Euroapotheca, UAB

Įmonės kodas: 300854822
Adresas: Lvovo g. 25, 09320 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Raimonda Kišienė
Veikla: Kitos verslo paslaugos (Ekonominės ir verslo konsultacijos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Top 1000 - 2012 m.

Euroapotheca, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Euroapotheca, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Euroapotheca, UAB

„Vilniaus prekyba“ ieško viešųjų ryšių vadovo

2017.11.09Didžiausia mažmeninės prekybos grupė Baltijos šalyse „Vilniaus prekyba“ vėl ieško komunikacijos profesionalo, kuris sukurtų ir įgyvendintų įmonės tikslus atitinkančią viešųjų ryšių strategiją.

Interviu su „Vilniaus prekybos“ vadovu: apie vaistinių pardavimą, strategijos pokyčius, naujo „Akropolio“ statybas

2017.10.20„Vilniaus prekybos“ valdybos pirmininku vietoj Raimondos Kižienės tapęs Marius Čatrauskas interviu atskleidžia artimiausius VP grupės įmonių planus: Vilniuje iškils dar vienas „Akropolis“, plėsis „Ermitažas“, „Maxima“. Jis patvirtina tai, ką iki šiol „Vilniaus prekyba“ neigė, – iš tikrųjų buvo bandoma parduoti vaistinių tinklus valdančią „Euroapothecą“, o sandorio užbaigti nepavykus nuspręsta įmonę dar sustiprinti.

„Maxima LT“ – dar vienas vadovų kaitos etapas

2017.01.23„Maximą LT priversti palikti dar du vadovaujantys asmenys: Paulius Dambrauskas, „Maximos LT“ Komercijos vadovas bei Rosvaldas Gorbačiovas, tinklo Korporacinių reikalų departamento direktorius.

Su nauja „Maximos“ valdžia – nauji padalinių vadovai

2017.01.16Pasikeitus UAB „Maxima LT“ vadovybei, keičiami ir skyrių vadovai. Savo pareigas jau paliko Kristina Mažeikytė, pastaruosius beveik 2 metus vadovavusi prekybos tinklo rinkodaros skyriui. Tai ne vienintelis artimiausių dienų padalinių vadovų pasikeitimas – tokį žingsnį turės priimti dar keli skyrių vadovai.

„Inreal Gruop“ ir „Hanner“ varžosi European Business Awards konkurse

2017.01.10Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Inreal Gruop“ ir „Hanner“ dalyvauja tarptautiniuose verslo apdovanojimuose European Business Awards. Abi bendrovės pateko į antrąjį konkurso etapą, kuriame už įmones gali balsuoti ir visuomenė.

Pirmoji „Eurovaistinės“ pergalė prieš „Camelia“

2016.10.04Valstybinis patentų biuras paskelbė sprendimą dėl UAB „Euroapotheca“, valdančios „Eurovaistinių“ tinklą, ir UAB „Nemuno vaistinė“ ginčo dėl prekių ženklų: „Dabar ... norės būti visi“ ir „Dabar Camelia klientais norės būti visi“ registracijų. Sprendimas palankus „Eurovaistinių“ tinklui.

„Vilniaus prekyba“ konsoliduojasi: perka „Franmax“

2016.09.02UAB „Vilniaus prekyba“ (VP) perka mažmeninės prekybos tinklo „Maxima“ frančizę valdančią UAB „Franmax“. Tai dar viena bendrovė, dėl kurios buvo kilęs konfliktas tarp verslininkų Mindaugo Marcinkevičiaus ir Nerijaus Numavičiaus.

VP grupės ginčai Maltoje baigėsi, abi pusės atsiėmė ieškinius

2016.06.20Maltoje veikianti „Akropolius“ valdžiusi VP grupės bendrovė „Relvit Ltd.“ ir smulkusis grupės akcininkas Mindaugas Marcinkevičius nutraukė bylinėjimąsi.

„Maxima grupei“ vadovaus Šustikas

2016.05.13Mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“, pakeitęs vadovus Latvijoje, Estijoje bei Bulgarijoje, pokyčių ėmėsi ir grupės mastu.

