Rivona, UAB

Įmonės kodas: 110512039
Adresas: Savanorių pr. 176, 03154 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Dainius Dundulis
Veikla: Transportas ir logistika (Automobilių transporto paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Rivona, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Rivona, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Rivona, UAB

Atleistam „Grigeo Klaipėdos“ vadovui inicijuojama baudžiamoji byla

2019.08.13Iš pareigų atleistam AB „Grigeo Klaipėda“ generaliniam direktoriui inicijuojama baudžiamoji byla – kalbama apie padarytą žalą įmonei. Gegužės 17 d. Klaipėdoje vykusiame „Grigeo Klaipėdos“ valdybos posėdyje dalyvavo trys valdybos nariai iš keturių. Visi trys vienbalsiai balsavo už tai, kad iš bendrovės generalinio direktoriaus pareigų būtų atleistas Vidas Beržonskis. Po keleto savaičių generaliniu direktoriumi paskirtas Robertas Krutikovas...

„Rivonos“ pajamos pernai augo 7%, šiemet tikisi minimalaus augimo 

2019.07.24Prekybos tinklą „Norfa“ valdančio verslininko Dainiaus Dundulio kontroliuojama didmeninės prekybos, maisto produktų gamybos, logistikos bei nekilnojamo turto nuomos įmonė „Rivona“ pernai uždirbo 7,989 mln...

VŽ skelbia 2018 m. TOP 1000: stambiausi nusiteikę optimistiškai 

2019.07.10„Verslo žinių“ sudaryto didžiausių Lietuvos bendrovių TOP 1000 sąrašo viršūnėse ir šiemet karaliauja mažmeninės ir didmeninės prekybos, pramonės, transporto logistikos, žemės ūkio, telekomunikacijų įmonės. Kaip ir ankstesniais metais, daug iš jų – li...

Prekybos tinklų rinkos analizė: „Lidl“ įsitvirtino tarp lyderių

2019.06.25TOP 19 mažmeninės prekybos maisto produktais tinklų 2018 m. finansiniai rezultatai rodo, kad trečdalis šalies rinkos priklauso mažmeninės prekybos tinklui „Maxima“, sparčiausiai plėtėsi „Lidl“ ir „Norfa“, rinkos dalį prarado „Iki“ ir „Rimi“...

Vilniaus priemiestyje planuojama nauja „Norfa“

2019.06.18Sostinės vakariniame pakraštyje esančioje Zujūnų gyvenvietėje projektuojama nauja „Norfos“ parduotuvė...

TOP 10 prekių prekybos tinkluose „Maxima“ ir „Norfa“

2019.06.03Didžioji dalis populiariausių prekių vartotojo krepšelyje išlaiko pozicijas ištisus metus. Bet praėjusią vasarą pastebėti tam tikri reikšmingi pokyčiai nealkoholinių gėrimų ir mėsos kategorijose, kurie iš dalies lemia pastaruoju metu pristatomų produktų naujoves, rodo „Nielsen“ duomenys...

Korupciniai žaidimai, kurie vyksta už akcininkų nugaros

2019.03.22Apie korupciją privačiame versle viešai retai kalbama, bet jos mastas gali būti ne mažesnis nei viešajame sektoriuje. Su darbuotojų sukčiavimu susidūrusios įmonės sako, kad tai įrodyti sudėtinga. Už korupciją privačiame sektoriuje teoriškai taikoma ir baudžiamoji atsakomybė, tačiau praktikoje ji neveikia...

Galva smėlyje problemų neišsprendžia

2019.03.22Tik maža dalis Lietuvos verslo įmonių yra įsivertinusios korupcijos riziką ir ėmęsi atitinkamų veiksmų – mat tebevyrauja nuostata, kad korupcija siejasi tik su viešuoju sektoriumi. Tačiau specialistai perspėja: verslo savininkai turėtų taikyti prevencines priemones, nes korupcija privačiame sektoriuje nėra toks jau retas reiškinys ir gali turėti rimtų pasekmų verslui...

D. Dundulis: dalyvauju ten, kur diegiamos inovacijos, o jos – logistikoje

2019.03.14Į logistiką dėmesį pastaruoju metu sutelkęs Dainius Dundulis, „Norfos“ įmonių grupės pagrindinis akcininkas, sako šioje srityje matantis daugiausia erdvės veiklos efektyvumui didinti. Jis taip pat neatmeta galimybės, kad grupės įmonėms logistikos paslaugas šiuo metu teikianti „Rivona“ ateityje jas pasiūlys rinkai...

Degtukų paieškose D. Dundulis įžvelgia susidorojimą, A. Avulis – šou

2018.12.21

Baltijos šalių įmonių TOP 50 reitinge dominuoja lietuviai

2018.09.26Naujausiame „Coface“ sudarytame Baltijos šalių TOP 50 įmonių reitinge lietuviai ir šiemet užtikrintai pirmauja – į jį pateko 28 įmonės iš Lietuvos, 15 įmonių iš Estijos ir 7 įmonės iš Latvijos.

