Kauno grūdai, AB

Įmonės kodas: 133818917
Adresas: H. ir O. Minkovskių g. 63, 46550 Kauno m.sav.
Vadovas: Tautvydas Barštys
Veikla: Žemės ūkis (Žemės ūkio produktai ir jų apdorojimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Kauno grūdai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Kauno grūdai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Kauno grūdai, AB

„Kauno grūdai“ investuos gavę „Unilever“ užsakymą

2017.11.14Viena didžiausių šalies grūdų perdirbimo bendrovių „Kauno grūdai“ Alytuje statys greitai paruošiamų makaronų gamyklą. Investiciją skatina maisto pramonės milžinės „Unilever“ užsakymai.

Sektoriaus apžvalga: pramonės lyderiai apie efektyviausius sprendimus

2017.10.24Tai buvo pirmieji metai, kai gamybininkai garsiai ištarė: nebepagaminame tiek, kiek galėtume parduoti. Ir nebegalime plėstis tiek, kiek norėtume, nes nebebūtų, ką įdarbinti. Daugelis įmonių praėjusius metus vadina geriausiais savo istorijoje. Šiandien pristatome pramonės sektoriaus lyderius, kalbindami kuriuos, stengėmės sužinoti, kokie sprendimai sukūrė didžiausią pridėtinę vertę.

Ministras: visiems ūkininkams nuostoliai kompensuoti nebus

2017.10.13Ketvirtadienį Žemės ūkio ministerijoje susirinkę dėl liūčių nukentėjusių savivaldybių atstovai ministro prašė paraginti Vyriausybę skelbti ekstremalią situaciją ir kompensuoti ūkininkų patirtus nuostolius.

Remigijus Veikalas turi naujas pareigas

2017.10.04Nuo spalio 2 d. atliekų tvarkymo UAB „Ekonovus“ generaliniu direktoriumi tapo Remigijus Veikalas, palikęs AB „Kauno grūdai“ vykdomojo direktoriaus pareigas, kurias ėjo beveik dvejus metus.

„Vilniaus paukštynas“ – lietuviška vištiena nuo pirmo grūdo

2017.08.03AB „Vilniaus paukštynas“, įkurta prieš pusę šimtmečio, išlaiko tradiciją patiekti kokybišką vištieną, kuriai užauginti naudojami iš lietuviškų grūdų pagaminti lesalai. Beje, dalį paukščių bendrovei užaugina Lietuvos ūkininkai, o įdiegtos modernios inovatyvios technologijos ir ilgalaikė gamybos patirtis įkvėpė sukurti naują šviežios vištienos produktų asortimentą – „Lietuviška vištiena“.

„Mūsų vasaros šventė“: „KG Group“ šeimų fiesta

2017.07.26Daugiau nei 3.600 darbuotojų iš skirtingų Lietuvos kraštų vienijanti įmonių grupė „KG Group“ jau beveik dešimtmetį Tarptautinę vaikų gynimo dieną mini bendroje šventėje. Tai – Šeimų šventė, suburianti ne tik įvairių specialybių įmonių darbuotojus, bet ir jų atžalas, šeimos narius.

Potencialas – Skandinavijoje, rodo „Kauno Grūdų“ patirtis

2017.07.13Galimybė klientui sukurti vitamininius mineralinius papildus išskirtinai pagal jo pageidaujamą, individualią receptūrą, didina AB „Kauno Grūdai“ eksportą į Skandinaviją –vien per pastaruosius dvejus metus į Suomiją iškeliavo premiksų už daugiau nei 1 mln. Eur.

„Kauno grūdams“ – beveik 1 mln. Eur bauda

2017.06.13Konkurencijos taryba priėmė nutarimą, kad bendrovė „Kauno grūdai“, įsigijusi apie 51% Vievio paukštyno akcijų, įgijo pastarosios bendrovės kontrolę ir tokiu būdu įgyvendino koncentraciją, apie kurią nepranešė Konkurencijos tarybai bei negavo jos leidimo. Už šį Konkurencijos įstatymo pažeidimą „Kauno grūdams“ skirta 947.700 Eur bauda.

„Kauno grūdai“: Uzbekistane yra potencialo

2017.04.09AB „Kauno Grūdai“ Uzbekistano tarptautinėje parodoje „AgroWorld 2017“ buvo apdovanoti už geriausią kombinuotųjų pašarų ir premiksų bei žaliavų verslo atstovų debiutą: profesionalai iš Europos šioje rinkoje vertinami.

„Kauno grūdų“ ir Vievio paukštyno sandorio ėmėsi Konkurencijos taryba

2016.12.07Konkurencijos taryba įtaria, kad AB „Kauno grūdai“, įsigijusi apie 51% bankrutavusios AB Vievio paukštynas akcijų, įgijo pastarosios bendrovės kontrolę ir tokiu būdu įgyvendino koncentraciją, apie kurią nepranešė Konkurencijos tarybai bei negavo jos leidimo. Apsimestinį sandorį jau yra konstatavęs teismas.

