Koncernas MG Baltic, UAB

Įmonės kodas: 125459336
Adresas: J. Jasinskio g. 16B, 03163 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Darius Mockus
Veikla: Statyba ir nekilnojamas turtas (Nekilnojamasis turtas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Gazel - 2014 m. Gazel - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Koncernas MG Baltic, UAB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Koncernas MG Baltic, UAB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Koncernas MG Baltic, UAB

Šalies gamintojai įžvelgia naujų galimybių Japonijos rinkoje

2018.07.19Įsigaliojus šią savaitę pasirašytai Europos Sąjungos (ES) ir Japonijos laisvos prekybos sutarčiai, mažinančiai muitus, Lietuvos pieno ir žuvies perdirbėjai bei vyndariai tikisi plačiau atverti Japonijos rinką.

E. Masiuliui nepavyko atgauti per kratas rastų pinigų

2018.07.18Politinės korupcijos byloje teisiamam buvusiam Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui nepavyko atgauti jo namuose per kratas rastų ir areštuotų pinigų.

Liberalams ir VSD susitaikyti nepavyko

2018.07.16Liberalų sąjūdžiui ir Valstybės saugumo departamentui (VSD) pirmadienį nepavyko susitaikyti per parengiamąjį teismo posėdį – partija toliau sieks įrodyti, kad VSD parlamentarams pateikta informacija apie koncerno „MG Baltic“ įtaką jai neatitinka tikrovės.

Karbauskis siekia naujo politinių įtakų tyrimo, opozicija peikia šią idėją

2018.07.12Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis siūlo atlikti naują parlamentinį tyrimą dėl neteisėtos įtakos politiniams procesams dviejų buvusių vyriausybių valdymo laikotarpiu. Sprendimą dėl to žadama priimti rugsėjį, prasidėjus Seimo rudens sesijai.

„MG Valda“ pradeda „Paupio“ verslo komplekso statybas, investuoja 25 mln. Eur

2018.07.12NT plėtros UAB „MG Valda“ sostinės senamiesčio prieigose pradeda dar vieną savo plėtojamos „Paupio“ teritorijos etapą – verslo ir visuomeninės paskirties komplekso statybas.

Sunkmečiui vėluojant, užsidirbs rizikuojantieji

2018.07.11Rekordinę sumą –17 mlrd. Eur – nepaskirstytojo pelno sukaupusios įmonės jaučiasi stabiliau nei prieš 2008 m. krizę: nuosavas kapitalas leidžia lengviau skolintis investicijoms, finansuoti ES projektus ar patikimus pirkėjus. Tačiau ekspertai įspėja, kad lazda turi du galus.

VAAT nepriėmė Šukio skundo dėl VSD paskleistos informacijos

2018.07.10Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atsisakė priimti nagrinėti buvusio vidaus reikalų ministro, dabartinio Seimo kontrolieriaus Raimondo Šukio skundą dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) paskleistos informacijos apie jį.

Dėl per didelių kainų nutrauktas kelio Vilnius-Utena rekonstrukcijos konkursas

2018.07.10Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl per didelių kainų nutraukė pirmojo prieš kelis dešimtmečius nutiesto betoninio kelio Vilnius–Utena ruožo rekonstrukcijos konkursą.

Pamirštas šimtmečio klausimas

2018.07.06Įprasta manyti, kad mus apglėbianti tikrovė yra akivaizdi bent jau kiekvienam žmogui matomame paviršiuje. Tačiau net pačiame paviršutiniškiausiame paviršiuje, lėkščiausioje lėkštelėje, kaip pasakytų filosofas Arūnas Sverdiolas, yra tokių dalykų, kurie regimybėje kartu pasirodo ir akivaizdūs, ir visiškai neaiškūs. Daug neperdėtume sakydami, kad trūkčiojančiame šimtmečio Lietuvos pasakojime toksai vaidmuo tenka verslininkui, kapitalistui, turtuoliui.

