Tele2, UAB

Įmonės kodas: 111471645
Adresas: Sporto g. 7A, 09200 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Petras Masiulis
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Tele2, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Tele2, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Tele2, UAB

„Tele2“ ir „Deutsche Telekom“ jungiasi Nyderlanduose

2017.12.15Švedijos telekomunikacijų bendrovė „Tele2 Group“ bei Vokietijos „Deutsche Telekom“ Nyderlanduose kuria bendrą įmonę.

Verslas laukia išmaniosios apskaitos starto

2017.12.14Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) elektros ir dujų išmaniosios apskaitos projektas, kurio pirminė vertė – 219 mln. Eur, duos darbo telekomunikacijų sektoriui – duomenų perdavimui iš skaitiklių greičiausiai bus naudojama siaurajuosčio daiktų interneto technologija.

Tarp naujausių reklamų: ir „Tele2“, ir inovatyvus „Freixenet“ stendas

2017.12.12Tarp savaitės reklamų: inovatyvi „Freixenet“ lauko reklama (agentūros „Media House“, „Gluk Media“), šmaikštaujantis kalėdinis „Tele2“ klipas („Adell Taivas Ogilvy“), ryškiaspalvė „Pildyk“ reklama („Adell Taivas Ogilvy“), tyliai kalbantys drąsūs „Kauno grūdų“ „Ekstra“ miltai (reklamos agentūra „Love“), linksma UAB „Linos artelė“ ir „Paulini“ įmonių grupės reklama (agentūra „Video Virus“).

Telekomunikacininkai formaliai pasidalijo „Mobiliuosius mokėjimus“, išrinko vadovę

2017.12.07Mobiliojo ryšio operatoriai UAB „Bitė Lietuva“, UAB „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ įsigijo po 33,3% jų iniciatyva įkurtos UAB „Mobilieji mokėjimai“ akcijų.

Lietuvis sužibėjo BMW reklamoje

2017.11.30Naujausioje Vokietijos automobilių gamintojo BMW reklamoje – lietuviškas veidas.

„Bitė Lietuva“ ruošia televiziją telefone

2017.11.24VŽ skaitytojų balsais informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus lydere išrinktos „Bitės Lietuvos“ vadovas Pranas Kuisys sako, kad bendrovė rengiasi netrukus supurtyti rinką naujomis paslaugomis ir produktais.

„Tele2“ naujas biuras: centrinę būstinę perkėlė į „Green Hall 2“

2017.11.23Trečiadienį oficialiai atidarytame, geotermine energija šildomame naujame sostinės verslo centre „Green Hall 2“, tarp kitų įmonių, įsikūrė ir telekomunikacijų bendrovė „Tele2“. Kviečiame pasižvalgyti po naują – dar ne visai baigtą – jos biurą.

Tarp naujausių reklamų: tikras Kalėdų siautulys

2017.11.21Tarp naujausių klipų: ant pačiūžų skriejantys ir gerą savijautą dovanojantys „Eurovaistinės“ vaistininkai (reklamos agentūra „McCann Vilnius“), šmaikštų siužetą rutuliojantis „Tele2“ klipas („Adell Taivas Ogilvy“), taikli šventinė „Telia“ užuomina („McCann Vilnius“) ir nuotabiai paprastos „Lidl“ Kalėdos (reklamos agentūra Vokietijoje „Uberground“). Tarp naujausių klipų taip pat – iš laimės dūžtančių kiaušinių „Rido“ reklama (kūrybinė komunikacijos agentūra „Autoriai“).

LB paleido momentinius mokėjimus, bankai paslaugos dar neteiks

2017.11.21Lietuvos bankas (LB) pradeda teikti galimybę finansų įstaigoms savo klientams pasiūlyti momentinius mokėjimus – galimybę per kelias sekundes pervesti pinigus į bet kurią finansų įstaigą. Ši paslauga veiks 24 valandas per parą, ištisus metus, be poilsio ir švenčių dienų.

Išrinkta IRT sektoriaus lyderė

2017.11.20Skaitytojų balsais informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus lydere išrinkta UAB „Bitė Lietuva“. Už ją balsavo 526 skaitytojai.

Augantis iššūkis e. verslams – vartotojų patirtis

2017.11.15Didėjant pardavimams skaitmeninėje erdvėje, didžiausiu prekių ženklų konkurenciniu pranašumu tampa vartotojų kelionės internete patogumas. Jie perka ten, kur įsigyti prekę gali greičiau ir patogiau, kartais net nepaisant didesnės kainos.

