Lietuvos geležinkeliai, AB

Įmonės kodas: 110053842
Adresas: Mindaugo g. 12, 03603 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Mantas Bartuška
Veikla: Transportas ir logistika (Geležinkelio transportas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos geležinkeliai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos geležinkeliai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos geležinkeliai, AB

„Lietuvos geležinkeliai“ vežė 13% daugiau krovinių

2018.04.19Šių metų sausio-kovo mėnesiais „Lietuvos geležinkeliai“ iš viso pervežė beveik 13% daugiau krovinių nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

„Lietuvos geležinkeliai“ sudarė sutartį su stambiausia kalio trašų gamintoja pasaulyje

2018.04.11„Lietuvos geležinkeliai“ sudarė ilgalaikę sutartį su stambiausia pasaulyje baltarusių kalio trąšų gamintoja ir tiekėja – „Belaruskalij“.

„Lietuvos geležinkeliai“ pirmąjį ketvirtį didino apsukas

2018.04.10AB „Lietuvos geležinkeliai“  pirmąjį šių metų ketvirtį vežė daugiau krovinių ir keleivių nei prieš metus, didėjo ir bendrovės pajamos.

„Lietuvos geležinkeliai“ parduos poilsines Ignalinoje ir Giruliuose

2018.04.06„Lietuvos geležinkeliai“ ruošiasi parduoti bendrovės darbuotojams skirtas poilsines Giruliuose ir Ignalinoje, kurias keis kitomis darbuotojų motyvavimo priemonėmis.

„Lietuvos geležinkelių“ investicijos – 7 mlrd. Eur iki 2030

2018.04.05„Lietuvos geležinkeliai“ apsisprendė dėl ilgalaikės strateginės investicinės programos į geležinkelių infrastruktūros plėtrą, modernizavimą ir pajėgumų didinimą. Iki 2030 m. suplanuotų investicijų portfelis siekia beveik 7 mlrd. Eur.

„Amber Train“ sėkmė priklausys nuo grafikų ir tarifų

2018.03.28Baltijos šalių geležinkelių bendrovės ketina gerinti krovinių kelionę įvairiarūšiu transportu nuo Šeštokų stoties netoli Lenkijos ir Lietuvos sienos iki Estijos sostinės. Maršrutas planuojamas žvelgiant į galimybes pritraukti krovinių iš Vakarų Europos Skandinavijos kryptimi, tačiau galutinėmis jo stotelėmis galėtų susidomėti ir Lietuvos ekspeditoriai.

Nuo ESO atrieks 100 mln. Eur pajamų

2018.03.22Buitinių elektros vartotojų perdavimas UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ dabar šia veikla užsiimančios AB Ener­gijos skirstymo operatoriaus pajamas apkarpys 100–120 mln. Eur kasmet, tačiau pelningumo rodikliai netu­rėtų reikšmingai pakisti.

Į pajūrį savaitgaliais veš dukart talpesniais traukiniais

2018.03.21„Lietuvos geležinkeliai“ nuo šio penktadienio populiariausiu maršrutu Vilnius-Klaipėda savaitgaliais pradeda kursuoti didesnio sąstato traukiniai, vienu reisu galintys pervežti per 400 keleivių, beveik dvigubai daugiau nei iki šiol.

Kodėl neapsimoka būti valdybos nariu

2018.03.14Valdybos nariu būti – rizikinga, bet jei labai norisi, reikia suvokti, kokia jums gresia atsakomybė, ir atkreipti dėmesį į kelis saugiklius, aiškina teisininkai ir patyrę valdybos nariai.

„Lietuvos geležinkeliai“ pradeda Rengės geležinkelio ruožo atstatymą

2018.03.09Valstybės valdoma geležinkelių bendrovė AB „Lietuvos geležinkeliai“ skelbia pradedanti Rengės geležinkelio ruožo atstatymo darbus.

Lietuva sveikina lenkų sprendimą nepirkti elektros iš Astravo

2018.03.09Lietuva ir Lenkija, įgyvendinančios dvišalius bei daugiašalius energetinius ir transporto infrastruktūros projektus, vis labiau stiprina savo strateginį bendradarbiavimą politinėje ir ekonominėje srityse. Tai konstatavo penktadienį Vilniuje susitikę Lietuvos ir Lenkijos premjerai Saulius Skvernelis ir Mateuszas Morawieckis.

