Telia Lietuva, AB

Įmonės kodas: 121215434
Adresas: Lvovo g. 25, 03501 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Kęstutis Šliužas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Telia Lietuva, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Telia Lietuva, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Telia Lietuva, AB

„Telia Lietuva“ registruoja naują prekių ženklą

2017.10.19Telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ registruoja naują prekių ženklą „Telia ONE“. Pastarasis – išbraukus kelias raides, puikiai atrastas sutrumpinimas žodžio „Omnitel“ – turėto ir po bendrovių susijungimo atsisakyto prekės ženklo.

„Telia Lietuva“ pajamos ir pelningumas auga

2017.10.19Šių metų trečiąjį ketvirtį, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu ketvirčiu, telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas teikiančios bendrovės „Telia Lietuva“ pajamos padidėjo 3,9% – iki 90,2 mln. eurų. Bendrovės EBITDA, neįskaičiavus vienkartinių sąnaudų, buvo 32,8 mln. eurų, t. y. 8,2% didesnė nei prieš metus.

„Wi-fi“ atsivėrė spragos įsilaužėliams

2017.10.18Jeigu įrenginyje naudojate belaidį „Wi-Fi“ ryšį, jūsų naršymo internete duomenys gali nutekėti į kitas rankas. Tai gali būti ir tokia jautri informacija kaip slaptažodžiai, susirašinėjimai, e. laiškai, nuotraukos ir t. t.

Baltijos rinkoje tvyro melancholija

2017.10.17Vietinėse biržose nė vienos bendrovės akcijoms nepriartėjant bent prie 100.000 Eur prekybos apyvartos, savaitės įvykiu taikosi tapti ketvirtadienį laukiami buvusio flagmano „Telia Lietuva“ rezultatai. Europoje akcijos nuosaikiai brangsta.

„Telia Lietuvą“ palieka Vytis Žalimas

2017.10.13Telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“ keičia savo organizacinę struktūrą, dėl ko bendrovę palieka Vytis Žalimas, vadovavęs stambaus verslo klientų padaliniui.

„Telia“ ima aktyviau vilioti klientus – pasiūlė paslaugų paketus

2017.10.13„Telia Lietuva“, regis, baigė vidinius darbus, susijusius su nauju kompanijos įvaizdžiu ir strategija, – teikti visus verslui ir gyventojams reikalingus skaitmeninius sprendimus iš vienų rankų. Tokias prielaidas leidžia daryti tai, kad bendrovė šiandien pasiūlė pirmąjį paslaugų paketą su papildomomis paskatomis. Po valandos „Tele2“ atsakė nauju savo pasiūlymu.

Startuoja „CyberGym“ – kibernetinio saugumo pratybų centras

2017.09.13Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras „CyberGym“. Mokymų areną įmonėms ir organizacijoms kartu su privačia Izraelio kibernetinės gynybos sprendimų bendrove „CyberGym“ įsteigė bendrovė „Telia Lietuva“.

„Telia Lietuva“ mokymams gavo beveik 0,5 mln. Eur

2017.09.05Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius 47 užsienio investuotojų projektams įsakymu skyrė 8,7 mln. Eur finansavimą pagal priemonę „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“. Daugiausia skirta bendrovei „Telia Lietuva“.

Lauko reklamos inovacijomis vėl lyderiauja Lietuva

2017.09.05Lauko reklamos agentūros „JCDecaux Lietuva“ įgyvendintas netradicinis sprendimas išrinktas geriausia inovacijų kampanija visame globaliame agentūros tinkle liepos mėnesį.

„Bitė Lietuva“ turi naują ryšių su visuomene vadovą

2017.08.28Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovu tapo Antanas Bubnelis.

Bendradarbiavimas mažina kaštus: „Telia“ ir ESO patirtis

2017.08.22Lietuvos elektros ir dujų skirstymo bendrovė ESO ir telekomunikacijų kompanija „Telia Lietuva“ pirmą kartą įgyvendino bendrą elektros ir ryšio tinklų įrengimo projektą.

„Mūsų vasaros šventė“: „Infobalt“ turistinis festivalis

2017.08.1718 kartą „Infobalt“ komanda ir asociacijos nariai susitiko turistiniame festivalyje. Progą trumpam atitrūkti nuo technologijų, pabūti gamtoje ir pasileisti į varžybų sūkurį, išnaudojo 200 dalyvių ir organizatorių. Net kartais pasirodantis lietus nesutrukdė susirinkusiems mėgautis gera kompanija ir smagiomis užduotimis.

„Huawei“ Vidurio ir Rytų Europoje aplenkė „Apple“

2017.08.16Rinkos tyrimų bendrovė „Canalys“ skaičiuoja, kad „Huawei“ antrąjį šių metų ketvirtį Vidurio ir Rytų Europos regione pagal parduotų telefonų skaičių Aplenkė „Apple“. Kinai į prekybos vietas pristatė 50.000 įrenginių daugiau.

„Lietuvos energija“ pardavė dar vieną įmonę

2017.08.14UAB „Lietuvos energija“ pardavė jai priklausiusią VšĮ Energetikų mokymo centras (EMC). Didžiausią kainą pasiūlė ir pirkėja tapo futbolą propaguojanti VšĮ „Kauno Virpstas“.

„Telia Lietuva“ pirmajame NT aukcione pardavė 10 objektų

2017.08.10Pirmajame „Telia Lietuva“ nekilnojamojo turto (NT) aukcione parduota 10 objektų iš 52 rinkai siūlomų objektų.

„Partizanas“ pratęsė sutartis su „Telia“ ir „Samsung“

2017.08.09Netradicinės reklamos agentūra „Partizanas“ ateinančius porą metų bendradarbiaus „Telia“. Nesenai su agentūra dvejiems metams sutartį pratęsė ir „Nestle“, o Pietų Korėjos elektronikos giganto padalinys „Samsung Electronics Baltics“ patikėjo agentūrai projekto įgyvendinimą trijose Baltijos šalyse.

„Telia Lietuva“ įsigijo „Duomenų logistikos centrą“

2017.08.07UAB „Duomenų logistikos centro“ akcininkai UAB „Lietuvos energija“ ir AB „Litgrid“, pasirašė įmonės akcijų pirkimo-pardavimo sutartį su „Telia Lietuva“.

„Telia Lietuva“ irgi mažina ryšio kainas ne ES šalyse

2017.08.07„Telia Lietuva“ praneša iki 98% mažinanti mobiliojo interneto kainas daugiau kaip 70-yje ne Europos Sąjungos (ES) šalių. Prieš porą savaičių tokį patį žingsnį žengė „Tele2“.

„Telia Lietuvą“ palieka A. Mažeikaitė

2017.08.01Telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ korporatyvinių reikalų padalinio vadovė Audronė Mažeikaitė palieka savo pareigas. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad „Telia Lietuva“ keičia komunikacijos ir rinkodaros valdymo startegiją.

Telecentrui pirmas pusmetis buvo pelningas

2017.08.01Neaudituotais duomenimis AB Lietuvos radijo ir televizijos centro („Telecentro“) veikla 2017-ųjų I pusmetį buvo pelninga. Įmonės pelnas prieš apmokestinimą išaugo daugiau negu 2 kartus ir siekė kiek daugiau nei 703.000 Eur.

Čia matote naujausias Telia Lietuva, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Giedrė Kaminskaitė-Salters „Telia Lietuva“ teisės vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Vilnius vaizdas iš „Telia Lietuva“ biuro. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.