Fima, UAB

Įmonės kodas: 121289694
Adresas: Žirmūnų g. 139, 09120 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Gintaras Juknevičius
Veikla: Statyba ir nekilnojamasis turtas (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Fima, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Fima, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Fima, UAB

E. parašo rinką purto ginčai ir neskaidrūs pirkimai

2018.04.20Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimas panaikinti Skaitmeninio sertifikavimo centro (SSC) kvalifikuoto tiekėjo statusą, regis, sujudino širšių lizdą. Į viešumą iškilo dalį SSC klientų perimančio Registrų centro (RC) darbuotojų interesai, susiję su e. parašo srities pirkimais. O operatoriai nusiplovė rankas ir pareiškė iš RC išeinantys pas estus.

Šimtų milijonų vertės elektros projektų pyragai ruošiami raikymui

2018.04.18Į Lietuvą atplūsta nauja elektrifikacijos banga – bus modernizuojama didelė dalis elektros tinklų, statomi nauji objektai, elektrifikuojami geležinkeliai. Nemažą užsakymų dalį atsirieks užsienio kompanijos, tačiau ir Lietuvos elektros rangos įmonės gali tikėtis gausesnių ir pelningesnių užsakymų.

Vartotojų duomenys ir pakursto vaizduotę, ir primena apie saugumo prievolę

2018.02.20Prieš 25-erius metus dažna įmonė Lietuvoje neturėjo elektroninių duomenų kaupimo galimybių, užtat šiandien verslas kalba apie duomenų perteklių. Intensyvus duomenų srautas verslą skatina ugdyti naujas kompetencijas, o valstybę – rūpintis asmens duomenų apsaugos reglamentavimu.

Baltijos M&A rinka: statistika neįkvepia, bet pozityvo mato

2018.01.24Baltijos šalių susijungimų ir įsigijimų (mergers & acquisitions, M&A) rinka pernai pagal sandorių skaičių sumenko penktadaliu, o pagal sandorių vertę – ketvirtadaliu, tačiau rinkos dalyviai sumažėjimo nesureikšmina ir M&A rinkoje įžvelgia pozityvo.

Baltijos M&A rinka: statistika neįkvepia, bet pozityvo mato

2018.01.24Baltijos šalių susijungimų ir įsigijimų (mergers & acquisitions, M&A) rinka pernai pagal sandorių skaičių sumenko penktadaliu, o pagal sandorių vertę – ketvirtadaliu, tačiau rinkos dalyviai sumažėjimo nesureikšmina ir M&A rinkoje įžvelgia pozityvo.

„Fima“ pradeda užsidirbti Lenkijoje

2017.09.12Bendrovė „Fima“ įgyvendino pirmąjį savo geležinkelių modernizavimo projektą Lenkijoje ir teigia, jog tai svarbus projektas, atskleidžiantis ir kitų Lietuvos įmonių potencialą kaimyninės šalies infrastruktūros atnaujinimo rinkoje.

Restauruotas Ilzenbergas – verslininko užmojis gaivinti dvarų kultūrą

2017.09.04Praėjusį savaitgalį visuomenei atverti restauruoto Ilzenbergo dvaro vartai. Rokiškio rajone, pačiame Latvijos pasienyje baigiančią nykti dvarvietę prieš 5-erius metus ėmėsi atstatyti verslininkas Vaidas Barakauskas.

„Mūsų vasaros šventė“: 25 „Fima” metai – 25 kilometrai

2017.08.04Jau 25 metus šalies infrastruktūrą modernizuojančios intelektualių inžinerinių sprendimų bendrovės „Fima“ darbuotojai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Rygos ir Minsko šią vasarą dar kartą simboliškai įveikė įmonės kelią – 25 kilometrų žygį pėsčiomis Nemuno kilpų regioniniame parke, kur jų laukė iššūkiai, prizai bei staigmenos.

Keliuose diegia daugiafunkcinę automobilių kontrolės sistemą

2017.07.31Pagrindiniuose šalies keliuose už 3,3 mln. Eur pradedama diegti bandomoji daugiafunkcinė pažeidimų kontrolės sistema, kuri pasvers automobilius, fiksuos jų gabaritus, nuskaitys automobilių valstybinius numerius, rinks statistiką apie eismo intensyvumą. Šios sistemos renkami duomenys galės būti taikomi tikrinti, ar sumokėtas kelių naudotojo mokestis, ar transporto priemonė yra apdrausta, turi galiojančią techninę apžiūrą. Taip pat sistema išsiųs automatiškai baudos kvitą.

Korupcija privačiame sektoriuje: išgalvota ar reali grėsmė?

