Nemuno vaistinė, UAB

Įmonės kodas: 134778482
Adresas: Taikos pr. 104D, 51198 Kauno m.sav.
Vadovas: Aušra Budrikienė
Veikla: Prekyba (Farmacijos pramonė, medikamentai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Nemuno vaistinė, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Nemuno vaistinė, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Nemuno vaistinė, UAB

„Topo grupės“ ir „Camelia“ reklamos – vėl klaidinančios

2016.10.28Konkurencijos taryba nustatė, kad UAB „Topo grupė“ ir UAB „Nemuno vaistinė“ skleidė pirkėjus klaidinusias reklamas ir taip pažeidė Reklamos įstatymą.

Pirmoji „Eurovaistinės“ pergalė prieš „Camelia“

2016.10.04Valstybinis patentų biuras paskelbė sprendimą dėl UAB „Euroapotheca“, valdančios „Eurovaistinių“ tinklą, ir UAB „Nemuno vaistinė“ ginčo dėl prekių ženklų: „Dabar ... norės būti visi“ ir „Dabar Camelia klientais norės būti visi“ registracijų. Sprendimas palankus „Eurovaistinių“ tinklui.

Rinkodaros sektoriaus lyderiai: renkame geriausią įmonę

2016.09.20„Verslo žinios“ toliau tęsia šią vasarą startavusį projektą – Lietuvos sektorių lyderių rinkimus. Šį kartą analizuojame ir renkame geriausią Rinkodaros sektoriaus įmonę. Šie metai Lietuvos reklamos rinką pažymės dar riebesniu pliuso ženklu nei 2015 m. – augantis vartojimas, į mažmeninės prekybos gretas įsiliejusi „Lidl“ ir paskatinusi rinkos senbuvių komunikaciją bei artėjantys rinkimai, – turėtų labiau papildyti reklamos sektoriaus kraitę.

„Camelia“ reklama – klaidinanti

2016.09.06Konkurencijos taryba nustatė, kad trumposiomis žinutėmis ir per radiją UAB „Nemuno vaistinė“ skleisti teiginiai apie „Camelia“ vaistinėje teikiamą iki 30% nuolaidą visoms prekėms klaidino vartotojus ir taip pažeidė Reklamos įstatymą.

„Eurovaistinė“ ir „Camelia“ susikibo dėl reklaminio šūkio

2016.04.14„Eurovaistinė“ siekia uždrausti nuo pernai rudens „Camelia“ imtą naudoti teiginį reklamoje „Dabar Camelia klientais norės būti visi“. Savo tiesą „Eurovaistinė“ grindžia, kad jis yra klaidinamai panašus į jos gerokai anksčiau naudojamą „Dabar senjorais norės būti visi“.

Tiria galimai klaidinančią „Camelia“ reklamą

2016.01.12Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl galimai klaidinančios vaistinių tinklo „Camelia“ reklamos.

Konkurencijos taryba tirs „Camelia“ reklamą

2015.11.05Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl UAB „Nemuno vaistinė“, valdančios didžiausią Lietuvoje „Camelia“ tinklą, skelbtos reklamos.

„Vilniaus prekybos“ planuose – „Senjorų vaistinė“

2014.11.04UAB „Euroapotheca“ spalį užregistravo prekės ženklus „Senjorų“ ir „Senjorų vaistinė“. Vieną didžiausių vaistų tinklų Lietuvoje valdanti UAB „Vilniaus prekybos“ grupės bendrovė apie planus kol kas kalba aptakiai.

Plastikines lojalumo korteles keičia programa telefone

2013.11.15Prekybos technologijų UAB „New Vision Baltija“ sukūrė programą, kuri leidžia prekybininkams perkelti savo lojalumo programas į klientų išmaniuosius telefonus.

Čia matote naujausias Nemuno vaistinė, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.