FNTT pavijo dar vienus cukraus prekeivius: išvengta 1,6 mln. Eur PVM

2016.12.06Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) įtaria, kad trys lietuvių įmonės, užsiimančios cukraus ir aliejaus prekyba, vykdė fiktyvius pirkimo ir pardavimo sandorius, taip išvengdamos 1,6 mln. Eur PVM. Per pastaruosius penkerius metus tai jau 7 tyrimas, susijęs su prekyba cukrumi.

Praktika – kaip atranka į nuolatinį darbą

2016.09.22Įmonės vis sunkiau randa tinkamų darbuotojų, todėl studentų – ypač gerai besimokančių – paklausa darbo rinkoje didėja. Po privalomos praktikos darbdaviai vis dažniau pasiūlo nuolatinį darbą ir vis daugiau jaunų specialistų priima savanoriškai praktikai, kuri leidžia abiem pusėms pasitikrinti, ar pavyks dirbti kartu.

„KG Group“ pirmąjį pusmetį nežymiai didino pardavimus

2016.07.28Didžiausių „KG Group“ įmonių AB „Kauno grūdai“, AB Vilniaus paukštynas ir AB Kaišiadorių paukštynas pardavimo pajamos pirmąjį šių metų pusmetį palyginus su 2015 m. I pusmečiu nežymiai augo.

„Mūsų vasaros šventė“: boso gaudynės su „KG Group“

2016.07.24Pagauti bosą - apie tai jau aštuntus metus iš eilės svajoja dauguma įmonių grupės „KG Group“ darbuotojų.

„Kauno grūdų“ malūnas: kaip gimsta miltai

2016.06.19AB „Kauno grūdai“ savo gamybos poreikiams per metus sunaudoja maždaug 250.000 t grūdų, dar tiek pats eksportuoja kaip žaliavą. Daugiau nei trečdalis gamybai naudojamų grūdų patenka į Kauno viduryje stovintį malūną, kur gaminami miltai ir įvairūs jų mišiniai.

Tautvydas Barštys: „Kauno grūdams“ įtarimai nepareikšti

2016.05.26AB „Kauno grūdai“, kurios vardas minimas tyrime įtariant galimą sukčiavimo schemą, vengiant mokėti PVM, įtarimai nepareikšti. O du darbuotojai, minimi byloje, bendrovėje „seniai nebedirba“, teigia Tautvydas Barštys, įmonės vadovas bei pagrindinis akcininkas.

„Kauno grūdų“ sandoriai – FNTT tyrime

2016.05.24Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) tiria AB „Kauno grūdai“ sandorius perkant cukrų. Šiame tyrime jau pareikšti įtarimai 8 asmenims, du iš jų – minėtos bendrovės darbuotojai.

„KG Group“: apyvartinį kapitalą mažiname 20%

2016.04.07„KG Group“ šiemet planuoja sumažinti apyvartinio kapitalo poreikį, nes lėšų reikia investicijoms. Taip pat diegia valdymo sistemą „Oracle EBS“, kuri padės suvaldyti vienuolika grupei priklausančių verslų.

Kongrese Kaune – keli šimtai ūkininkų ir veterinarijos specialistų

2016.03.18Tarptautiniame veterinarijos kongrese „Vet Congress 2016 Lithuania“ Kaune 800 ūkininkų ir veterinarijos specialistų klausė Lietuvos ir užsienio mokslininkų paskaitų apie fermų gyvulių ligas, priežiūrą, mitybos ypatumus.

Veikalas – AB “Kauno grūdai“ vykdomasis direktorius

2016.01.08Pernai rugpjūtį iš bendrovės „Akropolis Group“ savo noru iš vadovo pareigų pasitraukęs Remigijus Veikalas nuo spalio prisijungė prie „KG Group“ vadovų komandos ir tapo AB „Kauno Grūdai“ vykdomuoju direktoriumi.

Čia matote naujausias Kauno grūdai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Regimantas Buožius, UAB "ACC Distribution" direktorius, Donatas Veinšreideris, UAB "Jūrės medis" generalinis direktorius ir Marius Gudas, AB "Kauno grūdai" komercijos direktorius. Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Regimantas Buožius, UAB "ACC Distribution" direktorius, Donatas Veinšreideris, UAB "Jūrės medis" generalinis direktorius ir Marius Gudas, AB "Kauno grūdai" komercijos direktorius. Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 04 10. Inga Lebrikaitė, AB „Kauno Grūdai" viešųjų ryšių specialistė. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 04 10. Tautvydas Barštys, AB "KG Group" valdybos pirmininkas, AB "Kauno grūdai" generalinis direktorius bei Lietuvos grūdų perdirbėjų asociacijos prezidentas. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 04 10. Tautvydas Barštys, AB "KG Group" valdybos pirmininkas, AB "Kauno grūdai" generalinis direktorius bei Lietuvos grūdų perdirbėjų asociacijos prezidentas. Vladimiro Ivanovo nuotr.