Didmeninės prekybos sektoriaus lyderiai: pasiteisinę verslo modeliai

2018.09.26Palyginus didmenininkų apyvartą, pelningumą, darbo užmokesčio santykį su vidutiniu darbo užmokesčiu ta pačia veikla užsiimančiose įmonėse, reitingo viršūnėje atsidūrė įgaliotoji „Apple“ platintoja Lietuvoje UAB „Avad Baltic“. Įmonės vadovai sėkmę iš dalies sieja su atstovaujamo prekės ženklo išskirtinumu.

Vidurio Europos įmonių 500-uke „MG Baltic“ krytis ir „Girtekos“ šuolis

2018.09.06Vidurio ir Rytų Europos (VRE) didžiausių įmonių 500-uke šiemet – devyniolika lietuviško kapitalo bendrovių, o lietuviškas verslas pagal mokumo rodiklius šiemet įvertintas kaip pajėgiausias regione, jei tektų patirti staiga pablogėjusių verslo sąlygų sukeltą šoką. Kartu analitikai atkreipia dėmesį, kad jei sąrašas būtų sudarytas remiantis ne įmonių apyvarta, o jų verte, jis atrodytų kitaip.

TOP 1000: pirmuoju smuiku grojo prekyba ir pramonė

2018.07.18„Verslo žinių“ kasmet sudaromo didžiausio Lietuvos bendrovių TOP 1000 viršūnėje – didmeninės ir mažmeninės prekybos, apdirbamosios gamybos, energetikos, žemės ūkio, transporto ir logistikos, lošimų, telekomunikacijų, maisto produktų gamybos bendrovės.

„Norfai“ – bauda už pavojingas kūno priežiūros priemones

2018.07.17Prekybos tinklą „Norfa“ valdančio verslininko Dainiaus Dundulio valdomai didmeninės prekybos bendrovei „Rivona“ skirta  796 Eur bauda už pavojingų kūno priežiūros priemonių tiekimą.

Naujos bėdos dėl „Metrail“ – VMI priskaičiavo delspinigius

2018.05.03Ar bus pasirašyta taikos sutartis ginče dėl „Metrail“, vis dar neaišku, tačiau aplinkosaugininkai jau vykdo įmonių patikrinimus, o kai kurioms iš jų Mokesčių inspekcija jau priskaičiavo ir delspinigius už tai, kad šios dėl „Metrail“ istorijos pavėlavo sumokėti taršos mokestį už 2013-2015 m.

„Maximos“ pašonėje Salininkuose iškils „Norfa“

2018.03.27Mažmeninės prekybos tinklas „Norfa“ ketina statyti XL formato parduotuvę Salininkų g. 129A sklype. Greta, vakarinėje pusėje, jau veikia „Maximos“ parduotuvė.

„Norfos“ savininko D. Dundulio portretas – apie vaikystę, verslo pradžią, jo valdymą ir laisvalaikį

2018.03.23Žemaitiškai užsispyręs, demokratiškas ir geranoriškas, bet iki aiškiai nustatytų ribų. Toks „Norfos“ įmonių grupės savininkas Dainius Dundulis yra darbe. Tačiau užvėręs kabineto duris jis virsta aistringu keliautoju ir uoliai bulvių lysvėse besikapstančiu daržininku.

Ginčas dėl „Metrail“ persikrausto į teismus

2018.03.02Teismus jau pasiekė dešimtys skundų, kuriuos pateikė su organizacija PTO dirbę gamintojai ir importuotojai. Kreiptis į teismus rengiasi ir „Žaliojo taško“ klientai.

Didmenininkų apyvarta perkopė 20 mlrd. Eur, lyderiai išlieka tie patys

2018.02.21Visų didmenininkų, neskaitant prekiaujančių automobiliais ir motociklais, apyvarta 2017 m. pasiekė 20,45 mlrd. Eur. Penktadalis šių pardavimų teko maisto, gėrimų ir tabako pardavėjams. Pernai didmeninės prekybos rinka augo sparčiau nei 2016 m. ir 2015 m.

Čia matote naujausias Rivona, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 06 09. Dainius Dundulis, UAB „Rivona“ generalinis direktorius ir „Norfos“ prekybos tinklą valdančios UAB „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 09. Dainius Dundulis, UAB „Rivona“ generalinis direktorius ir „Norfos“ prekybos tinklą valdančios UAB „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 09. Dainius Dundulis, UAB „Rivona“ generalinis direktorius ir „Norfos“ prekybos tinklą valdančios UAB „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 09. Dainius Dundulis, UAB „Rivona“ generalinis direktorius ir „Norfos“ prekybos tinklą valdančios UAB „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 09. Dainius Dundulis, UAB „Rivona“ generalinis direktorius ir „Norfos“ prekybos tinklą valdančios UAB „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.