Western Union Processing Lithuania, UAB

Įmonės kodas: 302513944
Adresas: Juozo Balčikonio g. 3, 08247 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Kendra Dawn Kranz Ricenbaw
Veikla: Informacinės technologijos ir ryšiai (Informacinės technologijos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Gazel - 2015 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Western Union Processing Lithuania, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Western Union Processing Lithuania, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Western Union Processing Lithuania, UAB

Geidžiamiausių darbdavių algų rodikliai rugpjūtį

2018.09.30Naujausi „Sodros“ duomenys atskleidžia, kokie atlyginimai vyravo liepos mėnesį tarp geidžiamiausių šalies darbdavių.

„We Connect Lithuania“ programa supažindina diasporą su modernia Lietuva

2018.08.07Liepą pirmieji 20 žmonių pradėjo dalyvauti modernios Lietuvos pažinimo programoje „We Connect Lithuania“. Užsienyje gimusiems ir užaugusiems lietuviams skirta programa tikimasi diasporą paversti Lietuvos ambasadoriais ir susigrąžinti dalį prarastų talentų.

„Western Union“ Lietuvoje pasirinko naujus komunikacijos partnerius

2018.05.23Mokėjimų paslaugų „Western Union“ padalinys Lietuvoje pradeda bendradarbiauti su komunikacijos agentūra „Agency 1323“.

Kaip keitėsi darbuotojų skaičius Lietuvos bendrovėse 2017 m.

2018.01.11VŽ skelbia bendroves, kuriose 2017 m. darbuotojų skaičius labiausiai išaugo, o kuriose – sumažėjo. Sąraše matoma „Uber“ modelio įtaka, pabėgę ir šalyje išsiplėtę užsienio investuotojai, transporto ir logistikos aukso amžius ir kitos Lietuvos rinkos tendencijos.

„Inreal Gruop“ ir „Hanner“ varžosi European Business Awards konkurse

2017.01.10Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Inreal Gruop“ ir „Hanner“ dalyvauja tarptautiniuose verslo apdovanojimuose European Business Awards. Abi bendrovės pateko į antrąjį konkurso etapą, kuriame už įmones gali balsuoti ir visuomenė.

Apdovanotas atsakingas verslas: laurai ƒ„Achemai“, „Intermedix Lietuva“ ir SDG

2016.09.06Antradienį 9-ą kartą apdovanotos atsakingai verslą vystančios bendrovės, pirmą kartą įteikta nominacija už jaunimo verslumo iniciatyvų skatinimą. Po du apdovanojimus pelnė trąšų ir chemijos gamintoja AB „Achema“, IT paslaugų medicinos sektoriui UAB „Intermedix Lietuva“ ir konsultacijų darbuotojų saugos klausimais UAB SDG.

Šiandien vakare paaiškės Metų CEO, balsavimas dar vyksta

2016.06.15Jau šeštus metus paeiliui VŽ drauge su partneriu banku „Nordea“ renka Metų CEO – Lietuvoje veikiančios įmonės vadovą, sukūrusį daugiausia vertės darbuotojams, akcininkams ir visuomenei. Šiandien vakare vyksiančiame iškilmingame renginyje paaiškės, kuris kapitonas tiksliausiai manevruoja verslo laivą. Taip pat bus paskelbti ir kitų nominacijų laimėtojai.

Efektyvūs lyderiai: balsuokite už Metų CEO

2016.05.30Kaip ir kasmet, „Verslo žinios“ drauge su partneriu banku „Nordea“ siekia išsiaiškinti, kuris mūsų šalies vadovas ar vadovė sukūrė didžiausią vertę akcininkams, darbuotojams ir visuomenei. Tiksliausiai verslo laivą manevruojantis kapitonas paaiškės birželio 15 d. vyksiančiame iškilmingame renginyje.

Prasideda „Metų CEO“ rinkimai

2016.03.23„Verslo žinios“ kartu su banku „Nordea“ tęsia Lietuvos verslo aukščiausio lygio vadovams skirtą Lietuvos verslo lyderių projektą, kurį vainikuos apdovanojimai „Metų CEO“. Projekto metu bus išrinktas vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei, taip pat kitų 5 nominacijų lyderiai.

2015 m. biurai: „jokių durų“, „be batų“ ir kita politika

2016.01.03Vilniaus biurų rinkoje šiemet užbaigti 5 projektai, šis sektorius nušvito ypatingu optimizmu, kuris per porą ateinančių metų materializuosis į didžiulę pasiūlos bangą. Nauji projektai rinkai 2015 m. pasiūlė apie 38.000 kv. m ploto, kuris beveik visas ir išnuomotas. Kviečiame pasižvalgyti, po daugiausia VŽ skaitytojų dėmesio sulaukusius 8 biurus.

