Telia Lietuva, AB

Įmonės kodas: 121215434
Adresas: Lvovo g. 25, 03501 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Kęstutis Šliužas
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Ryšiai, technologijos, įranga)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Telia Lietuva, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Telia Lietuva, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Telia Lietuva, AB

„Geidžiamiausias darbdavys 2018“: TOP10 didžiųjų darbdavių

2018.05.23„Verslo žinios“ skelbia dešimt didžiųjų darbdavių (virš 250 darbuotojų), kurie papuolė į rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2018“ finalinį dešimtuką.

Europos Parlamentas siūlo mažinti skambučių į užsienį kainas

2018.05.22Briuselyje verda mūšis dėl tarptautinių skambučių kainų Europos Sąjungoje (ES). Europos Parlamentas (EP) reikalauja, kad Europos Komisija (EK) imtų jas reguliuoti ir sumažintų iki vietos skambučių kainų lygio. EK tokius siūlymus atmeta kaip populistinius ir beprasmiškus.

„Aprangos“ pozicijoje – milijoninis sandoris, PST – spekuliantų darbymetis

2018.05.15Antradienį Baltijos biržose apyvartą generavo stambūs tiesioginiai sandoriai, veiksmą užtikrino spekuliacijos Panevėžio statybos trestu (PST). „Telia Lietuvą“ paskraidino retas svečias iš užsienio.

Vilniuje pradeda veikti 103 modernios stebėjimo kameros

2018.05.11Vilniuje pradeda veikti nauja vaizdo stebėjimo sistema, apimanti per šimtą sostinės viešųjų erdvių ir objektų.

Darbdaviai dažniau rūpinasi jūsų pensija

2018.05.11Lietuvoje gausėja darbdavių, kurie prisideda prie darbuotojų savanoriško pensijos kaupimo ir kartu rūpinasi finansiniu žmonių raštingumu. Tokia priemonė – nauda ir darbdaviams, ir darbuotojams. Tačiau šią priemonę taiko vis dar nedaug įmonių, o iniciatyvas stabdo nesibaigiančios pensijų reformos ir vengimas žvelgti į ateitį.

„Infobalt“ prezidentu išrinktas Markevičius

2018.05.09Naujuoju Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ prezidentu išrinktas Giedrius Markevičius, Lietuvos inovacijų ir technologijų instituto konsultantas bei bendrovės „Check Point Software technologies“ verslo vystymo vadovas Baltijos šalims. Šiose pareigose jis pakeitė kadenciją baigusį UAB „Tieto Lietuva“ generalinį direktorių Tomą Vitkų.

Skaitmenizacija žengia į lauko reklamą

2018.05.09Šį savaitgalį Vilniuje startavo nauja lauko reklamos forma – skaitmeninės vitrinos su besikeičiančia ir į aplinka reaguojančia reklama, kuriose informacija pateikiama realiuoju laiku.

„Tele2“ pradeda teikti fiksuotojo ryšio paslaugas

2018.05.04„Tele2“ pradeda teikti fiksuotojo ryšio paslaugas verslo klientams. Ši paslauga leis įmonėms atsisakyti laidinių telefono aparatų, tačiau pasilikti senuosius numerius.

Atsiskaitymai telefonu Lietuvoje startuos nuo liepos

2018.04.29Nuo liepos prekybos ir paslaugų vietose bei internete Lietuvos vartotojai jau galės atsiskaityti be grynųjų ir mokėjimo kortelių. Tokią galimybę suteiks trijų didžiųjų šalies mobiliojo ryšio operatorių kuriamas momentinių mokėjimų produktas, pavadintas „MoQ“. Pasak jį vystančios bendrovės „Mobilieji mokėjimai“ vadovės, Lietuva taps viena iš nedaugelio pasaulio valstybių, kur veiks mobiliųjų mokėjimų sistema.

Kiek vidutiniškai mokėjo didžiausi darbdaviai kovą

2018.04.28„Sodros“ pateikti duomenys leidžia pažiūrėti, kiek vidutiniškai mokėjo didžiausi Lietuvos darbdaviai šių metų kovo mėnesį.

Kaip karjera klostosi po dvejų metų programos „Sparnai“

2018.04.27Dideli iššūkiai ir nuolatiniai pokyčiai – tokia eksporto lyderių programos „Sparnai“ dalyvių kasdienybė. Šiandien daugelis iš 16 pirmosios „Sparnų“ programos dalyvių kartos tęsia darbą su tarptautiniais klientais, o įgytą patirtį „Versli Lietuva“ vykdytoje iniciatyvoje vertina kaip gerą tramplyną profesiniame kelyje.

Išrinkti geriausi 2018 m. teisininkai

2018.04.26Konferencijoje „Teisės PRO“ įteikti „Metų įmonės teisininko“ ir „Metų viešojo sektoriaus teisininko“ apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.

Operatoriai nuo šiol keisis IMEI kodais ir blokuos vogtus telefonus

2018.04.26Didžiausios Lietuvos telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos keistis vogtų ar pamestų telefonų IMEI numeriais. Tai reiškia, kad jei į vogtą ar pamestą telefoną įdėsite SIM kortelę, įrenginys bus blokuojamas ir neveiks.

Pleškėjo „Snaigė“, bet aidėjo plojimai „Teliai“

2018.04.20Baltijos biržose po itin prastų naujienų penktadienį daugiau nei 18% žemyn nėrė Alytaus šaldytuvų gamintojos „Snaigės“ akcijos, tačiau rinkos dalyviai negailėjo pagyrų „Telia Lietuvos“ rezultatams. Žinių turėjo ir „LHV Group“.

„Telia Lietuva“ grynasis pelnas augo 25%

2018.04.20Pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su laikotarpiu prieš metus, „Telia Lietuva“ didino pajamas, EBITDA, gerino EBITDA maržą, augino grynąjį pelną.

„Telia Lietuva“ grynasis pelnas augo 25%

2018.04.20Pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su laikotarpiu prieš metus, „Telia Lietuva“ didino pajamas, EBITDA, gerino EBITDA maržą, augino grynąjį pelną.

E. parašo rinką purto ginčai ir neskaidrūs pirkimai

2018.04.20Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimas panaikinti Skaitmeninio sertifikavimo centro (SSC) kvalifikuoto tiekėjo statusą, regis, sujudino širšių lizdą. Į viešumą iškilo dalį SSC klientų perimančio Registrų centro (RC) darbuotojų interesai, susiję su e. parašo srities pirkimais. O operatoriai nusiplovė rankas ir pareiškė iš RC išeinantys pas estus.

IT sektoriaus mažyliai: užaugs, bus suvalgyti ar mirs

2018.04.19Pasaulinės rinkos konsolidavimo tendencijos neaplenks ir išsibarsčiusio Lietuvos informacinių technologijų sektoriaus. Jame dabar vyrauja iki 10 darbuotojų turinčios bendrovės.

Raketos į biržas nepataikė, bet suerzino sankcijos

2018.04.16Europos ir Baltijos biržose pirmadienį didelio neigiamo atgarsio į savaitgalio raketų smūgius Sirijai nebuvo, tačiau rinkos neigiamai įvertino JAV naujai Rusijai ruošiamas sankcijas.

„Infobalt“ išrinko valdybą, liko prezidento intriga

2018.04.16Penktadienį informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus asociacija „Infobalt“ savo metinėje konferencijoje išsirinko naują valdybą. Jos kadencija truks dvejus metus.

Čia matote naujausias Telia Lietuva, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Konferencija „Verslo valdymas 2018: strategija ir komanda“ Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.