Energijos skirstymo operatorius, AB

Įmonės kodas: 304151376
Adresas:
Vadovas:
Veikla:
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota:

Energijos skirstymo operatorius, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Energijos skirstymo operatorius, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Energijos skirstymo operatorius, AB

Vilniuje darbininkai pažeidė dujotiekį

2017.07.17Pirmadienio pavakarę buvo pažeistas dujotiekis Vilniaus Santariškių mikrorajone, sutrikdytas dujų tiekimas gyventojams ir verslo klientams.

„Latvijas Gaze“ dėl antrojo pasidalinimo balsuos rugpjūtį

2017.07.14Latvijos energetikos bendrovei „Latvijas Gaze“ liko dar vienas žingsnis iki Trečiojo energetikos paketo įgyvendinimo - turi būti atskirtos įmonės dujų prekybos ir skirstymo veiklos.

„Litgrid“ ir ESO norėtų pirkti jūsų elektros vartojimo grafiką

2017.07.13„Litgrid“ ir ESO apklaus daugiau nei 500 verslo ir pramonės elektros vartotojų siekdami išsiaiškinti, ar gyventojai ir verslas būtų linkę elektros tinklo valdytojams teikti poreikio valdymo paslaugą.

Elektros tiekimą nori atskirti nuo ESO

2017.07.05„Lietuvos energija“ inicijuoja ESO veiklų atskyrimą – siekiama elektros tiekimą buitiniams vartotojams atskirti nuo elektros skirstymo tinklų priežiūros.

Elektros neturi 7.000 šalies vartotojų, liūtis apsėmė Vilniaus gatves

2017.06.29Ketvirtadienio rytą pietryčių Lietuvoje dėl oro sąlygų elektros tiekimas buvo sutrikęs keliems tūkstančiams vartotojų. Tuo metu sostinėje liūtis apsėmė gatves ir sutrikdė eismą.

Elektros ir dujų skaitiklius nurašinės „Inlinen“

2017.06.21Elektros ir dujų skaitiklių rodmenų nurašymo paslaugą Lietuvoje atliks viena įmonė – „Inlinen“, su kuria rangos sutartį pasirašė AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

Elektros tiekimo sutrikimas sustabdė Seimo posėdį

2017.06.15Vilniaus centre ir miesto reguliavimo sistemoje įvyko elektros tiekimo trikdžių. Dėl to buvo sustabdytas ir Seimo posėdis.

ESO atnaujina 7 km dujų tinklo Vilniuje

2017.06.12AB „Energijos skirstymo operatorius“ Vilniuje pradeda gamtinių dujų skirstymo tinklo darbus. 5 mln. Eur vertės projektą vykdys UAB „Kauno dujotiekio statyba“.

Strateginių įmonių stambius sandorius vertins Vyriausybė

2017.06.07Šalies nacionaliniam saugumui svarbiose strateginėse įmonėse priimamus stambius sutartinius sprendimus galės įvertinti ir vetuoti speciali vyriausybinė komisija, kuriai numatoma suteikti tokių įmonių valdymą koordinavimo įgaliojimus. Tarp tokių bendrovių – „Lietuvos energija“, „Telia Lietuva“, „Orlen Lietuva“ ir daugelis kitų.

Skelbiamos vidutinės balandžio mėnesio algos

2017.05.24Paskelbta, kokius vidutinius atlyginimus balandžio mėnesį mokėjo šalies bendrovės. Tarp daugiausia darbuotojų turinčių įmonių, lyderiauja „Danske bank“ A / S Lietuvos filialas. Čia vidutinė balandžio mėnesio alga siekė 1.666, 64 Eur.

ESO elektros patiekė daugiau, uždirbo mažiau

2017.05.16Elektros ir dujų skirstymo bendrovė AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pirmąjį šių metų ketvirtį gavo 7,6% mažiau pajamų ir 7,5% mažiau pelno, patiekė daugiau elektros, bet mažiau dujų.

Dėl sumenkusių kainų ESO uždirbo 7,5% mažiau

2017.04.28Elektros ir gamtinių dujų skirstymo AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) per pirmus 3 mėnesius uždirbo 7,5% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu pernai. Bendrovės grynasis pelnas siekė 28,5 mln Eur.

ESO Tinklų ekploatvimo tarnyba turi naują vadovą

2017.04.28Prie AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos narių prisijungė Saulius Vaičekauskas, kuris taip pat perims bendrovės Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus pareigas.

ESO bando išmanią dujų apskaitą

2017.04.14Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pradeda bandyti jungtines – elektros ir dujų – išmaniąsias apskaitas.

Išrinkti geriausi metų teisininkai

2017.04.06Konferencijoje „Teisės PRO“ įteikti „Metų įmonės teisininko“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininko“ apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.

Išrinkti geriausi metų teisininkai

2017.04.06Konferencijoje „Teisės PRO“ įteikti „Metų įmonės teisininko“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininko“ apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.

„Teisės PRO“: atrinkti nominantai į metų teisininkų titulus

2017.04.03Nepriklausomų konsultacijų bendrovė „Civitta“ atrinko po 5 abiejų kategorijų finalininkus, o iš jų komisija išrinks „Metų įmonės teisininką“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininką“. Praėjusių metų rinkimų nugalėtoja Ingrida Kudabienė buvo vertinta už indėlį, jungiant „Lietuvos energijos“ grupės bendroves „Lietuvos dujos“ ir „Lesto“ bei kuriant vieną energijos skirstymo operatorių ESO.

ESO pradeda diskusijas apie gaminančius elektros vartotojus

2017.03.28Elektros ir dujų skirstymo bendrovė AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pradeda diskusijas apie elektros energiją gaminančių vartotojų integracijos plėtrą.

Paskelbtos vasario algos: TOP20 šalies darbdavių atlyginimai

2017.03.20Daugiau nei pusė iš 20-ies didžiausių Lietuvos darbdavių vasarį mokėjo mažesnes vidutines algas nei sausį, rodo nauji „Sodros“ duomenys.

ESO pasiskolino 77 mln. Eur

2017.01.27AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) penktadienį dešimčiai metų iš SEB banko pasiskolino 77 mln. Eur.

Čia matote naujausias Energijos skirstymo operatorius, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.