Lietuvos geležinkeliai, AB

Įmonės kodas: 110053842
Adresas: Mindaugo g. 12, 03603 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Stasys Dailydka
Veikla: Transportas ir logistika (Geležinkelio transportas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos geležinkeliai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos geležinkeliai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos geležinkeliai, AB

Premjeras: kovoje su korupcija STT prireiks papildomų įrankių

2017.01.16Premjeras Saulius Skvernelis pastebi, kad Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „galbūt trūksta tam tikrų papildomų įrankių sėkmingai kovojant su korupcija“.

„Lietuvos geležinkeliai“ pervertins savo turtą

2017.01.13AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) keičia finansinės atskaitomybės sistemą, o tam reikės ir pervertinti dabartiniu vertinimu apie 2 mlrd. Eur siekiantį įmonės turtą.

„Lietuvos geležinkelius“ užguls FNTT, VPT, VSD ir STT

2017.01.11Vyriausybė nusprendė kreiptis į svarbiausias šalies saugumą bei finansinės veiklos skaidrumą tiriančias įstaigas ir inicijuoti detalią AB „Lietuos geležinkeliai“ (LG) veiklos analizę.

„Lietuvos geležinkeliai“ mokosi iš vežėjų autobusais: sumuos nuolaidas

2017.01.06AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) vakar paskelbė, kad imasi sumuoti traukinio bilietų komercines nuolaidas su lengvatinėmis nuolaidomis. Keleivių vežėjai autobusais atkerta, kad tai daro jau dvidešimt metų, ir priduria, kad kova dėl keleivių arši, tačiau lašinių, leidžiančių siūlyti didesnių nuolaidų, jie neturi.

KLASCO tikina, kad sutarties su geležinkeliais sąlygos nėra išskirtinės

2017.01.04Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO) teigia išsiaiškinusi, apie kokias sąlygas kalbėjo AB „Lietuvos geležinkeliai“ antradienį vakare pareiškusi, jog nebetoleruos išskirtinių krovinių vežimo sąlygų. Anot bendrovės, tai nėra kažkokios „išskirtinės sąlygos“, tačiau uostininkams taip neatrodo.

KLASCO atstovai išskubėjo aiškintis situacijos į „Lietuvos geležinkelius“

2017.01.04AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO) nepatenkinta AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) vadovo Manto Bartuškos vakarykščiu pareiškimu dėl neva palankesnių sąlygų KLASCO panaikinimo. Bendrovės atstovai trečiadienį išskubėjo aiškintis situacijos.

„Lietuvos geležinkeliai“ nepratęs išskirtinių sąlygų KLASCO ir keičia dukterinių įmonių valdybas

2017.01.03„Lietuvos geležinkeliai“ nebetoleruos buvusios tradicijos, kai vieniems klientams dėl neaiškių priežasčių būdavo nustatomos palankesnės krovinių gabenimo sąlygos, nei kitiems. Antradienį nuspręsta nebepratęsti išskirtinių sąlygų Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai. Taip pat šios dienos posėdyje „Lietuvos geležinkelių“ valdyba patvirtino kandidatus į dukterinių įmonių valdybas.

Transporto sektoriaus metai: nuo krovinių antplūdžio iki krizės „Lietuvos geležinkeliuose“

2016.12.31Praėję metai transporto sektoriui buvo audringi. Metų pradžioje dėl Rusijos ir Lenkijos nesutarimų šių šalių vilkikai pasuko per Lietuvą, užgriozdinę mūsiškius krovinių terminalus ir muitinės padalinius, o baigiantis 2016-iesiems triukšmingai pasikeitė vadovai ir valdyba „Lietuvos geležinkeliuose“.

„Lietuvos geležinkeliai“ stabdo paramos teikimą

2016.12.21Valstybės AB „Lietuvos geležinkeliai“ nutraukia paramos, kurią paskyrė senoji vadovybė, teikimą.

