Lietuvos geležinkeliai, AB

Įmonės kodas: 110053842
Adresas: Mindaugo g. 12, 03603 Vilniaus m. sav.
Vadovas: Mantas Bartuška
Veikla: Transportas ir logistika (Geležinkelio transportas)
Kiti duomenys: žiūrėkite rekvizitai.vz.lt
Reitinguota: Top 1000 - 2013 m. Top 1000 - 2012 m.

Lietuvos geležinkeliai, AB akcininkai, "Verslo žinioms" žinomi nurodytai dienai.

Lietuvos geležinkeliai, AB finansiniai rodikliai, publikuoti "Verslo žinių" leidiniuose.

Naujausi "Verslo žinių" straipsniai, kuriuose minima Lietuvos geležinkeliai, AB

Teismas: „Gargždų geležinkelis“ kol kas negali vežti krovinių per Lietuvą

2018.07.19Verslininko Igorio Udovickio valdoma bendrovė „Gargždų geležinkelis“, teikianti manevravimo paslaugas Klaipėdos uoste ir turinti ambicijų vežti krovinius per Lietuvos teritoriją, kol kas negalės to daryti.

Buvęs „Lietuvos geležinkelių“ vienas vadovų G. Bakanas nesupainiojo interesų

2018.07.18Buvęs „Lietuvos geležinkelių” generalinio direktoriaus pavaduotojas Gerimantas Bakanas nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų – jis nepažeidė įstatymo reikalavimo metus „atvėsti“ nuo buvusios tarnybos ir iš to kylančių apribojimų įsidarbinti, trečiadienį vienbalsiai nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Teismas atmetė „Skinest“ skundą dėl Vyriausybės ir jos komisijos sprendimų

2018.07.18Teismas atmetė Estijos kapitalo geležinkelio paslaugų įmonės „Skinest Baltija“ skundą – įmonė apskundė Vyriausybės ir specialios jos komisijos sprendimus, kuriais būsimasis įmonės sandoris su „Lietuvos geležinkeliais“ pripažintas neatitinkančiu nacionalinio saugumo interesų.

TOP 1000 lyderiai ekspertų akimis: per mažai pramonės, o ypač – inovatyvios

2018.07.18Lietuvos bendrovių TOP 1000 sąrašo viršūnėse – palyginti nedaug modernių pramonės įmonių, vos viena kita aukštųjų technologijų ar inovatyvių paslaugų bendrovė. Tai požymiai, kad pritraukiant investicijas Lietuvai dar reikia gerokai pasitempti.

„Lietuvos geležinkeliai“ pervežė 11% daugiau krovinių

2018.07.17Per pirmąjį šių metų pusmetį AB „Lietuvos geležinkeliai“ pajamas augino 8% ir pervežė 11% daugiau krovinių.

„Lietuvos geležinkeliai“: traukiniai iš Vilniaus į Kauną ir Klaipėdą vėluoja dėl remonto

2018.07.16Dėl vykstančių remonto darbų iš Vilniaus į Kauną ir Klaipėdą važiuojantys traukiniai vėluoja, pirmadienį paskelbė valstybės valdoma įmonė „Lietuvos geležinkeliai“.

„Lietuvos geležinkelių“ užsakymu bus kuriama „geležinė akis“

2018.07.16AB „Lietuvos geležinkeliai“ užsakys sukurti prietaisą, kokio nėra rinkoje – „geležinę akį“, kuri stebėtų infrastruktūrą, analizuotų pokyčius ir užkirstų kelią galimoms nelaimėms. Į inovatyvaus produkto sukūrimą planuojama investuoti 0,45 mln. Eur.

Paskelbtas žemės paėmimo „Rail Balticai“ konkursas

2018.07.16Valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ pradeda žemės paėmimo europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ projektui – jo atkarpai nuo Kauno iki sienos su Latvija – procedūras.

Teismas: 55 mln. Eur vertės „Rail Baltica“ ruožo Kaune statybos nestabdomos

2018.07.13Vienai didžiausių Lietuvos kelių ir tiltų statybos bendrovei „Kauno tiltai“ ir antrinei „Lietuvos geležinkelių“ įmonei Geležinkelio tiesimo centras (GTC) nepavyko laikinai sustabdyti 55 mln. Eur vertės europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ atkarpos Kaune tiesimo darbų.

Vyriausybės sprendimas dėl „Skinest Baltijos“ apskųstas teismui

2018.07.10Estijos kapitalo geležinkelio paslaugų įmonė „Skinest Baltija“ teismui apskundė Vyriausybės sprendimą, kuriuo numatytas pasirašyti įmonės sandoris su „Lietuvos geležinkeliais“ pripažintas neatitinkančiu nacionalinio saugumo interesų. Tai jau antras bendrovės skundas teismui – įmonė Vilniaus apygardos teismui yra pateikusi ieškinį „Lietuvos geležinkeliams“, nepasirašiusiems su ja sutarties.

