Lietuvos draudimas AB

Įmonės kodas: 110051834
Adresas: J. Basanavičiaus g. 12, 03600 Vilniaus m.sav.
Vadovas: Kęstutis Šerpytis
Veikla: Finansai ir draudimas (Draudimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos draudimas AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos draudimas AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos draudimas AB

„Lietuvos draudimas“ padvigubino pelną

2017.11.17Didžiausios šalies draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ grynasis pelnas sausio–rugsėjo mėn. buvo dvigubai didesnis nei pernai tuo pačiu metu.

Didieji draudimo rinkos dalyviai augino pelną

2017.08.18Didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pirmąjį pusmetį uždirbo daugiau kaip triskart daugiau pelno, nei prieš metus. Bendrovės žalos augo 11%. „Ergo“ pelną augino daugiau kaip trečdaliu.

Draudikai įvardijo, kada eismo įvykių tikimybė didžiausia

2017.08.06Eismo įvykių keliuose šiemet dešimtadaliu daugiau, teigia draudikai, skaičiuojantys, kad daugiausiai eismo įvykių įvyksta anaiptol ne savaitgaliais.

„Mūsų vasaros šventė“: kaip „Lietuvos draudimo“ darbuotojai kūrė vieno stalo istoriją

2017.08.02Ar galite įsivaizduoti, kaip atrodo vienas bendras „Lietuvos draudimo“ darbuotojų stalas? Mes patys to negalėjome įsivaizduoti, kol visi drauge nesukūrėme įspūdingos vieno stalo istorijos.

Draudikai: šios liūties nuostoliai kiek mažesni

2017.07.12Antradienį Lietuvą paskandinusi liūtis vėl pridarė didelių nuostolių, apie kuriuos draudimo bendroves informuoja klientai.

Draudimo bendrovės skaičiuoja stichijos žalą

2017.06.30Ketvirtadienį per Lietuvą praūžusi stichija užvertė draudimo bendroves klientų prašymais atlyginti patirtą žalą. Bendrovės skelbia, kad vidutiniškai liūtis ir audra padarė 600-800 Eur žalą.

„Credit Service“ turi naują vadovę

2017.06.20Naująja bendrovės „Credit Service“, valdančią greitųjų kreditų prekės ženklą „Vivus.lt“, vadove tapo Giedrė Štuopė.

TOP cv.lt: „Google“ ruošiasi pakeisti darbo paieškų rinką

2017.06.04Tarp patraukliausių cv.lt pasiūlymų šią savaitę – IT architekto ir robotų vadovo pozicijos. Tuo tarpu „Google“ naujausias sprendimas pranašauja kitokią darbo paieškų ateitį.

Žala „Norvelitoje“ – mažiausiai keliolika milijonų

2017.05.29Draudėjai skaičiuoja, kad gaisro žuvies perdirbimo įmonėje „Norvelita“ žala bus didžiausia per kelerius pastaruosius metus.

Sėkmingo pardavėjo strategija ir gyvų pokalbių svarba

2017.04.19Visi verslai sprendžia tą patį klausimą, kaip parduoti ir uždirbti daugiau, tad ne maža įmonės sėkmės dalis – darbuotojai, užsiimantys tiesioginiais pardavimais.

„Metų CEO“ rinkimai: verslo lyderiai jau išsirikiavo prie starto linijos

2017.04.12Pradedamas „Verslo žinių“ kartu su banku „Nordea“ septintus metus rengiamas projektas „Lietuvos verslo lyderiai“. Jo metu bus įvertintos ne tik stabiliai ir sėkmingai veikiančios įmonės, bet ir išrinktas Metų CEO – vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

Tarp naujausių reklamų: draudimo agentūrų džiazas

2017.04.04Tarp naujausių savaitės reklamų – tarsi susitarusios draudimo bendrovės, išdainuojančios skirtingas savo paslaugas – „Lietuvos draudimas“ (reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy“) ir „Ergo“ („Milk“), spalvingos „Šiaulių banko“ galimybės („McCann Vilnius“), pavasariškos „Telia“ reklamos („Milk“), taip pat – socialinė „Sidabrinės linijos“ reklama („Turbo“).

„Lietuvos draudimo“ grynasis pelnas augo trečdaliu

2017.03.31Pernai didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, nepaisant išaugusios išmokėtų žalų sumos, reikšmingai didino pelną.

Mokydamiesi vieni iš kitų darbuotojai auga kartu

2016.12.30Nuolatinis darbuotojų mokymosi ir tobulėjimo poreikis kai kuriose įmonėse sprendžiamas itin išradingai – tam išnaudojant vidinius resursus. Mokydamiesi vieni iš kitų darbuotojai ne tik tobulėja, auga jų tiek vidinio, tiek tarpusavio pasitikėjimo lygis.

TOP cv.lt: gausėja galimybių studentams

2016.12.18Šią savaitę cv.lt darbo skelbimuose: pasiūlymas vadovauti „CityBee“ plėtrai užsienyje bei kaistančios darbo rinkos įrodymai - gausėjančios darbo vietos praktikantams.

Du lietuvių komunikacijos projektai – tarptautinėje arenoje

2016.11.22AB „Šilutės baldai“ ir koncerno SBA inicijuota bendruomenės iniciatyva „Šilutės siena“ bei „Bitės Lietuva“ komunikacijos projektai pateko į finalininkų sąrašus ir kovos dėl „European Excellence Awards“ apdovanojimų.

„Gjensidige“ baigė įmonių Baltijos šalyse sujungimą, perkėlė būstinę

2016.10.31Antra didžiausia draudimo grupė Šiaurės ir Baltijos regione „Gjensidige“ baigė įmonių Baltijos šalyse sujungimą.

Darbuotojai iš darbdavio tikisi ilgalaikių naudų

2016.10.27Per artimiausius kelerius metus Lietuvoje bus išnaudotas visas darbo rinkos potencialas, o šalies įmonės susidurs su dar didesniu įvairių sričių specialistų trūkumu. Tokią prognozę skelbia ekspertai ir valstybės institucijos. Todėl verslininkai jau dabar turi galvoti, kaip išlaikyti savo darbuotojus.

„Lindorff“ vadovų komandą papildė Juzukevičienė ir Nedzinskas

2016.09.06Kreditų vadybos paslaugų bendrovės „Lindorff“ gretas papildė bankininkai Jūratė Jazukevičienė ir Šarūnas Nedzinskas.

„Compensa Vienna Insurance Group“ Lietuvoje gilino nuostolius

2016.08.25Per šių metų I pusm. ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ Lietuvoje pasirašė 78% daugiau įmokų nei tuo pačiu metu pernai, o grynasis nuostolis išaugo 27 kartus.

Čia matote naujausias Lietuvos draudimas AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas (kairėje) ir Kęstutis Šerpytis, „Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.