Agrokoncernas, UAB

Įmonės kodas: 133849777
Adresas: Užnerio g. 15, 47484 Kauno m.sav.
Vadovas: Edgaras Šakys
Veikla: Žemės ūkis (Žemės ūkio produktai ir jų apdorojimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Agrokoncernas, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Agrokoncernas, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Agrokoncernas, UAB

VRK patvirtino ilgai nesvarstytas išvadas dėl „Agrokoncerno“ paramos renginiams

2018.03.29Vyriausioji rinkimų komisija  (VRK) ketvirtadienį pagaliau ėmėsi nagrinėti pernai birželį priimtas išvadas dėl „Agrokoncerno“ paramos su Ramūnu Karbauskiu, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovu, susijusiems renginiams. Komisija pritarė beveik visiems išvadų punktams, tačiau išbraukė akciją „Išsaugokime vyrus“.

VTEK: Jakilaitienė pažeidė įstatymą, plečiamas tyrimas dėl Karbauskio

2018.03.28Tarnybinės etikos sargai konstatavo, kad užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė pažeidė įstatymą, laiku nedeklaravusi savo privačių interesų. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) taip pat nusprendė išplėsti tyrimą dėl valdančiųjų valstiečių-žaliųjų lyderio Ramūno Karbauskio sandorių.

Lietuvos bankas: „Agrokoncernas“ skolinimosi veikloje įstatymų nepažeidė

2018.03.19Bendrovė „Agrokoncernas“ praneša iš Lietuvos banko Priežiūros tarnybos sulaukusi atsakymo dėl vykdomos skolinimosi veiklos. Lietuvos bankas informuoja, kad bendrovė, taikydama atidėtų mokėjimų sutartis, įstatymų nepažeidė.

VRK: liberalai 2016 m. padarė dar vieną rinkimų kampanijos pažeidimą

2018.03.15Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kaip įstatymo pažeidimą įvertino tai, kad Liberalų sąjūdis (LS) 2016-aisiais Seimo rinkimų kampaniją iš dalies finansavo ir iš neteisėto šaltinio – viešosios įstaigos „Laisvės studijų centras“ lėšomis.

„Agrokoncernas“ gandus neigė spaudos konferencijoje

2018.01.05Seimo nariui Ramūnui Karbauskiui priklausančios „Agrokoncerno grupės“ vadovai penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje neigė gandus apie mokesčių vengimą importuojant rusiškas trąšas, žemių perėmimą iš įsiskolinusių ūkininkų ir daugelį kitų viešojoje erdvėje pastaruoju metu pasirodžiusių kaltinimų.

Konservatoriai prašo išsiaiškinti, ar Karbauskio verslas sąžiningai importuoja trąšas

2017.12.19Du Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai kreipėsi į kelias institucijas prašydami išsiaiškinti, ar Ramūnui Karbauskiui, valstiečių-žaliųjų lyderiui, priklausantis verslas sąžiningai importuoja trąšas iš Rusijos.

Kubiliaus klausimas: kiek Karbauskio įmonė suteikė paslaugų LVŽS

2017.11.29Opozicinės Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Andrius Kubilius įtaria, kad Ramūnui Karbauskiui priklausantis „Agrokoncernas“ galėjo šio politiko vadovaujamai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS) suteikti įstatymų reikalavimų neatitinkančios paramos per 2016-ųjų Seimo rinkimų kampaniją.

„Agrokoncernas“ statosi 5.800 kv. m kompleksą

2017.09.06„Agrokoncerno“ įmonių grupė Kauno rajone statosi administracinių bei autotechninių patalpų kompleksą, į kurį investuoja 8,4 mln. Eur.

Agroverslo sektorius: lyderių apžvalga ir geriausios rinkimai

2016.12.13Agroverslo sektoriaus įmonės dvejus pastaruosius metus gyvena itin žemų produkcijos kainų sąlygomis, tačiau daugeliui tai netrukdo didinti apyvartą ir dirbti pelningai.

