Vlantana, UAB

Įmonės kodas: 163377040
Adresas: Dvaro g. 1, Gobergiškės k., 96173 Klaipėdos r. sav.
Vadovas: Aurimas Župerka
Veikla: Transportas ir logistika (Automobilių transporto paslaugos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Vlantana, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Vlantana, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Vlantana, UAB

Su „Vlantana“ susijusi „Stonus Invest“ prie Klaipėdos planuoja logistikos centrą

2019.04.17Bendrovė „Stonus Invest“ Klaipėdos rajone, šalia autostrados Vilnius–Klaipėda, ketina statyti naują logistikos centrą. Jame planuojama įrengti ne tik sandėliavimo ir administracines patalpas, bet ir beveik 100 poilsio vietų vairuotojams...

LB: lietuviškojo „Swedbank“ klientai pinigų plovimo schemoje nedalyvavo 

2019.03.22Nepriklausomų auditorių atlikto tyrimo pirminės išvados rodo, kad nė viena iš 50 įmonių, kurias Švedijos televizija SVT įvardijo kaip galimus pinigų plovimo įrankius, nebuvo Lietuvoje veikiančio „Swedbank“ klientė, teigia Lietuvos banko (LB) atstovai.  Kokios organizacijos buvo tirtos, paviešintoje ataskaitoje nenurodoma. Anksčiau portalas „15min...

Didžiausi „Swedbank“ akcininkai nori gilesnio tyrimo dėl pinigų plovimo

2019.03.19Pagrindiniai Švedijos banko „Swedbank“ akcininkai reikalauja, kad banko nusamdyti išorės auditoriai išnagrinėtų dar pernai rudenį banko užsakymu padarytą ataskaitą, kurioje identifikuojamos pinigų plovimo grėsmės banke...

„Girteka“ bando SkGD varomus vilkikus: skelbia apie 20% ekonomiją 

2019.02.06Suskystintų gamtinių dujų (SkGD) importo terminalą turinčios Lietuvos vežėjai atšaldytu mėlynuoju kuru varomus vilkikus naudoja tik užsienyje...

Vežėjai atsargiai domisi alternatyviais degalais

2019.01.09Tokią iniciatyvą skatina Europos Sąjungos taršos ribojimo planai, „žydrųjų koridorių“ kūrimas ir Lietuvoje transportui naudojamoms gamtinėms dujoms panaikintas akcizo mokestis.2018 m. pabaigoje Lietuvoje pasirodė dvi pirmosios alternatyvių degalų kre...

„Hegelmann Transporte“ plėtra: naujos investicijos ir veiklos

2018.04.12Vokietijos kapitalo transporto paslaugų UAB „Hegelmann Transporte“, augant ekonomikai ir didėjant paklausai pernai investavusi į transporto parko plėtrą, fiksavo 35,5% pajamų augimą. Šiemet panašų augimą planuojanti įmonė imasi naujų veiklų – investuoja į sandėlį ir plečia automobilių pervežimo paslaugas.

Užsieniečių įdarbinimas: vienus barjerus šalina, kiti iškyla

2018.03.02Lietuvos bendrovės jau pateikė arti 200 prašymų įtraukti jas į Patvirtintų įmonių sąrašą, kuris leidžia paprasčiau įdarbinti trečiųjų šalių piliečius. Tačiau kol kas kai kuriems verslininkams procesai tik pasunkėjo. Ekspertai sako, kad šis palengvinimas didelio poveikio neturės – dėl užsieniečių įdarbinimo būtinas sisteminis požiūris.

Kaip keitėsi darbuotojų skaičius Lietuvos bendrovėse 2017 m.

2018.01.11VŽ skelbia bendroves, kuriose 2017 m. darbuotojų skaičius labiausiai išaugo, o kuriose – sumažėjo. Sąraše matoma „Uber“ modelio įtaka, pabėgę ir šalyje išsiplėtę užsienio investuotojai, transporto ir logistikos aukso amžius ir kitos Lietuvos rinkos tendencijos.

Transporto ir saugojimo sektoriaus lyderiai: apžvalga

2017.12.052016 metai transporto sektoriuje blanksta, įvertinant 2017 m. sektoriuje pasiektą augimą, tačiau būtent tada rinkoje pradėjo ryškėti Lietuvos transportininkams palankios tendencijos.

