Tele2, UAB

Įmonės kodas: 111471645
Adresas: Upės g. 23, 08128 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Petras Masiulis
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Tele2, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Tele2, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Tele2, UAB

Paskirtas „RB Rail AS“ technologijų vadovas

2018.03.20Nuo primadienio projektą „Rail Baltica“ valdančios bendrovės „RB Rail AS“ technologijų vadovu ir valdybos nariu paskirtas estas Martas Nielsenas.

Per olimpiadą TV karaliavo „Top Shop“ ir „Maxima“

2018.03.13Žiemos olimpiada bent trumpam pritraukė prie ekranų tris ketvirtadalius šalies gyventojų, drauge masindama ir reklamos užsakovus. Daugiausia TV reklamos per olimpines transliacijas užsakė „Studio Moderna“, valdanti „Top Shop“ prekės ženklą, ir „Maxima“.

Ryšių rinka: garvėžiai tie patys, pajamos augo, investicijos mažėjo

2018.03.12Elektroninių ryšių įmonių – telefono, interneto ir televizijos paslaugų tiekėjų – pajamos pernai toliau augo, o investicijos į ryšių tinklo infrastruktūrą pastebimai sumažėjo. Praėjusių mėtų pabaigoje šiame verslo segmente dirbo 127 paslaugų teikėjai, bet beveik 80% rinkos, kaip ir anksčiau, pasidalijo 3 bendrovės, skelbia Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT).

Prekybininkai bando naujus mobiliųjų mokėjimų produktus

2018.03.07Mobiliojo ryšio operatorių „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ iniciatyva įkurta UAB „Mobilieji mokėjimai“ baigė kurti produktą, leidžiantį teikti mobiliųjų mokėjimų paslaugas. Produktu jau domisi didžiausi mažmeninės prekybos dalyviai. Kartu vertinami ir kitų finansinių priemonių kūrėjų sprendimai.

Prekybininkai bando naujus mobiliųjų mokėjimų produktus

2018.03.07Mobiliojo ryšio operatorių „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ iniciatyva įkurta UAB „Mobilieji mokėjimai“ baigė kurti produktą, leidžiantį teikti mobiliųjų mokėjimų paslaugas. Produktu jau domisi didžiausi mažmeninės prekybos dalyviai. Kartu vertinami ir kitų finansinių priemonių kūrėjų sprendimai.

Tarp savaitės reklamų: ir „Senukai“, ir „Eurovaistinė“, ir „Tele2“

2018.03.06Tarp naujausių savaitės reklamų: dainuojantys ir pavasariški „Senukai“ (reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy“), apie sveikesnį gyvenimo būdą kalbanti „Eurovaistinė“ („McCann Vilnius“), linksmas „Tele2“ klipas („Adell Taivas Ogilvy“) ir retorinis Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos klausimas „Neuždirbi legaliam turiniui?“ („Cinema Ads“).

Lietuvos versle pasigenda aktyvesnio socialinio vaidmens

2018.03.05Iš Rygoje vykusio kasmetinio Baltijos regiono ryšių su visuomene konkurso „Mi:t&links. Baltic Communication Awards“ Lietuvos komunikacijos agentūros parsivežė trečdalį aukščiausių apdovanojimų. Nepaisant stiprių lietuvių laimėtojų darbų, vis tik latviai daugiau skiria dėmesio verslo socialinei atsakomybei.

Sektorių lyderių reitingai: vadovų burtažodžiai – investicijos ir naujovės

2018.03.01Investicijos, žinios ir jas pasitelkus kuriamos inovacijos – tokius pagrindinius sėkmės veiksnius įvardija stipriausių Lietuvos bendrovių, tapusių „Verslo žinių“ sektorių lyderėmis, vadovai.

Tarp savaitės reklamų: „Tele2“ humoras ir naujas Rūtos Meilutytės amplua

2018.02.27Tarp savaitės reklamų „Tele2“ humoras ir skraidantys namai su internetu (reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy“) bei finansinių technologijų startuolio „TransferGo“ prekės ženklo ambasadore tapusi Rūta Meilutytė.

Lietuvoje veiklą pradeda slapto įdarbinimo programėlė

2018.02.23Suomijoje, Estijoje ir Latvijoje išpopuliarėjusi talentų įdarbinimo programėlė, „MeetFrank“ kovo mėnesį bus prieinama ir Lietuvoje.