Pieno eksportą į Lenkiją stabdo per gera kokybė

2015.10.21Lietuvos ūkininkams ir kooperatyvams prekyba su Lenkijos perdirbėjais, kurie paprastai moka šiek tiek brangiau nei lietuviai, būna atsvara derantis su vietos pirkėjais.

Gausesniam derliui – didesni kombainai

2015.10.18Nuolat didėjant grūdinių kultūrų pasėlių plotui bei derliui ir po dvejų metų pertraukos vėl įsisiūbuojant ES paramos dalyboms, ūkininkai pradeda žvalgytis į javapjūtei reikalingos technikos atnaujinimą.

Ūkininkams naujo įstatymo negana

2015.07.31Ūkininkai ir pieno perdirbėjai abejoja, kad nuo rugpjūčio 1 d įsigaliojantis naujas pieno rinką reguliuojantis įstatymas padės atstatyti pašlijusius gamyklų vadovų ir ūkininkų santykius ar padidins pieno supirkimo kainas.

Paskelbė turtingiausių lietuvių sąrašą

2015.07.10Po euro įvedimo vieninteliu Lietuvos milijardieriumi likęs „Vilniaus prekybos“ grupės pagrindinis akcininkas Nerijus Numavičius išlieka turtingiausiųjų sąrašo viršūnėje.

Lėšų yra, galinčiųjų jas paimti trūksta

2015.05.26Žemės ūkio ministerija skelbia, kad gyvulininkystė ir toliau išlieka mūsų žemės ūkio plėtros prioritetas, tačiau toliau smunkant pieno supirkimo kainoms mažėja galinčiųjų ir norinčiųjų pasinaudoti šiais pinigais.

Trąšų gamintojai tarp teismų ir investicijų

2015.05.15Skirtingai metus baigusius didžiausius Lietuvos trąšų gamintojus sieja vienas bendras bruožas – du iš trijų bylinėjasi su valstybe.

Žagarės pieninė taikys į rinkos lyderius

2015.04.09Skaistgirio žemės ūkio bendrovė atidaro modernią pieno perdirbimo įmonę, kurioje bus gaminami švieži pieno produktai. Nauja gamykla stoja į keliasdešimties konkurentų rinką, o jos vadovai sako pasirengę grumtis dėl vietos prekybininkų lentynose ne tik su smulkiosiomis pieninėmis, bet ir su didžiaisiais perdirbėjais.

Perdirbėjai siūlo kentėti, ūkininkai nori trauktis

2015.01.30Pieno perdirbėjai sako, kad po kelių mėnesių pieno rinka turėtų grįžti į normalias vėžes, o ūkininkai planuoja arti ganyklas ir jose sėti javus, nes tai pelningiau nei melžti karves.

Žemės ūkyje – lašinių tirpinimo metas

2015.01.012014 m. pradžia žemės ūkiui žadėjo pelningas ir beveik rožines perspektyvas – javų kainos, palyginti su 2013 m., sumažėjo, tačiau vis tiek leido dirbti pelningai, už pieną perdirbėjai mokėjo bene daugiausia per keletą metų, nes eksporto į Rusiją draudimas baigėsi ir įmonės bei gamintojai galėjo mėgautis vis gerėjančiais rezultatais finansinėse ataskaitose.

Rekordinis grūdų derlius, traktorių rekordais nekvepia 

2014.12.22Nors rudenį grūdų eksportuota daugiau nei per tą patį laikotarpį prieš metus, technikos ir įrangos pardavėjai nelaukia klientų antplūdžio.

Vietoje atvirukų siunčia kainoraščius

2014.12.18Kai euras perkopė 100 Rusijos rublių ribą, Lietuvos įmonės, eksportuojančios į šią valstybę ar turinčios ten gamyklų, pradėjo svarstyti, kaip elgtis, kad pavyktų išvengti milžiniškų nuostolių ir drauge išsaugotų rinką.

Čia matote naujausias Agrokoncernas, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.