Girteka logistics, UAB

Įmonės kodas: 300569015
Adresas: Savanorių pr. 176, 03154 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Edvardas Liachovičius
Veikla: Transportas ir logistika (Automobilių transporto paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Girteka logistics, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Girteka logistics, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Girteka logistics, UAB

Tarp transporto lyderių – 3 bendrovės

2017.12.12Pasibaigus pirmajam transporto ir saugojimo sektoriaus lyderių rinkimų etapui paaiškėjo trys, VŽ internautų nuomone, stipriausios šio sektoriaus bendrovės.

Atlyginimai transporto ir saugojimo sektoriuje: didžiausi – Klaipėdoje

2017.12.07Didžiausiu darbo užmokesčiu pasižyminčių transporto ir saugojimo sektoriaus lyderių sąrašo viršūnėje tvirtai laikosi dvi valstybės kontroliuojamos įmonės – AB „Klaipėdos nafta“ ir VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“.

Transporto ir saugojimo sektoriaus lyderiai: apžvalga

2017.12.052016 metai transporto sektoriuje blanksta, įvertinant 2017 m. sektoriuje pasiektą augimą, tačiau būtent tada rinkoje pradėjo ryškėti Lietuvos transportininkams palankios tendencijos.

Lietuvos įmonės jau domisi neįtikėtinais „Tesla“ projektais

2017.11.17Penktadienio rytą „Tesla“ ir jos vadovas Elonas Muskas sudrebino rinką dviem naujais kūriniais: elektra varomu vilkiku „Semi“ ir įspūdingų charakteristikų keturviečiu „Roadster“. Lietuvos bendrovės suskubo deklaruoti savo susidomėjimą šiais kūriniais.

„Girtekos“ vadovai ir Žakaičiai parduoda „Vieną sąskaitą“

2017.10.18Lietuvos pastatų priežiūros įmonė „Civinity“ perka mokėjimo paslaugų bendrovę „Viena sąskaita“.

„Girtekos“ transporto parkui atnaujinti – rekordinis SEB lizingas

2017.10.04Transporto ir logistikos įmonių grupė „Girteka Logistics“, paskelbusi apie 2.000 „Volvo“ vilkikų įsigijimą, 95 mln. Eur pasiskolino iš SEB banko.

„Girteka Logistics“ perka 2.000 naujų „Volvo“ vilkikų

2017.09.12UAB „Girteka Logistics“ pildo transporto parką. Praėjusių metų pradžioje įsigijusi 1.000 „Mercedes-Benz“ vilkikų, šįkart bendrovė į pirkinių sąrašą įtraukė 2.000 naujų „Volvo“.

Lietuvos oro uostų valdybai vadovauja Tomas Krakauskas

2017.04.14VĮ Lietuvos oro uostai valdybos pirmininku išrinko nepriklausomą jos narį Tomą Krakauską. Anksčiau Lietuvos oro uostų valdybai vadovavo susisiekimo viceministras Arijandas Šliupas.

VŽ metų populiariausi: kodėl paliekami darbdaviai, „Tesla“ Lietuvoje, „Vinted“ pamokos

2016.12.31„Verslo žinių“ skaitytojų dėmesį besibaigiančiais metais labiausiai traukė bankininkystės, apskaitos sričių ir Darbo kodekso naujienos, straipsniai apie darbuotojų ir darbdavių santykius, realios verslo sėkmės ir nesėkmės istorijos, Lietuvai siūlomos idėjos.

Transporto ir saugojimo sektoriaus lyderiai: apžvalga

2016.11.29Šie metai transporto ir saugojimo sektoriui nebuvo lengvi, tikina ir sektoriaus dalyviai, ir analitikai. Rinkos traukiasi, konkurencija didėja, tad optimizmo ne itin daug.

