Transachema, UAB

Įmonės kodas: 156900490
Adresas: Jonalaukio k., 55296 Jonavos r. sav.
Vadovas: Gražina Urbutienė
Veikla: Transportas ir logistika (Geležinkelio transportas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Transachema, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Transachema, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Transachema, UAB

„Lietuvos geležinkelių“ strategija: iš kur paimti krovinių ir keleivių

2018.06.22„Lietuvos geležinkeliai“ (LG) kelia tikslus iki 2030 m. du kartus padidinti įmonės vertę ir keleivių skaičių, pervežtų krovinių skaičius turėtų augti trečdaliu. Rinkos ekspertai nemato akivaizdžių atsakymų, kokiu būdu taip augs krovinių skaičius, bet svarsto apie krovinius iš Tolimųjų Rytų.

„Achemos grupė“: dėl gamyklos rezultatų patyrė nuostolį

2015.05.15„Achemos grupė“ praėjusiais metais skaičiavo nuostolius ir sumažėjusias pajamas. Anot koncerno, tokius rezultatus lėmė gamyklos Jonavoje padėtis.

Privatūs vežėjai geležinkeliais susibūrė į asociaciją

2014.10.10Rugsėjo mėnesį įregistruota Lietuvos privačių geležinkelių įmonių asociacija. Jos vadovu tapo 17 metų darbo patirtį geležinkelių įmonėse turintis Tomas Keršis, teigiama organizacijos pranešime.

Akcininkų skiedros lekia verslo link

2014.10.10„Achemos grupės“ akcininkų konfliktas gali turėti neigiamą įtaką koncerno įmonių veiklai.

„Achemos grupė“ savo krovinius geležinkeliais veš pati

2014.10.06Kone dešimtmetį planavusi, šiandien koncerno „Achemos grupė“ (AG) įmonė „Transachema“ jau pasiruošusi pradėti veikti kaip privati vežėja geležinkeliu ir naudotis viešąja „Lietuvos geležinkelių“ (LG) infrastruktūra. Ji taptų pirmąja realiai pervežimų veikla užsiimančia privačia bendrove, kuri atsiriektų dalį rinkos iš valstybinės geležinkelių bendrovės.

Pirmadienį VŽ rubrikoje „Premium“ skaitykite

2014.10.05„Achemos grupė“ savo krovinius geležinkeliais veš pati. Kone dešimtmetį planavusi, šiandien koncerno „Achemos grupė“ (AG) įmonė „Transachema“ užtikrintai žada pradėsianti veikti kaip privati vežėja geležinkeliu ir naudosis viešąja „Lietuvos geležinkelių“ (LG) infrastruktūra. Ji taptų pirmąja realiai pervežimų veikla užsiimančia privačia bendrove, kuri atsiriektų dalį rinkos iš valstybinės geležinkelių bendrovės.

Pusė „Transachemos“ pajamų – grynasis pelnas

2014.05.13Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti UAB „Transachema“ pernai gavo 15 mln. Lt pardavimo pajamų, 25% mažiau nei užpernai, kai apyvarta siekė 20 mln. Lt. Bendrovės grynasis pelnas lyginamuoju laikotarpiu smuktelėjo 11%, tačiau išliko įspūdingas – 8,6 mln. Lt, rodo Registrų centro duomenys.

Įžvelgia konkurencijos stoką Lietuvos geležinkelių sektoriuje

2014.04.27Europos Sąjungos transporto suvestinę paskelbusi Europos Komisija konstatuoja, kad Lietuvos geležinkelių sektorius yra uždaras. Susisiekimo ministerija pažymi, kad EK vertinimas neatitinka tikrovės, nes licenciją vežti geležinkeliais turi ne viena įmonė. Tačiau šios iš esmės neišvažiuoja iš savo teritorijų.

EK mato konkurencijos stoką, ministerija – nesutinka

2014.04.23Europos Sąjungos transporto suvestinę paskelbusi Europos Komisija konstatuoja, kad Lietuvos geležinkelių sektorius yra uždaras. Susisiekimo ministerija pažymi, kad EK vertinimas neatitinka tikrovės, nes licenciją vežti geležinkeliais turi ne viena įmonė. Tačiau šios iš esmės neišvažiuoja iš savo teritorijų.

„Iremas“: skaičiuoja geriausius metus

2013.11.07Pramoninių įrengimų ir nestandartinių mašinų remonto ir montažo UAB „Iremas“ apyvarta per 9 šių metų mėnesius išaugo 39,8%, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2012 m. Gerus rezultatus lėmė laimėti stambūs „Achemos“ ir „Orlen Lietuvos“ konkursai.

Čia matote naujausias Transachema, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.