Omnitel, UAB

Įmonės kodas: 110305282
Adresas: Vytenio g. 18, 03229 Vilniaus m. sav.
Vadovas:
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Omnitel, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Omnitel, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Omnitel, UAB

Ne vieną verslą sukūręs D. Vaičiulis – apie karjerą, Dakaro ralį ir tikimybę žūti kalnuose

2018.05.04Yra kelių procentų tikimybė, kad žūsiu. Tokios frazės UAB „Spaineta“ vadovas, alpinistas ir šturmanas Darius Vaičiulis, išsiruošęs į eilinę ekstremalią avantiūrą, žmonai nesako. Bet tyliai pasiskaičiuoja visas galimybes.

Pleškėjo „Snaigė“, bet aidėjo plojimai „Teliai“

2018.04.20Baltijos biržose po itin prastų naujienų penktadienį daugiau nei 18% žemyn nėrė Alytaus šaldytuvų gamintojos „Snaigės“ akcijos, tačiau rinkos dalyviai negailėjo pagyrų „Telia Lietuvos“ rezultatams. Žinių turėjo ir „LHV Group“.

Rinka vertino „Telia Lietuvos“ dividendus

2018.03.29Investuotojų akiratyje ketvirtadienį buvo „Telia Lietuvos“ dividendai, nors naujienų pažėrė ir „Olympic“, „Linas Agro Group“, „Auga Group“.

Kada darbuotojas įmonėje tampa savo srities CEO

2018.03.24Kai darbuotojai jaučiasi atsakingi už visą įmonės veiklą, o ne tik atlieka pavestas funkcijas, klientams suteikiama geresnė paslauga, o bendrovė gali džiaugtis įsitraukusia ir nuolat tobulėjančia komanda.

„Telia Lietuva“ teisės vadovė: kaip įdiegus pokyčius padalinyje darbuotojų sumažėjo perpus

2018.03.19Kai darbuotojai jaučiasi atsakingi už visą įmonės veiklą, o ne tik atlieka pavestas funkcijas, klientams suteikiama geresnė paslauga, o bendrovė gali džiaugtis įsitraukusia ir nuolat tobulėjančia komanda.

Prieš 23 metus Lietuvoje atliktas pirmas skambutis mobiliuoju ryšiu

2018.03.16Prieš 23 metus, kovo 16 d., Lietuvoje pradėjo veikti GSM mobilusis ryšys. 1995-ųjų kovo 16 d. „Omnitel“ (dabar – „Telia“) tinkle įvyko pirmasis oficialus pokalbis GSM ryšiu tarp Gintauto Žintelio, tuometinio ryšių ir informatikos ministro, ir Juozo Kazicko, „Omnitel“ valdybos pirmininko.

Šiaulių banko pelno dalybos nenuvylė

2018.03.08Ketvirtadienį Baltijos biržų prekybos žvaigždė buvo ligšiolinį nemokamų akcijų ir piniginių dividendų lygį išlaikęs Šiaulių bankas. Europa pratinasi prie to, kad Europos centrinis bankas (ECB) pasiima saugumo pagalvę nenumatytiems atvejams.

Pelno dalybų šventė Baltijos biržose: kiek atiteks akcininkams

2018.03.07Baltijos biržų bendrovėms baigus skelbti praėjusių metų finansinius rezultatus, atėjo pelno dalybų metas. „Verslo žinios“ vienoje vietoje pateikia profesionalių rinkos dalyvių prognozes dėl būsimų dividendų, Baltijos biržų įmonių jau pasiūlytus dividendus ir jų pajamingumus, Vilniaus biržos įmonių rezultatus.

Paskirta „Telia Lietuvos“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė

2018.02.12AB „Telia Lietuva“ valdyba naujai suformuoto Rinkodaros ir komunikacijos padalinio vadove paskyrė Vaidą Jurkonienę, kuri iki šiol vadovavo rinkodarai ir prekės ženklo plėtrai.

Daugelis kraustosi į internetą, o „Bitės“ strategija – plėsti fizinių salonų plotus

2018.02.12Tiek telekomunikacijų, tiek kitų sričių įmonės savo klientų aptarnavimo operacijas, įskaitant ir pardavimus, kelia į internetą. Tačiau kai kurios įmonės pastebi, kad fizinių parduotuvių reikšmė didėja. Pavyzdžiui, „Bitė“ per praėjusius metus salonų plotą išaugino trečdaliu.