„Girtekos“ vadovas Raila: kai bus savavaldžiai vilkikai, pirmieji juos įsigysime

2016.11.23Mindaugas Raila, UAB „Girteka Logistics“ valdybos pirmininkas, teigia, kad šiandien viena didžiausių įmonės problemų – vairuotojai. Tad, sako jis, kai rinkoje atsiras savavaldžiai vilkikai, „Girteka“ bus viena pirmųjų, kuri į šią technologiją investuos.

Lietuvos įmonės šturmuoja regiono lyderių sąrašus

2016.09.13Didžiausių Vidurio ir Rytų Europos (VRE) įmonių sąrašuose šiemet pozicijas pagerino „Sanitex“, „Vilniaus prekyba“, „Lietuvos energija“ ir daugelis kitų bendrovių. Analitikų nestebina, kad iš vienų jau pasitraukė, o iš kitų spėriai traukiasi AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Pirmosios darbo dienos „Girteka Logistics“: mikroklimatas paremtas trimis taisyklėmis

2016.09.09Kastyčiui Marcinkevičiui, transporto ir logistikos bendrovės „Girteka Logistics“ vadybininkui, smagiausia darbe – ateiti į darbą gerokai anksčiau už visus ir pajausti, kaip įsibėgėja diena nuo Lietuvos iki Vakarų Europos.

„Girteka“ Šiauliuose: nuo švarių uniformų kasryt iki pamokų planšetėse

2016.08.31Dar dažais kvepiančiame „Girteka Logistics“ logistikos centre Šiauliuose po stogu tilpo ir modernus mokymo centras, ir transporto bei krovinių srautais besirūpinantys padaliniai bei pirmasis įmonės vilkikų servisas, kuriame remontuojami ir į sunkius eismo įvykius kelyje patekę sunkiasvoriai.

„Girtekos“ užsakymas „Schmitz Cargobull“ – 540 puspriekabių

2016.06.07Logistikos ir transporto bendrovė „Girteka Logistics“ plečia turimą transporto parką. Metų pradžioje įsigijusi 1.000 „Mercedes-Benz“ vilkikų įmonė perka dar daugiau nei 500 puspriekabių.

Geidžiamiausių darbdavių gretos sumažėjo perpus

2016.06.01Šiuo metu vykstantys Geidžiamiausio darbdavio rinkimai įgauna pagreitį. Šiandien įvyko pirmosios atkrintamosios, po kurių paaiškėjo, kuriems darbdaviams geriau už kitus sekasi formuoti savo išorinį darbdavio įvaizdį.

Neužilgo dirbs tik talentai ir robotai

2016.03.24Prastėjanti Lietuvos demografinė padėtis labiausiai neramina šalies darbdavius. Nieko negalėdamas pakeisti verslas ruošiasi pokyčiams jau dabar: vadovai mokosi atpažinti žmonių potencialą, o ten, kur galima jau jaukinasi robotus.

„Girtekos“ įmonių byla dėl neteisėtos degalų apyvartos perduota teismui

2016.01.04Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) teismui perdavė bylą, kurioje trijų „Girtekos“ įmonių grupės bendrovių buvęs vadovas kaltinamas neteisėta dyzelinio kuro apyvarta stambiu mastu.

„Girteka“ įsigijo dalį įmonės Danijoje

2015.11.12

Didžiųjų eksportuotojų sąrašas – lyg pasaulio rinkų veidrodis

2015.08.02Šią liepą „Verslo žinių“ paskelbtame didžiausių 2014 m. Lietuvos eksportuotojų sąraše matomos analitikų užfiksuotos rinkų tendencijos – sparčiausiai didėjo baldų eksportas, ypač į ES šalis, o labiausiai mažėjo naftos produktų pramonės, žemės ūkio produktų ir chemijos pramonės, tarp jų – plastikų produkcijos, eksporto vertė. Šiemet baldų pramonė apsukų nemažina, o plastikų gamintojai tikisi geresnių rezultatų.

Čia matote naujausias Girteka logistics, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.