu su partneriais organizavo „Verslo žinios“, pritraukė apie 4.140 dalyvių.

Viešojo sektoriaus IT projektai: pasaka be galo

2016.10.12Pirmasis Seimo rinkimų turas, ko gero, įsimins ne tiek dėl (ne)prognozuotų rezultatų, kiek dėl jo pabaigą vainikavusios Vyriausiosios rinkimų komisijos nesėkmės. Ar svarbiu momentu užlūžusi kompiuterinė sistema – force majeure? Anaiptol – toks sutrikimas dar kartą apnuogino viešojo sektoriaus IT projektų pirkimo, vykdymo ir valdymo ydas.

IS validacija: būtinybė, suteikusi naujas galimybes

2016.10.05Siekiant užtikrinti aukštos kokybės vaistų gamybą bei platinimą, jau kurį laiką išskirtinis dėmesys skiriamas kompiuterizuotoms, tarp jų ir informacinėms, sistemoms, naudojamoms farmacijos kompanijose. Europos Sąjungoje nauji reikalavimai dėl farmacijos įmonių kompiuterizuotų sistemų patikrinimo ir tinkamumo patvirtinimo(validacijos) pasirodė 2013 m., kai įsigaliojo Europos Komisijos(EK)gairės „Dėl žmonėms skirtų vaistų geros platinimo praktikos“.

Lietuvių „Teamgate“ pripažintas patogiausiu CRM pasaulyje

2016.09.16Rugsėjo pradžioje technologijų tyrimų ir konsultacijų milžinei „Gartner“ priklausanti programinės įrangos tyrimų bendrovė „Capterra“ paskelbė 20-ies patogiausių naudotojui (angl. user-friendly) CRM sprendimų reitingą. Pirmoje vietoje – lietuvių sukurtas CRM įrankis „Teamgate“. Pirma vieta pasauliniame patogiausių CRM platformų sąraše –vienas didžiausių „Teamgate“ pasiekimų tarptautinėje rinkoje.

Grėsmės duomenų saugumui: naujos, senos ir dažnos

2016.08.22Kasmet duomenų saugumo temą papildo ne tik perspėjimai apie naujus pavojus, bet ir žinios apie įvairius sprendimus, padedančius efektyviau kovoti su grėsmėmis. Paradoksalu, tačiau nors technologijos, kuriomis naudojasi įsilaužėliai, tobulėja ir pinga, nerūpestingi darbuotojai išlieka didžiausia grėsme organizacijos duomenų saugumui visame pasaulyje. Ir tai vienas ryškiausių pavyzdžių, kai lemiamą įtaką informacijos saugumui turi ne grėsmės naujumas, o jos apimtis ir paplitimas.

Čia matote naujausias Blue Bridge, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Iš kairės: Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius, Rolandas Valiūnas, advokatų kontoros LAWIN vadovaujantis partneris ir Dalius Butkus, UAB "Blue Bridge" direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Iš kairės: Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius, Rolandas Valiūnas, advokatų kontoros LAWIN vadovaujantis partneris ir Dalius Butkus, UAB "Blue Bridge" direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Iš kairės:Dalius Butkus, informacinių technologijų UAB "Blue Bridge" direktorius ir Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.