Irdaiva, UAB

Įmonės kodas: 300122690
Adresas: Savanorių pr. 176, 03154 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Irmantas Kubilius
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Statyba)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

Irdaiva, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Irdaiva, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Irdaiva, UAB

Skelbs konkursą Vilniaus kongresų centro operatoriui atrinkti

2018.03.19Pajudėjo Vilniaus centre stūksančių Koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos ir pertvarkymo į modernų kongresų centrą ledai. Gegužę ketinama skelbti konkursą kongresų centro operatoriui atrinkti.

PST iš Lietuvos banko gavo 40.000 Eur baudą

2018.03.07Lietuvos bankas (LB) bendrovei Panevėžio statybos trestas (PST) skyrė keliasdešimties tūkstančių eurų baudą už tai, kad ši laiku investuotojams neatskleidė informacijos, susijusios su Konkurencijos tarybos vykdytu tyrimu. Bendrovė tikina, kad akcininkų interesai būtų buvę pažeisti labiau, jei žinios apie tai būtų pasklidusios anksčiau.

PST statys gyvenamųjų namų kompleksą Vilniuje

2018.02.02AB Panevėžio statybos trestas (PST) pasirašė sutartį  su  UAB „Naujasis Užupis“  dėl gyvenamųjų namų komplekso statybos Aukštaičių g. 10, Vilniuje.

PST įsigijo „Ateities projektus“

2018.01.26AB Panevėžio statybos trestas (PST) įsigijo 100% UAB „Ateities projektai“ akcijų.

PST kreipėsi į teismą dėl Konkurencijos tarybos skirtos baudos

2018.01.10AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) Vilniaus apygardos administraciniam teismui pateikė skundą dėl Konkurencijos tarybos skirtos 8,5 mln. Eur baudos.

LAT sprendimas teikia vilties Konkurencijos tarybos nubaustoms įmonėms

2018.01.04Bendrovės Vilniaus vystymo kompanija kvalifikaciniai reikalavimai viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančioms bendrovėms dirbtinai vertė tiekėjus jungtis į grupes, teigiama Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) paskelbtame galutiniame sprendime viešųjų pirkimų byloje.

„Irdaiva“ ir PST už konkurencijos ribojimą gavo milijonines baudas

2017.12.21Konkurencijos taryba nustatė, kad UAB „Irdaiva“ ir AB Panevėžio statybos trestas (PST) pateikė bendrus pasiūlymus viešuosiuose pirkimuose, nors turėjo realią galimybę dalyvauti juose savarankiškai, ir taip sumažino pasiūlymus pateikusių dalyvių skaičių.

Prekyba biržoje džiugino nebent nuolaidų medžiotojus

2017.12.14Baltijos biržose ketvirtadienį kotiruotės raudonavo – gręsianti bauda kirto per Panevėžio statybos tresto akcijas, stambesnis investuotojas nuspaudė „Aprangą“ iki šiemet nematytų žemumų, „Nordea“ grįžo ir skandina „Olainfarm“ akcijas, iš solidarumo neria ir „Grindeks“.

PST ir „Irdaiva“ įtariamos dėl kartelio

2017.12.14Statybų UAB „Panevėžio statybos trestas“ ir „Irdaiva“ įtariamos dėl dalyvavimo kartelyje. Dėl to šiuo metu atliekamas tyrimas.

Prievaizdams įtartina didžiųjų statybininkų partnerystė

2017.10.19Statybos sektoriaus viešųjų pirkimų konkursuose dalyvaujančių rangovų skaičius traukiasi, o sudaromų sutarčių vertė auga. Vis daugiau didelės vertės sutarčių pasirašo ne pavieniai rangovai, o veikdami kartu su partneriais. Viešųjų pirkimų ir konkurencijos prievaizdams kyla klausimų dėl neleistinų susitarimų, rangovai sako, kad jungtis verčia projektų dydis ir sudėtingumas.

Vilniaus Sporto rūmų rekonstrukcijos pabaiga atidėta porai metų

2017.10.04Vilniaus centre stūksančių Koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos pabaigos terminas atidėtas porai metų – iki 2021-ųjų. Tokį sprendimą, atsižvelgdama į įstrigusias viešųjų pirkimų procedūras ir į teisėsaugos susidomėjimą jomis, trečiadienį priėmė Vyriausybė.

LAT atsisakė priimti „Irdaivos“ skundą

2017.09.05Lietuvos Aukščiausiasis teismas (LAT) atsisakė priimti bendrovės „Irdaiva“ kasacinį skundą dėl Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos darbų viešųjų pirkimų byloje priimtos apeliacinės instancijos teismo nutarties peržiūrėjimo.

Statybų bendrovei „Irdaiva“ pateikti įtarimai sukčiavimu

2017.08.14Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) rugpjūčio pradžioje pateikė įtarimus statybų UAB „Irdaiva“. Bendrovė įtariama sukčiavusi ir klastojusi dokumentus.

Teismas: viešieji pirkimai dėl Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos buvo neskaidrūs

2017.07.27Lietuvos apeliacinis teismas išnagrinėjo ieškovės „Irdaiva“ apeliacinį skundą dėl šiemet gegužę Vilniaus apygardos teismo priimto sprendimo, kuriuo buvo nutrauktas neskaidrus ir neteisėtas Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pritaikymo kitai veiklai rangos darbų pirkimas.

Uždaromas Lazdynų baseinas: pradedama 21,8 mln. Eur vertės rekonstrukcija

2017.07.05Trečiadienį iš Vilniaus Lazdynų baseino išleistas vanduo. Po pusantrų metų čia bus įkurtas naujas centras su dviem – 50 ir 25 metrų – plaukimo baseinais. Rekonstrukcija atsieis 21,8 mln. Eur, vėliau operatoriaus bus ieškoma koncesijos pagrindu.

Rekonstruotos aukštos įtampos elektros linijos virš Kuršių marių

2017.05.15Neringai atstatyta įprasta elektros energijos tiekimo schema – elektros energija vėl tiekiama įprastai, suremontuota per Kuršių marias besidriekiančia aukštos įtampos linija.

Nutrauktas dar vienas su Vilniaus sporto rūmais susijęs pirkimas

2017.05.10Viešasis konkursas, kurį laimėjo UAB „Ademo techninė priežiūra“, nutrauktas.

Sukčiavimu statybos darbų viešuosiuose pirkimuose įtariami 7 asmenys

2017.04.13Dėl galimai neskaidrių viešųjų pirkimų organizuojant Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukciją, taip pat pirkimus Respublikinėje Kauno ligoninėje ir Palangos šilumos tinkluose, įtariami 7 asmenys. Šio tyrimo metu buvo sulaikytas UAB „Irdaiva“ vadovas.

FNTT atlieka kratas „Irdaivoje“, akiratyje – viešieji pirkimai

2017.03.29Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), antradienį atliko kratas Vilniaus statybų UAB „Irdaiva“, bendrovės generalinis direktorius ir vienintelis savininkas Irmantas Kubilius sulaikytas, praneša naujienų agentūra BNS.

Sporto rūmų rekonstrukcija: VPT įpareigojo derėtis iš naujo

2016.12.21Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) nurodė Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukciją vykdančiam VĮ Turto bankui persvarstyti numatytą biudžetą ir iš naujo derėtis su vieninteliu tiekėju.

Čia matote naujausias Irdaiva, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 10 01. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pastato Gedimino pr. 42 Vilniuje. stogo kapitalinio remonto darbai. Darbus vykdo UAB "Irdaiva". Vladimiro Ivanovo nuotr.