Telia Lietuva, AB

Įmonės kodas: 121215434
Adresas: Lvovo g. 25, 03501 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Kęstutis Šliužas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Telia Lietuva, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Telia Lietuva, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Telia Lietuva, AB

Pigios ar brangios Baltijos akcijos: skirtingi požiūriai

2017.12.13Baltijos šalių akcijų rinkos šių metų rezultatai verti, kad būtų atkimštas šampanas, visgi dabar rinkos dalyviams kyla psichologinė dilema: kaip prisiversti toliau pirkti santykinai jau pabrangusias, nors vis dar pigesnes nei Vakaruose akcijas. Optimistai į dideles kainas moja ranka ir vardija 2018 m. galinčias sužibėti pozicijas, o skeptiškiau nusiteikę pataria apsvarstyti ir kitas investavimo alternatyvas.

Telekomunikacininkai formaliai pasidalijo „Mobiliuosius mokėjimus“, išrinko vadovę

2017.12.07Mobiliojo ryšio operatoriai UAB „Bitė Lietuva“, UAB „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ įsigijo po 33,3% jų iniciatyva įkurtos UAB „Mobilieji mokėjimai“ akcijų.

Aktyvios moterys leidžia savo kriptovaliutą: nori pritraukti dešimtis milijonų

2017.12.06Į iniciatyvinę grupę „Moms Avenue” susivienijusios aktyvios Lietuvos moterys planuoja surengti savo pirminį kriptovaliutos platinimą (angl. initial coin offering, ICO), per kurį savo platformos vystymui sieks pritraukti daugiau nei 45 mln. Eur.

„Telia Lietuva“ keičia privačių klientų vadovą

2017.11.24Nuo kitų metų pradžios „Telia Lietuvos“ privačių klientų vadovo pareigas pradės eiti Havalas Van Drumptas. Jis šiose pareigose pakeis Norbertą Žiobą. Pastarasis bendrovėje dirbs iki 2017 m. gruodžio 22 d.

LB paleido momentinius mokėjimus, bankai paslaugos dar neteiks

2017.11.21Lietuvos bankas (LB) pradeda teikti galimybę finansų įstaigoms savo klientams pasiūlyti momentinius mokėjimus – galimybę per kelias sekundes pervesti pinigus į bet kurią finansų įstaigą. Ši paslauga veiks 24 valandas per parą, ištisus metus, be poilsio ir švenčių dienų.

Nenaudojamo prekės ženklo apsauga gali nesuveikti

2017.11.20Nebenaudojamus prekių ženklus verslai dar kurį laiką yra linkę saugoti, tačiau fiktyvus ženklo registracijos pratęsimas nesuteikia vienareikšmės apsaugos. Jei ženklas nėra naudojamas, registracija gali būti pripažinta negaliojančia.

Išrinkta IRT sektoriaus lyderė

2017.11.20Skaitytojų balsais informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus lydere išrinkta UAB „Bitė Lietuva“. Už ją balsavo 526 skaitytojai.

Interneto egzaminas Lietuvai: nuo ryšio – prie turinio

2017.11.17Internetą Lietuvos gyventojai gavo dovanų nepriklausomybės atgavimo proga, tačiau, ką su juo daryti ir kaip panaudoti, suprato ir išmoko gerokai vėliau. Kokias galimybes internetas atvėrė verslui pirmaisiais jo atsiradimo metais ir ką siūlo šiandien, kai šviesolaidinio tinklo skvarba Lietuvoje – viena didžiausių pasaulyje?

Energetikos ministras su „Orlen Lietuvos“ vadovu aptarė VIAP mokestį

2017.11.13Pirmadienį Lietuvos energetikos ministras ir lenkų kapitalo AB „Orlen Lietuva“ vadovas aptarė naftos pramonės perspektyvas, VIAP mokestį ir įstatymą dėl strateginių įmonių sudaromų sandorių.

IRT lyderių rinkimuose liko finalinis trejetas

2017.11.13Iš 13–os sėkmingiausių pastarųjų metų informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonių VŽ skaitytojai tris jų išrinko į finalą. Kaip ir prognozuota, pateko telekomunikacijų įmonės.

