Avia Solutions Group, AB (16 bendr.)

Įmonės kodas: 302541648
Adresas: Smolensko g. 10, 03201 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Linas Dovydėnas
Veikla: Kitos verslo paslaugos (Ekonominės ir verslo konsultacijos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Avia Solutions Group, AB (16 bendr.)

„FL Technics“ pelnas išaugo dvigubai

2018.04.16Orlaivių aptarnavimo UAB „FL Technics“ pardavimo pajamos augo daugiau nei dešimtadaliu, o grynasis pelnas – dvigubai.

Žiemelio įmones siūlo įtraukti į nepatikimų NATO tiekėjų sąrašus

2018.04.11Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) politikai siūlo verslininko Gedimino Žiemelio žiemelio kontroliuojamas AB „AviaAM Leasing“ ir AB „Avia Solutions Group“ įtraukti į nacionalinius NATO partnerių nepatikimų tiekėjų sąrašus.

Nauja investicija Kaune: G. Žiemelis stato baldų gamyklą, sukurs virš 800 darbo vietų

2018.02.28Nuo dizaino iki patalpų įrengimo didiesiems globalios rinkos dalyviams visuose kontinentuose – taip specializuotų baldų ir interjero sprendimų UAB „Fitsout” projektą Kauno LEZ apibūdina Gediminas Žiemelis, AB „ŽIA Valda” valdybos pirmininkas.

Kiek patraukli Lenkijos akcijų rinka

2018.02.23Verslo, analitikų ir investuotojų požiūriai vertinant Varšuvos akcijų rinką – regiono finansų rinkos centrą – išsiskiria.

„Baltic Ground Services“ suplanavo plėstis dvigubai

2018.02.22Antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo paslaugų UAB „Baltic Ground Services“ (BGS) iki 2022-ųjų suplanavo paslaugas teikti dvigubai daugiau oro uostų nei dabar. Į plėtrą investuojama 18 mln. Eur.

Smulkieji akcininkai piktinasi „AviaAM Leasing“ traukimosi iš biržos sąlygomis

2018.02.19Grupės investuotojų pasiūlymas išpirkti smulkiųjų akcininkų akcijas ir patraukti iš Varšuvos biržos Lietuvos bendrovę „AviaAM Leasing“ yra smūgis smulkiesiems akcininkams, teigia Investuotojų asociacija. Pasiūlymo teikėjai teiginius dėl siūlomos kainos vadina nesuprantamais ir traukimąsi aiškina sumažėjusiu Lenkijos kapitalo rinkos patrauklumu.

Žiemelis nori traukti „AviaAM Leasing“ iš Varšuvos biržos

2018.02.15Su verslininku Gediminu Žiemeliu siejamos orlaivių nuomos, valdymo ir prekybos bendrovės „AviaAM Leasing“ akcijos Varšuvos biržoje ketvirtadienį smuko 12,3%, iki 5,58 PLN, arba labiausiai nuo pat debiuto biržoje 2013 m.

Svarbiausi 2017 m. įvykiai turizme: nuo netikrų nuotraukų skandalo iki neįvykusio „Novaturo" pardavimo

2017.12.29Turizmo sektoriui 2017-ieji buvo audringi. Iššūkių pažėrė Vilniaus oro uosto rekonstrukcija. Netikrų nuotraukų skandalas priminė, kad Lietuvos pristatymas pasauliui – sritis, kurioje turime pasitempti. Visgi nepaisant klaidų ir išbandymų metai buvo geri: Lietuvą aplankiusių turistų skaičius 2017 m. toliau didėjo. Optimistiškai nuteikia ir artėjantys 2018 –ieji.

Nemokami darbuotojų motyvavimo triukai

2017.12.22Kad jūsų personalas labiau įsitrauktų ir dirbtų našiau, nebūtinos didelės investicijos ar dosnios kalėdinės premijos. Užtenka paprastų pigių, bet veiksmingų metodų. Tai įrodo ir klasikiniai bandymai, ir Lietuvos bendrovių patirtis.

Žiemelio grupė įkūrė įmonę Vokietijoje

2017.12.20Gedimino Žiemelio aviacijos paslaugų įmonių grupės „Avia Solutions Group“ bendrovė „Baltic Ground Services“ įkūrė įmonę Vokietijoje.

