Avia Solutions Group, AB (16 bendr.)

Įmonės kodas: 302541648
Adresas: Smolensko g. 10, 03201 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Jonas Janukėnas
Veikla: Kitos verslo paslaugos (Ekonominės ir verslo konsultacijos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Avia Solutions Group, AB (16 bendr.)

„BAA Training“ pildo skrydžio treniruoklių parką

2018.10.17„Avia Solutions Group“ kontroliuojama bendrovė „BAA Training“ pristatė savo naują pirkinį –„Boeing 737 Next Generation“ realaus skrydžio treniruoklį.

„Baltic Ground Services“ Ukrainoje nuomos pusvagonius

2018.10.10Gedimino Žiemelio kontroliuojamai AB „Avia Solutions Group“ priklausanti UAB „Baltic Ground Services“ Ukrainoje įsigijo įmonę, kuri teiks liukinių pusvagonių nuomos paslaugas.

Baltijos šalių įmonių TOP 50 reitinge dominuoja lietuviai

2018.09.26Naujausiame „Coface“ sudarytame Baltijos šalių TOP 50 įmonių reitinge lietuviai ir šiemet užtikrintai pirmauja – į jį pateko 28 įmonės iš Lietuvos, 15 įmonių iš Estijos ir 7 įmonės iš Latvijos.

„FL Technics“ Vilniuje remontuos „Lufthansa Group“ lėktuvus

2018.09.25Vokietijos aviacijos gigantas „Lufthansa Group“ ir lietuviško kapitalo orlaivių techninės priežiūros ir remonto įmonė „FL Technics“ pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį.

„FL Technics“ Vilniuje remontuos „Lufthansa Group“ lėktuvus

2018.09.25Vokietijos aviacijos gigantas „Lufthansa Group“ ir lietuviško kapitalo orlaivių techninės priežiūros ir remonto įmonė „FL Technics“ pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį.

VMI pripažino, kad paskolų gausa netrukdo sumažinti pelno mokestį

2018.09.25Mokesčių mokėtojai gali prašyti VMI grąžinti pelno mokesčio permoką, kuri susidarė dėl to, kad anksčiau nebuvo galima atskaityti į sąnaudas palūkanų.

„Avia Solutions Group“ traukiasi iš Žukovsko oro uosto, koncentruojasi į Aziją

2018.09.10Gedimino Žiemelio kontroliuojama AB „Avia Solutions Group“ (ASG) traukiasi iš Maskvos Žukovsko oro uosto, didina veiklos apimtis ir dėmesį fokusuoja į Tolimųjų Rytų rinkas, tačiau centrinę buveinę tvirtina ir toliau paliksianti Lietuvoje.

Žiemelio įmonė ruošiasi užbaigti pasirodymą biržoje

2018.09.05Akcininkų grupė, siejama su verslininku Gediminu Žiemeliu ir jo verslo partneriais, per oficialų akcijų supirkimą nupirko 13% Lietuvos orlaivių aptarnavimo įmonės „Avia Solutions Group“ akcijų ir ruošiasi delinstinguoti įmonę iš Varšuvos biržos, o akcijų supirkimo kaina besipiktinusiems smulkiesiems siūlo džiaugtis, kad supirkimas buvo vykdomas pagal Lenkijos įstatymus.

„Avia Solutions Group“ pajamos šiemet augo 21%

2018.08.16Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ pirmąjį šių metų pusmetį gavo 204,172 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 21% daugiau nei pernai sausį–birželį, kai jos buvo 168,797 mln. Eur.

„FL Technics“ angare – pirmasis „Kulula.com“ lėktuvas iš PAR

2018.08.14AB „Avia Solutions Group“ priklausanti orlaivių aptarnavimo įmonė praneša pirmą kartą sulaukusi iš Pietų Afrikos Respublikos patikrai, priežiūrai ir remontui atskraidinto pigių skrydžių bendrovės „Kulula.com“ orlaivio.

Vilniaus oro uosto rekonstrukcija: suplanavo naują terminalą, keis eismo srautus

2018.07.26Pagrindinis šalies oro uostas bus išplėstas: po rekonstrukcijos keleivių terminalų plotas turėtų padidėti maždaug trečdaliu, be to, planuojama pertvarkyti transporto priemonių srautus.

Žiemelis iš Varšuvos biržos nori delistinguoti ir ASG

2018.07.11Verslininko Gedimino Žiemelio netiesiogiai kontroliuojama orlaivių priežiūros paslaugų bendrovė „Avia Solutions Group“ (ASG) planuoja trauktis iš biržos.

„BAA Training“ planuoja žengti į Kiniją, nurodomos daugiamilijoninės investicijos

2018.07.05„Avia Solutions Group“ priklausanti „BAA Training“ aviacijos mokykla ketina plėstis į Kiniją, kurioje kartu su partneriais ilgajame periode numanomos investicijos galėtų siekti 60 mln. USD (per 51 mln. Eur).

Žiemelis delistinguoja „AviaAm Leasing” iš Varšuvos biržos

2018.06.27Lenkijos finansų priežiūros tarnyba neprieštaravo verslininko Gedimino Žiemelio netiesiogiai kontroliuojamos orlaivių nuomos bendrovės „AviaAm Leasing” akcijų išbraukimui iš biržos.

Lietuvoje – 140.000 specialistų skylė, bet užsieniečių nesamdo

2018.06.20Darbdaviai pernai ieškojo 214.000 aukštos kvalifikacijos specialistų – tris kartus daugiau, nei Lietuvoje buvo tokio lygio bedarbių. Valdžios siūloma išeitis – lengvesnė galimybė įsivežti specialistų iš trečiųjų šalių. Tačiau pagal šią priemonę per daugiau nei metus į mūsų šalį atvyko tik 50 darbuotojų.

„Avia Solutions Group“ įsigijo įmonę Ukrainoje

2018.06.15Verslininko Gedimino Žiemelio netiesiogiai valdoma Lietuvos kapitalo aviacijos grupė „Avia Solutions Group“ įsigijo Ukrainos transporto nuomos įmonę.

„Avia Solutions Group“ atsiėmė skundus dėl plėtros oro uoste ir NATO pirkimų

2018.06.08Verslininko Gedimino Žiemelio netiesiogiai valdoma Lietuvos kapitalo aviacijos grupės „Avia Solutions Group“ atsiėmė skundus teismuose dėl draudimo jai statyti naują angarą Vilniaus oro uoste ir NATO tiekėjo sertifikato panaikinimo, pranešė bendrovė.

Danėlius bendradarbiaus su „Avia Solutions Group“

2018.06.05Buvęs kandidatas į teisingumo ministrus, politine korupcija kaltinamo buvusio „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio advokatas Giedrius Danėlius bendradarbiaus su verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama aviacijos verslo grupe „Avia Solutions Group“ – jis patarinės kompanijai atitikties klausimais.

„Avia Solutions Group“ akcijas perima bendrovės vadovybė

2018.06.0510,18% AB „Avia Solutions Group“ akcijų įsigijo grupės stebėtojų tarybos pirmininkas Vladas Bagavičius.

„Avia Solutions Group“ plečiasi į Ispaniją

2018.05.29Tarptautinei aviacijos paslaugų grupei „Avia Solutions Group“ priklausanti pilotų mokymų akademija „BAA Training“ atidaro naują mokymų centrą Ispanijoje.

Čia matote naujausias Avia Solutions Group, AB (16 bendr.) nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.