Pieno žvaigždės, AB

Įmonės kodas: 124665536
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, 12127 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Aleksandr Smagin
Veikla: Maisto pramonė (Pienas ir jo produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Pieno žvaigždės, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Pieno žvaigždės, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Pieno žvaigždės, AB

Biržos farmacininkių akcininkai skaičiavo lemties kainą

2017.12.11Pagrindinio „Olainfarm“ akcininko ir vadovo mirtis paliko rinką nežinioje. Už pastarojo meto likvidžiausių akcijų nuosmukių vis kyšteli „Nordea“ ausys. Pastarasis tarpininkas išsipardavinėdamas biržoje nesismulkina.

Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui: šimtamilijoninė prekyba gali virsti milijardais

2017.06.29Milžiniška rinka mėsos ir žuvies produktams, neribotos galimybės pasireikšti šalies aprangos ir tekstilės pramonei, IT sektoriaus plėtra – tokios gali būti Lietuvos verslo galimybės Kazachijos rinkoje. O mainais Lietuvą galėtų pasiekti Kazachstano grūdai, kroviniai į Klaipėdos jūrų uostą ir, galbūt, ne viena dešimtis studentų į mūsų aukštąsias mokyklas.

„Pieno žvaigždžių“ nuostoliai – 13,4% mažesni

2017.04.28AB „Pieno žvaigždės“ per I ketvirtį patyrė 1,15 mln. Eur nuostolių. Tai yra 13,4% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu pernai, kai nuostoliai siekė 1,33 mln. Eur.

„Rokiškio sūrio“ akcininkai pritarė siūlytiems dividendams

2017.04.28Pieno perdirbėjos „Rokiškio sūris“ akcininkai penktadienį patvirtino valdybos siūlytus dividendus.

Draghi nuotaika geresnė, bet skatinimo dar neatitrauks

2017.04.27Mario Draghi, Europos centrinio banko (ECB) vadovas, parodė augantį entuziazmą dėl euro zonos ekonomikos būklės, tačiau jis išlieka atsargus dėl galimo ankstesnio ekonomikos skatinimo priemonių atitraukimo.

„Pieno žvaigždės“ patvirtino dividendus

2017.04.27Viena didžiausių šalies pieno perdirbėjų AB „Pieno žvaigždės“ akcininkams išmokės 4,062 mln. Eur dividendu arba po 0,09 Eur už akciją.

Jei sieki vadovauti, magistrantūros studijos - ypač reikalingos

2017.04.19Studijuoti toliau ar dirbti? Tobulinti kvalifikaciją universitete ar mokytis savarankiškai, iš patirties? Su šiais klausimais susiduria ne tik netrukus diplomus atsiimsianti nauja bakalaurų karta, bet ir įmonėse jau įsitvirtinę darbuotojai, turintys trumpesnės ar ilgesnės darbo patirties.

Jei sieki vadovauti žmonėms, magistrantūros studijos – ypač reikalingos

2017.04.18Studijuoti toliau ar dirbti? Tobulinti kvalifikaciją universitete ar mokytis savarankiškai, iš patirties? Su šiais klausimais susiduria ne tik netrukus diplomus atsiimsianti nauja bakalaurų karta, bet ir įmonėse jau įsitvirtinę darbuotojai, turintys trumpesnės ar ilgesnės darbo patirties.

Perdirbėjai: šiemet pieno kainos neturėtų viršyti pernykščių

2017.01.16Pieno supirkimo kainos šiais metais turėtų išlaikyti praėjusių metų pabaigoje pasiektą lygį, teigia šalies pieno perdirbėjai.

Agroverslo metai: aktualijos, tendencijos ir įdomiausi skaitiniai

2016.12.30Šalies žemės ūkio sektoriui besibaigiantys metai buvo ganėtinai ramūs. Nors tiek pieno, tiek grūdų supirkimo kainos nelepino, o ūkininkų pajamos šiek tiek sumenko, daugelis jų investavo, turėjo galimybių atnaujinti technikos parkus.

Susibalansavusi pieno rinka pašokdino Vilkyškių pieninės pelną

2016.11.29Vilkyškių pieninė per 9 šių metų mėnesius pasiekė 7% didesnę apyvartą ir uždirbo 3,7 karto daugiau pelno, palyginti su laikotarpiu prieš metus.