Verslo ir mokslo bendradarbiavimas: traukinys pajudėjo, pamažu

2015.10.04Verslas ir aukštosios mokyklos imasi konkrečių žingsnių siekdamos aktyviau bendradarbiauti ir taip didinti Lietuvos ūkio konkurencingumą. Didžiausia skylė, kurią šiuo metu reikia lopyti, yra žinių vadyba.

Vilniuje – dar vienas verslo centras

2015.09.29

Reforma bando paslaugų centrų kantrybę

2015.07.25Seniausiai šalyje įsikūrę paslaugų centrai, tokie kaip „Barclays“ ar „Western Union“, rengiasi iš naujo įvertinti šalies patrauklumą: tuomet apsispręs, toliau plėstis čia ar keltis į kitą šalį.

Stringanti darbo santykių reforma bando paslaugų centrų kantrybę

2015.07.14Seniausiai šalyje įsikūrę paslaugų centrai, tokie kaip „Barclays“ ar „Western Union“, rengiasi iš naujo įvertinti šalies patrauklumą: tuomet apsispręs, toliau plėstis čia ar keltis į kitą šalį.

„Western Union“ telkiasi į verslo valdymo efektyvumą

2015.06.17Užsienio investicijos paprastai matuojamos pinigais. Tačiau ne ką mažiau naudos duoda ir tai, kas skaičiais sunkiai įvertinama, t. y. naujausios vadybos praktikos, tobulėjantys darbuotojai, pagalba vietos bendruomenėms. Neabejojama, kad, pritraukus daugiau investuotojų į regionus, šie ir kitų įmonių paskui save atsivestų, ir paskatintų studijas baigusį jaunimą sukti tėvų namų link.

Lietuvos verslo lyderių apdovanojimai

2015.06.11„Verslo žinios“ drauge su partneriu banku „Nordea“ jau penktą kartą subūrė Lietuvos verslo bendruomenę į Lietuvos verslo lyderių apdovanojimus.

„Metų investuotojas“ – „Western Union Processing Lithuania“

2015.06.10„Verslo žinios“ drauge su „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose paaiškėjo „Metų investuotojo“ titulo laimėtojai.

„Western Union“ centras Vilniuje – didžiausias pasaulyje

2015.05.28„Western Union Processing Lithuania“ tapo didžiausiu „Western Union“ padaliniu pasaulyje ir sustoti neketina – naujajame biure Perkūnkiemyje iki metų pabaigos planuojama įdarbinti dar 120 darbuotojų.

Geidžiamiausio darbdavio rinkimai: tarpinis TOP 20

2015.05.11Šiuo metu vykstančiuose Geidžiamiausio darbdavio rinkimuose išlieka praėjusių metų tendencija – lietuviai nori dirbti telekomunikacijų ir finansų srityse. Tačiau iš tarpinių TOP 20 rezultatų aiškėja nauji lyderiai.

Diena su „Western Union Processing Lithuania“ vadove

2015.02.06Energinga ir linksma Kendra Ricenbaw, „Western Union Processing Lithuania“ vykdančioji direktorė, VŽ pakvietė sudalyvauti susitikimų ir pokalbių karuselėje, kurią ji vadina savo darbo diena. Kruopščiai prižiūrimas centras pastaruosius kelis metus vykdo stebėtinos spartos plėtrą Lietuvoje.

Čia matote naujausias Western Union Processing Lithuania, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 06 05. Sergej Sidorov, UAB „Western Union Processing Lithuania“ apskaitos departamento vadovas. Vilniuje, "Litexpo" parodų ir kongresų centre, vyko "Verslo žinių" organizuota "Personalo vadovų konferencija 2014. Erdvė naujoms idėjoms". Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 06 05. Sergej Sidorov, UAB „Western Union Processing Lithuania“ apskaitos departamento vadovas. Vilniuje, "Litexpo" parodų ir kongresų centre, vyko "Verslo žinių" organizuota "Personalo vadovų konferencija 2014. Erdvė naujoms idėjoms". Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 06 05. Sergej Sidorov, UAB „Western Union Processing Lithuania“ apskaitos departamento vadovas. Vilniuje, "Litexpo" parodų ir kongresų centre, vyko "Verslo žinių" organizuota "Personalo vadovų konferencija 2014. Erdvė naujoms idėjoms". Aušros Barysienės nuotr.