SICOR Biotech, UAB

Įmonės kodas: 111660489
Adresas: Molėtų pl. 5, 08409 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Janis Meiksans
Veikla: Pramonė (Farmacijos pramonė, medikamentai)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m. Gazel - 2012 m.

SICOR Biotech, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

SICOR Biotech, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima SICOR Biotech, UAB

„Geidžiamiausias darbdavys 2018“: TOP10 mažųjų darbdavių

2018.05.16„Verslo žinios“ skelbia dešimt mažųjų darbdavių, kurie užėmė aukščiausią vietą reitinge „Geidžiamiausias darbdavys 2018“.

„Sicor Biotech“ restruktūrizavimas: atleidžiama žmonių, susiveržiamas diržas

2018.03.05Problemų kamuojamai Izraelio farmacijos kompanijai „Teva Pharmaceuticals“ priklausanti UAB „Sicor Biotech“ dvejus metus truksiantį restruktūrizavimo planą pradėjo mažindama darbuotojų skaičių – Vilniaus teritorinė darbo birža informuota apie 23 darbuotojų atleidimą.

„Teva“ skelbia apie didelį progresą vykdant restruktūrizaciją

2018.02.09„Teva Pharmaceuticals“, problemų kamuojamos Izraelio farmacijos kompanija, pranešė apie didelį progresą, vykdant kompanijos restruktūrizaciją.

Vaistų pramonę kamuoja aštri konkurencija ir žemos kainos

2018.01.20Lietuvos vaistų pramonė turi potencialą augti, jeigu vienos didžiausių jos įmonių –„Sicor Biotech“ – nepristabdys akcininkės „Tevos“ problemos, o smulkesnių – mažos kainos.

„Teva“ atleidžia ketvirtadalį darbuotojų, stabdo dividendų mokėjimą

2017.12.14Krizės ištikta kompanija „Teva Pharmaceutical Industries“ atleis daugiau nei ketvirtadalį savo darbuotojų, atsisakys daugelio gamyklų bei sustabdys dividendų mokėjimą.

„Teva“ mėgina gelbėtis reforma ir atleidimais

2017.11.30Naujasis krizės ištiktos Izraelio kompanijos „Teva Pharmaceutical Industries“ vadovas ėmėsi permainų – paskelbė apie struktūrinius ir vadovybės pokyčius. Laukiama ir masinių atleidimų visame pasaulyje.

Lietuva – bioekonomikos šalis: vos dešimtmetis proveržio link

2017.11.14Sveikatos apsaugos sistemoje bręsta didžiulės permainos, siejamos su sparčia biotechnologijų raida ir naujų vaistų atsiradimu. Yra manančių, kad reikšmingi pokyčiai prasideda būtent Lietuvoje – nemažai ekspertų mūsų šalį jau dabar vadina bioekonomikos valstybe, kurios potencialą atskleidžia šiame sektoriuje veikiančių įmonių sėkmė ir įspūdingos apimties tarptautiniai renginiai. Prieš 10-15 metų priimti sprendimai duoda rezultatus.

„Moderniausio darbdavio 2017“ nugalėtojai: gero atlyginimo nebepakanka

2017.10.23Praėjusią savaitę paaiškėjo moderniausi Lietuvos darbdaviai – paskelbti portalo vz.lt ir modernaus verslo komplekso „Park Town“ organizuotų rinkimų „Moderniausias darbdavys 2017“ laimėtojai. Ekspertų komisija moderniausiu darbdaviu pripažino farmacijos įmonę „Sicor Biotech“, o portalo skaitytojų simpatijas pelnė IT sprendimus kurianti kompanija „Baltic Amadeus“. Abiejų bendrovių atstovai sutartinai tvirtina, kad šiuolaikiškas požiūris į darbuotoją – raktas į įmonės sėkmę.

Kad „Sicor Biotech“ istorija nesikartotų

2017.08.24Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad vieno tarptautinių generinių vaistų milžinų „TEVA“ atstovė Lietuvoje – UAB „Sicor Biotech“ – uždarė savo Mokslo ir tiriamosios veiklos skyrių Vilniuje, per metus gaudavusi užsakymų už 1,4 mln. EUR. Skubu nuraminti – šiuo konkrečiu atveju Lietuvos valdžios kaltinti negalima, tačiau deklaruodami planus tapti gamtos mokslų lopšiu, neturime ir prabangos sėdėti sudėję rankas.

