Blue Bridge, UAB

Įmonės kodas: 111445337
Adresas: A. Domaševičiaus g. 9, 01400 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Dalius Butkus
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Kompiuterių įranga ir jos priežiūra)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Gazel - 2014 m. Gazel - 2015 m. Top 1000 - 2013 m.

Blue Bridge, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Blue Bridge, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Blue Bridge, UAB

Iškeliu duomenų bazę iš savo duomenų centro: ką reikia žinoti?

2018.12.13

„Teamgate“ pritraukė 400.000 Eur investiciją

2018.09.21„Blue Bridge“ (BB) grupei priklausanti jauna ryšių su klientais valdymo (CRM) sprendimų bendovė „Teamgate“ pritraukė 400 000 Eur investiciją. Finansavimą lygiomis dalimis suteikė rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“ ir BB grupės valdančioji kompanija „Blue Bridge Baltic“.

BDAR įsigaliojimas – puiki proga siekti aukštesnio IT saugos lygio?

2018.08.23Po gegužės 25 d. įsigaliojus Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (BDAR), nemažai organizacijų suskubo domėtis pažangiausiais sprendimais, galinčiais vienu ypu atliepti bent dalį BDAR keliamų reikalavimų. Nors IT ekspertai pastebi, kad po BDAR įsigaliojimo kibernetinių atakų skaičius iš tikrųjų išaugo, pažangiausi sprendimai nebūtinai padės efektyviai užtikrinti saugumą.

Šifravimo sprendimai – „žemiausiai kabantys vaisiai“ ir apsauga debesyse

2018.08.20Duomenų šifravimo sprendimai nėra vaistas nuo visų kibernetinių grėsmių, tačiau jie gali padėti ir įmonėms, ir debesijos paslaugų tiekėjams geriau atitikti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimus. Be to, šie sprendimai tampa vis aktualesni virtualizacijos ir debesijos paslaugų eroje.

LEAN IT paslaugose – kaip pamatyti nematomus procesus?

2018.08.14Prieš kelerius metus „Blue Bridge“ grupės įmonės pradėjo taikyti LEAN metodus savo darbe. Apie tai, kaip tai padeda pasiekti geresnių rezultatų, apie ieškojimus, atradimus ir iššūkius taikant prieš beveik aštuonis dešimtmečius „Toyota“ gamykloje gimusią sistemą IT įmonėje, pasakoja „Blue Bridge Bond“ vadovas Artūras Šriupša ir „Lean Academy Lithuania“ steigėjas ir vyriausiasis partneris Tadas Pukšta.

Pažengusio IT saugos lygio kūrimas prasideda nuo bazinių priemonių stiprinimo

2018.07.27Šiemet „Blue Bridge“  savo klientams pristatė Kibernetinės saugos technologijų matricą, kurioje trims organizacijos IT saugos brandos lygiams – Baziniam, Pažengusiam ir Specializuotam – priskirti skirtingo sudėtingumo IT sprendimai. Kokias saugos technologijas bei sprendimus rinktis, atsižvelgiant į organizacijos IT saugos brandos lygius, kad būtų sukurtas organizacijos poreikius atitinkantis saugumas, pasakoja „Blue Bridge“ ir „Aruba a Hewlett Packard Enterprise Company“ ekspertai.

IT valdymo įrankiai: pažangi stebėsenos sistema padeda užkirsti kelią incidentams

2018.07.03Kaip parodė naujausias „Blue Bridge“ klientų tyrimas, dauguma IT priežiūros paslaugas perkančių klientų puikiai išmano bazinius IT priežiūros procesus, tokius kaip incidentų, įvykių ir pakeitimų valdymas. Tačiau vien šių procesų, siekiant užtikrinti sistemų veikimo nepertraukiamumą ir efektyvumą ilguoju laikotarpiu, nepakanka – tam reikia detalesnio stebėsenos proceso.

Nuo populiariausių kibernetinių grėsmių apsaugoti gali paprasti sprendimai

2018.06.27Pasaulyje lyderiaujančios kibernetinio saugumo kompanijos „Gemalto“ duomenimis per 2017 metus buvo pavogta, prarasta ar viešai atskleista 2,6 milijardo įrašų. Tai – net 88 proc. daugiau nei 2016 m. Laimei, nuo pačių populiariausių IT grėsmių apsiginti padeda visiems prieinami ir paprasti sprendimai. „Blue Bridge“ sistemų inžinierė-konsultantė Agnė Šlaičiūnaitė pristato naujausias IT grėsmių tendencijas ir paprastus būdus, padedančius nuo jų apsisaugoti.

„Microsoft“ debesijos paslaugų įsigijimo kanalai – ką būtina žinoti?

2018.06.19Programinės įrangos įsigijimo būdai nuolat tobulinami, todėl atsiranda daugiau galimybių lanksčiau ir patogiau įsigyti populiariausio programinės įrangos gamintojo „Microsoft“ debesijos paslaugas. Tiesa, prieš tai būtina susipažinti su kiekvienu iš įsigijimo būdų ir nuspręsti, per kurį kanalą labiau apsimoka įsigyti vienas ar kitas paslaugas. Kaip nepasiklysti debesijos paslaugų licencijavimo labirintuose, pasakoja „Blue Bridge“ Infrastruktūros sprendimų vadovas Algirdas Lunys.

Apie ką dažniausiai pamirštama perkant debesijos paslaugas?

