Litesko, UAB

Įmonės kodas: 110818317
Adresas: Jočionių g. 13, 02300 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Linas Samolis
Veikla: Pramonė ir energetika (Šilumos tiekimas ir šildymo įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m.

Litesko, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Litesko, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Litesko, UAB

2018 m. tendencijos: energetikos metai – ir siautulingi, ir nuobodūs

2017.12.17Pasaulyje energetikos metai praėjo ramiai – be didesnių kataklizmų, su keliais spalvingais, bet iš esmės nevaisingais pajudėjimais.

Baldų pramonės ir biokuro plėtra augins žaliavos kainas

2017.11.30Medienos poreikis per artimiausius kelerius metus tik augs. Planuojami nauji biokuro katilai ir medžio plokščių gamybos pajėgumai suris vis daugiau žaliavų ir energetikos išteklių. Gretimose valstybėse žaliavos poreikis taip pat didėja – tiek pramonėje, tiek energetikoje.

Lietuva „Veolios“ reikalauja atlyginti 130 mln. Eur žalą

2017.10.13Lietuva Vašingtono arbitraže iš prancūzų koncerno „Veolia“ reikalauja atlyginti 130 mln. Eur padarytą šalį valdant šilumos ūkius.

Gintis nuo „Veolia“ – 2,3 mln. Eur

2017.10.13Finansų ministerija su „Veolia“ besiteisiančiai Energetikos ministerijai teisinėms išlaidoms nori skirti 2,3 mln. Eur.

„Litesko“ siūlo Alytui perimti šilumos ūkį, bet grąžinti investicijas

2017.08.23Alytui šilumą tiekianti ir su savivaldybe į teisinius ginčus įsivėlusi bendrovė „Litesko“ siūlo Alytaus savivaldybei jau 2018 metų pavasarį perimti miesto šilumos ūkio valdymą, bet ne kogeneracinę elektrinę.

Jei tektų trauktis, „Litesko“ iš Alytaus savivaldybės norėtų kompensacijos

2017.08.02Alytaus miesto savivaldybei siekiant anksčiau sutarto laiko susigrąžinti šilumos ūkį iš jį valdančios „Litesko“, bendrovė reikalautų kompensacijos už į tinklą atliktas investicijas ir sumokėti už biokuro jėgainę.

LVAT: Alytaus savivaldybė privilegijavo „Litesko“

2017.07.17Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atmetė bendrovės „Litesko“ apeliacinį skundą ir paliko galioti pirmosios instancijos teismo sprendimą, kuriuo buvo patvirtinta, kad Konkurencijos taryba pagrįstai nustatė, jog Alytaus miesto savivaldybės sprendimai apribojo konkurenciją.

„Litesko“ ir „Vilniaus energijai“ vietoje Samuolio vadovauja Husty

2017.06.22Linas Samuolis nuo ketvirtadienio nebevadovauja „Vilniaus energijai“ ir „Litesko“. Jį nuo ketvirtadienio šiose pareigose pakeitė Alexanderis Husty.

200 mln. Eur pretenzija „Vilniaus energijos“ akcininkei keliauja į arbitražą

2017.04.25Prancūzijos koncernui „Veolia“ Vilniaus savivaldybės ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ pateikta pretenzija bus teikiama Stokholmo arbitražui – tam antradienį pritarė Vilniaus miesto taryba.

VKEKK šilumos kainas alytiškiams sumažino 26%

2017.03.29Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) nustatė 26% mažesnę UAB „Litesko“ filialo „Alytaus energija“ bazinę šilumos kainą nei galiojanti dabar.

Alytus iš „Litesko“ reikalauja 14 mln. Eur

2017.01.19Alytaus miesto savivaldybė skelbia, kad patikslino reikalavimus byloje dėl šilumos ūkio grąžinimo iš UAB „Litesko“ ir iš bendrovės reikalauja 14 milijonų eurų žalos atlyginimo. „Veolia“ įmonių grupei priklausanti „Litesko“ jaučiasi priblokšta ir kaltinimus atmeta.

Dėl Vilniaus šilumos ūkio – dar vienas tarptautinis arbitražas

2016.12.29„Vilniaus energija“, iki 2017 m. balandžio turinti perduoti sostinės šilumos ūkį savivaldybės įmonei „Vilniaus šilumos tinklai“, kreipėsi į Stokholmo arbitražą. Bendrovė arbitražo prašo pripažinti, kad šiuo metu miesto šilumos įrenginių būklę vertinantis ekspertas yra netinkamas ir paskirti bendrą ekspertą. Savivaldybės įmonė sako, kad „Vilniaus energija“ taip vilkina perdavimo procesus.