„Metų CEO“ rinkimai: verslo lyderiai jau išsirikiavo prie starto linijos

2017.04.12Pradedamas „Verslo žinių“ kartu su banku „Nordea“ septintus metus rengiamas projektas „Lietuvos verslo lyderiai“. Jo metu bus įvertintos ne tik stabiliai ir sėkmingai veikiančios įmonės, bet ir išrinktas Metų CEO – vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

„Teisės PRO“ – verslui ir teisininkams svarbios temos

2017.04.06Bendrovių teisės dienoje „Teisės PRO“ įmonių teisininkai, advokatų kontorų ir valstybės institucijų atstovai balandžio 6 d. aptaria aktualiausias teisininkams ir verslui temas – nuo „Lean“ metodikos diegimo bendrovės teisės padaliniuose iki pasirengimo artėjančiai narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje.

Daugiausia pelno mokesčio 2016 m. sumokėjo „Sicor Biotech“

2017.01.18Per 2016 m. metus daugiausia pelno mokesčio sumokėjusių įmonių sarąšo viršuje – biofarmacijos UAB „Sicor Biotech“. Toliau rikiuojasi trąšų gamybos AB „Lifosa“ ir bankas „Swedbank“.

2016-ųjų CEO Janio Meikšano laisvalaikis – apie mėgstamas vietas ir veiklas

2016.07.10Šįsyk į VŽ klausimus apie mėgstamas vietas pietauti ir laisvalaikio veiklas atsako Janis Meikšanas, farmacijos UAB „Sicor Biotech“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas, „Verslo žinių“ ir banko „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose paskelbtas 2016-ųjų Metų CEO.

VŽ rekomenduoja: geriausios birželio „Premium“ temos

2016.07.02Skelbiame birželio „Verslo žinių“ temas, sulaukusias daugiausia prenumeratorių dėmesio, kurias taip pat rekomenduoja redakcija.

Birželio skaitomiausi: „Brexit“, „Lidl“ startas, naujas Darbo kodeksas

2016.07.01Skelbiame birželį daugiausia portalo vz.lt skaitytojų dėmesio sulaukusių temų santrauką.

„Metų CEO“ – Janis Meikšans

2016.06.15„Verslo žinių“ ir „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose paskelbtas „Metų CEO“. Juo tapo Janis Meikšans, farmacijos UAB „Sicor Biotech“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas.

Efektyviausia bendrovė – „Sicor Biotech“

2016.06.15„Verslo žinių“ drauge su „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose Efektyviausia bendrove tapo farmacininkė „Sicor Biotech“.

Šiandien vakare paaiškės Metų CEO, balsavimas dar vyksta

2016.06.15Jau šeštus metus paeiliui VŽ drauge su partneriu banku „Nordea“ renka Metų CEO – Lietuvoje veikiančios įmonės vadovą, sukūrusį daugiausia vertės darbuotojams, akcininkams ir visuomenei. Šiandien vakare vyksiančiame iškilmingame renginyje paaiškės, kuris kapitonas tiksliausiai manevruoja verslo laivą. Taip pat bus paskelbti ir kitų nominacijų laimėtojai.

Efektyvūs lyderiai: balsuokite už Metų CEO

2016.05.30Kaip ir kasmet, „Verslo žinios“ drauge su partneriu banku „Nordea“ siekia išsiaiškinti, kuris mūsų šalies vadovas ar vadovė sukūrė didžiausią vertę akcininkams, darbuotojams ir visuomenei. Tiksliausiai verslo laivą manevruojantis kapitonas paaiškės birželio 15 d. vyksiančiame iškilmingame renginyje.

Šiemet – naujas biotechnologų spurtas

2016.05.09Į plėtrą ir naujų produktų gamybą investavusios didžiosios Lietuvos biotechnologijų įmonės šiemet planuoja spartų pajamų augimą.

Čia matote naujausias SICOR Biotech, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

„Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2018“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

„Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2018“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Vilniuje vyksta „Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2017“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Vilniuje vyksta „Verslo žinių“ organizuojama konferencija „Verslas 2017“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

2016 06 15. Valdovų rūmuose vyko „Verslo žinių“ ir banko „Nordea“ inicijuotas projektas „Lietuvos verslo lyderiai“, kuriame apdovanotos labiausiai pasižymėjusios bendrovės. Pagrindinės „Metų CEO“ nominacijos, skirtos farmacijos UAB „Sicor Biotech“ generaliniam direktoriui Janiui Meikšans, apdovanojimą atsiėmė Edvinas Meškys, UAB „Sicor Biotech“ teisės departamento vadovas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.