Irdaiva, UAB

Įmonės kodas: 300122690
Adresas: Savanorių pr. 176, 03154 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Irmantas Kubilius
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Statyba)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

Irdaiva, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Irdaiva, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Irdaiva, UAB

PST ir „Irdaiva“ skundžia milijonines baudas aukštesnei instancijai

2018.06.13Statybos AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) ir UAB „Irdaiva“ Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) skundžia nuosprendį, kuriuo pripažinta, kad bendrovės sudarė kartelį.

Jungtinės veiklos sutarčių spąstai įmonėms: kada to geriau nedaryti?

2018.05.23Šiomis dienomis skelbta, kad pirmosios instancijos teismas patvirtino Konkurencijos tarybos (KT) nutarimą, kuriuo buvo konstatuota, kad dvi statybos bendrovės – PST ir „Irdaiva“ – jungtinės veiklos (JV) pagrindu dalyvaudamos 24-uose pirkimuose, pažeidė Konkurencijos įstatymą. KT teigimu, kiekviena iš bendrovių buvo pajėgios pirkimuose dalyvauti savarankiškai, o sudariusios JV susitarimą, išvengė konkurencinio spaudimo viena kitos atžvilgiu ir taip apribojo konkurenciją.

Konkurencijos taryba žada ir toliau bausti vadovus už kartelius

2018.05.17Teismui šiemet pirmą kartą patenkinus Konkurencijos tarybos prašymą skirti sankcijas įmonių vadovams už dalyvavimą karteliniame susitarime, taryba ateityje žada toliau siekti įmonių vadovų atsakomybės už įstatymo pažeidimus. Tai gresia ir AB Panevėžio statybos trestas bei UAB „Irdaiva“ vadovams.

PST ir „Irdaiva“ teisme pralaimėjo Konkurencijos tarybai: kartelis buvo

2018.05.14Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė AB Panevėžio statybos trestas ir UAB „Irdaiva“ skundą Konkurencijos tarybai dėl nutarimo, kuriuo bendrovės buvo nubaustos už konkurenciją ribojantį susitarimą. Milijoninės baudos lieka galioti, „Irdaiva“ sprendimą skųs.

PST ir „Irdaiva“ teisme pralaimėjo Konkurencijos tarybai

2018.05.14Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė AB Panevėžio statybos trestas ir UAB „Irdaiva“ skundą Konkurencijos tarybai dėl nutarimo, kuriuo bendrovės buvo nubaustos už konkurenciją ribojantį susitarimą. Milijoninės baudos lieka galioti.

Vilniaus taryba spręs dėl Lazdynų baseino valdymo koncesijos

2018.05.09Vilniaus taryba trečiadienį turėtų spręsti dėl naujojo Lazdynų baseino valdymo koncesijos. Konkurso būdu pasirinktam koncesininkui būtų perduotas baseino kompleksas, o savivaldybė per 14 metų įsipareigotų jam sumokėti 24,56 mln. Eur valdymo mokesčio.

Teismo sprendimas dėl PST, „Irdaivos“ ir Konkurencijos tarybos atidėtas

2018.05.09Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) trečiadienį nepaskelbė sprendimo AB Panevėžio statybos trestas (PST), UAB „Irdaiva“ ir Konkurencijos tarybos byloje. Sprendimo paskelbimas atidėtas iki gegužės 14 d., pirmadienio.

Vilniaus kongresų centras domina „Siemens“ ir „Švyturio“ arenų valdytojus

2018.05.07Numatomų iš esmės atnaujinti Vilniaus koncertų ir sporto rūmų operatoriaus konkursu domisi didžiausių šalies arenų valdytojos – bendrovės „Seven Entertainment“ ir „Infrastruktūra LT“, patvirtino jų atstovai. Konkursą numatoma skelbti šį mėnesį.

Skelbs konkursą Vilniaus kongresų centro operatoriui atrinkti

2018.03.19Pajudėjo Vilniaus centre stūksančių Koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos ir pertvarkymo į modernų kongresų centrą ledai. Gegužę ketinama skelbti konkursą kongresų centro operatoriui atrinkti.

