Šiaulių plentas, UAB

Įmonės kodas: 244693070
Adresas: Išradėjų g. 11, 78149 Šiaulių m. sav.
Vadovas: Juozas Aleksa
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Statyba)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Šiaulių plentas, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Šiaulių plentas, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Šiaulių plentas, UAB

Rizikuoja Rengės ruožo neužbaigti laiku   

2019.02.26Strateginių įmonių sandorius tikrinančiai vyriausybinei komisijai delsiant priimti sprendimą dėl rangovo, turėsiančio atstatyti 19 km ilgio geležinkelio ruožą iš Mažeikių į Rengę Latvijoje, kyla rizika, jog kelias nebus atstatytas iki šių metų pabaigos, kaip Europos Komisijai įsipareigojo „Lietuvos geležinkeliai“...

Teismui perduota „Šiaulių plento“ kyšininkavimo byla

2019.02.08Teismui perduodama byla, kurioje kyšio ėmimu iš kelių ir tiltų statybos bendrovės „Šiaulių plentas“ vadovų įtariamas Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) darbuotojas bei buvęs Šiaulių savivaldybės administracijos atstovas...

Paskirtas nuolatinis Kelių direkcijos vadovas

2018.11.19Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriumi paskirtas Vitalijus Andrejevas.

Rusnės estakados prieigas už beveik 1,3 mln. eurų tvarkys „Kauno tiltai“

2018.11.09Kelyje Šilutė-Rusnė numatomos estakados prieigas tvarkys viena viena didžiausių kelių ir tiltų statybos bendrovių „Kauno tiltai“. Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) pasirašė su bendrove 1,28 mln. Eur (su PVM) darbų sutartį.

„Rail Baltica“ atkarpos konkurse atrinktas geriausias pasiūlymas – 55 mln. Eur

2018.04.30Pigiausią pasiūlymą tiesti „Rail Baltica“ geležinkelio atkarpą nuo Kauno iki intermodalinio terminalo pateikė „Hidrostatybos“ vadovaujamas konsorciumas.

Atskyrė verslą nuo namų – iš karto pajuto skirtumą

2018.04.25Kai pirmąjį verslo pusmetį naujoko pajamos auga tiek, kad stebina patyrusius vietos verslininkus, tempą siekiama išlaikyti ir toliau, bet ilgainiui augti savarankiškai nebepavyksta – reikia rasti būdų gauti papildomų lėšų.

„Gato“ savininkams leista įsigyti „Žemaitijos kelius“

2018.04.19Vilniaus kelių ženklinimo bendrovės „Gatas“ savininkai Donatas Dudonis ir Kęstutis Mendelis gali įsigyti vienos didžiausių šalies kelių ir tiltų statybos grupių „Šiaulių plentas“ antrinę kelių tiesimo bendrovę „Žemaitijos keliai“.

Parduodami „Žemaitijos keliai“

2018.03.26Kelių tiesimo bendrovę „Žemaitijos keliai“ nori pirkti UAB „Semita recta“. Šią netiesiogiai valdo kelių ženklinimo įmonės „Gatas“ savininkai.

Šiaulių Prisikėlimo aikštę rekonstruoja už 6,6 mln. Eur

2018.02.09Šiaulių Prisikėlimo aikštė per dvejus ateinančius metus bus rekonstruota –  atsiras laisvalaikio ir pramogų erdvės, vieta renginiams, daugiau vietų automobiliams statyti.

Po FNTT vizitų „Šiaulių plento grupė“ suka iš krepšinio

2016.11.30Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) akiratyje atsidūrė miesto krepšinio klubas „Šiauliai“. Įtariama, kad buvo neskaidriai skirstoma parama. Šešėlis krito ir ant generalinio klubo rėmėjo – „Šiaulių plento“ įmonių grupės. Įpykusi bendrovė nutarė nuo gruodžio neberemti krepšininkų komandos.

