Euroapotheca, UAB

Įmonės kodas: 300854822
Adresas: Lvovo g. 25, 09320 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Raimonda Kišienė
Veikla: Kitos verslo paslaugos (Ekonominės ir verslo konsultacijos)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2015 m. Top 1000 - 2012 m.

Euroapotheca, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Euroapotheca, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Euroapotheca, UAB

„Maxima Grupė“ ieško komunikacijos vadovo

2018.01.10Kontroliuojančioji bendrovė „Maxima grupė“, valdanti prekybos tinklus „Maxima“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, „T Market“ Bulgarijoje, „Aldik“ Lenkijoje ir internetinę parduotuvę „Barbora“, ieško komunikacijos vadovo.

Didžiausi 2017 m. sandoriai ir ko laukti 2018-aisiais

2018.01.02Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse 2017-aisiais netrūko stambių įsigijimo sandorių, o kai kurių vertės peržengė net milijardinę kartelę. Rinkos dalyviai prognozuoja, kokių įsigijimų galima tikėtis šiais metais.

„Maxima“ keičia įmonės valdymo struktūrą

2017.12.22Didžiausias mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“ keičia įmonės valdymo struktūrą, grąžindamas dvi aukščiausio lygio vadovų – komercijos ir operacijų – pozicijas, kurių buvo atsisakęs praėjusių metų pradžioje, kai prie įmonės vairo stojo Kristina Meidė.

„Euroapotheca“ perėjo visus švedų filtrus

2017.12.21Atvirą Švedijos vyriausybės konkursą dėl vaistinių tinklą valdančios bendrovės įsigijimo laimėjusi „Euroapotheca“ buvo atsidūrusi po didinamuoju stiklu, nes vaistinės apima socialiai jautrų verslo segmentą, tokios įmonės pirkėjas buvo renkamas labai atsakingai, sako Mantas Zalatorius, Švedijos rinkos ekspertas, Lietuvos bankų asociacijos prezidentas.

„Euroapothecos“ sandoris Švedijoje: maratonas minų lauke

2017.12.21Daugelį metų stebėjome švedų kapitalo invaziją į Lietuvą, o dabar, UAB „Euroapotheca“ perkant ketvirtą pagal dydį vaistinių tinklą Švedijoje, regime istorinį posūkį, kai įmonę Švedijoje perka lietuviai. Jeigu konkurencijos priežiūros institucijos leis užbaigti sandorį, bendrovė taps didžiausia Lietuvos investuotoja ne tik Švedijoje, bet ir visoje Vakarų Europoje.

„Eurovaistinė“ turi naują komunikacijos vadovę

2017.12.18Nuo sausio 2 d. „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovės pareigas pradės eiti Asta Valatkevičienė. Ji keičia Laurą Bielskę.

„Euroapotheca“ perka Švedijos vaistinių tinklą „Apoteksgruppen“

2017.11.28Baltijos šalyse bei Centrinėje ir Rytų Europoje vaistinių tinklus valdanti UAB „Euroapotheca“ perka vieną didžiausių Švedijoje „Apoteksgruppen“ vaistinių tinklą. Sandorį dar turės patvirtinti Švedijos priežiūros institucijos.

„Vilniaus prekyba“ ieško viešųjų ryšių vadovo

2017.11.09Didžiausia mažmeninės prekybos grupė Baltijos šalyse „Vilniaus prekyba“ vėl ieško komunikacijos profesionalo, kuris sukurtų ir įgyvendintų įmonės tikslus atitinkančią viešųjų ryšių strategiją.

Interviu su „Vilniaus prekybos“ vadovu: apie vaistinių pardavimą, strategijos pokyčius, naujo „Akropolio“ statybas

2017.10.20„Vilniaus prekybos“ valdybos pirmininku vietoj Raimondos Kižienės tapęs Marius Čatrauskas interviu atskleidžia artimiausius VP grupės įmonių planus: Vilniuje iškils dar vienas „Akropolis“, plėsis „Ermitažas“, „Maxima“. Jis patvirtina tai, ką iki šiol „Vilniaus prekyba“ neigė, – iš tikrųjų buvo bandoma parduoti vaistinių tinklus valdančią „Euroapothecą“, o sandorio užbaigti nepavykus nuspręsta įmonę dar sustiprinti.