Į VKEKK narius siūlo „Vilniaus energijos“ bylą tyrusį tyrėją

2016.11.29Prezidentė į Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) narius siūlo paskirti Joną Makauską, dirbusį Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT) ir tyrusį su energetikos bendrovėmis susijusias bylas.

„Vilniaus energijai“ ir „Litesko“ liepė anuliuoti papildomas sąskaitas

2016.08.30Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) nutarė, kad šių bendrovių papildomos sąskaitos gyventojams už cirkuliacinę šilumą – neteisėtos. UAB „Vilniaus energija“ ir UAB „Litesko“ įpareigotos anuliuoti sąskaitas, grąžinti gyventojams sumokėtus pinigus arba pritaikyti analogišką nuolaidą būsimoms sąskaitoms.

Kainų komisija: „Vilniaus energijos“ sąskaitos – neteisėtos

2016.08.25Kainų komisijos vertinimu, vartotojai neprivalo mokėti pagal „Vilniaus energijos“ ir „Litesko“ jiems išsiųstas papildomas sąskaitas už 2010 m. gegužę – 2015 m. gegužę normatyvus viršijusį šilumos kiekį karšto vandens temperatūrai palaikyti.

„Alytus“ bando atsiimti šilumos ūkį iš „Litesko“

2016.08.22Alytaus miesto savivaldybė kreipėsi į teismą dėl šilumos ūkio sugrąžinimo iš „Veolia“ įmonių grupei priklausančios UAB „Litesko“.

Išsiuntinėjo papildomas sąskaitas už vandens šildymą

2016.08.09Bendrovės „Vilniaus energija“ ir „Litesko“ daliai klientų išsiuntė papildomas sąskaitas už 2010–2015 m. suvartotą energiją vandeniui šildyti. Apmokestinta šiluma, kuri viršijo nustatytus normatyvus karšto vandens temperatūrai palaikyti.

„Vilniaus energijai“ teismas priteisė 30 mln. Eur, savivaldybė nesutinka

2016.06.09Vilniaus apygardos teismas iš dalies patenkino UAB „Vilniaus energija“ ieškinį dėl susikaupusios Vilniaus miesto savivaldybės skolos.

„Veolia“ ieškinys – jau Energetikos ministerijoje

2016.02.01Prancūzų energetikos įmonių grupės „Veolia“, valdančios UAB „Vilniaus energija“, ieškinys prieš Lietuvą jau atsidūrė ant Energetikos ministerijos stalo.

„Veolia“ pateikė ieškinį prieš Lietuvą

2016.01.27Prancūzijos energetikos grupė „Veolia“ Vašingtono arbitražui teikia ieškinį dėl Lietuvos vykdomo „investicijų nusavinimo“.

Čia matote naujausias Litesko, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 03 21. Nerijus Mikalajūnas, UAB "Vilniaus energija" bei UAB "Litesko" atstovas spaudai. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 01 27. Iš kairės: Nerijus Mikalajūnas, UAB "Vilniaus energija" bei UAB "Litesko" atstovas spaudai, Malika Ghendouri, Prancūzijos energetikos grupės „Veolia“ viceprezidentė Centrinei ir Rytų Europai ir Stanimir Alexandrov, Tarptautinės advokatų kontoros „Sidley Austin LLP“ vyriausiasis partneris. Spaudos konferencija BNS Spaudos centre Vilniuje. Judittos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 01 27. Nerijus Mikalajūnas, UAB "Vilniaus energija" bei UAB "Litesko" atstovas spaudai. Spaudos konferencija BNS Spaudos centre Vilniuje. Judittos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 01 27. Nerijus Mikalajūnas, UAB "Vilniaus energija" bei UAB "Litesko" atstovas spaudai ir Malika Ghendouri, Prancūzijos energetikos grupės „Veolia“ viceprezidentė Centrinei ir Rytų Europai. Spaudos konferencija BNS Spaudos centre Vilniuje. Judittos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 01 27. Nerijus Mikalajūnas (ventre), UAB "Vilniaus energija" bei UAB "Litesko" atstovas spaudai ir Malika Ghendouri, Prancūzijos energetikos grupės „Veolia“ viceprezidentė Centrinei ir Rytų Europai. Spaudos konferencija BNS Spaudos centre Vilniuje. Judittos Grigelytės (VŽ) nuotr.