Dėl neskaidrių kelių remonto konkursų sulaikytas Šiaulių savivaldybės darbuotojas

2016.09.05Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) dėl įtarimų neskaidriai organizuojant kelių tvarkymo konkursus sulaikė Šiaulių savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotoją Andrių Androsovą.

Automobilių kelių direkcijoje įtaria kyšininkavimą

2016.08.17Pradėtas ikiteisminis tyrimas įtariant, kad Lietuvos automobilių kelių direkcijos Kelių planavimo ir plėtros skyriaus vedėjas Artūras Aušra paėmė didesnį nei 9.500 Eur kyšį.

PST už 3 mln. Eur rekonstruos aikštę Radviliškyje

2016.07.20Statybos AB „Panevėžio statybos trestas“ rekonstruos Radviliškio miesto Aušros aikštę. Įmonė atliks darbus už beveik 3 mln. Eur.

„Šiaulių plentas“ už 10 mln. Eur rekonstruos kelią į Palangą

2015.08.11Kelių tiesimo darbų UAB „Šiaulių plentas“ laimėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) skelbtą konkursą ir antradienį pasirašė kelio Šiauliai-Palanga rekonstravimo sutartį. Numatytų darbų kaina siekia 10,16 mln. Eur.

Šarūnas Kliokys: lankstesni darbo santykiai – variklis, kuris kilstelės ir atlyginimus

2015.07.08Šarūnas Kliokys, naujasis Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas, pabrėžia, kad Lietuvai reikia užsienio investicijų, o investuotojams – lankstesnių darbo santykių. Todėl Lietuva turėtų būti suinteresuota juos liberalizuoti, kaip ir būtinybe vytis vakarietiškus atlyginimus.

Direktoriai aktyviau stoja į kontroliuojančiųjų akcininkų gretas

2015.03.17Medicininės įrangos diegimo ir platinimo UAB „Ilsanta“ vadovų komanda atliko vadovybės išpirkimo sandorį ir įmonės valdymą perėmė į savo rankas. Susijungimo ir įsigijimo rinkos tarpininkai kalba apie didėjantį tokių sandorių aktyvumą ir užsimena apie dar bent apie porą panašių susitarimų.

Žemaitijos kelininkai: iki proveržio dar toli

2014.11.11Vienai didžiausių šalies kelių tiesimo ir tiltų statybos įmonių grupei „Šiaulių plentas“ priklausanti UAB „Žemaitijos keliai“ vertindama besibaigiančių metų rezultatus optimizmu netrykšta.

Antradienį dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

2014.11.10Estai į dilgėles šoka pirmiau negu lietuviai ar latviai. Naujausias Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinių skirtumų darbo aplinkoje tyrimas laužo tam tikrus stereotipus apie estus, latvius ir pačius lietuvius.

Investicija, kuri priviliojo Avulį, Kučinską ir Rinkevičių

2014.10.30Lietuvoje veiklą pradeda naujas į vėjo parkus investuosiantis fondas, kuris pritraukė daugiau nei 38 mln. Lt investicijų ir dešimtis investuotojų, tarp jų ir gerai žinomų verslo lyderių. Investicijų specialistai sako, kad vėjo parkai – saugi ir stabili investicija, tačiau šio verslo galimybės augti apribotos, o nespėjusiems įšokti į šią alternatyvią turto klasę traukinys jau benuvažiuojąs.

„Šiaulių plentas“ imasi pirmojo kelių projekto iš naujo ES paramos laikotarpio

2014.08.22Kelių tiesimo ir tiltų statybos UAB „Šiaulių plentas“ pradės pirmąjį kelių sektoriuje Europos Sąjungos 2014–2020 metų finansinio laikotarpio projektą. Bendrovė už 84,809 mln. Lt rekonstruos tarptautinės reikšmės kelio Šiauliai–Palanga ruožą, nurodoma jos pranešime.

Čia matote naujausias Šiaulių plentas, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.