Vykstančius į komandiruotę ar darbą vilioja į traukinius

2018.03.02AB „Lietuvos geležinkeliai“ pristatė naują paslaugą, skirtą įmonėms, kurių darbuotojams kasdien tenka vykti dirbti į kitus miestus. Teigiama, kad naujovė verslininkams padės sumažinti personalo kelionės išlaidas. Geležinkeliai planuoja, kad jau šiemet naujove pasinaudos 40.000 važiuojančiųjų.

Privatizacija Lietuvoje vieniems sudaužė viltis, kitiems atvėrė galimybes

2018.02.28Lietuvos verslo raida per 25-erius metus į valstybės istoriją įaudė daug spalvingų gijų: stambių įmonių sėkmės ir žlugimo atvejų, pažinčių su tarptautinėmis kompanijomis ir pasauliniais standartais, svarbių ekonomikos reformų ir strateginių valdžios sprendimų. Vienas iš tokių sprendimų buvo privatizacija – procesas, turėjęs ir teigiamų, ir neigiamų pasekmių.

„Lietuvos geležinkelių“ valdyboje – du nauji nariai

2018.02.27Prie AB „Lietuvos geležinkelių“ valdybos prisijungė du nauji nariai – Christianas Kuhnas bei Alditas Saulius.

„Lietuvos geležinkeliai“ atidėjo elektrifikacijos darbų pirkimo konkursą

2018.02.21„Lietuvos geležinkeliai“, reaguodami į įmonių prašymus bei siekdami užtikrinti kuo didesnę konkurenciją Vilnius – Klaipėda elektrifikavimo konkurse, mėnesiui pratęsė paraiškų pateikimo terminą. Įmonės paraiškas galės pateikti iki kovo 20 d.

Geležinkeliai irgi ugdys būsimus darbuotojus

2018.02.13Antradienį sostinėje duris atvėrė dar vienas neformalaus moksleivių ugdymo centras – „Geležinkelių IT akademija“, skirta 7-12 klasių moksleiviams. Joje vaikai galės susipažinti su inžinerijos, robotikos, programavimo ir automatizavimo pagrindais bei geležinkelio transporto sprendimais.

Pirmieji „Lietuvos geležinkelių“ pertvarkos žingsniai – pavasario sesijoje

2018.02.13Pirmasis „Lietuvos geležinkelių“ pertvarkos plano žingsnis – reikalingi įstatymų pokyčiai, kuriuos Seimui Susisiekimo ministerija tikisi pateikti pavasario sesijoje (kovo 10 – birželio 30 d.).

Eurokomisarė: iki šiol nėra buvę, kad konkurentų saugodamasi bendrovė ardytų geležinkelį

2018.02.13Violeta Bulc, už transportą atsakinga Europos Komisijos narė, teigia, kad Rengės ruožo išardymo istorijos atitikmenų Europoje nėra buvę ir tikina, kad ES atidžiai stebės, kaip „Lietuvos geležinkeliai“ vykdys savo įsipareigojimus ruožą atstatyti. Be to, ji ragina Baltijos šalis judėti sparčiau įgyvendinant „Rail Baltica“ projektą – spartesnis progresas palengvintų derybas dėl tolesnio projekto finansavimo.

„Lietuvos geležinkelius“ nori reformuoti vokišku pavyzdžiu

2018.02.12Susisiekimo ministerija šiandien Vyriausybei teikia pasiūlymą dėl geležinkelių transporto sektoriaus veiklos valdymo efektyvinimo – siūloma reorganizuoti „Lietuvos geležinkelius“ atskiriant krovinių vežimo geležinkelių transportu, keleivių vežimo geležinkelių transportu ir viešosios geležinkelių infrastruktūros valdymo, naudojimo ir disponavimo ja veiklas į atskiras įmones, kontroliuojamas pirminės bendrovės AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Siūlo skaidyti „Lietuvos geležinkelius“

2018.02.09Pirmadienį Vyriausybės pasitarime bus aptariama galimybė skaidyti „Lietuvos geležinkelius“ – įkurti tris antrines įmones, kurios būtų atsakingos už infrastruktūros valdymą ir keleivių bei krovinių pervežimą.

Čia matote naujausias Lietuvos geležinkeliai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Mantas Dubauskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos vadovas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Mantas Dubauskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos vadovas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.