2018.06.15Kokybiškai parengta techninė debesijos paslaugų įsigijimo specifikacija leidžia tiekėjui pasiūlyti optimalią paslaugų kainą, o klientui – korektiškai palyginti skirtingų tiekėjų pasiūlymus. Be to, šis dokumentas padeda klientui ir tiekėjui lengviau rasti bendrą kalbą pradėjus drauge dirbti.

„Blue Bridge Baltic“ nuostolį lėmė augę atlyginimai, mažesnės įmonių investicijos į IT

2018.05.25Informacijos technologijų įmonių grupę valdanti bendrovė „Blue Bridge Baltic“ pernai dirbo nuostolingai. Anot bendrovės, jį lėmė augę atlyginimai, mažesnės įmonių investicijos į IT plėtrą bei neįsibėgėjęs Europos Sąjungos (ES) fondų lėšų panaudojimas.

Duomenų apsaugos pokyčiai – proga pelnyti daugiau klientų pasitikėjimo

2018.05.23Nors Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), įsigaliosiantis gegužės pabaigoje, kelia nerimą daugeliui Lietuvos įmonių, kai kurios iš jų duomenų apsaugos pokyčiuose įžvelgia ne tik iššūkius, bet ir galimybes. Viena iš tokių įmonių – jau daugiau nei metus skaičiuojantis startuolis „OXON tech“, kuriantis kontaktų valdymo sistemas.

„Asseco Lietuva“: apie diversifikaciją, įsigijimus ir „Sintagmą“

2018.05.23Viena daugiausia viešųjų informacinių technologijų (IT) pirkimų konkursų laiminti UAB „Asseco Lietuva“ diversifikuoja verslą. Žvalgosi ir įsigijimų.

NEC IT sistemos pasiruošusios egzaminų karštinei

2018.05.07Pasiekimų patikrinimus ir brandos egzaminus organizuojantis ir vykdantis Nacionalinis egzaminų centras (NEC) daugiausia dėmesio sulaukia kiekvieną pavasarį, prasidėjus brandos egzaminų karštligei. Būtent pavasariais NEC specialistų laukia itin atsakinga užduotis – pateikti visoms Lietuvos mokykloms duomenis apie egzaminus. Tam, kad šios užduoties technologinė pusė būtų įgyvendinta nepriekaištingai, NEC pasitelkė „Blue Bridge“ partnerystę.

Geidžiamiausių darbdavių algos: premijų metas

2018.04.29Paskelbti nauji „Sodros“ duomenys leidžia pažiūrėti, kokie vidutiniai atlyginimai kovo mėn. vyravo įmonėse, kurios pateko į rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2017“ finalą.

Kaip BDAR rengiasi IT įmonės: „Blue Bridge“ patirtis

2018.04.23Likus maždaug mėnesiui iki didžiausio privatumo taisyklių pakeitimo nuo interneto eros pradžios, Lietuvos IT įmonės, bent jau didesnės, jaučiasi ramios. Bet pasirengimas taikyti Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) užtruko ilgokai – apie pusantrų metų.

Po atakos: patikrinkite, ar jūsų „Cisco“ įranga vis dar „skylėta“

2018.04.11Programišių grupuotė, pasivadinusi „JHT“, pastarosiomis dienomis atakavo daugelio šalių tinklo infrastruktūrą. Tarp labiausiai nukentėjusių valstybių – Iranas ir Rusija. Ataka įvykdyta pasinaudojus populiarios IT infrastruktūros gamintojos „Cisco“ įrenginių pažeidžiamumu.

Nacionalinė biblioteka pasikliauna VDI technologija

2018.04.05Kai 2016 m. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvėrė duris po 8 metus trukusios rekonstrukcijos, skaityklose lankytojus pasitiko 140 naujų kompiuterinių darbo vietų, parengtų naudojant virtualaus darbastalio infrastruktūros (VDI) technologiją.

„Pigu.lt“ dirbs su komunikacijos agentūra „Gravitas Partners“

2018.04.03Elektroninės prekybos bendrovė Baltijos šalyse „Pigu.lt“ pasirinko ryšių su visuomene partnerius – nuo balandžio mėn. jais tapo komunikacijos agentūra „Gravitas Partners“.

Kodėl ištikus IT krizei svarbi komunikacija?

2018.03.16Kuriant IT veiklos atkūrimo planą (angl. IT disaster recovery plan, DRP) daugiausiai dėmesio skiriama veikloms, tiesiogiai padedančioms susidoroti su krize, o viena iš svarbiausių šio plano dalių – komunikacijos strategija, dažnai pamirštama. Tačiau netiksli arba neišsami informacija IT nelaimės, pavyzdžiui, sistemų sutrikimo akivaizdoje, gali ne tik padaryti žalos organizacijos reputacijai, bet ir patraukti tam tikras sritis reguliuojančių valstybinių institucijų ir visos visuomenės dėmesį.

Čia matote naujausias Blue Bridge, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Iš kairės: Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius, Rolandas Valiūnas, advokatų kontoros LAWIN vadovaujantis partneris ir Dalius Butkus, UAB "Blue Bridge" direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Iš kairės: Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius, Rolandas Valiūnas, advokatų kontoros LAWIN vadovaujantis partneris ir Dalius Butkus, UAB "Blue Bridge" direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Iš kairės:Dalius Butkus, informacinių technologijų UAB "Blue Bridge" direktorius ir Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 06 11. Vilniaus rotušėje vyko "Verslo žinių" ir banko "Nordea" inicijuotas projektas "Lietuvos verslo lyderiai", kuriame buvo paskelbtos apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Zbignevas Gulbinovičius, IT įmonių grupės UAB "Blue Bridge Baltic" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.