PST iš Lietuvos banko gavo 40.000 Eur baudą

2018.03.07Lietuvos bankas (LB) bendrovei Panevėžio statybos trestas (PST) skyrė keliasdešimties tūkstančių eurų baudą už tai, kad ši laiku investuotojams neatskleidė informacijos, susijusios su Konkurencijos tarybos vykdytu tyrimu. Bendrovė tikina, kad akcininkų interesai būtų buvę pažeisti labiau, jei žinios apie tai būtų pasklidusios anksčiau.

PST statys gyvenamųjų namų kompleksą Vilniuje

2018.02.02AB Panevėžio statybos trestas (PST) pasirašė sutartį  su  UAB „Naujasis Užupis“  dėl gyvenamųjų namų komplekso statybos Aukštaičių g. 10, Vilniuje.

PST įsigijo „Ateities projektus“

2018.01.26AB Panevėžio statybos trestas (PST) įsigijo 100% UAB „Ateities projektai“ akcijų.

PST kreipėsi į teismą dėl Konkurencijos tarybos skirtos baudos

2018.01.10AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) Vilniaus apygardos administraciniam teismui pateikė skundą dėl Konkurencijos tarybos skirtos 8,5 mln. Eur baudos.

LAT sprendimas teikia vilties Konkurencijos tarybos nubaustoms įmonėms

2018.01.04Bendrovės Vilniaus vystymo kompanija kvalifikaciniai reikalavimai viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančioms bendrovėms dirbtinai vertė tiekėjus jungtis į grupes, teigiama Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) paskelbtame galutiniame sprendime viešųjų pirkimų byloje.

„Irdaiva“ ir PST už konkurencijos ribojimą gavo milijonines baudas

2017.12.21Konkurencijos taryba nustatė, kad UAB „Irdaiva“ ir AB Panevėžio statybos trestas (PST) pateikė bendrus pasiūlymus viešuosiuose pirkimuose, nors turėjo realią galimybę dalyvauti juose savarankiškai, ir taip sumažino pasiūlymus pateikusių dalyvių skaičių.

Prekyba biržoje džiugino nebent nuolaidų medžiotojus

2017.12.14Baltijos biržose ketvirtadienį kotiruotės raudonavo – gręsianti bauda kirto per Panevėžio statybos tresto akcijas, stambesnis investuotojas nuspaudė „Aprangą“ iki šiemet nematytų žemumų, „Nordea“ grįžo ir skandina „Olainfarm“ akcijas, iš solidarumo neria ir „Grindeks“.

PST ir „Irdaiva“ įtariamos dėl kartelio

2017.12.14Statybų UAB „Panevėžio statybos trestas“ ir „Irdaiva“ įtariamos dėl dalyvavimo kartelyje. Dėl to šiuo metu atliekamas tyrimas.

Prievaizdams įtartina didžiųjų statybininkų partnerystė

2017.10.19Statybos sektoriaus viešųjų pirkimų konkursuose dalyvaujančių rangovų skaičius traukiasi, o sudaromų sutarčių vertė auga. Vis daugiau didelės vertės sutarčių pasirašo ne pavieniai rangovai, o veikdami kartu su partneriais. Viešųjų pirkimų ir konkurencijos prievaizdams kyla klausimų dėl neleistinų susitarimų, rangovai sako, kad jungtis verčia projektų dydis ir sudėtingumas.

Vilniaus Sporto rūmų rekonstrukcijos pabaiga atidėta porai metų

2017.10.04Vilniaus centre stūksančių Koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos pabaigos terminas atidėtas porai metų – iki 2021-ųjų. Tokį sprendimą, atsižvelgdama į įstrigusias viešųjų pirkimų procedūras ir į teisėsaugos susidomėjimą jomis, trečiadienį priėmė Vyriausybė.

LAT atsisakė priimti „Irdaivos“ skundą

2017.09.05Lietuvos Aukščiausiasis teismas (LAT) atsisakė priimti bendrovės „Irdaiva“ kasacinį skundą dėl Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos darbų viešųjų pirkimų byloje priimtos apeliacinės instancijos teismo nutarties peržiūrėjimo.

Čia matote naujausias Irdaiva, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.