„Maxima LT“ – dar vienas vadovų kaitos etapas

2017.01.23„Maximą LT priversti palikti dar du vadovaujantys asmenys: Paulius Dambrauskas, „Maximos LT“ Komercijos vadovas bei Rosvaldas Gorbačiovas, tinklo Korporacinių reikalų departamento direktorius.

Su nauja „Maximos“ valdžia – nauji padalinių vadovai

2017.01.16Pasikeitus UAB „Maxima LT“ vadovybei, keičiami ir skyrių vadovai. Savo pareigas jau paliko Kristina Mažeikytė, pastaruosius beveik 2 metus vadovavusi prekybos tinklo rinkodaros skyriui. Tai ne vienintelis artimiausių dienų padalinių vadovų pasikeitimas – tokį žingsnį turės priimti dar keli skyrių vadovai.

„Inreal Gruop“ ir „Hanner“ varžosi European Business Awards konkurse

2017.01.10Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Inreal Gruop“ ir „Hanner“ dalyvauja tarptautiniuose verslo apdovanojimuose European Business Awards. Abi bendrovės pateko į antrąjį konkurso etapą, kuriame už įmones gali balsuoti ir visuomenė.

Pirmoji „Eurovaistinės“ pergalė prieš „Camelia“

2016.10.04Valstybinis patentų biuras paskelbė sprendimą dėl UAB „Euroapotheca“, valdančios „Eurovaistinių“ tinklą, ir UAB „Nemuno vaistinė“ ginčo dėl prekių ženklų: „Dabar ... norės būti visi“ ir „Dabar Camelia klientais norės būti visi“ registracijų. Sprendimas palankus „Eurovaistinių“ tinklui.

„Vilniaus prekyba“ konsoliduojasi: perka „Franmax“

2016.09.02UAB „Vilniaus prekyba“ (VP) perka mažmeninės prekybos tinklo „Maxima“ frančizę valdančią UAB „Franmax“. Tai dar viena bendrovė, dėl kurios buvo kilęs konfliktas tarp verslininkų Mindaugo Marcinkevičiaus ir Nerijaus Numavičiaus.

VP grupės ginčai Maltoje baigėsi, abi pusės atsiėmė ieškinius

2016.06.20Maltoje veikianti „Akropolius“ valdžiusi VP grupės bendrovė „Relvit Ltd.“ ir smulkusis grupės akcininkas Mindaugas Marcinkevičius nutraukė bylinėjimąsi.

„Maxima grupei“ vadovaus Šustikas

2016.05.13Mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“, pakeitęs vadovus Latvijoje, Estijoje bei Bulgarijoje, pokyčių ėmėsi ir grupės mastu.

„Euroapotheca“ apyvarta pernai augo 6%

2016.03.08Vaistinių tinklus ir didmenines farmacijos produktų platinimo įmones Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Ukrainoje valdančios įmonės „Euroapotheca“ konsoliduota apyvarta 2015 metais siekė 340 mln. EUR be PVM ir buvo 6% didesnė nei 2014 metais.

Prekybos centrai etikečių su litais dar neišmes

2015.06.29Didieji prekybininkai aiškina, kad neketina nuo liepos 1 d. pateikti kainų tik eurais. Jie savanoriškai šį laikotarpį pratęs bent iki rudens, o kai kurie ir iki metų pabaigos.

„Vilniaus prekyba“: pajamos peržengė 3 mlrd. Eur

2015.05.29Prekybos UAB „Vilniaus prekyba“ grupės konsoliduotos pajamos ir pelnas pernai augo. Vaistinių ir statybinių medžiagų tinklų augimas viršijo „Maxima“ rodiklius.

CV.LT: Keičiasi „Vilniaus prekybos“ ir „Euroapotheca“ vadovės

2015.05.08Mažmeninės prekybos UAB „Vilniaus prekyba“ vadovaus Raimonda Kižienė, dabartinė vaistinių UAB „Euroapotheca“ generalinė direktorė. Pastarojoje bendrovėje ją pakeis Kristina Žališkevičienė.

Čia matote naujausias Euroapotheca, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.