Litesko, UAB

Įmonės kodas: 110818317
Adresas: Konstitucijos pr. 7, 09308 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Alexander Husty
Veikla: Pramonė ir energetika (Šilumos tiekimas ir šildymo įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m.

Litesko, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Litesko, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Litesko, UAB

Vyriausybė pritarė naujai SkGD pirkimo tvarkai

2018.10.10Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui didinti konkurenciją gamtinių dujų rinkoje, panaikinant prievolę didiesiems reguliuojamiems energijos gamintojams pirkti dujas iš jas importuojančios bendrovės „Litgas“ ir įpareigojant juos dalį dujų pirkti biržoje.

Energetikos įrenginiai stojo dėl susidėvėjimo ir darbuotojų klaidų

2018.08.062018 m. pirmąjį pusmetį įvykę energetikos įrenginių darbo sutrikimai energijos gamintojams ir tiekėjams atnešė 205.000 Eur nuostolių, o dalį vartotojų kurį laiką paliko be energijos. Dažniausia sutrikimų priežastis – įrenginių susidėvėjimas bei personalo klaidos.

Bendrovių teisininkų asociacija išsirinko naują vadovą

2018.07.27Naujuoju bendrovių ir institucijų teisininkų asociacijos (B.I.T.A.) prezidentu tapo Liudas Basiulis, „Neste” teisininkas Lietuvoje. Jis šiame poste pakeitė iki tol asociacijai vadovavusį Vaidotą Balyną.

Teismas: „Litesko“ Alytui turi grąžinti šilumos ūkį ir 14,8 mln. Eur turto

2018.06.13Prancūzijos koncerno „Veolia“ valdoma šilumos tiekimo įmonė „Litesko“ Alytaus miestui turi grąžinti šilumos ūkį ir daugiau nei 14,8 mln. Eur vertės turtą, tačiau 25 mln. Eur vertės biomasės jėgainė lieka įmonės rankose, nutarė teismas.

Iš ES teismo – papildomi koziriai ginče su „Veolia“

2018.03.21Investicijų apsaugos sutartys, numatančios galimybę ES investuotojams siekti kompensacijos tarptautiniuose arbitražuose, prieštarauja Bendrijos teisei – taip nutarė ES Teisingumo Teismas. Tai gali susilpninti Lietuvos investuotojų galimybes gintis, kita vertus, arbitražo ginče su „Veolia“ Lietuva gali įgyti papildomų argumentų.

Kazlų Rūda kompensuos 0,2 mln. Eur „Litesko“ investicijų

2018.02.14Kazlų Rūdos savivaldybė ir įmonė „Litesko“ išsprendė ginčą dėl šilumos ūkio valdymo – bendrovė veiklą šilumos ūkyje baigs balandį, o savivaldybė kompensuos 200.000 Eur įmonės investicijų.

Pergalė tarptautiniame arbitraže – misija įmanoma

2018.01.19Tarptautinis investicinis arbitražas Vašingtone nusprendė, kad Latvijos Respublika lietuvių bendrovei „E energija“ turi sumokėti 3,7 mln. Eur kompensaciją už jos turto Rėzeknės mieste nusavinimą. Teisininkai šį sprendimą laiko precedentu, parodančiu, kad investiciniame arbitraže galima sėkmingai ginčytis ir dėl palyginti nedidelių sumų.

Byla „Vilniaus energijai“ ir „Litesko“ nutraukta dėl senaties

2017.12.28Vilniaus apygardos teismas dėl rugsėjo 17 d. suėjusios senaties nutraukė bylą prieš „Vilniaus energiją“ ir „Litesko“, kurioje šios bendrovės buvo įtariamos sukčiavimu ir manipuliavimu dujų kainomis.

2018 m. tendencijos: energetikos metai – ir siautulingi, ir nuobodūs

2017.12.17Pasaulyje energetikos metai praėjo ramiai – be didesnių kataklizmų, su keliais spalvingais, bet iš esmės nevaisingais pajudėjimais.

