Lietuvos draudimas AB

Įmonės kodas: 110051834
Adresas: J. Basanavičiaus g. 12, 03600 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Kęstutis Šerpytis
Veikla: Finansai ir draudimas (Draudimas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos draudimas AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos draudimas AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos draudimas AB

Tarptautinėje arenoje – du lietuvių komunikacijos projektai

2018.04.17Pasauliniuose ryšių su visuomene rinkos apdovanojimuose „Sabre Awards“ tarp Europos, Artimųjų rytų ir Afrikos regiono šalių – dėl apdovanojimų kovoja du komunikacijos agentūros „Fabula Hill + Knowlton Strategies“ projektai.

Kokias klaidas daro įmonės, kurdamos darbo užmokesčio sistemas

2018.04.17Kokia turėtų būti darbo užmokesčio sistema, kad darbuotojai būtų patenkinti, o organizacija justų naudą? Specialistai dėmesį kreipia ne tiesiogiai į finansus, o siūlo garsiau kalbėti apie aiškius atlygio kriterijus ir skaidrumą.

LAT sprendimas: plečiasi sudaužytų automobilių liekanų vertės nustatymo galimybės

2018.03.22Po eismo įvykio dėl patirtos žalos besiginčijančios pusės transporto priemonių liekanų vertė galės būti ne tik nustatoma, bet ir įrodinėjama, remiantis CPK reglamentuojamu įrodinėjimo metodu.

Polisų daugiau nei „Rimi“ pastato defektų, žalos nėra kam atlyginti

2018.01.31Nekilnojamojo turto UAB „BM būstas“, kuriai priklauso dėl statybos defektų kurį laiką nedirbusi „Rimi“ sostinės Linkmenų g., ginčai su draudimo kompanijomis, draudusiomis objekte dirbusių rangovų atsakomybę, persikėlė į teismą.

Darbuotojų lojalumui skatinti ir darbdavių įvaizdį stiprinti – „Katino dienos“

2018.01.18Įmonės suprato, kad darbuotojų motyvacija ir įsitraukimas daro tiesioginę įtaką verslo rezultatams. Formuodamos papildomų naudų krepšelį, bendrovės vis dažniau ieško būdų, kaip darbuotojams parodyti, kad jų lojalumas ir talentas yra vertinami.

Darbuotojų lojalumui skatinti ir darbdavių įvaizdį stiprinti – „Katino dienos“

2018.01.18Įmonės suprato, kad darbuotojų motyvacija ir įsitraukimas daro tiesioginę įtaką verslo rezultatams. Formuodamos papildomų naudų krepšelį, bendrovės vis dažniau ieško būdų, kaip darbuotojams parodyti, kad jų lojalumas ir talentas yra vertinami.

Išaiškino geriausiai aptarnaujančius draudikus

2018.01.05Su draudikais pabendravę slapti pirkėjai nutarė, kad Lietuvoje iš ne gyvybės draudimo bendrovių klientus geriausiai aptarnauja „If P&C Insurance AS“ filialas. Tačiau bendra aptarnavimo kokybė šiame sektoriuje žema, o aptarnauti klientus elektroninėje erdvėje pasirengta dar ne iki galo, konstatuoja tyrėjai.

Žaidžiame pokytį, žaiskime įtikinamai

2017.12.212009 m. lapkričio šiokiadienį Donata, kaip įprasta, pabudo penktą ryte ir mieguista pasiekė autobuso stotelę. Sulaukusi dūmų kamuoliais kosėjančio kiauro it rėtis autobuso, klestelėjo ant šaltos kėdės ir spėjo ją sušildyti per pusvalandį kelionės. Rytinę pamainą mergina pradėjo 6.30.

Didžiausi reklamos užsakovai – su pliusu

2017.12.05Per dešimt šių metų mėnesių reklamos apimtis, palyginti su tuo pačiu periodu pernai, ūgtelėjo 3,9%. Labiausiai augo kino, vidaus TV, interneto, radijo ir lauko reklamos kiekis, rodo tyrimų bendrovės „Kantar TNS“ duomenys.

