Kauno grūdai, AB

Įmonės kodas: 133818917
Adresas: H. ir O. Minkovskių g. 63, 46550 Kauno m. sav.
Vadovas: Tautvydas Barštys
Veikla: Žemės ūkis (Žemės ūkio produktai ir jų apdorojimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Kauno grūdai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Kauno grūdai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Kauno grūdai, AB

TOP 1000 lyderiai ekspertų akimis: per mažai pramonės, o ypač – inovatyvios

2018.07.18Lietuvos bendrovių TOP 1000 sąrašo viršūnėse – palyginti nedaug modernių pramonės įmonių, vos viena kita aukštųjų technologijų ar inovatyvių paslaugų bendrovė. Tai požymiai, kad pritraukiant investicijas Lietuvai dar reikia gerokai pasitempti.

Agrokoncerną vejasi trąšų muitai

2018.07.16Muitinės departamentas (MD) įsivėlė į ikiteisminį ginčą su rusiškų trąšų importuotojais dėl priskaičiuotų antidempingo muitų.

Vilniaus paukštynas augino pajamas: „Tampame ne tik žaliavos tiekėju“

2018.07.12AB „Vilniaus paukštynas“ praėjusiais metais augino ir pajamas, ir pelną. Bendrovės pajamos augo 4,4% – nuo 104,1 mln. Eur iki 108,67 mln. Eur. Tautvydo Barščio, „Vilniaus paukštyną“ valdančios „KG Group“ vadovo, teigimu, bendrovė stengiasi vis labiau koncentruotis ne tik į žaliavos auginimą, bet ir į gamybą – tai padeda kurti pridėtinę vertę ir didinti pelningumą.

Investuojantys „Kauno grūdai“ šiemet tikisi 338 mln. Eur pajamų

2018.07.03Verslininko Tautvydo Barščio valdoma grūdų perdirbimo AB „Kauno grūdai“ praėjusiais metais gavo 310,942 mln. Eur  pajamų – 2% proc. daugiau nei 2016 metais (304,985 mln. Eur). Šiemet įmonė planuoja, kad pajamos augs 8,7%, iki 338 mln. Eur.

Patvirtinta: 1 mln. Eur bauda „Kauno grūdams“ – pagrįsta

2018.06.13Vilniaus apygardos teismas atmetė „Kauno grūdų“ skundą ir patvirtino, kad pernai Konkurencijos taryba bendrovei beveik 1 mln. Eur baudą skyrė pagrįstai.

T. Barštys: turėsime vieną pajėgiausių įmonių Europoje

2018.04.09Alytaus savivaldybei du sklypus Pramonės parke išnuomojus AB „Kauno grūdai“, netrukus prasidės greitai paruošiamų produktų gamyklos statybos. Pirmoji naujosios gamyklos Alytuje produkcija vartotojus pasieks jau 2019 m. balandžio mėnesį.

Laukia dirbtinio intelekto vajaus

2018.02.22Lietuvos IT rinka toliau po truputį auga ir konsoliduojasi. Štai verslo valdymo ir dirbtinio intelekto sprendimus kurianti nedidelė įmonių grupė „Dineta“ pernai įsigijo UAB „Mokas iT“ ir gerokai išaugino pajamas bei pelną.

Tarp savaitės reklamų – išradingi sveikinimai Lietuvai

2018.02.20Tarp savaitės reklamų šį kartą ne tik tradiciniai klipai, bet ir išradingi bendrovių sveikinimai Lietuvai šimtmečio proga.

„Imlitex Holdings“ grūdus kraus Klaipėdoje

2018.01.23Viena didžiausių įmonių grupių Lietuvoje „Imlitex Holdings“ žekės ūkio produkciją nuo šiol kraus Klaipėdos uoste.

„Kauno grūdai“ investuos gavę „Unilever“ užsakymą

2017.11.14Viena didžiausių šalies grūdų perdirbimo bendrovių „Kauno grūdai“ Alytuje statys greitai paruošiamų makaronų gamyklą. Investiciją skatina maisto pramonės milžinės „Unilever“ užsakymai.

Sektoriaus apžvalga: pramonės lyderiai apie efektyviausius sprendimus

2017.10.24Tai buvo pirmieji metai, kai gamybininkai garsiai ištarė: nebepagaminame tiek, kiek galėtume parduoti. Ir nebegalime plėstis tiek, kiek norėtume, nes nebebūtų, ką įdarbinti. Daugelis įmonių praėjusius metus vadina geriausiais savo istorijoje. Šiandien pristatome pramonės sektoriaus lyderius, kalbindami kuriuos, stengėmės sužinoti, kokie sprendimai sukūrė didžiausią pridėtinę vertę.

Ministras: visiems ūkininkams nuostoliai kompensuoti nebus

2017.10.13Ketvirtadienį Žemės ūkio ministerijoje susirinkę dėl liūčių nukentėjusių savivaldybių atstovai ministro prašė paraginti Vyriausybę skelbti ekstremalią situaciją ir kompensuoti ūkininkų patirtus nuostolius.