Valstybės įmonių vadovų algos: kam padidėjo labiausiai

2016.12.17Labiausiai vadovaujačių darbuotojų atlyginimai išaugo Panevėžio ir Klaipėdos metrologijos centruose ir AB „Jonavos grūdai“. Tarp didžiųjų valstybės valdomų įmonių (VVĮ) atlyginimai labiausiai augo energetikos UAB „EPSO-G“ ir VĮ Lietuvos oro uostai vadovams.

Baltijos biržose tęsėsi „Silvano“ šou

2016.12.16Baltijos, kaip ir Vakarų Europos, akcijų biržose penktadienį vyravo pozityvumas. Galimos akcijų supirkimo kainos sugundyti investuotojai toliau pirko „Silvano Fashion Group“ akcijas, vertino paskelbtus „Grigeo Grigiškių“ rezultatus.

„Lietuvos geležinkeliams“ vadovaus Mantas Bartuška

2016.12.16Naujuoju valstybės valdomos AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovo pareigas pradės eiti 32-ejų Mantas Bartuška, dabartinis AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius.

Antrinė „Lietuvos geležinkelių“ įmonė atsisako statybos darbų

2016.12.15Valstybės valdomos AB „Lietuvos geležinkeliai“ antrinė UAB „Gelsauga“ nuo gruodžio 31 d. atsisako statybos darbų veiklos.

Buvęs „Lietuvos geležinkelių“ valdybos narys: vidaus sandoriai nebūtinai blogai

2016.12.15Algimantas Variakojis, verslininkas, ką tik atšauktas iš AB „Lietuvos geležinkeliai“ valdybos, konkrečių vidaus sandorių vertinti nesiima, kol to nepadarys institucijos. Tačiau jis pabrėžia, kad jiems pritardavo tiek Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), tiek Konkurencijos taryba. Ponas Variakojis taip pat sako, kad valdyba kaip valdymo organas negali „nusileisti į smulkų lygmenį“.

Kur konkurencija neįžengia

2016.12.15Neslūgstant ryžtui kuopti viešųjų pirkimų (VP) Augijo arklides, siekiant užtikrinti konkurenciją ir efektyvesnį valstybės pinigų naudojimą, užsimota prieš vidaus sandorius. Kontroliuojančiosios institucijos tikina, kad reikia naikinti šią VP išimtį, politikai pasirengę griežtinti įstatymą, o oponentai gąsdina, kad bankrutuos daug valdiškų įstaigų. Į kovą dėl vidaus sandorių išlikimo gali kilti ir savivaldybės, ir jų valdomos įmonės.

Atšaukiama visa „Lietuvos geležinkelių“ valdyba

2016.12.14Atšaukiama visa valstybės valdomos AB „Lietuvos geležinkeliai“ valdyba. Pasak Roko Masiulio, susisiekimo ministro, pokyčiai buvo reikalingi dar vakar.

Prezidentė siūlo viešinti visą gaunamą paramą

2016.12.14Paramos gavėjo statusą turinčios organizacijos privalo detaliai viešinti visą gaunamą paramą. To nepadariusios organizacijos praras turimą statusą.

Su „Lietuvos geležinkeliais“ susijęs tyrimas: sulaikyti 3 asmenys

2016.12.14Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) po kratų „Lietuvos geležinkeliuose“ ir kitose bendrovėse sulaikė 3 asmenis.

Svarstys, ar valstybės įmonėms uždrausti teikti paramą

2016.12.13Po pusmečio Seimas žada apsispręsti, ar pritarti pasiūlymui valstybės ir savivaldybių valdomoms įmonėms uždrausti teikti paramą, o jau įsipareigojusioms dėl paramos teikimo, tokius susitarimus nutraukti.

„Lietuvos geležinkeliuose“ – FNTT kratos

2016.12.13Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) atlieka kratas valstybės valdomoje AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Čia matote naujausias Lietuvos geležinkeliai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 12 16. Susisiekimo ministerijoje pristatytas naujasis AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 12 16. Susisiekimo ministerijoje pristatytas naujasis AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 12 16. Susisiekimo ministerijoje pristatytas naujasis AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 12 16. Susisiekimo ministerijoje pristatytas naujasis AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 12 16. Susisiekimo ministerijoje pristatytas naujasis AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.