„Gubernija“ traukiama iš biržos

2018.07.04Verslininko Dariaus Mockaus netiesiogiai valdomos Šiaulių alaus daryklos „Gubernija“ akcijos bus išbrauktos iš „Nasdaq“ Vilniaus biržos ir nebesiūlomos viešai.

„MG Baltic Investment“ pelnas pernai augo iki 13,3 mln. Eur

2018.07.04Vilnius, liepos 4 d. (BNS). Verslininko Dariaus Mockaus valdomo koncerno „MG Baltic“ bendrovė „MG Baltic Investment“, valdanti didžiausią Baltijos šalyse mažmeninės drabužių prekybos grupę „Apranga“, žiniasklaidos ir telekomunikacijos grupę „MG Baltic Media“ ir statybų bendrovę „Mitnija“, pernai uždirbo 13,325 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 9,9% daugiau nei 2016 m. (12,125 mln. Eur).

Numavičiaus šeimos biuras nutraukia veiklą Lietuvoje

2018.07.03Turtingiausiu iš Lietuvos kilusiu verslininku tituluojamas Nerijus Numavičiaus nutraukia kone paskutinius juridinius ryšius su Lietuva.

„MG Valda“: pirmajame „Paupio“ etape parduota 29% butų ir 80% komercinių patalpų

2018.07.03Vilniaus Senamiestyje būstų, biurų ir komercinių patalpų projektą „Paupys“ plėtojanti UAB „MG Valda“ teigia, kad nebaigtuose statyti pastatuose pardavė beveik trečdalį butų ir 80% komercinių patalpų. Be to, rezervavo 30% biurų nuomai.

Premjeras nesiūlys atleisti VSD pažymoje minimą E. Šatą

2018.06.28Premjeras Saulius Skvernelis teigia neturįs pagrindo siūlyti iš pareigų atleisti Konkurencijos tarybos vicepirmininką Eloną Šatą.

Reputacijos lyderė „Thermo Fisher“: svarbu veiksmai, o ne dirbtiniai šūkiai

2018.06.26Geriausios reputacijos titulą trečius metus iš eilės pelno moderniųjų biotechnologijų bendrovė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, palankiausiai vertinamas sektorius – technologijų centrai ir IT įmonės. Visuomenės akyse geriausios reputacijos laurai atiteko vaistinių tinklui „Camelia vaistinės“, vos vienu tašku nusileido „Eurovaistinės“ ir „Lidl“.

Teismas atmetė „MG Baltic“ prašymą pradėti bylą prieš VSD

2018.06.26Vilniaus apygardos teismas antradienį atmetė koncerno „MG Baltic“ prašymą priimti ieškinį dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) rašte pateiktų duomenų pripažinimo neatitinkančiais tikrovės.

Mantas Adomėnas išėjo iš Seimo konservatorių frakcijos

2018.06.26Iš opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pašalintas parlamentaras Mantas Adomėnas pasitraukė iš šios partijos frakcijos Seime.

Gentvilas: žemi liberalų reitingai – sunkiausio partijos laikotarpio atspindys

2018.06.23Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas sako, kad rekordiškai žemi jo vadovaujamos partijos reitingai yra sunkiausio partijos išgyvento laikotarpio atspindys.

Teisiamųjų suole atsidūrusio Liberalų sąjūdžio reitingai smuko rekordiškai – apklausa

2018.06.23Jei rinkimai į Seimą vyktų dabar, Liberalų sąjūdis nepatektų į Seimą, nes neperžengtų įstatymu numatyto barjero, rodo apklausa.

„Valstiečiai“ rengs naują tyrimą dėl politikos ir verslo ryšių

2018.06.22Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija nusprendė atlikti naują tyrimą dėl politikos ir verslo ryšių, pratęsiant Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) darbą.

Čia matote naujausias Koncernas MG Baltic, UAB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Liucija Zubrutė kalbina Darių Mockų, koncerno „MG Baltic“ prezidentą. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Darius Mockus, koncerno „MG Baltic“ prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.