„Lietuvos energijos“ vadovas: būtų didelė nelaimė, jei turėčiau politinį užnugarį

2018.02.05Darius Maikštėnas, praėjusios savaitės pabaigoje išrinktas naujasis „Lietuvos energijos“ vadovas, didumą karjeros praleido telekomunikacijų bendrovėse. Pasak jo, technologijų revoliucija, per pastaruosius daugiau nei 10 metų pakeitusi telekomunikacijų sektorių ir dabar krečianti bankininkystę, ateina ir į energetiką.

„Lietuvos energijai“ vadovaus Maikštėnas

2018.02.01Valstybės valdomai energetikos įmonių grupei UAB „Lietuvos energija“ vadovaus Darius Maikštėnas – jį valdybos pirmininku ir generaliniu direktoriumi ketvirtadienį išrinko nauja bendrovės valdyba.

„Kompetencijos ugdymo centras“ integruojamas į „Telia“ paslaugų centrą

2018.01.24„Telia Lietuva“, keičia jau beveik dešimtmetį veiklos nevykdančios antrinės savo įmonės – „Kompetencijos ugdymo centras“ – pavadinimą į „Telia Global Services Lithuania“ ir integruoja ją į Vilniuje steigiamą grupės paslaugų centrą, kuriamą „Lintel“ pagrindu.

Didžiausių Lietuvos darbdavių 20-tuke – trys naujokai

2018.01.14Šių metų pradžioje didžiausių darbdavių 20-tukas pasikeitę. Į aukštesnes pozicijas įsiveržė ligoninės ir kariuomenė bei pora užsienio investuotojų. Jiems vietas užleido valstybės valdomos įmonės bei prekybos tinklai.

Šventinių reklamų kova: „Maxima“ aplenkė „Lidl“, „Telia“ lipa ant kulnų

2018.01.05Per tik ką praūžusias šventes televizijos sulaukė 1,2% daugiau reklamos skaičiuojant sekundėmis ir beveik 7% – vertinant pinigais. Dėl vartotojo dėmesio aktyviai grūmėsi ir telekomunikacijų bendrovės, ir prekybininkai, o šventiniame šurmulyje „Maxima“ aplenkė „Lidl“, per šiuos metus lyderiavusią savo komunikacijos biudžetais.

Lietuvos pašto valdybai vadovauja Nerijus Datkūnas

2018.01.05Valstybės valdomos AB Lietuvos paštas valdybos pirmininku išrinktas nepriklausomas jos narys Nerijus Datkūnas.

2018 m. tendencijos: rinkodara – ir tolygus augimas, ir modelio kaita

2017.12.30Šiuos metus reklamos rinka palydi nemenkais pokyčiais: tai ir ryškiai nuskambėję didžiųjų prekių ženklų atsinaujinimai ir susijungimai, ir visą sektorių į priekį toliau vežę prekybininkai, kurie ir 2018 m., tikėtina, nemažins apsukų. Vis dėlto dėl ateinančių metų ekspertai labiau linkę dalytis nuosaikesnėmis prognozėmis.

Rinkodaros sektoriaus metai: nuo susijungimų iki Prienų „Vytauto“ šūvio

2017.12.29Rinkodaros ir komunikacijos sektoriui 2017 m. netrūko naujienų: metus lydėjo ir įsigijimai, ir konsolidacijos, ir didelių prekių ženklų pokyčiai, o metus vainikavo Prienų-Birštono krepšinio klubo „Vytautas“ šūvis, tapęs bene ryškiausia reklama Lietuvai.

Vadovas turi išmokti galvoti kaip kiti

2017.12.26Spalio „Verslo klasėje“ rašiau apie svarbiausią vadovų darbą – sprendimų priėmimą. O šį kartą pakalbėkime apie vieną svarbiausių vadovų savybių ar įgūdžių.

Didysis vadovų kalbėtojų trejetas – Meidė, Dundulis ir Masiulis

2017.12.21Dažniausiai žiniasklaidoje pirmąjį šių metų pusmetį kalbėję įmonių vadovai yra Kristina Meidė, „Maxima LT“ generalinė direktorė, Dainius Dundulis, „Norfos“ įmonių grupės vadovas, ir Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Čia matote naujausias Omnitel, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 11 16. Oficialiai atidarytas „Vilnius Tech Park“ – jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas sostinės L. Sapiegos gatvėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 16. Oficialiai atidarytas „Vilnius Tech Park“ – jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas sostinės L. Sapiegos gatvėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

2016 11 04. Vilniuje Litexpo vyko Verslo žinių organizuojama konferencija „Išmani Lietuva“. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.