Avia Solutions Group, AB (16 bendr.)

Įmonės kodas: 302541648
Adresas: Smolensko g. 10, 03201 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Linas Dovydėnas
Veikla: Kitos verslo paslaugos (Ekonominės ir verslo konsultacijos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Avia Solutions Group, AB (16 bendr.)

Svarbiausi 2017 m. įvykiai turizme: nuo netikrų nuotraukų skandalo iki neįvykusio „Novaturo" pardavimo

2017.12.29Turizmo sektoriui 2017-ieji buvo audringi. Iššūkių pažėrė Vilniaus oro uosto rekonstrukcija. Netikrų nuotraukų skandalas priminė, kad Lietuvos pristatymas pasauliui – sritis, kurioje turime pasitempti. Visgi nepaisant klaidų ir išbandymų metai buvo geri: Lietuvą aplankiusių turistų skaičius 2017 m. toliau didėjo. Optimistiškai nuteikia ir artėjantys 2018 –ieji.

Nemokami darbuotojų motyvavimo triukai

2017.12.22Kad jūsų personalas labiau įsitrauktų ir dirbtų našiau, nebūtinos didelės investicijos ar dosnios kalėdinės premijos. Užtenka paprastų pigių, bet veiksmingų metodų. Tai įrodo ir klasikiniai bandymai, ir Lietuvos bendrovių patirtis.

Žiemelio grupė įkūrė įmonę Vokietijoje

2017.12.20Gedimino Žiemelio aviacijos paslaugų įmonių grupės „Avia Solutions Group“ bendrovė „Baltic Ground Services“ įkūrė įmonę Vokietijoje.

Interviu su Žiemeliu: Maskvoje trukdantys „asmeniškumai“ ir 22 mln. USD investicijos

2017.10.25Verslininko Gedimino Žiemelio kartu su partneriais netoli Maskvos valdomam Žukovskio oro uostui dėl „asmeniškumų“ nepavyko prisivilioti Rusijos valstybinės milžinės „Aeroflot“ antrinės mažų sąnaudų bendrovės „Pobeda“. Tačiau interviu VŽ p. Žiemelis tvirtina, kad jau pradėtos daugiau nei 20 mln. USD investicijos į oro uosto plėtrą ir bus vykdomos kitų mažų sąnaudų bei krovinių įmonių vilionės.

Snaudulys keptų karvelių belaukiant...

2017.10.23Valdžios atstovai, žadantys tūkstančius naujų darbo vietų, iš tikrųjų stato oro pilis ir piršto nepajudina, kad atvertų vartus investuotojams, pasiryžusiems tas vietas iš tikrųjų sukurti. Todėl politikų rypavimai apie sunkumus pritraukiant tiesiogines užsienio investicijas, apie tuštokas laisvąsias ekonomines zonas, yra ne kas kita kaip krokodilo ašaros.

Trypčiojanti valdžia orlaivių remonto verslui neleidžia nutūpti Kaune

2017.10.20Orlaivių remontu ir priežiūra Kauno LEZ domisi mažiausiai 4 užsienio ir viena Lietuvos įmonė, bet investicijas, kurios sukurtų iki 2.000 gerai mokamų darbo vietų, stabdo neapsisprendžianti Vyriausybė.

„Avia Solutions Group“ rado būdą, kaip efektyviau ruošti pardavėjus

2017.10.19Pasiskolinus mokymų elementų iš kitos profesionalų srities, galima pagerinti naujokų pirmuosius darbo rezultatus, rodo „Avia Solutions Group“ patirtis.

„Verslas 2018“: ar esame pakankamai konkurencingi globaliame verslo pasaulyje

2017.10.17Antradienį Vilniuje vyksta „Verslo žinių“ kartu su „Danske bank“ rengiama konferencija „Verslas 2018“. Kasmetiniame renginyje įmonių vadovai, analitikai, įvairių sričių specialistai dalijasi sukaupta patirtimi bei diskutuoja apie iššūkius, kurie verslo laukia artimiausiu metu.