Ką daryti, kad įmonės naujokas nepabėgtų

2017.11.27Kai tinkamų darbuotojų trūkumo klausimas niekaip nedingsta iš vadovų darbotvarkių, priemonės, padedančios išlaikyti talentus, kaip niekada aktualios. Šiandienos darbuotojai drąsiai keičia organizacijas. Taigi tinkama naujokų įvedimo į bendrovę programa ne tik padeda specialistui sklandžiau pritapti, bet ir suteikia galimybę vadovui iš arčiau susipažinti su komandos nariu ir parodyti, kad jis yra laukiamas.

„Lietuvos draudimas“ padvigubino pelną

2017.11.17Didžiausios šalies draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ grynasis pelnas sausio–rugsėjo mėn. buvo dvigubai didesnis nei pernai tuo pačiu metu.

Didieji draudimo rinkos dalyviai augino pelną

2017.08.18Didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pirmąjį pusmetį uždirbo daugiau kaip triskart daugiau pelno, nei prieš metus. Bendrovės žalos augo 11%. „Ergo“ pelną augino daugiau kaip trečdaliu.

Draudikai įvardijo, kada eismo įvykių tikimybė didžiausia

2017.08.06Eismo įvykių keliuose šiemet dešimtadaliu daugiau, teigia draudikai, skaičiuojantys, kad daugiausiai eismo įvykių įvyksta anaiptol ne savaitgaliais.

„Mūsų vasaros šventė“: kaip „Lietuvos draudimo“ darbuotojai kūrė vieno stalo istoriją

2017.08.02Ar galite įsivaizduoti, kaip atrodo vienas bendras „Lietuvos draudimo“ darbuotojų stalas? Mes patys to negalėjome įsivaizduoti, kol visi drauge nesukūrėme įspūdingos vieno stalo istorijos.

Draudikai: šios liūties nuostoliai kiek mažesni

2017.07.12Antradienį Lietuvą paskandinusi liūtis vėl pridarė didelių nuostolių, apie kuriuos draudimo bendroves informuoja klientai.

Draudimo bendrovės skaičiuoja stichijos žalą

2017.06.30Ketvirtadienį per Lietuvą praūžusi stichija užvertė draudimo bendroves klientų prašymais atlyginti patirtą žalą. Bendrovės skelbia, kad vidutiniškai liūtis ir audra padarė 600-800 Eur žalą.

„Credit Service“ turi naują vadovę

2017.06.20Naująja bendrovės „Credit Service“, valdančią greitųjų kreditų prekės ženklą „Vivus.lt“, vadove tapo Giedrė Štuopė.

TOP cv.lt: „Google“ ruošiasi pakeisti darbo paieškų rinką

2017.06.04Tarp patraukliausių cv.lt pasiūlymų šią savaitę – IT architekto ir robotų vadovo pozicijos. Tuo tarpu „Google“ naujausias sprendimas pranašauja kitokią darbo paieškų ateitį.

Žala „Norvelitoje“ – mažiausiai keliolika milijonų

2017.05.29Draudėjai skaičiuoja, kad gaisro žuvies perdirbimo įmonėje „Norvelita“ žala bus didžiausia per kelerius pastaruosius metus.

Sėkmingo pardavėjo strategija ir gyvų pokalbių svarba

2017.04.19Visi verslai sprendžia tą patį klausimą, kaip parduoti ir uždirbti daugiau, tad ne maža įmonės sėkmės dalis – darbuotojai, užsiimantys tiesioginiais pardavimais.

Čia matote naujausias Lietuvos draudimas AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Gyvybės draudimo rinkos pristatymas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

Gyvybės draudimo rinkos pristatymas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas (kairėje) ir Kęstutis Šerpytis, „Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

image

2017 09 21. PZU valdybos narys ir Lietuvos draudimo stebėtojų tarybos pirmininkas Rogeris Hodgkissas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.