„Lietuvos geležinkeliai“  pristatė savo strategiją

2018.07.04Trečiadienį AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) visuomenei pristatė savo strategiją 2030 m.

„Skinest Baltijai“ teisme nepavyko nutraukti „Lietuvos geležinkelių“ pabėgių pirkimo

2018.06.26Estijos geležinkelio paslaugų ir investicijų grupės „Skinest Rail“ valdomai įmonei „Skinest Baltija“ teisme nepavyko nutraukti valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ pabėgių pirkimo.

„Lietuvos geležinkeliai“ pradės krovinių pervežimą užsienyje

2018.06.26„Lietuvos geležinkeliai“ pirmą kartą savo veiklos istorijoje pradės krovinių pervežimą užsienio šalyje. Pirmadienį, „Lietuvos geležinkeliai“ ir viena didžiausių krovinių gabenimo geležinkeliais įmonių Lenkijoje „PKP Cargo“ pasirašė sutartį, kuria atveriama galimybė „Lietuvos geležinkeliams" vežti lenkų įmonės krovinius į šiaurės-rytų Lenkijoje esančius miestus – Balstogę ir Elką.

Didžiausių Lietuvos darbdavių algų medianos gegužę

2018.06.26Papildomai viešinami „Sodros“ duomenys leidžia atidžiau pažiūrėti, kokios algos vyrauja 20-yje didžiausių šalies darbdavių, kurie kartu įdarbina daugiau nei 90.000 žmonių.

Didžiausių Lietuvos darbdavių algų medianos gegužę

2018.06.26Papildomai viešinami „Sodros“ duomenys leidžia atidžiau pažiūrėti, kokios algos vyrauja 20-yje didžiausių šalies darbdavių, kurie kartu įdarbina daugiau nei 90.000 žmonių.

„Lietuvos geležinkeliai“ už 22 mln. Eur diegs valdymą dirbtiniu intelektu

2018.06.22AB „Lietuvos geležinkeliai“ savo technologijų valdymą ketina sujungti į vieningą sistemą, kurios valdymas būtų patikėtas dirbtiniam intelektui. Skaičiuojama, kad investicijos į šį projektą iš viso gali siekti iki 22 mln. Eur, o jo įgyvendinimas užtruks iki 2022 metų.

„Lietuvos geležinkelių“ strategija: iš kur paimti krovinių ir keleivių

2018.06.22„Lietuvos geležinkeliai“ (LG) kelia tikslus iki 2030 m. du kartus padidinti įmonės vertę ir keleivių skaičių, pervežtų krovinių skaičius turėtų augti trečdaliu. Rinkos ekspertai nemato akivaizdžių atsakymų, kokiu būdu taip augs krovinių skaičius, bet svarsto apie krovinius iš Tolimųjų Rytų.

Dividendų lenktynėse energetikus vejasi geležinkelininkai

2018.06.21Valstybės valdomos įmonės (VVĮ) už 2017 m. išmokės beveik 200 mln. Eur dividendų, rodo apibendrinti Valdymo koordinavimo centro pateikti duomenys ir VŽ skaičiavimai.

„Lietuvos geležinkelių“ būstinėje įžvelgia galimybę konversijai į būstus

2018.06.17AB „Lietuvos geležinkeliai“ užsiminus apie planus išsikraustyti iš Vilniaus centrinėje dalyje esančio istorinio pastato, rinkos dalyviai svarsto apie jo konversijos galimybes.

Vilniaus stoties vizija: įspūdinga, bet niekas neaišku

2018.06.13AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) ir Vilniaus m. savivaldybės planas atgaivinti stoties rajoną į valstybės valdomos bendrovės teritoriją įsileidžiant nekilnojamojo turto (NT) investicijas skamba gražiai, tačiau sprendimams priimti reikalingos detalės neaiškios. Todėl rinkos dalyviai laukia daugiau informacijos ir konkrečių žingsnių iš iniciatorių. Ypač jei šie ryžtųsi kraustytis, o LG ant prekystalio padėtų pastatą Mindaugo gatvėje.

Čia matote naujausias Lietuvos geležinkeliai, AB nuotraukas iš "Verslo žinių" fotoarchyvo.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuota konferencija „Viešieji pirkimai 2018: Sprendimai verslui“. Ryčio Galadausko (VŽ) nuotr.

image

Mantas Dubauskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos vadovas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

image

Mantas Dubauskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos vadovas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.