Šią savaitę svarbu (42)

2017.10.15Valdžios, darbdavių ir profsąjungų atstovai pasirašys Nacionalinį susitarimą dėl šaliai būtinų reformų, Seimui bus pateiktas kitų metų biudžeto projektas, įvyks „Verslo žinių“ organizuojama metinė konferencija „Verslas 2018“, Kinijos komunistai surengs suvažiavimą, kuriame, manoma, bus sustiprintos šios šalies lyderio politinės pozicijos.

Su Žiemeliu siejama „Kidy Tour“ tęsia plėtrą: įsteigė bendrovę Latvijoje

2017.09.14Kelionių organizatorių „Kidy Tour“ valdanti aviacijos paslaugų įmonių grupė „Avia Solutions Group“ steigia kelionių organizavimo bendrovę Latvijoje.

Restauruotas Ilzenbergas – verslininko užmojis gaivinti dvarų kultūrą

2017.09.04Praėjusį savaitgalį visuomenei atverti restauruoto Ilzenbergo dvaro vartai. Rokiškio rajone, pačiame Latvijos pasienyje baigiančią nykti dvarvietę prieš 5-erius metus ėmėsi atstatyti verslininkas Vaidas Barakauskas.

Žiemelio įmonės prašymas kreiptis į ES Teisingumo teismą atmestas

2017.08.11Teismui nekyla neaiškumų dėl sraigtasparnių remonto UAB „Helisota“ ieškinio Valstybės sienos tarnybai, todėl šiuo klausimu kreiptis į Europos Sąjungos Teisingumo teismą nėra teisinio pagrindo, vakar paskelbė Lietuvos apeliacinis teismas.

Rusijos investicinio holdingo įmonė perka Lietuvos bepiločių operatoriaus akcijų

2017.08.11Rusijos investicinis holdingo „Sistema“ įmonė  iš su Gediminu Žiemeliu siejamos UAB „Avia Solutions Group“ įsigijo pusę Lietuvos bepiločių orlaivių operatoriaus „Laserpas“ akcijų.

„Kidy Tour“ keliones pardavinės ir rinkos banginis „West Express“

2017.07.11Kelionių užsakomaisiais skrydžiais organizatorius „Kidy Tour“ skelbia pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su viena didžiausių turizmo agentūrų Baltijos šalyse „West Express“.

„Žalgirio“ krepšinio klubui – specialus Žiemelio lėktuvas

2017.07.03Kauno krepšinio klubas „Žalgiris“ į tolimas kelionas artėjančiameEurolygos sezone skraidys „Boeing“ lėktuvu, kuriame įrengtos 56 verslo klasės vietos.

„Kidy Tour“ iš Žiemelio statyto Maskvos oro uosto skraidins į Antaliją

2017.06.26Su verslininku Gediminu Žemeliu siejamas Lietuvos kelionių organizatorius „Kidy Tour“ įkėlė koją į Rusiją. Nuo birželio 27 d. jis pasiūlys maskviečiams keliones iš šalies sostinės į Antalijos kurortą Turkijoje.

Personalo vadovų atsakomybę augina technologiniai pokyčiai

2017.06.08Personalo specialistai – antra perspektyviausia specialybė po IT srities atstovų. Pastarųjų kuriami pokyčiai verčia aukštyn kojomis darbovietes ir augina personalo vadovų svarbą verslo valdyme.

Žiemelio aviacijos verslai pernai augino pelną ir pajamas

2017.05.31Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojamos ir Varšuvos biržoje kotiruojamos orlaivių aptarnavimo ir nuomos įmonės atitinkamai „Avia Solutions Group“ (ASG) ir „AviaAm Leasing“ (AAL) pernai dirbo pelningai, jų pajamos augo.

Lietuvių startuolis kovos už skrydžių bendrovių keleivių teises

2017.05.26„Skycop“ pavadintas startuolis žada ginti viso pasaulio skrydžių bendrovių keleivių teises ir padėti jiems išsireikalauti kompensacijų už neįvykdytus pažadus.

Startavo trijų dienų „Login“ fiesta

2017.05.24Trys dienos, 200 Lietuvos ir užsienio pranešėjų bei netradicinės erdvės – taip šiais metais startuoja technologijų ir inovacijų festivalis „Login 2017“.

Čia matote naujausias Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.