„Pieno žvaigždės“ uždirbo perpus mažiau

2016.11.23Pieno perdirbėjos AB „Pieno žvaigždės“ pirmųjų trijų ketvirčių pajamos traukėsi dešimtadaliu, pelnas – per pusę.

Nauja prievolė pieno pramonei: gamintojai kreipėsi į teismą

2016.10.21Europos Komisija leido šalims narėms papildyti pieno gaminių ženklinimo nuostatas. Prancūzija, Italija ir Lietuva pasirinko dvejus metus papildomai informuoti vartotojus apie pieno produktų žaliavos kilmę.

Pieno gamintojų reikalai taisosi: kaina pagaliau šovė į viršų

2016.10.14Pieno perdirbimo bendrovių prognozės pasitvirtino ir superkamos žaliavos kaina rugsėjį pagaliau reikšmingai pakilo.

Perdirbėjai: pieno supirkimo kaina didės

2016.08.22Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais vidutinė pieno supirkimo kaina augs, išplatintame komentare teigia Egidijus Simonis, pieno perdirbėjų asociacijos „Pieno centras“, vienijančios AB „Rokiškio sūris“, AB „Pieno žvaigždės“ ir AB Vilkyškių pieninė, direktorius.

„Pieno žvaigždės“ skaičiuoja beveik 3 kartus didesnį nuostolį

2016.08.03Preliminariais duomenimis, per pirmą šių metų pusmetį pieno perdirbimo AB „Pieno žvaigždės“ apyvarta krito, o nuostolis gilėjo.

Ledų gamintojų viltys sutelktos į eksporto rinkų plėtrą

2016.07.30Lietuvos valgomųjų ledų gamintojai dėl permainingo oro šį sezoną įvardija gana sudėtingu. Tačiau nepaisant to, dauguma planuoja pajamų augimą, kurį lems gamyboje įdiegtos efektyvesnės technologinės linijos, augantys pardavimai eksporto rinkose.

Grįžta prie pieno kainų reguliavimo: įpareigos mokėti 90% ES vidurkio

2016.06.10Valdančiųjų partijų vadovai penktadienį grįžo prie minties Lietuvoje įstatymais reguliuoti pieno kainas. Partijų lyderius vienijanti politinė taryba nusprendė, kad pieno gamintojams turi būti mokama ne mažiau 90% vidutinės ES pieno kainos.

Kodėl Lietuvos pienininkams Kinijos siena vis dar uždaryta

2016.06.09Balandžio pradžioje Lietuvos pieno perdirbėjus pasiekė puiki žinia, kad jų gaminiams kelias į Kiniją jau yra atviras. Deja, praėjus daugiau nei dviem mėnesiams lietuviškų pieno produktų didžiausios pasaulio rinkos parduotuvių lentynose vis dar nėra ir šią vasarą greičiausiai nebus.

„Pieno žvaigždės“ išmoka 2,5 mln. Eur dividendų

2016.04.29Pieno perdirbimo AB „Pieno žvaigždės“ paskelbė, kad šiais metais akcininkams išmoka 2,5 mln. Eur dividendų.

Čia matote naujausias Pieno žvaigždės, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Prekybos centras „IKI“ Vilniuje, Jasinskio g. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 06 20. Maisto prekės „Iki“ tinklo parduotuvėje. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 05 03. Prekybos tinklo „Prisma“ maisto ir buities prekių parduotuvė Vilniuje, Viršuliškėse. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 04 27. Didžiųjų pieno perdirbimo įmonių vadovai ir pieno gamintojai Vyriausybėje su premjeru Algirdu Butkevičiumi ir žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene sprendė pieno kainos klausimus. Aleksandr Smagin, AB "Pieno žvaigždės" generalinis direktorius (centre). Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 04 27. Didžiųjų pieno perdirbimo įmonių vadovai ir pieno gamintojai Vyriausybėje su premjeru Algirdu Butkevičiumi ir žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene sprendė pieno kainos klausimus. Aleksandr Smagin, AB "Pieno žvaigždės" generalinis direktorius (kairėje). Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.