Telia Lietuva, AB

Įmonės kodas: 121215434
Adresas: Lvovo g. 25, 03501 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Kęstutis Šliužas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Telia Lietuva, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Telia Lietuva, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Telia Lietuva, AB

„Telia Lietuva“ susitarė dėl biuro Vilniuje pardavimo

2018.01.19Telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“ rado pirkėją savo biurui sostinės Vytenio g. 18.

Baltijos biržų investuotojai prekiavo kriptovaliutomis

2018.01.18Baltijos akcijų rinkose ketvirtadienį svarbesnių naujienų nesulaukta, tad prekyba vyko gana pasyviai, o makleriai dėl rinkoje smukusio likvidumo kaltino ir kriptovaliutas.

Didžiausių Lietuvos darbdavių 20-tuke – trys naujokai

2018.01.14Šių metų pradžioje didžiausių darbdavių 20-tukas pasikeitę. Į aukštesnes pozicijas įsiveržė ligoninės ir kariuomenė bei pora užsienio investuotojų. Jiems vietas užleido valstybės valdomos įmonės bei prekybos tinklai.

Vyriausybė įgis daugiau teisių kontroliuoti strategines įmones

2018.01.12Už nacionalinį saugumą atsakingos vyriausybinės institucijos turės daugiau teisių kontroliuoti valstybės valdomas ir privačias strategines šalies įmones.

Didysis reklamos ketvertas – „Tele2“, „Lidl“, „Maxima“ ir „Telia“

2018.01.11Per šių metų sausį–lapkritį, palyginti su tuo pačiu periodu 2016 m., reklamos apimtis augo 2,8%. Didžiausių reklamos užsakovų dešimtuke su minuso ženklu tik „Procter&Gamble“, lyginamuoju periodu mažinusi savo investicijas.

Pirmenybę teikė Šiaulių banko akcijoms

2018.01.09Investuotojai Baltijos biržose antradienį gyveno be svarbesnių naujienų, o daugiausiai sandorių sudarė Šiaulių banko, „Tallinna Vesi“ ir „Merko Ehitus“ akcijomis. Vakarų Europoje koncentruotasi į Vokietijos makroekonominius duomenis.

Šventinių reklamų kova: „Maxima“ aplenkė „Lidl“, „Telia“ lipa ant kulnų

2018.01.05Per tik ką praūžusias šventes televizijos sulaukė 1,2% daugiau reklamos skaičiuojant sekundėmis ir beveik 7% – vertinant pinigais. Dėl vartotojo dėmesio aktyviai grūmėsi ir telekomunikacijų bendrovės, ir prekybininkai, o šventiniame šurmulyje „Maxima“ aplenkė „Lidl“, per šiuos metus lyderiavusią savo komunikacijos biudžetais.

Pasikeitė Lietuvos oro uostų valdybos sudėtis

2018.01.05Nuo sausio mėnesio prie VĮ Lietuvos oro uostai (LOU) valdybos prisijungė du nauji nepriklausomi nariai.

Rinkodaros sektoriaus metai: nuo susijungimų iki Prienų „Vytauto“ šūvio

2017.12.29Rinkodaros ir komunikacijos sektoriui 2017 m. netrūko naujienų: metus lydėjo ir įsigijimai, ir konsolidacijos, ir didelių prekių ženklų pokyčiai, o metus vainikavo Prienų-Birštono krepšinio klubo „Vytautas“ šūvis, tapęs bene ryškiausia reklama Lietuvai.

2018 m. tendencijos: godumas niekur nedingo – tik jo formos kitos

2017.12.26Į žemumų slėnį nusileidusių palūkanų kilimo į kalną 2018 m. nelaukiama, tad iš tradicinės veiklos bankams uždirbti darosi vis sunkiau, tačiau optimizmo bankininkams įkvepia augantis lietuvių verslumas.

Rinkoje – stebinantis „Tallinna Vesi“ akcijų ralis

2017.12.19Teismus dėl tarifų pralaimėjusios Talino vandentiekininkės akcijos iš praėjusios savaitės nokdauno kopia tokiu tempu, kad jo pagrįstumas stebina rinkos specialistus. Šiaulių banko akcijos tampa pelnų fiksuotojų įkaitėmis.