IRT sektoriuje daugiausia uždirba vadovai ir programuotojai

2017.11.10Informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriuje didžiausius bazinius atlyginimus daugeliu atvejų moka programavimo įmonės. Ir kuo daugiau vyresniųjų programuotojų, tuo didesnis įmonės vidurkis. Tačiau telekomunikacijų kompanijos moka didelius priedus ir premijas. Skaičiuojant su jais, įmonių siūlomi atlyginimai vis dėlto yra didesni.

Aiškinosi, kurias depolitizuotas valstybės įmones privatizuoti

2017.11.09Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), kurios nare siekia tapti Lietuva, sausio pabaigoje numato įvertinti, ar tinkamai įgyvendinta rekomendacija iš valstybės valdomų įmonių (VVĮ) atšaukti politikus. Pastarieji sprendžia, kurias jų bus galima vėliau privatizuoti.

„Telia“ jau leidžia skambinti internetu, bet tik su flagmanais

2017.10.21„Telia Lietuva“ skelbia pagaliau sutarusi su telefonų gamintojais dėl galimybės Lietuvoje siūlyti VoLTE (angl. Voice over Long-Term Evolution) technologiją, kuri leidžia vykdyti balso skambučius 4G mobiliojo interneto ryšiu. „Tele2“ ir „Bitė“ VoLTE savo tinkluose dar neįdiegė, bet žada tai padaryti.

„Tele2“ ir „Telia Lietuvos“ rezultatų palyginimas

2017.10.20„Tele2“ ir „Telia Lietuvos“ finansiniai rezultatai rodo, kad telekomunikacijų sektorius nusistovėjo, neatsižvelgiant į permainas, susijusias su technologijomis, tarptinkliniu ryšiu ir bendrovių sujungimu.

„Telia Lietuva“ registruoja naują prekių ženklą

2017.10.19Telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ registruoja naują prekių ženklą „Telia ONE“. Pastarasis – išbraukus kelias raides, puikiai atrastas sutrumpinimas žodžio „Omnitel“ – turėto ir po bendrovių susijungimo atsisakyto prekės ženklo.

„Telia Lietuva“ pajamos ir pelningumas auga

2017.10.19Šių metų trečiąjį ketvirtį, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu ketvirčiu, telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas teikiančios bendrovės „Telia Lietuva“ pajamos padidėjo 3,9% – iki 90,2 mln. eurų. Bendrovės EBITDA, neįskaičiavus vienkartinių sąnaudų, buvo 32,8 mln. eurų, t. y. 8,2% didesnė nei prieš metus.

„Wi-fi“ atsivėrė spragos įsilaužėliams

2017.10.18Jeigu įrenginyje naudojate belaidį „Wi-Fi“ ryšį, jūsų naršymo internete duomenys gali nutekėti į kitas rankas. Tai gali būti ir tokia jautri informacija kaip slaptažodžiai, susirašinėjimai, e. laiškai, nuotraukos ir t. t.

Baltijos rinkoje tvyro melancholija

2017.10.17Vietinėse biržose nė vienos bendrovės akcijoms nepriartėjant bent prie 100.000 Eur prekybos apyvartos, savaitės įvykiu taikosi tapti ketvirtadienį laukiami buvusio flagmano „Telia Lietuva“ rezultatai. Europoje akcijos nuosaikiai brangsta.

„Telia Lietuvą“ palieka Vytis Žalimas

2017.10.13Telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“ keičia savo organizacinę struktūrą, dėl ko bendrovę palieka Vytis Žalimas, vadovavęs stambaus verslo klientų padaliniui.

„Telia“ ima aktyviau vilioti klientus – pasiūlė paslaugų paketus

2017.10.13„Telia Lietuva“, regis, baigė vidinius darbus, susijusius su nauju kompanijos įvaizdžiu ir strategija, – teikti visus verslui ir gyventojams reikalingus skaitmeninius sprendimus iš vienų rankų. Tokias prielaidas leidžia daryti tai, kad bendrovė šiandien pasiūlė pirmąjį paslaugų paketą su papildomomis paskatomis. Po valandos „Tele2“ atsakė nauju savo pasiūlymu.

Čia matote naujausias Telia Lietuva, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Vilnius vaizdas iš „Telia Lietuva“ biuro. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.