Rokiškio sūris, AB

Įmonės kodas: 173057512
Adresas: Pramonės g. 3, 42150 Rokiškio r.sav.
Vadovas: Antanas Trumpa
Veikla: Maisto pramonė (Pienas ir jo produktai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Rokiškio sūris, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Rokiškio sūris, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Rokiškio sūris, AB

Daugiau nei ambicingas pienininkų planas: gamybą padvigubinti, eksportą – patrigubinti

2017.12.08Lietuvoje pieno gamyba šiais metais traukiasi, žaliavos trūksta perdirbėjams. Vis dėlto sektorius turi ambicingą planą padėtį per dešimtmetį pakeisti iš esmės.

Rinka įvertino „Rokiškio sūrio“ naujienas

2017.11.21Investuotojai ir finansų rinkos dalyviai antradienį ir teigiamai, ir nevienareikšmiai įvertino dvi „Rokiškio sūrio“ naujienas, ESO akcijas mainė į „Telia Lietuvos“, taip pat investavo į Šiaulių banką.

„Rokiškio sūrio” akcijos bus superkamos po 2,75 Eur

2017.11.21„Rokiškio sūrio” pagrindiniai akcininkai teiks pasiūlymą smulkiesiems akcininkams parduoti turimas akcijas po 2,75 Eur. Be to, bendrovė patvirtino turėsianti dividendų politiką.

Rado paaiškinimą Šiaulių banko akcijų smuktelėjimui

2017.11.16Baltijos akcijų rinkoje ketvirtadienį toliau traukėsi Šiaulių banko akcijų kaina. Neigiamai įvertinti „Olainfarm“ rodikliai, bet „Rokiškio sūris“ turėjo gerų žinių.

Dalius Trumpa – apie derybas su „Fonterra“, Rusiją, biržą

2017.11.16„Rokiškio sūris“ naują strateginį investuotoją į bendrovę įsileido akcijas šiam parduodamas gana pigiai, tačiau pasvėrė, kad gaus kitų naudų. Įmonė planuoja toliau likti biržoje, nors ne visi pagrindiniai akcininkai to nori, taip pat neatmeta galimybės didesne apimtimi grįžti į Rusiją ir ketina pasitvirtinti dividendų politiką.

Mąžtantis INVL Baltijos fondas į portfelį įtraukė „Klaipėdos naftą“

2017.11.09INVL Baltijos fondas spalio mėnesio nesiėmė didesnių pertvarkų tarp didžiausių portfelio pozicijų. Investicijos papildytos „Klaipėdos naftos“ akcijomis.

Makleriai: „Rokiškio sūrio“ siūlymas parduoti akcijas – formalumas

2017.10.19Lietuvos pieno perdirbimo įmonės „Rokiškio sūris“ planai teikti siūlymą smulkiesiems akcininkams parduoti savo akcijas yra daugiau įstatyminės prievolės įgyvendinimas, tačiau ne siekis trauktis iš biržos, teigia finansų makleriai.

„East Capital“: „Rokiškio sūris“ džiaugiasi per anksti

2017.10.18Švedijos investicijų bendrovė „East Capital“ aiškina, kad „Rokiškio sūrio“ akcijas pardavė akcijų kainai pasiekus „tikrąją vertę“ ir prideda, kad teismai taško dėl galimo „Rokiškio sūrio“ vadovų piktnaudžiavimo dar nepadėjo.

„Verslas 2018“: ar esame pakankamai konkurencingi globaliame verslo pasaulyje

2017.10.17Antradienį Vilniuje vyksta „Verslo žinių“ kartu su „Danske bank“ rengiama konferencija „Verslas 2018“. Kasmetiniame renginyje įmonių vadovai, analitikai, įvairių sričių specialistai dalijasi sukaupta patirtimi bei diskutuoja apie iššūkius, kurie verslo laukia artimiausiu metu.

Šią savaitę svarbu (42)

2017.10.15Valdžios, darbdavių ir profsąjungų atstovai pasirašys Nacionalinį susitarimą dėl šaliai būtinų reformų, Seimui bus pateiktas kitų metų biudžeto projektas, įvyks „Verslo žinių“ organizuojama metinė konferencija „Verslas 2018“, Kinijos komunistai surengs suvažiavimą, kuriame, manoma, bus sustiprintos šios šalies lyderio politinės pozicijos.

