Telia Lietuva, AB

Įmonės kodas: 121215434
Adresas: Lvovo g. 25, 03501 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Kęstutis Šliužas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Telia Lietuva, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Telia Lietuva, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Telia Lietuva, AB

Interneto egzaminas Lietuvai: nuo ryšio – prie turinio

2017.11.17Internetą Lietuvos gyventojai gavo dovanų nepriklausomybės atgavimo proga, tačiau, ką su juo daryti ir kaip panaudoti, suprato ir išmoko gerokai vėliau. Kokias galimybes internetas atvėrė verslui pirmaisiais jo atsiradimo metais ir ką siūlo šiandien, kai šviesolaidinio tinklo skvarba Lietuvoje – viena didžiausių pasaulyje?

Energetikos ministras su „Orlen Lietuvos“ vadovu aptarė VIAP mokestį

2017.11.13Pirmadienį Lietuvos energetikos ministras ir lenkų kapitalo AB „Orlen Lietuva“ vadovas aptarė naftos pramonės perspektyvas, VIAP mokestį ir įstatymą dėl strateginių įmonių sudaromų sandorių.

IRT lyderių rinkimuose liko finalinis trejetas

2017.11.13Iš 13–os sėkmingiausių pastarųjų metų informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonių VŽ skaitytojai tris jų išrinko į finalą. Kaip ir prognozuota, pateko telekomunikacijų įmonės.

IRT sektoriuje daugiausia uždirba vadovai ir programuotojai

2017.11.10Informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriuje didžiausius bazinius atlyginimus daugeliu atvejų moka programavimo įmonės. Ir kuo daugiau vyresniųjų programuotojų, tuo didesnis įmonės vidurkis. Tačiau telekomunikacijų kompanijos moka didelius priedus ir premijas. Skaičiuojant su jais, įmonių siūlomi atlyginimai vis dėlto yra didesni.

Aiškinosi, kurias depolitizuotas valstybės įmones privatizuoti

2017.11.09Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), kurios nare siekia tapti Lietuva, sausio pabaigoje numato įvertinti, ar tinkamai įgyvendinta rekomendacija iš valstybės valdomų įmonių (VVĮ) atšaukti politikus. Pastarieji sprendžia, kurias jų bus galima vėliau privatizuoti.

„Telia“ jau leidžia skambinti internetu, bet tik su flagmanais

2017.10.21„Telia Lietuva“ skelbia pagaliau sutarusi su telefonų gamintojais dėl galimybės Lietuvoje siūlyti VoLTE (angl. Voice over Long-Term Evolution) technologiją, kuri leidžia vykdyti balso skambučius 4G mobiliojo interneto ryšiu. „Tele2“ ir „Bitė“ VoLTE savo tinkluose dar neįdiegė, bet žada tai padaryti.

„Tele2“ ir „Telia Lietuvos“ rezultatų palyginimas

2017.10.20„Tele2“ ir „Telia Lietuvos“ finansiniai rezultatai rodo, kad telekomunikacijų sektorius nusistovėjo, neatsižvelgiant į permainas, susijusias su technologijomis, tarptinkliniu ryšiu ir bendrovių sujungimu.

„Telia Lietuva“ registruoja naują prekių ženklą

2017.10.19Telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ registruoja naują prekių ženklą „Telia ONE“. Pastarasis – išbraukus kelias raides, puikiai atrastas sutrumpinimas žodžio „Omnitel“ – turėto ir po bendrovių susijungimo atsisakyto prekės ženklo.

„Telia Lietuva“ pajamos ir pelningumas auga

2017.10.19Šių metų trečiąjį ketvirtį, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu ketvirčiu, telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas teikiančios bendrovės „Telia Lietuva“ pajamos padidėjo 3,9% – iki 90,2 mln. eurų. Bendrovės EBITDA, neįskaičiavus vienkartinių sąnaudų, buvo 32,8 mln. eurų, t. y. 8,2% didesnė nei prieš metus.

