Rimi Lietuva, UAB

Įmonės kodas: 123715317
Adresas: Savanorių pr. 16, 03116 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Peras Robertas Alanas Dalas
Veikla: Prekyba (Prekybos centrai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Rimi Lietuva, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Rimi Lietuva, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Rimi Lietuva, UAB

„Ozas“ išsirinko, kas įsikurs vietoj „Prismos“

2017.08.18Vilniaus prekybos centras „Ozas“ apsisprendė, kuris mažmeninės prekybos tinklas užims šiuo metu laisvą 10.000 kv. m prekybinį plotą, iš kurio pasitraukė „Prismos“ parduotuvė. „Ozo“ vadovai dar neatskleidžia, su kuo sudaryta sutartis, tačiau VŽ šaltiniai teigia, kad greičiausiai – su „Maxima“.

Į „Maximą“ Mindaugo g. investavo 6,7 mln. Eur

2017.08.10Ketvirtadienį po keturis mėnesius trukusios rekonstrukcijos atidaryta „Maximos“ parduotuvė Vilniuje, Mindaugo g. Tai yra vienintelė visą parą dirbanti parduotuvė sostinėje.

Konkurencijos taryba sprendimą dėl „Rimi“ ir „Iki“ priims rugsėjį

2017.06.29Konkurencijos tarybos (KT) leidimo užbaigti sandorį laukiančios mažmeninės prekybos UAB „Rimi Lietuva“ ir UAB „Palink“ specialistų sprendimą turėtų sužinoti rugsėjo 18 d.

Vartotojų gynėjai nubaudė „Maximą“, „Rimi“ ir „Norfą“

2017.05.10Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VTAT) už pirkėjų klaidinimą nubaudė tris prekybos tinklus – „Maximą“, „Rimi“ ir „Norfą“ – valdančias bendroves.

Pradės nagrinėti „Rimi Lietuvos“ ir „Iki“ koncentraciją

2017.04.20Europos Komisija perdavė Konkurencijos tarybai koncentracijos UAB „Rimi Lietuva” įgyjant vienvaldę UAB „Palink” kontrolę nagrinėjimą. Bendrovė pasinaudojo teise pirmiausia kreiptis į Europos Komisiją.

Po poros stambių sandorių „Summa Advisers“ rikiuojasi prie „JP Morgan“, „Deutsche Bank“

2017.03.22Patalkininkavusi parduodant „Pamario Jėgainių Energiją“ ir MTG verslą Baltijos šalyse investicinės bankininkystės bendrovė „Summa Advisers“ pirmąjį ketvirtį pateko į Centrinės ir Rytų Europos lyderių dešimtuką.

„CityBee“ plečia verslo modelį – siūlo automobilį nuomotis savaitei

2017.01.20Trumpalaikės automobilių ir dviračių nuomos paslaugą teikianti „CityBee“ skelbia pradėjusi automobilius nuomoti ilgesniam laikui.

Finansų ministro komunikacija rūpinsis Stanaitytė-Česnulienė

2017.01.10Finansų ministro Viliaus Šapokos komandą papildys Raminta Stanaitytė-Česnulienė. Nuo vasario 1 d. ji pradės dirbti ministro patarėja visuomenės informavimo klausimais.

Kas mūsų laukia 2017-aisiais?

2017.01.01Prasidėję metai bus paženklinti svarbiais rinkimais trijose Europos valstybėse, „Brexit“ proceso ir naujosios Jungtinių Amerikos Valstijų administracijos darbo pradžia, taip pat pasaulio istoriją sujaukusio bolševikinio perversmo Rusijoje šimtmečiu, Lietuvoje – susijungimais bankų ir prekybos tinklų sektoriuose, socialinio modelio įdiegimu, NATO karių dislokavimu, pertrauka Vilniaus oro uosto darbe.

Gintaras Marcinkevičius: sandorio esmė – įsigyti lojalų „Iki“ klientą

2016.12.28Verslininkas Gintaras Marcinkevičius, buvęs ‚Maximos“ vadovas, VŽ tvirtina, jog „Iki“ ir „Rimi“ sandoris konkurencinės aplinkos iš esmės nepakeis. Jo nuomone, po šio sandorio dalis naujo darinio parduotuvių užsidarys, kažkiek iš jų bus nepelningos.

