Tele2, UAB

Įmonės kodas: 111471645
Adresas: Upės g. 23, 08128 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Petras Masiulis
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Tele2, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Tele2, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Tele2, UAB

„Tele2“ rinkodaros vadovas: apie partnerystes ir ilgalaikį komunikacijos braižą

2018.05.22Rinkodara – ne taktinė, bet strateginė įmonės funkcija. Rinkodaros vadovas turi būti atsakingas ne vien už komunikaciją, o už kryptį, kaip bendrovė bus plėtojama, produktus, kainodarą, naujus segmentus, į kuriuos bus taikoma.

Europos Parlamentas siūlo mažinti skambučių į užsienį kainas

2018.05.22Briuselyje verda mūšis dėl tarptautinių skambučių kainų Europos Sąjungoje (ES). Europos Parlamentas (EP) reikalauja, kad Europos Komisija (EK) imtų jas reguliuoti ir sumažintų iki vietos skambučių kainų lygio. EK tokius siūlymus atmeta kaip populistinius ir beprasmiškus.

VŽ skaitytojai renka „Metų vadovą“: prasideda balsavimas

2018.05.17Pradedamas balsavimas vz.lt, kur skaitytojai galės nuspręsti, kuris įmonės vadovas, jų nuomone, verčiausias geriausio vadovo titulo šiemet.

„Geidžiamiausias darbdavys 2018“: TOP10 mažųjų darbdavių

2018.05.16„Verslo žinios“ skelbia dešimt mažųjų darbdavių, kurie užėmė aukščiausią vietą reitinge „Geidžiamiausias darbdavys 2018“.

„Metų rinkodaros vadovo“ laurai – Mindaugui Savickui

2018.05.09„Metų CMO 2018“ – Metų rinkodaros vadovo titulas šiemet skrieja į Mindaugo Savicko, „Tele2“ rinkodaros vadovo rankas.

„Password 2018“: ne kritika, o pozityvumas stumia į priekį

2018.05.09Prasidėjo konferencija „Password 2018“, kur rinkodaros sektoriaus lyderiai dalijasi, kaip jiems pavyksta pasiekti užsibrėžtų rezultatų ir pirmauti rinkoje.

„Tele2“ pradeda teikti fiksuotojo ryšio paslaugas

2018.05.04„Tele2“ pradeda teikti fiksuotojo ryšio paslaugas verslo klientams. Ši paslauga leis įmonėms atsisakyti laidinių telefono aparatų, tačiau pasilikti senuosius numerius.

Ne vieną verslą sukūręs D. Vaičiulis – apie karjerą, Dakaro ralį ir tikimybę žūti kalnuose

2018.05.04Yra kelių procentų tikimybė, kad žūsiu. Tokios frazės UAB „Spaineta“ vadovas, alpinistas ir šturmanas Darius Vaičiulis, išsiruošęs į eilinę ekstremalią avantiūrą, žmonai nesako. Bet tyliai pasiskaičiuoja visas galimybes.

Dainuojančios „Eurovaistinės“ ir „Senukų“ reklamos: popsą peikia, bet įsimena

2018.04.30Labiausiai vartotojams įsiminusi šio pavasario reklama – šmaikštus „Tele2“ klipas. Labiausiai patikusiųjų sąrašo viršuje – „Lidl“ velykiniai pasiūlymai.

Maitinimo įstaigose jau šiemet bus galima atsiskaityti telefonu

2018.04.30Programinės įrangos kasos terminalams gamintoja „UAS Baltic“ praneša baigusi savo sistemos „r_keeper_7“ integraciją į ryšio operatorių mobiliųjų mokėjimų sprendimą „MoQ“.

Atsiskaitymai telefonu Lietuvoje startuos nuo liepos

2018.04.29Nuo liepos prekybos ir paslaugų vietose bei internete Lietuvos vartotojai jau galės atsiskaityti be grynųjų ir mokėjimo kortelių. Tokią galimybę suteiks trijų didžiųjų šalies mobiliojo ryšio operatorių kuriamas momentinių mokėjimų produktas, pavadintas „MoQ“. Pasak jį vystančios bendrovės „Mobilieji mokėjimai“ vadovės, Lietuva taps viena iš nedaugelio pasaulio valstybių, kur veiks mobiliųjų mokėjimų sistema.