Implantuojamų mikroschemų nereikėtų bijoti

2017.01.07Radijo dažnio identifikavimo technologija (RFID) buityje ir įvairiuose verslo sektoriuose plačiai naudojama ne vieną dešimtmetį, tačiau informacijos trūkumas lemia jos mistifikavimą. VŽ kalbinti mokslininkai sako, kad be reikalo, nes naudojama ji gana plačiai – nuo barų, kuriuose pilstomas alus, iki mados pramonės.

Vaitkus: Klaipėdos uostu domisi nauja keltų linija

2016.03.07Tikėtina, kad ilgus metus be konkurencijos Klaipėdos uoste veikiančios keltų kompanijos „DFDS Seaways“ ramų gyvenimą netrukus gali sujaukti uoste atsirasianti nauja laivybos linija.

Jei Europa keis tvarką, Lietuvos keliams prireiks daugiau lėšų

2015.04.29Europos Komisijos pateiktas siūlymas keisti direktyvą, nustatančią transporto priemonių didžiausius leistinus matmenis ir masę. O jei būtų pritarta pasiūlymui nustatyti didesnes leistinas transporto priemonių masės ribas, Lietuvos kelininkai baiminasi, kad neskyrus didesnio finansavimo kelių būklė Lietuvoje blogės.

Vežėjai kimba į atlapus dėl lygių galimybių

2015.04.29Visoje ES skatinama įvairiarūšio krovinių vežimo plėtra Lietuvoje kol kas yra tik pačių vežėjų reikalas. Maža to, tokiais vežimais užsiimančios logistikos bendrovės susiduria su bendrosios masės maksimalios ribos nustatymo problema, kuri daugelyje ES šalių jau seniai išspręsta.

Nori ne Lietuvoje registruotų vilkikų

2014.11.27Rusams krečiant Lietuvos transporto įmones, krovinių savininkai, užsakovai ar ekspeditoriai pageidauja vežėjų, kurie turi vilkikų su rusiškais ar baltarusiškais registracijos numeriais. Jų turi ir Lietuvos vežėjai, senokai įsteigę įmones Rusijoje.

Sandėliuose – užstrigusių prekių kamščiai

2014.08.08Dėl Rusijos sankcijų laikinai išaugs sandėlių poreikis, bet sumažės galimybių už juos atsiskaityti, tačiau specialistai tikina, kad nesklandumai veikiausiai ilgai netruks ir neturės įtakos nuomos kainoms bei plotų užimtumui, nes sandėlių šiuo metu ir taip trūksta.

Smulkios transporto bendrovės šovė į viršų

2014.03.05Transporto sektoriuje didelės bendrovės tampa dar stambesnės, tačiau sparčiausiu augimu pernai džiaugėsi ne itin didelės savo veiklą po sunkmečio pertvarkiusios ar naujas paslaugas pradėjusios teikti bendrovės.

Klaipėdos uostą su Liubeku sujungė nauja krovininių keltų linija

2014.02.21Šiandien prie UAB „Klaipėdos konteinerių terminalas“ ro-ro ir generalinių krovinių terminalo krantinės prisišvartavo keltas „Mistral“, iš Liubeko (Vokietijos) atplukdęs 100 puspriekabių. Tai pirmasis naujos krovininių keltų linijos tarp Klaipėdos uosto ir Vokietijos reisas.

„Vlantana“: 9 mėn. pajamas augino papildomos paslaugos ir nauji vilkikai

2013.12.03Vienos didžiausių transporto UAB „Vlantana“ pardavimo pajamos 2013 m. I-III ketv. augo 5%, nuo 204 mln. Lt pernai iki 215 mln. Lt šiemet.

Darbo rinka pasipildė 5.600 naujų darbuotojų

2013.08.05Pirmą metų pusmetį darbo rinka pasipildė 5.600 naujų darbuotojų, įgijusių paklausias darbo rinkoje profesijas. Pagal darbdavių poreikį parengti darbo ieškantys žmonės buvo įdarbinti konkrečiose darbo vietose, praneša Lietuvos darbi birža.

Čia matote naujausias Vlantana, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.