Koncernas MG Baltic, UAB

Įmonės kodas: 125459336
Adresas: J. Jasinskio g. 16B, 03163 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Darius Mockus
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Nekilnojamasis turtas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2014 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Koncernas MG Baltic, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Koncernas MG Baltic, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Koncernas MG Baltic, UAB

Atsiskaitymų grynaisiais ribojimas atidedamas

2018.01.08Stringa jau ne vienerius metus aukščiausiose valdžios institucijose vykstančios diskusijos dėl atsiskaitymų grynaisiais pinigais apribojimo. Dabar žadama, kad įstatymas, numatantis 3.000 Eur atsiskaitymų ribą, bus priimtas šiemet ir galbūt įsigalios kitąmet. Šio įstatymo svarstymo peripetijos spėjo atsidurti ir teisėsaugos akiratyje.

Ant Naujųjų slenksčio – žvilgsnis į 2017-uosius

2017.12.29Į istorijos puslapius grimztantys 2017-ieji pasižymėjo gana reikšmingų įvykių gausa ir pasaulyje, ir Lietuvoje. Vieni buvo džiugūs, įkvepiantys dėl ateities, kiti atvirkščiai – grasino sujaukti stabilumą, o įvairiuose pasaulio regionuose įsižiebę konfliktai kėlė realią grėsmę pasaulio saugumui.

„MG Baltic Trade“ keičia pavadinimą ir vadovą

2017.12.27Koncernui „MG Baltic“ priklausanti valdančioji įmonė „MG Baltic Trade“ nuo sausio 2 d. tampa UAB „MV Group“, kuriai vadovaus nebe Darius Mockus.

Policijos ekspertai: Vasario 16-osios aktą surašė signataras Jurgis Šaulys

2017.12.22Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centro ekspertai, atlikę rašysenos tyrimą, paskelbė specialisto išvadą – Lietuvos Nepriklausomybės aktas, kurį Vokietijoje rado profesorius Liudas Mažylis, surašytas signataro Jurgio Šaulio ranka.

Užbaigtas korupcijos tyrimas dėl „MG Baltic“ ir dviejų politinių partijų

2017.12.21Ketvirtadienį oficialiai baigtas tyrimas dėl vienos stambiausių pastarojo meto politinės korupcijos galimų atvejų. Byloje įtarimai pareikšti koncernui „MG Baltic“, Liberalų sąjūdžiui bei Darbo partijai bei penkiems fiziniams asmenims.

„Aprangos“ 2018 m. planai: naujas logistikos centras, milijoninės investicijos į parduotuves

2017.12.21Didžiausia prekybos drabužiais grupė „Apranga“ trijose Baltijos šalyse kitąmet planuoja renovuoti arba atidaryti mažiausiai 10 parduotuvių. Jeigu pavyks pasirašyti sutartis dėl dominančių prekybos patalpų, dėl kurių kol kas nesutarta, naujų ir atnaujintų parduotuvių skaičius gali išaugti ir iki 17-os.

Darius Mockus – apie bylą, „Guberniją“ ir naujus investicijų planus

2017.12.21Vienos didžiausių Lietuvos verslo grupių savininkas Darius Mockus pastaruoju metu pažėrė naujienų apie įsigijimus, išsiskyrimą su dviem iš trijų verslo partnerių, koncerno valdymo struktūros pokyčius. Verslininkas interviu VŽ teigia, kad politinės korupcijos byla koncerno „MG Baltic“ finansiniams rezultatams įtakos neturėjo, ir pripažįsta, kad tai pirmas atvejis jo karjeroje, kai dėl pasiektų gerų rezultatų jaučiasi nepatogiai.

„MG Baltic“ persitvarko, paleidžia Kurlianskį

2017.12.18Dariaus Mockaus kontroliuojamas koncernas „MG Baltic“ skelbia persitvarkantis bei iš visų versle užimamų pareigų paleidžiantis politinės korupcijos byloje įtariamojo statusą turintį Raimondą Kurlianskį.

„MG Baltic“ persitvarko, paleidžia Kurlianskį

2017.12.18Dariaus Mockaus kontroliuojamas koncernas „MG Baltic“ skelbia persitvarkantis bei iš visų versle užimamų pareigų paleidžiantis politinės korupcijos byloje įtariamojo statusą turintį Raimondą Kurlianskį.