„Ellex“ pakliuvo į FT sudarytą inovatyviausių advokatų kontorų TOP50

2017.10.13Spalio 4 d. įvykusiuose „Financial Times“ (FT) apdovanojimuose „Innovative Lawyers Europe 2017“ paskelbtas inovatyviausių advokatų kontorų reitingas. „Ellex“ pateko tarp 50-ies inovatyviausių Europos advokatų kontorų.

„INVL Asset Management“ tapo didžiausiu iš smulkiųjų „Rokiškio sūrio“ akcininkų

2017.10.13

„Rokiškio sūrio“ nuostolius per metus pakeitė pelnas

2017.07.28AB „Rokiškio sūris“ grupės 2017 m. pusės metų konsoliduotas neaudituotas grynasis pelnas sudarė 844.000 Eur. Tuo tarpu per 2016 m. pirmus šešis mėnesius grupė patyrė 1,902 mln. Eur nuotolio.

Baltijos biržų vasara: optimizmas liejasi laisvai

2017.07.26Baltijos biržų investuotojai per pastarąsias 7-ias dienas išgyveno dar vieną pelningą savaitę, per kurią pagrindinės investicinės žvaigždės buvo tokios bendrovės, kaip „Tallink“, Šiaulių bankas ar „Rokiškio sūris“.

Europos biržų dangus apniuko

2017.07.21Daugelis Vakarų Europos biržų darbo savaitę baigia kritimu, kurio priežastys – nuvylę įmonių antrojo ketvirčio rezultatai ar blogos naujienos iš pavienių įmonių. Baltijos biržos iriasi prieš bendrą kryptį.

Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui: šimtamilijoninė prekyba gali virsti milijardais

2017.06.29Milžiniška rinka mėsos ir žuvies produktams, neribotos galimybės pasireikšti šalies aprangos ir tekstilės pramonei, IT sektoriaus plėtra – tokios gali būti Lietuvos verslo galimybės Kazachijos rinkoje. O mainais Lietuvą galėtų pasiekti Kazachstano grūdai, kroviniai į Klaipėdos jūrų uostą ir, galbūt, ne viena dešimtis studentų į mūsų aukštąsias mokyklas.

Naujovė: gamybos užduotis ir sandėlio likučiai realiu laiku

2017.06.07JAV įmonių grupei priklausanti „Equinox Europe“ perėmė sandėlio valdymo sistemos plėtros bei diegimo patirtį Vakaruose ir pritaikė Lietuvoje. Naują sandėlių valdymo sistemą iki metų pabaigos paukštininkystės įmonių cechuose bei sandėliuose įsirengs bendrovė „KG Group“.

Teismas atmetė „East Capital“ ieškinį „Rokiškio sūriui“

2017.06.02Panevėžio apygardos teismas atmetė Švedijos investicijų bendrovės „East Capital” ieškinį pagrindiniam pieno perdirbimo bendrovės „Rokiškio sūris“ akcininkui ir vadovui Antanui Trumpai.

Ukmergės gamybininkai varžosi kroso trasose

2017.05.02Šiemet jau trečią kartą didžiųjų Ukmergės fabrikų darbuotojai varžysis bėgimo ir dviračių kroso rungtyse. Per trejus metus norvegų kapitalo lakštinio metalo apdirbimo UAB „Stansefabrikken“ idėja virto švente ir kolektyvui, ir verslo bei miesto bendruomenei.

„Rokiškio sūrio“ akcininkai pritarė siūlytiems dividendams

2017.04.28Pieno perdirbėjos „Rokiškio sūris“ akcininkai penktadienį patvirtino valdybos siūlytus dividendus.

Čia matote naujausias Rokiškio sūris, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2012 04 25. Litexpo parodų ir kongresų centre vyko "Verslo žinių" organizuotas metinis renginys rinkodaros vadovams ir specialistams "PASSWORD 2012". Efektyviausių rinkodaros kampanijų pristatymai. Iš kairės: Giedrius Juozapavičius, UAB "Maxima grupė" įvaizdžio ir komunikacijos centro vadovas ir Liutauras Našliūnas, AB "Rokiškio sūris" bei UAB "Rokiškio pienas" rinkodaros direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2012 04 25. Litexpo parodų ir kongresų centre vyko "Verslo žinių" organizuotas metinis renginys rinkodaros vadovams ir specialistams "PASSWORD 2012". Efektyviausių rinkodaros kampanijų pristatymai. Iš kairės: Giedrius Juozapavičius, UAB "Maxima grupė" įvaizdžio ir komunikacijos centro vadovas ir Liutauras Našliūnas, AB "Rokiškio sūris" bei UAB "Rokiškio pienas" rinkodaros direktorius. Vladimiro Ivanovo nuotr.