„Wi-fi“ atsivėrė spragos įsilaužėliams

2017.10.18Jeigu įrenginyje naudojate belaidį „Wi-Fi“ ryšį, jūsų naršymo internete duomenys gali nutekėti į kitas rankas. Tai gali būti ir tokia jautri informacija kaip slaptažodžiai, susirašinėjimai, e. laiškai, nuotraukos ir t. t.

Baltijos rinkoje tvyro melancholija

2017.10.17Vietinėse biržose nė vienos bendrovės akcijoms nepriartėjant bent prie 100.000 Eur prekybos apyvartos, savaitės įvykiu taikosi tapti ketvirtadienį laukiami buvusio flagmano „Telia Lietuva“ rezultatai. Europoje akcijos nuosaikiai brangsta.

„Telia Lietuvą“ palieka Vytis Žalimas

2017.10.13Telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“ keičia savo organizacinę struktūrą, dėl ko bendrovę palieka Vytis Žalimas, vadovavęs stambaus verslo klientų padaliniui.

„Telia“ ima aktyviau vilioti klientus – pasiūlė paslaugų paketus

2017.10.13„Telia Lietuva“, regis, baigė vidinius darbus, susijusius su nauju kompanijos įvaizdžiu ir strategija, – teikti visus verslui ir gyventojams reikalingus skaitmeninius sprendimus iš vienų rankų. Tokias prielaidas leidžia daryti tai, kad bendrovė šiandien pasiūlė pirmąjį paslaugų paketą su papildomomis paskatomis. Po valandos „Tele2“ atsakė nauju savo pasiūlymu.

Startuoja „CyberGym“ – kibernetinio saugumo pratybų centras

2017.09.13Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras „CyberGym“. Mokymų areną įmonėms ir organizacijoms kartu su privačia Izraelio kibernetinės gynybos sprendimų bendrove „CyberGym“ įsteigė bendrovė „Telia Lietuva“.

„Telia Lietuva“ mokymams gavo beveik 0,5 mln. Eur

2017.09.05Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius 47 užsienio investuotojų projektams įsakymu skyrė 8,7 mln. Eur finansavimą pagal priemonę „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“. Daugiausia skirta bendrovei „Telia Lietuva“.

Lauko reklamos inovacijomis vėl lyderiauja Lietuva

2017.09.05Lauko reklamos agentūros „JCDecaux Lietuva“ įgyvendintas netradicinis sprendimas išrinktas geriausia inovacijų kampanija visame globaliame agentūros tinkle liepos mėnesį.

„Bitė Lietuva“ turi naują ryšių su visuomene vadovą

2017.08.28Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovu tapo Antanas Bubnelis.

Bendradarbiavimas mažina kaštus: „Telia“ ir ESO patirtis

2017.08.22Lietuvos elektros ir dujų skirstymo bendrovė ESO ir telekomunikacijų kompanija „Telia Lietuva“ pirmą kartą įgyvendino bendrą elektros ir ryšio tinklų įrengimo projektą.

„Mūsų vasaros šventė“: „Infobalt“ turistinis festivalis

2017.08.1718 kartą „Infobalt“ komanda ir asociacijos nariai susitiko turistiniame festivalyje. Progą trumpam atitrūkti nuo technologijų, pabūti gamtoje ir pasileisti į varžybų sūkurį, išnaudojo 200 dalyvių ir organizatorių. Net kartais pasirodantis lietus nesutrukdė susirinkusiems mėgautis gera kompanija ir smagiomis užduotimis.

„Huawei“ Vidurio ir Rytų Europoje aplenkė „Apple“

2017.08.16Rinkos tyrimų bendrovė „Canalys“ skaičiuoja, kad „Huawei“ antrąjį šių metų ketvirtį Vidurio ir Rytų Europos regione pagal parduotų telefonų skaičių Aplenkė „Apple“. Kinai į prekybos vietas pristatė 50.000 įrenginių daugiau.

Čia matote naujausias Telia Lietuva, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Vilnius vaizdas iš „Telia Lietuva“ biuro. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.