Inovatyvus „Tele2“ komunikacijos projektas skina apdovanojimus

2018.04.28Menininko Andriaus Šarapovo ir „Tele2“ 4G meninė instaliacija Londone vykusiuose dizaino ir reklamos D&AD apdovanojimuose pelnė grafito pieštuko statulėlę.

Operatoriai nuo šiol keisis IMEI kodais ir blokuos vogtus telefonus

2018.04.26Didžiausios Lietuvos telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos keistis vogtų ar pamestų telefonų IMEI numeriais. Tai reiškia, kad jei į vogtą ar pamestą telefoną įdėsite SIM kortelę, įrenginys bus blokuojamas ir neveiks.

Vadovų komunikacija: dažniausiai kalba Kristina Meidė, efektyviausiai – Dovilė Grigienė

2018.04.24Vertinant įmonių vadovų komunikaciją, dažniausiai žiniasklaidoje per 2017 m. buvo cituojama Kristina Meidė, „Maxima LT“ generalinė direktorė, tačiau žvelgiant į vienu pranešimu pasiekiamų kontaktų skaičių, efektyviausiai komunikavo Dovilė Grigienė, „Swedbank“ valdybos pirmininkė.

„Tele2“ rezultatai teigiami, bet „Telia One“ poveikį pajuto

2018.04.23„Šis ketvirtis pasižymėjo itin stipria konkurencija. Jaučiasi agresyvus „Telia“ elgesys rinkoje, siūlant „Telia One“ planą. „Tele2“ su tuo sėkmingai kovoja, siūlydama laisvą interetą“, – rezultatų pristatymą šįkart ne nuo skaičių pradeda Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Baltarusijos žaidimų televizija Lietuvos biurui paskelbė bankrotą

2018.04.20Ambicingus planus Lietuvoje brėžusi Baltarusijos vaizdo žaidimų turnyrų ir televizijos bendrovė  „Game Show Entertainment“ uždarė vietinį padalinį. Ilgai delstas skolų grąžinimas suerzino bendruomenę.

E. parašo rinką purto ginčai ir neskaidrūs pirkimai

2018.04.20Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimas panaikinti Skaitmeninio sertifikavimo centro (SSC) kvalifikuoto tiekėjo statusą, regis, sujudino širšių lizdą. Į viešumą iškilo dalį SSC klientų perimančio Registrų centro (RC) darbuotojų interesai, susiję su e. parašo srities pirkimais. O operatoriai nusiplovė rankas ir pareiškė iš RC išeinantys pas estus.

IT sektoriaus mažyliai: užaugs, bus suvalgyti ar mirs

2018.04.19Pasaulinės rinkos konsolidavimo tendencijos neaplenks ir išsibarsčiusio Lietuvos informacinių technologijų sektoriaus. Jame dabar vyrauja iki 10 darbuotojų turinčios bendrovės.

Prasideda „Metų rinkodaros vadovo“ rinkimai

2018.04.11Lietuvos marketingo asociacija LiMA kartu su „Verslo žiniomis“ jau ketvirtą kartą rengia „Metų CMO“ rinkimus, kuriuose kviečiami dalyvauti Lietuvos įmonių rinkodaros vadovai. Nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas konferencijoje „Password 2018“ gegužės 9 d.

Metų CEO rinkimai: kuris vadovas triumfuos šįmet

2018.04.04Aštuntą kartą „Verslo žinios“ su banku „Luminor“ rengia projektą „Lietuvos verslo lyderiai“, kuriame įvertinami šalies verslo flagmanai ir išrenkamas Metų CEO – vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

Čia matote naujausias Tele2, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

UAB „Tele2“ biuras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

UAB „Tele2“ biuras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.