Hegelmann transporte, UAB

Įmonės kodas: 300022163
Adresas: Agronomijos g. 55, 47480 Kauno m.sav.
Vadovas: Tomas Jurgelevičius
Veikla: Transportas ir logistika (Automobilių transporto paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Gazel - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Hegelmann transporte, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Hegelmann transporte, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Hegelmann transporte, UAB

„Hegelmann Transporte“ investuoja į naują logistikos centrą

2017.08.30Šalia magistralės Kaunas-Klaipėda Vokietijos kapitalo logistikos bendrovė „Hegelmann Transporte“ rengiasi naujo logistikos centro statyboms. Skelbiama, kad į projektą Kauno rajone įmonė investuos 20 mln. Eur.

Įteikti eksporto prizai, išrinkta metų verslininkė

2017.03.31Penktadienį premjeras Saulius Skvernelis „Lietuvos eksporto prizu“ apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo praėjusiais metais prisidėjusias Lietuvos įmones bei jų vadovus. Specialiu prizu apdovanota, metų verslininke išrinkta bendrovės „Česlovo vynas“ direktorė ir bendrasavininkė Tatjana Ramoškienė. Apdovanotos 5 bendrovės

Vežėjų plėtros kryptis – taupiai degalus naudojantys vilkikai

2016.12.27Plėtros kryptimi žengiančios krovinių pervežimo įmonės ieško būdų, kaip išlikti konkurencingomis. Vienas pasirinkimų buvo nauji, taupiai degalus naudojantys vilkikai „Iveco XP“.

Vežėjų plėtros kryptis –taupiai degalus naudojantys vilkikai

2016.12.23Plėtros kryptimi žengiančios krovinių pervežimo įmonės ieško būdų, kaip išlikti konkurencingomis. Vienas pasirinkimų buvo nauji, taupiai degalus naudojantys vilkikai „Iveco XP“.

Vežėjų padangėje – nuosaikus optimizmas

2016.09.20Šalies transporto ir logistikos sektorius, gana ilgą laiką strigęs vis naujų problemų spūstyse, pamažu atsigauna ir didina veiklos pagreitį – tai rodo šių metų pirmojo pusmečio pardavimo pajamų statistika. Aktyvėjantis vartojimas ir investicijos euro zonoje teikia vilčių dėl eksporto plėtros ir signalizuoja apie optimistiškesnę transportininkų ateitį. Jau dabar Lietuvoje yra įmonių, kurios pardavimo pajamas padidino kone 90% – ypač tos, kurios dirba su Vakarų Europos šalimis.

Čia matote naujausias Hegelmann transporte, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.