„Euroapotheca“ apyvarta pernai augo 6%

2016.03.08Vaistinių tinklus ir didmenines farmacijos produktų platinimo įmones Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Ukrainoje valdančios įmonės „Euroapotheca“ konsoliduota apyvarta 2015 metais siekė 340 mln. EUR be PVM ir buvo 6% didesnė nei 2014 metais.

Prekybos centrai etikečių su litais dar neišmes

2015.06.29Didieji prekybininkai aiškina, kad neketina nuo liepos 1 d. pateikti kainų tik eurais. Jie savanoriškai šį laikotarpį pratęs bent iki rudens, o kai kurie ir iki metų pabaigos.

„Vilniaus prekyba“: pajamos peržengė 3 mlrd. Eur

2015.05.29Prekybos UAB „Vilniaus prekyba“ grupės konsoliduotos pajamos ir pelnas pernai augo. Vaistinių ir statybinių medžiagų tinklų augimas viršijo „Maxima“ rodiklius.

CV.LT: Keičiasi „Vilniaus prekybos“ ir „Euroapotheca“ vadovės

2015.05.08Mažmeninės prekybos UAB „Vilniaus prekyba“ vadovaus Raimonda Kižienė, dabartinė vaistinių UAB „Euroapotheca“ generalinė direktorė. Pastarojoje bendrovėje ją pakeis Kristina Žališkevičienė.

„Vilniaus prekyba“ kelia koją į Ukrainą

2015.04.22Viena stambiausių prekybininkų Baltijos šalyse – prekybos tinklą „Maxima“ valdanti „Vilniaus prekyba“ – pradeda plėtrą  į Ukrainą. Artimiausiu metu Kijeve duris atvers pirmoji grupės valdomos „Euroaptekos“ tinklo vaistinė.

Numavičius „Forbes“ milijardierių sąraše prarado kelis šimtus pozicijų

2015.03.02„Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas Nerijus Numavičius, praėjusiais metais pirmą kartą patekęs į „Forbes“ žurnalo sudaromą pasaulio turtingiausiųjų sąrašą, iš 1537-os vietos nukrito į 1741-ą.

„Vilniaus prekybos“ planuose – „Senjorų vaistinė“

2014.11.04UAB „Euroapotheca“ spalį užregistravo prekės ženklus „Senjorų“ ir „Senjorų vaistinė“. Vieną didžiausių vaistų tinklų Lietuvoje valdanti UAB „Vilniaus prekybos“ grupės bendrovė apie planus kol kas kalba aptakiai.

Numavičius pakilo turtingiausių pasaulio žmonių sąraše

2014.06.09Žurnalas „Forbes“ atnaujino sako kasmetinį turtingiausiųjų pasaulio žmonių sąrašą. Kovą paskelbtame sąraše pirmą kartą atsirado ir lietuviška pavardė. Nerijus Numavičius, „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas, įvardintas kaip 1565-asis turtingiausias pasaulio žmogus.

Nerijus Numavičius – pasaulio turtingiausiųjų sąraše

2014.03.05Šį pirmadienį žurnalas „Forbes“ paskelbė kasmetinį turtingiausiųjų pasaulio žmonių sąrašą. Po ketverių metų pertraukos į pirmąją sąrašo vietą sugrįžo Billas Gatesas. Taip pat pirmą kartą sąraše atsirado lietuviška pavardė – Nerijus Numavičius, „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas, įvardintas kaip 1565-asis turtingiausias pasaulio žmogus.

Saulės pramonės apimtis – 50 elektrinių per metus

2013.10.15Startą skelbianti saulės energetikos pramonė ne tik neatsisako ambicingų planų – jų pramintu keliu pasuko ir Vokietijos gamintojai.

„Euroapotheca“ padidino įstatinį kapitalą iki 341 mln. Lt

2013.07.30„Vilniaus prekybos“ grupei priklausanti bendrovė „Euroapotheca“, valdanti vaistines Baltijos šalyse ir Lenkijoje, padidino įstatinį kapitalą 321,6 mln. Lt iki 341 mln. Lt.

Čia matote naujausias Euroapotheca, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.