Tik „Telia“ trečiąjį ketvirtį priviliojo daugiau klientų nei prarado

2017.12.19Naujausioje Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) ataskaitoje matosi ir pastarojo operatorių kainų karo padariniai. Jis kilo liepą, po permainų tarptinklinio ryšio rinkoje. Jį kol kas laimi „Telia“.

„Telia“, „Circle K“, „Luminor“: susidomėjimo daugiau, komunikacijos mažiau

2017.12.19Lietuva šiemet sulaukė kelių didelių prekės ženklų atsinaujinimo: „Teo“ ir „Omnitel“ virto „Telia“, „Statoil“ pasipuošė „Circle K“ iškabomis, o „Nordeos“ ir DNB bankai – „Luminor“ vardu. Įvertinus šių prekės ženklų komunikacijos aktyvumą prieš susijungimą ir po jo, matyti, kad dabar jis šiek tiek sumenko, o verslas neišnaudoja visų savo galimybių.

Pigios ar brangios Baltijos akcijos: skirtingi požiūriai

2017.12.13Baltijos šalių akcijų rinkos šių metų rezultatai verti, kad būtų atkimštas šampanas, visgi dabar rinkos dalyviams kyla psichologinė dilema: kaip prisiversti toliau pirkti santykinai jau pabrangusias, nors vis dar pigesnes nei Vakaruose akcijas. Optimistai į dideles kainas moja ranka ir vardija 2018 m. galinčias sužibėti pozicijas, o skeptiškiau nusiteikę pataria apsvarstyti ir kitas investavimo alternatyvas.

Telekomunikacininkai formaliai pasidalijo „Mobiliuosius mokėjimus“, išrinko vadovę

2017.12.07Mobiliojo ryšio operatoriai UAB „Bitė Lietuva“, UAB „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ įsigijo po 33,3% jų iniciatyva įkurtos UAB „Mobilieji mokėjimai“ akcijų.

Aktyvios moterys leidžia savo kriptovaliutą: nori pritraukti dešimtis milijonų

2017.12.06Į iniciatyvinę grupę „Moms Avenue” susivienijusios aktyvios Lietuvos moterys planuoja surengti savo pirminį kriptovaliutos platinimą (angl. initial coin offering, ICO), per kurį savo platformos vystymui sieks pritraukti daugiau nei 45 mln. Eur.

„Telia Lietuva“ keičia privačių klientų vadovą

2017.11.24Nuo kitų metų pradžios „Telia Lietuvos“ privačių klientų vadovo pareigas pradės eiti Havalas Van Drumptas. Jis šiose pareigose pakeis Norbertą Žiobą. Pastarasis bendrovėje dirbs iki 2017 m. gruodžio 22 d.

LB paleido momentinius mokėjimus, bankai paslaugos dar neteiks

2017.11.21Lietuvos bankas (LB) pradeda teikti galimybę finansų įstaigoms savo klientams pasiūlyti momentinius mokėjimus – galimybę per kelias sekundes pervesti pinigus į bet kurią finansų įstaigą. Ši paslauga veiks 24 valandas per parą, ištisus metus, be poilsio ir švenčių dienų.

Nenaudojamo prekės ženklo apsauga gali nesuveikti

2017.11.20Nebenaudojamus prekių ženklus verslai dar kurį laiką yra linkę saugoti, tačiau fiktyvus ženklo registracijos pratęsimas nesuteikia vienareikšmės apsaugos. Jei ženklas nėra naudojamas, registracija gali būti pripažinta negaliojančia.

Išrinkta IRT sektoriaus lyderė

2017.11.20Skaitytojų balsais informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus lydere išrinkta UAB „Bitė Lietuva“. Už ją balsavo 526 skaitytojai.

Čia matote naujausias Telia Lietuva, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Vilnius vaizdas iš „Telia Lietuva“ biuro. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.