Kauno tiltai, AB

Įmonės kodas: 133729589
Adresas: Ateities pl. 46, 52167 Kauno m.sav.
Vadovas: Aldas Rusevičius
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Statyba)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2014 m. Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Kauno tiltai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Kauno tiltai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Kauno tiltai, AB

Rusnės kelias bus apsaugotas nuo potvynių

2017.12.13Jau po metų – 2018 m. pabaigoje, vieninteliame automobilių kelyje į Rusnę, bus pastatyta estakada. Daug metų planuojama kelio rekonstrukcija eliminuos Rusnės izoliaciją potvynių metu.

Statybininkų asociacija siūlo receptą, kaip viešuosius pirkimus padaryti skaidresnius

2017.11.16Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) siūlosi iš valstybės perimti statybos įmonių atestavimo funkciją ir įdiegti išankstinį įmonių atestavimą. Tai neleistų viešuosius pirkimus rengiančioms organizacijoms konkursų kriterijų pritaikyti konkrečioms įmonėms. Anot LSA, tam reikėtų metų ir apie 0,5 mln. Eur.

Prievaizdams įtartina didžiųjų statybininkų partnerystė

2017.10.19Statybos sektoriaus viešųjų pirkimų konkursuose dalyvaujančių rangovų skaičius traukiasi, o sudaromų sutarčių vertė auga. Vis daugiau didelės vertės sutarčių pasirašo ne pavieniai rangovai, o veikdami kartu su partneriais. Viešųjų pirkimų ir konkurencijos prievaizdams kyla klausimų dėl neleistinų susitarimų, rangovai sako, kad jungtis verčia projektų dydis ir sudėtingumas.

„Kauno tiltai“ tempė žemyn Lenkijos įmonių grupės rezultatus

2017.08.31Lenkijos įmonių grupės „Trakcja PRKil S.A.“, kuriai priklauso Lenkijos kapitalo bendrovė Lietuvoje „Kauno tiltai“, pirmąjį pusmetį pelnas reikšmingai sumenko, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Bendrovė beda kaltinamąjį pirštą į „Kauno tiltų“ rezultatus.

Statybos sektoriaus lyderiai: krentančioje rinkoje sugebėjo rasti užsakymų ir uždirbti

2017.08.29Per praėjusius metus statybos darbų apimtys šalyje krito 9,6% – tai buvo antri metai be ES paramos, mat viešasis sektorius vėluoja ją naudoti ir nepradeda stambių projektų. Dalis statybos sektoriaus bendrovių apsiprato su užsakymų dieta ir rado būdų didinti pajamas bei pelną ar bent jau pristabdyti jų mažėjimą.

Indulgencijos vardas – Netyčia

2017.08.08Vyriausybė pagaliau ryžosi seniai brendusiam sprendimui – taikyti visišką materialinę atsakomybę viešajame sektoriuje dirbantiems asmenims, kurie tyčiniais veiksmais padarė turtinę žalą valstybei. Iniciatyva lyg ir turėtų būti sveikintina, tačiau yra vienas niuansas, sėjantis abejonę, kad visa tai – tik formalumas. Mat, teks įrodyti tyčinius veiksmus, o tai nebus paprasta, ir kažin, ar išvis įmanoma.

VŽ paaiškina: Vilniaus oro uostas mėnesį neveiks – kaip keliausime

2017.07.13Liepos 14-ąją, penktadienį, 35 dienoms uždaromas Vilniaus oro uostas. Per daug nei mėnesį bus rekonstruotas jo kilimo–tūpimo takas, atlikti kiti darbai, o beveik visus skrydžius perims Kauno oro uostas.

„Avia Solutions Group“ rems „Žalgirį“

2016.11.18Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama aviacijos „Avia Solutions Group“ pasirašė rėmimo sutartį su krepšinio klubu „Žalgiris“.

Kelio Vilnius–Utena rekonstrukcija: „Kauno tiltai“ ruošiasi gaminti asfaltbetonį

2016.11.16Laimėjusi konkursą Vilnius-Utena kelio rekonstrukcijos darbams atlikti, AB „Kauno tiltai“ užsibrėžusi statyti mobilią asfaltbetonio gamybos įrangą bei užsiimti asfaltbetonio gamyba.

Klaipėdos miesto centre – nauja automobilių stovėjimo aikštelė

2016.11.01Klaipėdos istorinėje širdyje – piliavietės papėdėje – baigta kiek daugiau nei 1 mln. Eur kainavusi automobilių stovėjimo aikštelės rekonstrukcija. Uostamiesčio centre atidarytoje aikštelėje iš viso įrengta 190 vietų automobiliams ir beveik 70 vietų dviračiams.

Išrinkta statybos sektoriaus lyderė

2016.09.19Skaitytojų balsais geriausia statybos sektoriaus įmone išrinkta UAB „Vytrita“. Ji finale nugalėjo transporto infrastruktūros statybos AB „Kauno tiltai“ bei statybos UAB „Mitnija“.