„Nokia“ ir „Tele2“ pasirašė daiktų interneto paslaugų sutartį

2018.02.19Telekomunikacijų įrangos gamintoja „Nokia“ ir ryšio bendrovės „Tele2“ daiktų interneto padalinys „Tele2 IoT“ pasirašė 5 metų sutartį. Įmonės bendradarbiaus teikdamos daiktų interneto sprendimus „Tele2“ verslo klientams.

„Investuok Lietuvoje“ įsikūrė verslo centre „Green Hall 2“

2018.02.15Investicijų pritraukimo agentūra VšĮ „Investuok Lietuvoje“ paliko patalpas Senamiestyje ir persikėlė į sostinės Žvėryno mikrorajone praėjusių metų pabaigoje atidarytą verslo centrą.

Ginčas dėl sertifikatų gali baigtis teisme

2018.02.13Ryšių reguliavimo tarny­ba (RRT) nepriėmė Skait­meninio sertifikavimo centro (SSC) argumentų – sprendimas atimti iš įmonės patikimo kvalifikuotų e. pa­rašo sertifikatų teikėjo statusą lieka galioti. Tiesa, RRT vartotojams suteikė daugiau laiko pasikeisti sertifikatus. O SSC į prie­vaizdus galės kreiptis kaip nauja dalyvė.

Daugelis kraustosi į internetą, o „Bitės“ strategija – plėsti fizinių salonų plotus

2018.02.12Tiek telekomunikacijų, tiek kitų sričių įmonės savo klientų aptarnavimo operacijas, įskaitant ir pardavimus, kelia į internetą. Tačiau kai kurios įmonės pastebi, kad fizinių parduotuvių reikšmė didėja. Pavyzdžiui, „Bitė“ per praėjusius metus salonų plotą išaugino trečdaliu.

Biuras kaip paslauga, o ne kvadratiniai metrai

2018.02.09Trečdalis darbo vietų netolimoje ateityje gali būti ne tradiciniuose biuruose, bet bendradarbystės erdvėse ar lanksčiuose trumpalaikės nuomos centruose, tad nekilnojamojo turto (NT) verslas turės prie to prisitaikyti, įsitikinusi Jekaterina Kosmačeva, pasaulinės lanksčios biurų nuomos grupės IWG vadovė Baltijos šalims.

RRT pratęsė terminą SSC e. parašų sertifikatų pakeitimui

2018.02.08Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) pratęsė terminą, iki kurio UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduotų kvalifikuotų elektroninių parašų sertifikatų savininkai turi pasikeisti sertifikatus.

„Maxima“, aplenkusi „Lidl“, atsistojo ant antro laiptelio

2018.02.08Per 2017 m., palyginti su ankstesniais metais, reklamos apimtis Lietuvoje ūgtelėjo 2%. Devyni iš dešimties didžiųjų reklamos užsakovų augino savo rinkodaros biudžetus, rodo tyrimų bendrovės „Kantar TNS“ monitoringas.

Tarp savaitės reklamų: dainuojanti „Eurovaistinė“ ir repuojantis „Swedbank“

2018.02.06Tarp naujausių savaitės reklamų: apie sveikatingumą dainuojanti „Eurovaistinė“ (reklamos agentūra „McCann Vilnius“), repuojantis „Swedbank“ įvaizdis („Enter Agency“ ir gamybos namai „Scuare“), apšalęs „Tele2“ („Adell Taivas Ogilvy“) ir socialinė VšĮ „Vyšnių sodas“ kampanija nauju kampu (studija „Wide Wings“).

„Tele2“ pajamas augino duomenų šuolis Lietuvoje ir ES

2018.02.02Išplėstas 4G tinklas, naršymo šuolis ir paslaugos verslui labiausiai lėmė „Tele2“ pajamų augimą, skelbia bendrovė. Šiemet daugiausia dėmesio bus skiriama prekybos skaitmenizavimui ir savitarnos tobulinimui, lėtės salonų plėtra. Taip pat žadama naujienų, susijusių su turiniu, daiktų internetu ir 5G.

Sėkmės laurai „Tele2“ humorui, H&M – originalumui

2018.02.01Labiausiai įsiminta ir patikusi reklama kalėdiniu laikotarpiu – šventiniai šmaikštūs „Tele2“ klipai. Labiausiai patikusiųjų sąrašo viršuje – originali drabužių mažmeninės prekybos bendrovės H&M reklama, ji aplenkė gerokai daugiau šventinei komunikacijai skyrusius prekybininkus „Maxima“ ir „Lidl“.

Čia matote naujausias Tele2, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

UAB „Tele2“ biuras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

UAB „Tele2“ biuras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.