Didžiausi 2016-ųjų M&A sandoriai: „Palink“ užims garbingą vietą

2016.12.27Prieš šventes sudarytas daugiau nei 200 mln. Eur vertės sandoris, kuriuo prekybos tinklas „Rimi“ perka prekybos tinklą „Iki”, neabejotinai atsidurs didžiausių šiemet įvykusių įmonių įsigijimų ir susijungimų sąraše.

„Rimi“ ir „Iki“ sandoris: ką tai reiškia rinkai

2016.12.23Susijungus prekybos tinklams „Rimi“ ir „Iki“, mažmeninės prekybos lydere ir toliau išliks „Maxima“, tačiau ji naujajam junginiui nusileis parduotuvių skaičiumi. Ar po sandorio pagrindinei konkurentei taps sunkiau ar lengviau, nesutariama, tačiau tiekėjams dėl jo turėtų būti neramu.

„Rimi“ ir „Iki“ sandoris: kas nepateko į pranešimą spaudai

2016.12.23Švedijos bendrovei „ICA Gruppen“ penktadienį paskelbus apie UAB „Palink“, valdančios prekybos tinklą „Iki“, įsigijimą, analitikai svarsto, kad prekybos tinklas buvo įsigytas palyginti pigiai, o biržoje naujiena buvo įvertinta „ICA Gruppen“ akcijų prieaugiu.

„Rimi“ ir „Iki“: nori sutaupyti 15 mln. Eur kasmet, žada mažesnes kainas

2016.12.23Susijungę „Rimi“ ir „Iki“ parduotuvių tinklai ne sumažins, bet padidins konkurenciją, nes galės geriau pasipriešinti rinkos lyderei „Maximai“.

„Rimi“ perka „Iki“: sandorio vertė – 213 mln. Eur

2016.12.23„Rimi Lietuva“, priklausanti Skandinavijos „ICA Gruppen“, pasirašė susitarimą įsigyti UAB „Palink“, valdančią prekybos tinklą „iki“.

Per šventes parduotuvės dirbs trumpiau

2016.12.19Per didžiąsias žiemos šventes prekybos centrai koreguoja savo darbo grafikus. Parduotuvės dirbs trumpiau.

Bekontakčiai mokėjimai įsivažiuoja – juos pasiūlė ir „Rimi“

2016.12.08Prekybos tinklas „Rimi“ praneša, kad prisijungė prie augančios aibės bendrovių, priimančių mokėjimus bekontaktėmis kortelėmis. „Rimi“ jau anksčiau turėjo skaitytuvus su bekontakčių mokėjimų funkcija, bet iki šiol jie buvo naudojami tik lojalumo kortelėms nuskaityti.

VŽ rekomenduoja: lapkričio TOP straipsniai

2016.12.01Pateikiame „VŽ Premium“ lapkričio geriausius straipsnius, taip pat ir daugiausia vz.lt skaitytojų dėmesio sulaukusias temas.

Kai nebėra kur plėstis, tenka pirkti

2016.11.28Įsigijimų rinka Lietuvoje kaista – sandorių objektais vardijamos gerai žinomos įmonės, tarp kurių – „Novaturas“, „Kelprojektas“, ant prekystalio grįžta „Čili“ tinklas. Bene didžiausių aistrų kelia galimas „Iki“ prekybos tinklo pardavimas – jo pirkėju įvardijama UAB „Rimi Lietuva“. Ryškėja tendencija: įsigijimų padaugėja, kai yra ribotos galimybės augti rinkoje.

Prekybos sektoriaus lyderės: renkame geriausią įmonę

2016.11.02„Verslo žinios“ tęsia šią vasarą startavusį projektą – Lietuvos sektorių lyderių rinkimus. Šįkart renkame geriausią mažmeninės prekybos sektoriaus įmonę. Pastaruosius kelerius metus prekybos įmonių apyvarta stabiliai auga, o 2016 m. matome netgi spartesnį jų pajamų augimą.

Čia matote naujausias Rimi Lietuva, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 03 03. Giedrė Bielskytė, prekybos tinklo UAB „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 03 03. Giedrė Bielskytė, prekybos tinklo UAB „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 03 03. Giedrė Bielskytė, prekybos tinklo UAB „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 03 03. Giedrė Bielskytė, prekybos tinklo UAB „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 03 03. Giedrė Bielskytė, prekybos tinklo UAB „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.