Interviu su Žiemeliu: Maskvoje trukdantys „asmeniškumai“ ir 22 mln. USD investicijos

2017.10.25Verslininko Gedimino Žiemelio kartu su partneriais netoli Maskvos valdomam Žukovskio oro uostui dėl „asmeniškumų“ nepavyko prisivilioti Rusijos valstybinės milžinės „Aeroflot“ antrinės mažų sąnaudų bendrovės „Pobeda“. Tačiau interviu VŽ p. Žiemelis tvirtina, kad jau pradėtos daugiau nei 20 mln. USD investicijos į oro uosto plėtrą ir bus vykdomos kitų mažų sąnaudų bei krovinių įmonių vilionės.

Snaudulys keptų karvelių belaukiant...

2017.10.23Valdžios atstovai, žadantys tūkstančius naujų darbo vietų, iš tikrųjų stato oro pilis ir piršto nepajudina, kad atvertų vartus investuotojams, pasiryžusiems tas vietas iš tikrųjų sukurti. Todėl politikų rypavimai apie sunkumus pritraukiant tiesiogines užsienio investicijas, apie tuštokas laisvąsias ekonomines zonas, yra ne kas kita kaip krokodilo ašaros.

Trypčiojanti valdžia orlaivių remonto verslui neleidžia nutūpti Kaune

2017.10.20Orlaivių remontu ir priežiūra Kauno LEZ domisi mažiausiai 4 užsienio ir viena Lietuvos įmonė, bet investicijas, kurios sukurtų iki 2.000 gerai mokamų darbo vietų, stabdo neapsisprendžianti Vyriausybė.

„Avia Solutions Group“ rado būdą, kaip efektyviau ruošti pardavėjus

2017.10.19Pasiskolinus mokymų elementų iš kitos profesionalų srities, galima pagerinti naujokų pirmuosius darbo rezultatus, rodo „Avia Solutions Group“ patirtis.

„Verslas 2018“: ar esame pakankamai konkurencingi globaliame verslo pasaulyje

2017.10.17Antradienį Vilniuje vyksta „Verslo žinių“ kartu su „Danske bank“ rengiama konferencija „Verslas 2018“. Kasmetiniame renginyje įmonių vadovai, analitikai, įvairių sričių specialistai dalijasi sukaupta patirtimi bei diskutuoja apie iššūkius, kurie verslo laukia artimiausiu metu.

Šią savaitę svarbu (42)

2017.10.15Valdžios, darbdavių ir profsąjungų atstovai pasirašys Nacionalinį susitarimą dėl šaliai būtinų reformų, Seimui bus pateiktas kitų metų biudžeto projektas, įvyks „Verslo žinių“ organizuojama metinė konferencija „Verslas 2018“, Kinijos komunistai surengs suvažiavimą, kuriame, manoma, bus sustiprintos šios šalies lyderio politinės pozicijos.

Su Žiemeliu siejama „Kidy Tour“ tęsia plėtrą: įsteigė bendrovę Latvijoje

2017.09.14Kelionių organizatorių „Kidy Tour“ valdanti aviacijos paslaugų įmonių grupė „Avia Solutions Group“ steigia kelionių organizavimo bendrovę Latvijoje.

Restauruotas Ilzenbergas – verslininko užmojis gaivinti dvarų kultūrą

2017.09.04Praėjusį savaitgalį visuomenei atverti restauruoto Ilzenbergo dvaro vartai. Rokiškio rajone, pačiame Latvijos pasienyje baigiančią nykti dvarvietę prieš 5-erius metus ėmėsi atstatyti verslininkas Vaidas Barakauskas.

Žiemelio įmonės prašymas kreiptis į ES Teisingumo teismą atmestas

2017.08.11Teismui nekyla neaiškumų dėl sraigtasparnių remonto UAB „Helisota“ ieškinio Valstybės sienos tarnybai, todėl šiuo klausimu kreiptis į Europos Sąjungos Teisingumo teismą nėra teisinio pagrindo, vakar paskelbė Lietuvos apeliacinis teismas.

Rusijos investicinio holdingo įmonė perka Lietuvos bepiločių operatoriaus akcijų

2017.08.11Rusijos investicinis holdingo „Sistema“ įmonė  iš su Gediminu Žiemeliu siejamos UAB „Avia Solutions Group“ įsigijo pusę Lietuvos bepiločių orlaivių operatoriaus „Laserpas“ akcijų.

Čia matote naujausias Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.