Agrokoncernas, UAB

Įmonės kodas: 133849777
Adresas: Užnerio g. 15, 47484 Kauno m. sav.
Vadovas: Edgaras Šakys
Veikla: Žemės ūkis (Žemės ūkio produktai ir jų apdorojimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Agrokoncernas, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Agrokoncernas, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Agrokoncernas, UAB

Trąšų importui – nauja tvarka

2019.01.11Į Lietuvos rinką nuo gegužės trąšos ir jų produktai bus importuojami pagal naują tvarką, kurią Seimas patvirtino penktadienį. Parlamentarai taip pat uždraudė į Lietuvą tiekti amonio karbonato trąšas...

„Agrokoncerno“ pajamos per metus smuko 2% iki 141 mln. Eur

2019.01.04Ramūnui Karbauskiui, valdančiųjų „valstiečių“ partijos lyderiui priklausanti viena didžiausių Lietuvos žemės ūkio grupių „Agrokoncernas“ 2017–2018 finansiniais metais gavo 141,1 mln...

9 žinomų žmonių įžvalgos apie tai, kas varo verslą į priekį

2019.01.04Metų sandūroje ekspertai tradiciškai vardija ateinančių metų tendencijas, o verslas dėlioja planus. VŽ „Savaitgalyje“ – šiemet kalbintų pašnekovų mintys, kurios patvirtina: mąstant ir dirbant nei lietuviško verslo, nei šalies sėkmė neatrodo tolima it kosmosas...

VRK nusprendė, kad dalindami tautinius kostiumus vaikams „valstiečiai“ pažeidimo nepadarė

2018.12.21

Trąšos „Agrokoncernui“ – iš Rusijos gamyklos, vadovaujamos „Vieningosios Rusijos“ nario

2018.12.20

URM dėl „Agrokoncerno“ ryšių su A. Rotenbergu kreipėsi į prokurorus

2018.12.07Užsienio reikalų ministerija (URM) kreipėsi į prokuratūrą dėl „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ ryšių su Rusijos oligarchu Arkadijumi Rotenbergu. Tai BNS patvirtino užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

VRK atnaujino tyrimą dėl akcijos „Saugokime vyrus“

2018.12.01Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) atnaujino tyrimą dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio Ramūno Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ finansuojamos bei partijos vykdytos akcijos „Saugokime vyrus“.

S. Skvernelis: A. Rotenbergo pavardė man žinoma iš saugumo pažymų

2018.11.22Premjeras Saulius Skvernelis pripažino, kad Rusijos oligarcho Arkadijaus Rotenbergo, iš kurio įmonės per tarpininkus trąšas perka „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio valdomas „Agrokonernas“, pavardė jam yra žinoma iš saugumo tarnybų jam teikiamų pažymų.

Dėl trąšų tiekėjui taikomų sankcijų „Agrokoncernas“ kreipėsi į URM

2018.11.20„Valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio bendrovė „Agrokoncernas“ kreipėsi į Užsienio reikalų ministeriją dėl įgyvendinamų Jungtinių Tautų, Europos Sąjungos (ES) ar kitų organizacijų nustatytų tarptautinių sankcijų, pranešė bendrovė.

„Agrokoncernas“ žada nebepirkti A. Rotenbergo įmonės trąšų

2018.11.08Valdančiųjų „valstiečių“ lyderiui Ramūnui Karbauskiui priklausantis „Agrokoncernas“ žada nebepirkti kol kas Rusijos bendrovės „Minudobreniya“ trąšų, nes jos pagrindiniam akcininkui Arkadijui Rotenbergui taikomos tarptautinės sankcijos.

„Agrokoncernas“ trąšas perka iš sankcijų sulaukusio rusų verslininko įmonės

2018.11.08Valdančiųjų „valstiečių“ lyderiui Ramūnui Karbauskiui priklausantis „Agrokoncernas“ trąšas per tarpininką importuoja iš bendrovės „Minudobreniya“, nors jos pagrindiniam akcininkui taikomos tarptautinės sankcijos, ketvirtadienį pranešė LRT.

VRK: „Agrokoncerno“ finansuota akcija nėra „valstiečių“ reklama

2018.10.04Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė, kad „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ finansuota bei partijos narių vykdyta akcija „Saugokim vyrus“ nelaikytina politine reklama.

VRK sprendimą dėl „Naisių vasaros“ teismui skundžia ir „valstiečiai“

2018.08.21Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) teismui apskundė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimą pripažinti atskirus televizijos serialo „Naisių vasara“ epizodus „valstiečių“ ir jų lyderio Ramūno Karbauskio reklama.

Konservatoriai skundžia VRK sprendimą dėl „Naisių vasaros“

2018.08.17Opoziciniai konservatoriai prašo teismo panaikinti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimą, kuriuo politine „valstiečių“ ir jų lyderio Ramūno Karbauskio reklama pripažinti tik atskiri televizijos serialo „Naisių vasara“ epizodai.

Vyriausybė teikia pasiūlymus dėl trąšų rinkos reguliavimo

2018.08.01Vyriausybė siūlo įstatymu numatyti, kaip turi būti reguliuojama importuojamų trąšų kontrolė. Be kita ko žadama nustatyti, kaip turi būti ženklinamos į Lietuvą atgabenamos trąšos, bei atsakomybė už šių reikalavimų nevykdymą, tarp jų ir didelės piniginės baudos.

Vyriausybė atmetė opozicijos siūlymą reguliuoti trąšų importą

2018.07.18Vyriausybė trečiadienį Seimui rekomendavo nesvarstyti opozicinių konservatorių teikiamą įstatymo projektą, kuriuos siūloma Lietuvoje įteisinti trąšų registrą, kuriame siūloma registruoti iš trečiųjų šalių importuojamas trąšas, jų produktus ir tiekėjus.

Trys VRK nariai pristato atskirąją nuomonę dėl „Naisių vasaros“

2018.07.17Trys Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nariai parengė atskirąją nuomonę dėl serialo „Naisių vasara“ – siūlo jį pripažinti paslėpta „valstiečių“ politine reklama ir spręsti, ar tai nėra šiurkštus kampanijos finansavimo pažeidimas.

Kiek pirštų iš tiesų nusvilo?

2018.06.13Metiniame prezidentės Dalios Grybauskaitės pranešime įvardyta partinės sistemos krizė ir politinės korupcijos byla tapo kone kertiniu akmeniu, mestelėtu į politikų ir verslo „jungtuvių“ daržą. Šalį krečiančio skandalo veikėjai teisinio įvertinimo dar nesulaukė, tačiau preliminari diagnozė jau nuskambėjo – Lietuvoje mėginta įdiegti oligarchinio valdymo sistemą.

Seimas svarstys, ar reguliuoti trąšų importą iš trečiųjų šalių

2018.05.17Seimo valdantieji sutiko svarstyti opozicinių konservatorių pasiūlytą įstatymą, kuriuo būtų leista reguliuoti trąšų įvežimą į Lietuvą iš trečiųjų šalių. Tokio siūlymo svarstymai vyks rudenį, tačiau prieš tai gavus Vyriausybės nuomonę šiuo klausimu, kuri gali būti ir neigiama.

Pasitraukus konservatoriams, žlugo planuotas LRT tyrimo komisijos posėdis Seime

2018.05.16Iš Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) veiklą tiriančios Seimo komisijos pasitraukus konservatoriams, trečiadienį komisija negalėjo dirbti – neturėjo kvorumo.

Čia matote naujausias Agrokoncernas, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.