Statybos sektoriaus lyderiai: sėkmės korta – nuo eksporto iki šeimos

2016.09.15Transporto infrastruktūros statybos bendrovė „Kauno tiltai“ kaip vieną sėkmingiausių sprendimų, suteiksiančių įmonei daugiau konkurencinio pranašumo, įvardija projektavimo padalinio įsteigimą. Statybos bendrovė „Mitnija“ tolesnį augimą sieja su eksportu, o inžinerinių statinių statytoja „Vytrita“ savo sėkmę sieja su tuo, kad turi stiprią viešųjų pirkimų komandą, be to, yra šeimos verslas su tvirtomis vertybėmis.

Statybos sektoriaus lyderiai: liko 3 finalininkai

2016.09.13Iš 18 sėkmingiausių statybos sektoriaus įmonių, pagal 2015 m. finansinius rezultatus, į finalinį trejetą pateko transporto infrastruktūros statybos bendrovė „Kauno tiltai“, inžinerinių statinių statytoja „Vytrita“ bei statybos įmonė „Mitnija“.

Statybos sektoriaus lyderiai: liko 3 finalininkai

2016.09.13Iš 18 sėkmingiausių statybos sektoriaus įmonių, pagal 2015 m. finansinius rezultatus, į finalinį trejetą pateko transporto infrastruktūros statybos bendrovė „Kauno tiltai“, inžinerinių statinių statytoja „Vytrita“ bei statybos įmonė „Mitnija“.

Statybos sektoriaus lyderiai: ryškėja skaitytojų simpatijos

2016.09.09VŽ skaitytojai renka statybos sektoriaus lyderį - iš 18 sėkmingiausių statybos sektoriaus įmonių, pagal 2015 m. finansinius rezultatus, šiuo metu pirmauja bendrovės „Vytrita“, „Kauno tiltai“ ir „Mitnija“. Skaitytojai vis dar gali balsuoti už savo favoritus, o pirmadienį paaiškės trys finalininkai.

Kauno hidroelektrinės tiltas uždaromas kapitaliniam remontui

2016.09.05Nuo antradienio prasidės avarinės būklės Kauno hidroelektrinės tilto kapitalinio remonto darbai, kurie tęsis iki ateinančio pavasario. Kelininkai pakeis įtrūkusias tilto sijas, sutvarkys deformacines siūles, atnaujins važiuojamosios dalies dangą.

Vakarinio aplinkkelio statybos: tūkstančiai tonų grunto ir kilometrai vamzdynų

2016.06.26Vilniaus vakarinis aplinkkelis laikomas viena svarbiausių miesto gatvių. Skelbiama, kad kai tik aplinkkelis bus užbaigtas, kasdien juo turėtų važiuoti apie 65.000 žmonių, o eismo spūstys aplinkinėse gatvėse sumažės trečdaliu.

Aplinkkelio statyboms – dukart daugiau pajėgų, nei planuota

2016.06.23Vilniaus Vakarinį aplinkkelį greičiau, nei numatyta, žadantys užbaigti AB „Kauno tiltai“ neslepia – norint įgyvendinti pažadus teko priimti įmonei ne visai ekonomiškai naudingą sprendimą. Bendrovė pasitelkė dukart gausesnes, nei numatyta iš pradžių, pajėgas.

Vakarinis aplinkkelis: automobiliai III etapo atkarpa pajudės šių metų pabaigoje

2016.06.22Pirmieji automobiliai Vilniaus aplinkkelio III etapo atkarpa pradės važiuoti jau 2016 metų pabaigoje. Šis aplinkkelio etapas svarbus daugumai gyvenančių Šiaurės vakariniuose rajonuose: Viršuliškėse, Justiniškėse, Pašilaičiuose, Fabijoniškėse, kurių čia įsikūrę apie 110 tūkst., skelbia Vilniaus m. savivaldybė.

„Santakos slėnyje“ – ypatingas dėmesys verslo poreikiams

2016.05.09Kaune Europos Sąjungos (ES) investicijomis įkurtas integruotas mokslo, studijų ir verslo centras „Santakos slėnis“ – vienas iš 5 Lietuvoje veikiančių modernių centrų, kurių tyrimų laboratorijos atviros mokslininkams, studentams ir verslininkams, siekiantiems kurti inovacijas bei aukštos pridėtinės vertės produktus ir paslaugas. Siekiant aktyvesnio mokslininkų ir verslininkų bendradarbiavimo, įsteigtas Kauno technologijos universiteto (KTU) Nacionalinis inovacijų ir verslo centras (NIVC).

Čia matote naujausias Kauno tiltai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2014 08 21. Klaipėda. Pradėtas vienas sudėtingiausių elektros jungties su Švedija „NordBalt“ darbų etapas – po Kuršių marių dugne išgręžtus vamzdžius ištrauktas 1,6 km ilgio kabelis. Algimanto Kalvaičio nuotr.

image

2014 01 20. Lietuvos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius (antras iš dešinės) lankėsi Kaune, rekonstruojamo Panemunės tilto statybvietėje. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

image

2014 01 20. Lietuvos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius (antras iš dešinės) lankėsi Kaune, rekonstruojamo Panemunės tilto statybvietėje. Dešinėje - Andrius Kupčinskas, Kauno miesto meras. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

image

2014 01 20. Rekonstruojamas Panemunės tiltas Kaune. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

image

2014 01 20. Rekonstruojamas Panemunės tiltas Kaune. Algimanto Barzdžiaus nuotr.