2018 m. tendencijos: infliacija didina kainų karų grėsmę

2017.12.18Menkstantis dirbančiųjų skaičius ir infliacija 2018 m. pradės riboti vidaus vartojimo plėtrą, o, stojant mažmeninės prekybos apimties augimui, didėja grėsmė esamiems žaidėjams įsivelti į kainų karus, kurie galėtų sumažinti viso sektoriaus pajamas ir pelną.

Trūksta gerų personalo valdymo sistemų

2017.12.17Įmonių atstovai vis užsimena, kad Lietuvoje trūksta gerų didesnėms įmonės pritaikytų personalo valdymo (HR, Human resource management, angl.) sistemų. Informacinių sistemų kūrėjai sako galintys pagaminti beveik viską, ko prašo užsakovas. Bet verslas nori jau gatavų produktų, nes jie keliskart pigesni nei tie, kurie gaminami pagal užsakymą.

„Anykščių vynas“ atnaujino prekės ženklą

2017.12.14Lietuviškų gėrimų gamintojas „Anykščių vynas“ keičia savo įvaizdį: atnaujino korporatyvinį prekės ženklą.

Mockus traukiasi iš „MG Valdos“ akcininkų, valdys Vingilis

2017.12.12Verslininkai Darius Mockus ir Rolandas Vingilis apsimaino dviejų bendrovių akcijomis, taigi ir jų kontrole. Ponas Mockus atsisako nekilnojamojo turto UAB „MG Valda“ akcijų, tačiau įgis didesnę alkoholio gamybos verslo kontrolę.

Įvertino „Klaipėdos naftos“ ir „Gubernijos“ naujienas

2017.12.08Investuotojai Baltijos biržose penktadienį vertino „Klaipėdos naftos“ naujienas ir, paskatinti lūkesčių dėl akcijų supirkimo, pirko „Gubernijos“ akcijas. Europos investuotojų galvose sukosi „Brexit“ ir bankai.

„Gubernijos“ akcijas parduoda ir Dunauskai

2017.12.08Verslininko Dariaus Mockaus kontroliuojajam koncernui „MV Group“ priklausanti bendrovė „MV Group Production“ perka dar 39,97% Šiaulių alaus daryklos „Gubernija” akcijų.

„Gubernijai“ sugirgždėjo biržos išėjimo durys

2017.12.07Dar viena nelikvidi pozicija greitai gali pasitraukti iš Vilniaus biržos – Darius Mockus perka „Guberniją“. Dažniausiai instituciniams investuotojams atstovaujantis „Nordea“ ketvirtadienį išpardavinėjo Šiaulių banko akcijas, nusmukdė negandų prislėgtas „Olainfarm“ akcijas.

Tomkus parduoda „Guberniją“: perka Mockus

2017.12.07Verslininko Dariaus Mockaus kontroliuojamas koncernas „MG Baltic“ savo rankose toliau koncentruoja Lietuvos alkoholio pramonę.

Liberalų pasirinkimas – Gentvilas arba Gailius

2017.12.06Seimo narė Aušrinė Armonaitė atsisakė galimybės jau dabar kandidatuoti į naujuosius opozicinio Liberalų sąjūdžio (LS) pirmininkus, bet neatmetė tokios galimybės ateityje.

Šimašius į liberalų pirmininkus nekandidatuos

2017.12.05Vilniaus meras ir buvęs liberalų sąjūdžio (LS) pirmininkas Remigijus Šimašius šeštadienį vyksiančiuose politinės partijos pirmininko rinkimuose savo kandidatūros kelti neketina.

Paskelbtas turtingiausių Lietuvos asmenų TOP10

2017.12.01Žurnalas  „Top“ suskaičiavo ir sudarė turtingiausių Lietuvos verslininkų TOP.

Čia matote naujausias Koncernas MG Baltic, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2016 04 20. Koncerno „MG Baltic“ logotipas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 04 20. Koncerno „MG Baltic“ logotipas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 04 20. Koncerno „MG Baltic“ logotipas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 04 20. Koncerno „MG Baltic“ logotipas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2016 04 20. Koncerno „MG Baltic“ logotipas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.