Baldų pramonės ir biokuro plėtra augins žaliavos kainas

2017.11.30Medienos poreikis per artimiausius kelerius metus tik augs. Planuojami nauji biokuro katilai ir medžio plokščių gamybos pajėgumai suris vis daugiau žaliavų ir energetikos išteklių. Gretimose valstybėse žaliavos poreikis taip pat didėja – tiek pramonėje, tiek energetikoje.

Lietuva „Veolios“ reikalauja atlyginti 130 mln. Eur žalą

2017.10.13Lietuva Vašingtono arbitraže iš prancūzų koncerno „Veolia“ reikalauja atlyginti 130 mln. Eur padarytą šalį valdant šilumos ūkius.

Gintis nuo „Veolia“ – 2,3 mln. Eur

2017.10.13Finansų ministerija su „Veolia“ besiteisiančiai Energetikos ministerijai teisinėms išlaidoms nori skirti 2,3 mln. Eur.

„Litesko“ siūlo Alytui perimti šilumos ūkį, bet grąžinti investicijas

2017.08.23Alytui šilumą tiekianti ir su savivaldybe į teisinius ginčus įsivėlusi bendrovė „Litesko“ siūlo Alytaus savivaldybei jau 2018 metų pavasarį perimti miesto šilumos ūkio valdymą, bet ne kogeneracinę elektrinę.

Jei tektų trauktis, „Litesko“ iš Alytaus savivaldybės norėtų kompensacijos

2017.08.02Alytaus miesto savivaldybei siekiant anksčiau sutarto laiko susigrąžinti šilumos ūkį iš jį valdančios „Litesko“, bendrovė reikalautų kompensacijos už į tinklą atliktas investicijas ir sumokėti už biokuro jėgainę.

LVAT: Alytaus savivaldybė privilegijavo „Litesko“

2017.07.17Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atmetė bendrovės „Litesko“ apeliacinį skundą ir paliko galioti pirmosios instancijos teismo sprendimą, kuriuo buvo patvirtinta, kad Konkurencijos taryba pagrįstai nustatė, jog Alytaus miesto savivaldybės sprendimai apribojo konkurenciją.

„Litesko“ ir „Vilniaus energijai“ vietoje Samuolio vadovauja Husty

2017.06.22Linas Samuolis nuo ketvirtadienio nebevadovauja „Vilniaus energijai“ ir „Litesko“. Jį nuo ketvirtadienio šiose pareigose pakeitė Alexanderis Husty.

200 mln. Eur pretenzija „Vilniaus energijos“ akcininkei keliauja į arbitražą

2017.04.25Prancūzijos koncernui „Veolia“ Vilniaus savivaldybės ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ pateikta pretenzija bus teikiama Stokholmo arbitražui – tam antradienį pritarė Vilniaus miesto taryba.

VKEKK šilumos kainas alytiškiams sumažino 26%

2017.03.29Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) nustatė 26% mažesnę UAB „Litesko“ filialo „Alytaus energija“ bazinę šilumos kainą nei galiojanti dabar.

Alytus iš „Litesko“ reikalauja 14 mln. Eur

2017.01.19Alytaus miesto savivaldybė skelbia, kad patikslino reikalavimus byloje dėl šilumos ūkio grąžinimo iš UAB „Litesko“ ir iš bendrovės reikalauja 14 milijonų eurų žalos atlyginimo. „Veolia“ įmonių grupei priklausanti „Litesko“ jaučiasi priblokšta ir kaltinimus atmeta.

Dėl Vilniaus šilumos ūkio – dar vienas tarptautinis arbitražas

2016.12.29„Vilniaus energija“, iki 2017 m. balandžio turinti perduoti sostinės šilumos ūkį savivaldybės įmonei „Vilniaus šilumos tinklai“, kreipėsi į Stokholmo arbitražą. Bendrovė arbitražo prašo pripažinti, kad šiuo metu miesto šilumos įrenginių būklę vertinantis ekspertas yra netinkamas ir paskirti bendrą ekspertą. Savivaldybės įmonė sako, kad „Vilniaus energija“ taip vilkina perdavimo procesus.

Čia matote naujausias Litesko, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 03 21. Nerijus Mikalajūnas, UAB "Vilniaus energija" bei UAB "Litesko" atstovas spaudai. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.