Remigijus Veikalas turi naujas pareigas

2017.10.04Nuo spalio 2 d. atliekų tvarkymo UAB „Ekonovus“ generaliniu direktoriumi tapo Remigijus Veikalas, palikęs AB „Kauno grūdai“ vykdomojo direktoriaus pareigas, kurias ėjo beveik dvejus metus.

„Vilniaus paukštynas“ – lietuviška vištiena nuo pirmo grūdo

2017.08.03AB „Vilniaus paukštynas“, įkurta prieš pusę šimtmečio, išlaiko tradiciją patiekti kokybišką vištieną, kuriai užauginti naudojami iš lietuviškų grūdų pagaminti lesalai. Beje, dalį paukščių bendrovei užaugina Lietuvos ūkininkai, o įdiegtos modernios inovatyvios technologijos ir ilgalaikė gamybos patirtis įkvėpė sukurti naują šviežios vištienos produktų asortimentą – „Lietuviška vištiena“.

„Mūsų vasaros šventė“: „KG Group“ šeimų fiesta

2017.07.26Daugiau nei 3.600 darbuotojų iš skirtingų Lietuvos kraštų vienijanti įmonių grupė „KG Group“ jau beveik dešimtmetį Tarptautinę vaikų gynimo dieną mini bendroje šventėje. Tai – Šeimų šventė, suburianti ne tik įvairių specialybių įmonių darbuotojus, bet ir jų atžalas, šeimos narius.

Potencialas – Skandinavijoje, rodo „Kauno Grūdų“ patirtis

2017.07.13Galimybė klientui sukurti vitamininius mineralinius papildus išskirtinai pagal jo pageidaujamą, individualią receptūrą, didina AB „Kauno Grūdai“ eksportą į Skandinaviją –vien per pastaruosius dvejus metus į Suomiją iškeliavo premiksų už daugiau nei 1 mln. Eur.

„Kauno grūdams“ – beveik 1 mln. Eur bauda

2017.06.13Konkurencijos taryba priėmė nutarimą, kad bendrovė „Kauno grūdai“, įsigijusi apie 51% Vievio paukštyno akcijų, įgijo pastarosios bendrovės kontrolę ir tokiu būdu įgyvendino koncentraciją, apie kurią nepranešė Konkurencijos tarybai bei negavo jos leidimo. Už šį Konkurencijos įstatymo pažeidimą „Kauno grūdams“ skirta 947.700 Eur bauda.

„Kauno grūdai“: Uzbekistane yra potencialo

2017.04.09AB „Kauno Grūdai“ Uzbekistano tarptautinėje parodoje „AgroWorld 2017“ buvo apdovanoti už geriausią kombinuotųjų pašarų ir premiksų bei žaliavų verslo atstovų debiutą: profesionalai iš Europos šioje rinkoje vertinami.

„Kauno grūdų“ ir Vievio paukštyno sandorio ėmėsi Konkurencijos taryba

2016.12.07Konkurencijos taryba įtaria, kad AB „Kauno grūdai“, įsigijusi apie 51% bankrutavusios AB Vievio paukštynas akcijų, įgijo pastarosios bendrovės kontrolę ir tokiu būdu įgyvendino koncentraciją, apie kurią nepranešė Konkurencijos tarybai bei negavo jos leidimo. Apsimestinį sandorį jau yra konstatavęs teismas.

FNTT pavijo dar vienus cukraus prekeivius: išvengta 1,6 mln. Eur PVM

2016.12.06Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) įtaria, kad trys lietuvių įmonės, užsiimančios cukraus ir aliejaus prekyba, vykdė fiktyvius pirkimo ir pardavimo sandorius, taip išvengdamos 1,6 mln. Eur PVM. Per pastaruosius penkerius metus tai jau 7 tyrimas, susijęs su prekyba cukrumi.

Čia matote naujausias Kauno grūdai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Regimantas Buožius, UAB "ACC Distribution" direktorius, Donatas Veinšreideris, UAB "Jūrės medis" generalinis direktorius ir Marius Gudas, AB "Kauno grūdai" komercijos direktorius. Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 10 15. Viešbutyje "Le Meridien Vilnius" vyko "Verslo žinių" ir "Danske Bank" organizuota metinė vadovų, verslo savininkų ir valdybos narių konferencija "Verslas 2015". Iš kairės: Regimantas Buožius, UAB "ACC Distribution" direktorius, Donatas Veinšreideris, UAB "Jūrės medis" generalinis direktorius ir Marius Gudas, AB "Kauno grūdai" komercijos direktorius. Aušros Barysienės nuotr.

image

2014 04 10. Inga Lebrikaitė, AB „Kauno Grūdai" viešųjų ryšių specialistė. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 04 10. Tautvydas Barštys, AB "KG Group" valdybos pirmininkas, AB "Kauno grūdai" generalinis direktorius bei Lietuvos grūdų perdirbėjų asociacijos prezidentas. Vladimiro Ivanovo nuotr.

image

2014 04 10. Tautvydas Barštys, AB "KG Group" valdybos pirmininkas, AB "Kauno grūdai" generalinis direktorius bei Lietuvos grūdų perdirbėjų asociacijos prezidentas. Vladimiro Ivanovo nuotr.