2017.07.01Kai Lietuvoje prieš maždaug 10 metų buvo pradėta kalbėti apie korupcijos privačiame sektoriuje aktualumą, daugelis tik šyptelėdavo: jei aš, būdamas kepyklėlės savininkas, įdarbinsiu savo sūnų ar dukrą, tai jau bus korupcija? Tokiu atveju, ar šeimos verslas apskritai įmanomas? Išties, korupcijos privačiame sektoriuje reiškinį tam tikrais atvejais suvokti sudėtinga.

Viešieji pirkimai: per daug priežiūros – blogai, per mažai – taip pat

2017.05.29Verslas nuo seno vanoja lietuvišką viešųjų pirkimų sistemą: istorijų apie dirbtinai ribojamą konkurenciją, neskaidrius susitarimus, brangias lyg auksas valstybės įstaigų nupirktas prekes, „draugiškam tiekėjui“ pritaikytas viešųjų pirkimų sąlygas ar perkančiųjų organizacijų nekompetenciją VŽ žurnalistams tenka girdėti kone kasdien.

„Algoritmų sistemos“ nepirks „Profectus novus“, nutraukė sandorį

2017.05.02„INVL Technology“ valdoma įmonė „Algoritmų sistemos“ ir „Profectus novus“ akcininkai susitarė nutraukti sandorį dėl pastarosios įmonės įsigijimo. Sutartis dėl 100% „Profectus novus“ akcijų įsigijimo buvo pasirašyta 2016 m. lapkričio 16 d.

„Fima“ įsigijo Lenkijos geležinkelių infrastruktūros įmonę

2017.04.11Lietuvos intelektualių inžinerinių sprendimų bendrovė „Fima“ žengė į Lenkijos geležinkelių rinką - bendrovė įsigijo pagrindinį Lenkijos geležinkelių infrastruktūros bendrovės KZA (Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.) 68% akcijų paketą.

„Algoritmų sistemos“ įsigyja „Profectus novus“

2016.11.17UAB „Algoritmų sistemos“ už neskelbiamą sumą perka „Microsoft Share Point“ pagrindu sprendimus kuriančią ir diegiančią UAB „Profectus novus“.

„Teo“ atidaro naują duomenų centrą, šiauliečiai plečiasi

2016.04.06„Teo“ Vilniaus Žirmūnų mikrorajone atidarė naują vidutinio patikimumo ir saugumo („Tier III“) duomenų centrą (DC). Statinys jau gavo DC patikimumą vertinančios organizacijos „Uptime Institute“ sertifikatus „Tier III Design“ ir „Tier III Facility“. Tai antras toks DC Lietuvoje ir šeštas Baltijos jūros šalių regione.

EnePRO vadovaus Pargaliauskas

2015.09.01Jungtinei „Elektros tinklo paslaugų“ ir „Kauno energetikos remonto“ įmonei „Energetikos paslaugų ir rangos organizacijos“ (EnePRO) nuo 2016 m. sausio 1 d. vadovaus Martynas Pargaliauskas, apie nominaciją praneša „Lietuvos energija“.

Užbaigta dar viena „Rail Baltica“ atkarpa

2015.06.22Po dvejus metus trukusių darbų už 24,7 mln. Eur (be PVM) rekonstruotas europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ ruožas nuo Lietuvos ir Lenkijos valstybių sienos iki Mockavos geležinkelio stoties, praneša AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Kilo įdiegę „proto“ baltarusių vandens parkui

2015.01.28Užsakymas įdiegti IT sistemą didžiausiame Baltarusijos vandens parke vilniškei IT sprendimų UAB „nSoft“ pernai apyvartą leido padidinti beveik triskart. Takelis Baltarusijon pramintas, tad užsakymų šioje šalyje įmonė tikisi ir šiemet.

„Nordea“ iš „Susisiekimo paslaugų“ prisiteisė 7 mln. Eur

2015.01.27Antradienį nankui „Nordea“ pavyko teisme prisiteisti 7 mln. Eur skolos iš savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ už automatizuotos šviesoforinio reguliavimo sistemos įdiegimo Vilniuje darbus.

„Fima“ kaimynystėje jau įsitvirtino, dabar nori į Skandinaviją

2014.11.07Intelektinių inžinerinių sprendimų UAB „Fima“, sėkmingai įgyvendinanti projektus Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir Lenkijoje, žvalgosi kitapus Baltijos – per metus žada priimti sprendimą dėl antrinės įmonės įkūrimo ar vietinės bendrovės įsigijimo kurioje nors Skandinavijos šalių.

Čia matote naujausias Fima, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 04 18. Gintaras Juknevičius, UAB „Fima“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 04 18. Gintaras Juknevičius, UAB „Fima“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 04 18. Gintaras Juknevičius, UAB „Fima“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 04 18. Gintaras Juknevičius, UAB „Fima“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2017 04 18. Gintaras Juknevičius, UAB „Fima“ generalinis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.