IRT lyderių rinkimuose liko finalinis trejetas

2017.11.13Iš 13–os sėkmingiausių pastarųjų metų informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonių VŽ skaitytojai tris jų išrinko į finalą. Kaip ir prognozuota, pateko telekomunikacijų įmonės.

IRT sektoriuje daugiausia uždirba vadovai ir programuotojai

2017.11.10Informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriuje didžiausius bazinius atlyginimus daugeliu atvejų moka programavimo įmonės. Ir kuo daugiau vyresniųjų programuotojų, tuo didesnis įmonės vidurkis. Tačiau telekomunikacijų kompanijos moka didelius priedus ir premijas. Skaičiuojant su jais, įmonių siūlomi atlyginimai vis dėlto yra didesni.

Per antrą ryšio dažnių keitimo raundą vėl galimi sutrikimai

2017.10.23Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad naktį iš penktadienio į šeštadienį (iš spalio 27 d. į 28 d.) „Bitės“, „Tele2“ ir „Telios“ tinkluose vėl bus keičiami dažniai, kuriais teikiamos šių operatorių ryšio paslaugos 900 MHz dažnių juostoje. Dėl to galimi trumpalaikiai paslaugų sutrikimai.

„Telia“ jau leidžia skambinti internetu, bet tik su flagmanais

2017.10.21„Telia Lietuva“ skelbia pagaliau sutarusi su telefonų gamintojais dėl galimybės Lietuvoje siūlyti VoLTE (angl. Voice over Long-Term Evolution) technologiją, kuri leidžia vykdyti balso skambučius 4G mobiliojo interneto ryšiu. „Tele2“ ir „Bitė“ VoLTE savo tinkluose dar neįdiegė, bet žada tai padaryti.

„Tele2“ ir „Telia Lietuvos“ rezultatų palyginimas

2017.10.20„Tele2“ ir „Telia Lietuvos“ finansiniai rezultatai rodo, kad telekomunikacijų sektorius nusistovėjo, neatsižvelgiant į permainas, susijusias su technologijomis, tarptinkliniu ryšiu ir bendrovių sujungimu.

„Tele2“ pajamas vėl augino didėjantis duomenų vartojimas

2017.10.19Nuosekliai augantis klientų skaičius bei mobiliojo interneto duomenų vartojimas gerina bendrovės „Tele2“ finansinius rezultatus.

Interviu su naujuoju „Bitės“ ir TV3 vadovu P. Danon – apie strategiją, bendrovių sinergiją, investicijas

2017.10.18Nuo šiol „Bitės“ grupės, TV3 ir kitų „MTG Baltic“ televizijos verslų savininke oficialiai tampa JAV privataus kapitalo fondas „Providence Equity“. Latvijos konkurencijos prievaizdai vakar padėjo paskutinį tašką MTG ir „Providence Equity“ sandoryje.

„Telia“ ima aktyviau vilioti klientus – pasiūlė paslaugų paketus

2017.10.13„Telia Lietuva“, regis, baigė vidinius darbus, susijusius su nauju kompanijos įvaizdžiu ir strategija, – teikti visus verslui ir gyventojams reikalingus skaitmeninius sprendimus iš vienų rankų. Tokias prielaidas leidžia daryti tai, kad bendrovė šiandien pasiūlė pirmąjį paslaugų paketą su papildomomis paskatomis. Po valandos „Tele2“ atsakė nauju savo pasiūlymu.

Paslaugų kokybė – nuo pirmojo kliento skambučio

2017.10.13Inovatyvūs pokyčiai įmonei „Auto akstė“ suteikė naujas galimybes versle. Įsidiegus išmanų skambučių valdymo sprendimą „Mobili stotelė“ gerokai išaugo klientų aptarnavimo kokybė, atsirado daugiau aiškumo, o darbuotojai tapo pasiekiami bet kur ir bet kada.

Čia matote naujausias Tele2, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 06 21. Lietuvos verslo lyderių (LVL) apdovanojimai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 21. Lietuvos verslo lyderių (LVL) apdovanojimai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 21. Lietuvos verslo lyderių (LVL) apdovanojimai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 06 21. Lietuvos verslo lyderių (LVL) apdovanojimai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 07 19. Andrius Baranauskas, telekomunikacijų UAB „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.