Hegelmann transporte, UAB

Įmonės kodas: 300022163
Adresas: Agronomijos g. 55, 47480 Kauno m. sav.
Vadovas: Tomas Jurgelevičius
Veikla: Transportas ir logistika (Automobilių transporto paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Gazel - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Hegelmann transporte, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Hegelmann transporte, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Hegelmann transporte, UAB

Kaunas – iš pelenų pakilęs, bet sparnų dar neišskleidęs feniksas

2019.02.13Pagal daugelį ekonominių rodiklių pastaraisiais metais į priekį šovęs Kaunas pamažu Lietuvos ir regiono žemėlapyje užima tą vietą, kurią ir turėtų. Vis dėlto ekspertai pažymi, kad esama pavojų, kurie gali sutrukdyti Kaunui pasiekti esminį proveržį ir tapti vienu regiono ekonominių centrų...

Investicijos Kaune – nuo LEZ link greitkelių

2019.01.14Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) pernykštis investicijų augimas prilygo sprogimui, todėl manoma, kad šiemet šio regiono investicijų portfelyje LEZ taip smarkiai neišsiskirs. Kita vertus, joje pradėti projektai bus įgyvendinami ne vienus metus, tad plėtra tik tęsis...

Kauno rajonas pagerbė sėkmingiausius verslus

2018.12.13

13-ajame „Transporto ir logistikos forume“ akcentuojamas augimas ir jo valdymas

2018.12.06Įspūdingi transporto sektoriaus rezultatai, veiklos valdymas, efektyvumas, pridėtinės vertės kūrimas ir nauji logistikos projektai – šios temos pristatytos Vilniuje vykstančioje konferencijoje „Transporto ir logistikos forumas 2018“.

„Hegelmann Transporte“ Lietuvoje perka 1.000 „Mercedes-Benz Actros“ vilkikų

2018.10.25Vokietijos kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“ pasirašė beveik 90 mln. Eur sutartį su „Silberauto“, koncerno „Daimler“ atstovu Lietuvoje, dėl papildomų 1.000 naujųjų „Mercedes-Benz Actros“ vilkikų įsigijimo.

„Hegelmann Transporte“ Lietuvoje perka 1.000 „Mercedes-Benz Actros“ vilkikų

2018.10.25Vokietijos kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“ pasirašė beveik 90 mln. Eur sutartį su „Silberauto“, koncerno „Daimler“ atstovu Lietuvoje, dėl papildomų 1.000 naujųjų „Mercedes-Benz Actros“ vilkikų įsigijimo.

„Hegelmann Transporte“ receptas: vokiškos šaknys ir lietuvių kompetencijos

2018.05.25Antonas Hegelmannas, bendrovės bendraturtis ir valdybos pirmininkas, Kaune liko nuo 2004 m., kai „porai savaičių“ atvyko pagloboti tada naujo filialo. Per tuos 14 metų Vokietijos kapitalo „Hegelmann Transporte“, pasitelkusi lietuvių įdirbį, tapo viena iš trijų didžiausių transporto ir ekspedicijos bendrovių Lietuvoje.

Kauno rajone – statybų bumas

2018.04.23Kauno rajone tęsiasi statybų bumas. Čia statoma daug objektų pramonės įmonėms, o pagal išduotų statybos leidimų skaičių Kauno raj. savivaldybė susilygino su Kauno miestu.

„Hegelmann Transporte“ plėtra: naujos investicijos ir veiklos

2018.04.12Vokietijos kapitalo transporto paslaugų UAB „Hegelmann Transporte“, augant ekonomikai ir didėjant paklausai pernai investavusi į transporto parko plėtrą, fiksavo 35,5% pajamų augimą. Šiemet panašų augimą planuojanti įmonė imasi naujų veiklų – investuoja į sandėlį ir plečia automobilių pervežimo paslaugas.

Šiauliuose už 8 mln. Eur stato naują gamyklą

2018.03.08Švediško kapitalo UAB „Diab“, putoplasto medžiagų ruošinių gamintoja, sutarė dėl naujos gamyklą Šiauliuose, įkurtuves erdvesnėse gamybos patalpose planuoja šį rudenį. Į projektą, kurį vykdo nekilnojamojo turto UAB „Laverta NT“, planuojama investuoti apie 8 mln. Eur.

„Hegelmann Transporte“ pirkinys – 1.000 „Mercedes-Benz“ vilkikų

2018.02.02Viena didžiausių transporto ir logistikos bendrovių Lietuvoje „Hegelmann Transporte“ iš automobilių verslo įmonės „Silberauto“ įsigyja 1.000 „Mercedes-Benz“ vilkikų. „Hegelmann Transporte“ pajėgumus sustiprins ir gegužę pradėsiantis veikti naujas logistikos centras.

Proveržis Kaune 2017 m.: didžiausios investicijos, naujos darbo vietos, gamintojų planai

2018.01.03Kaune 2017 m. įsikūrė ne vienas investuotojas, kalbantis apie šimtus darbo vietų netrukus, o kai kurie užsimena apie tūkstančius darbo vietų ateityje. Sunku nusakyti, kokią nors vieną ar kelias priežastis, kodėl tai įvyko būtent dabar – sąlygos investicijoms Kaune ir Kauno rajone drastiškai nepasikeitė.

„Hegelmann Transporte“ investuoja į naują logistikos centrą

2017.08.30Šalia magistralės Kaunas-Klaipėda Vokietijos kapitalo logistikos bendrovė „Hegelmann Transporte“ rengiasi naujo logistikos centro statyboms. Skelbiama, kad į projektą Kauno rajone įmonė investuos 20 mln. Eur.

Įteikti eksporto prizai, išrinkta metų verslininkė

2017.03.31Penktadienį premjeras Saulius Skvernelis „Lietuvos eksporto prizu“ apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo praėjusiais metais prisidėjusias Lietuvos įmones bei jų vadovus. Specialiu prizu apdovanota, metų verslininke išrinkta bendrovės „Česlovo vynas“ direktorė ir bendrasavininkė Tatjana Ramoškienė. Apdovanotos 5 bendrovės

Vežėjų plėtros kryptis – taupiai degalus naudojantys vilkikai

2016.12.27Plėtros kryptimi žengiančios krovinių pervežimo įmonės ieško būdų, kaip išlikti konkurencingomis. Vienas pasirinkimų buvo nauji, taupiai degalus naudojantys vilkikai „Iveco XP“.

Vežėjų plėtros kryptis –taupiai degalus naudojantys vilkikai

2016.12.23Plėtros kryptimi žengiančios krovinių pervežimo įmonės ieško būdų, kaip išlikti konkurencingomis. Vienas pasirinkimų buvo nauji, taupiai degalus naudojantys vilkikai „Iveco XP“.

Vežėjų padangėje – nuosaikus optimizmas

2016.09.20Šalies transporto ir logistikos sektorius, gana ilgą laiką strigęs vis naujų problemų spūstyse, pamažu atsigauna ir didina veiklos pagreitį – tai rodo šių metų pirmojo pusmečio pardavimo pajamų statistika. Aktyvėjantis vartojimas ir investicijos euro zonoje teikia vilčių dėl eksporto plėtros ir signalizuoja apie optimistiškesnę transportininkų ateitį. Jau dabar Lietuvoje yra įmonių, kurios pardavimo pajamas padidino kone 90% – ypač tos, kurios dirba su Vakarų Europos šalimis.

Čia matote naujausias Hegelmann transporte, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.